تعداد بازدید : 526758
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۵/۳۱ ۲۳:۰۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

فیروزه 

این سایز 9 نقطه عطفی واسه خودش. ادامه بده حتما شکستش میدی. بعد پریودی ان شاا... بانویی.

گلی جون

آفرین ادامه بده . ناامیدی ممنوعه. معمولا وقتی با همسر تمرین میکنی میگیم همون سایز رو تمرین نکنی یکی دو سایز پایین تر . مثلا شما رفتی سایز 10 با همسرت سایز 8 رو تمرین کنی . اینطوری کمتر اذیت میشی. 

آنالی

آره حتما بیا و اینجا بگو . حتما شروع کنیا بزودی میای میگی که بانو شدی مطمئن باش فقط اصول تمرین رو رعایت کن. آفرین.

هدی

آفرین با انرژی شروع کن. موفق میشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۱ ۰۱:۵۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۹:۳۳:۵۴
(ویرایش)

سودا جون گفتم نزدیک پریودمه مسافرتم دارم میرم. خداروشکد هر دو همزمان شدن😊بااینکه اذیتم ولی خوشحالم که زمان از دست نمیدم تو این مدت. 

۱۳۹۶/۶/۱ ۰۲:۱۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۲۲:۲۳:۳۳
(ویرایش)

سلام.شب خوش.کسی بیداره؟

۱۳۹۶/۶/۱ ۰۴:۱۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱ ۰۴:۵۶:۴۴
(ویرایش)

سلام من تازه عضو شدم گیج شدم ..........

۱۳۹۶/۶/۱ ۰۴:۲۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱ ۰۴:۵۶:۴۴
(ویرایش)

سلام

من 12 مرداد عروسیم بود یکسال و دو ماه هم عقد بودیم

تو این مدت عقد و این چن وقت ک عروسی کردیم ....هربار انجام دادیم من نذاشتم روش قرار بگیره چه برسه ب دخول ...حتی دست همسرم که نزدیک میشه نمیذارم و خودمو جمع میکنم.فقط ی بار گذاشتم اون هم روش قرار گرفت ولی برا دخول خودمو سفت کردم و پاهام هربار میلرزه و یا هول میدم و خودمو عقب میکشم...معاینه هم رفتم بهم گفت پردت حلقویه و یه خون کم میاد ...بهم گفت واژنت هم مناسبه اندازش و درد زیادی نداری....اما من خیلی میترسم ........

لطفا کمکم کنید

۱۳۹۶/۶/۱ ۰۹:۴۳:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۲۲:۲۳:۳۳
(ویرایش)

سلام

من حدوده هفت ماهه از،ازدواجم میگذره و ۳سال و نیم هم عقد بودم.ولی ترس زیادی دارم از دخول

البته یکبار ناخاسته در دوران عقد در حین رابطه این اتفاق افتاد و من خیلییییی ترسیدم.شوک شدم.دگتر هم معاینه کردن گفت یه پرده ی فوووق العاده ناااازک داری و حتا اگر خوب معاشقه کنین خون نیاد و فقط یه سوزش کمه.ولی باز میترسم.زندگیم مختل شده.چیکار کنم

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۰:۰۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۶:۰۶:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستای مهربون خسته نباشید من 2هفته پیش عضو شدم ولی 2ماهه در تلاشم که بتونم مطب نوبت بگیرم متاسفانه یه شهر دیگه هستم و حضوری نمیتونم مراجعه کنم واسه نوبت ولی منشی ها 2ماهه دارن منو امروز و فردا میکنن دیروزم گوشی قطع کردن روم هی میگن فردا زنگ بزن هفته دیگه ماه دیگه من از مهرم دوباره مدرسه ها باز میشه و وقتی ندارم دیروز که عصبانی شدم و گفت خوب برو جای دیگه قطع کرد خیلی ناراحت شدم تا1ساعت داشتم گریه میکردم کاملا ناامید شدم بنظرتون من بدون مراجعه میتونم درمان شم؟دیگه بعد 4 سال هیچ امیدی ندارم فقط مثل2تا همخونه با همسرم زندگی میکنیم اصلا تمایلی به امتحان کردن دیگه نشون نمیده اصلاااااا وقتی هم میخوام از هم جدا شیم قبول نمیکنه خیلی ناراحتممممcry الان 34سالمه و سنمم برای بارداری داره بالا میره واقعا ناامید شدم

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۱:۴۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۴:۲۷:۴۸
(ویرایش)

سودا جون ممنونم از راهنماییت ، هرگز ناامید نمیشم هرگز

من میتونم.هر لحظه معجزه ها رخ میدهد.
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۱:۴۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۷ ۰۱:۳۹:۵۰
(ویرایش)

سلام sss62sss عزیز

چرا اینهمه ناامید خانومی،این فکرو از ذهنت بیرون کن که اگه حضوری نری درمان نمیشی،خیلی ها اینجا غیرحضوری وبا برنامه های انجمن تمرین کردن وموفق شدن،بخدا این غولی که برا خودمون ساختیم هیچی هیچی و واقعا هیچی نیست یه تصور غلط ذهنی هستش،گلم به جای اینکه به فکر طلاق باشی پاشو تلاش کن زندگیتو نجات بده،اینو منی دارم بهت میگم که خودم بعد از 3 سال فقط تو کمتر از یک ماه درمان شدم وهمیشه حسرت میخورم که کاش زودتر با این سایت آشنا میشدم،به خودت باور داشته باش و با انگیزه ومحکم پاشو تمریناتت رو شروع کن صدرصد بانویی💪اینو بهت قول قول میدم❤

اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت،بدان توانایی رسیدن به آن آرزو را در تو دیده است
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۱:۵۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۷ ۰۱:۳۹:۵۰
(ویرایش)

اینم بگم که البته نظر من نیست تو یکی از برنامه های تلویزیونی یکی از پزشکا میگفتن که 100،200سال پیش عمر مفید هرکس بین 49 تا 69 بود ولی الان عمر مفید بالای 70؛80سال شده و میگفتن که دخترای 40 ساله الان ما با دخترای 20 سال اون موقعربرابری میکنن منظورشون این بود که هی دختران رو نترسونید که سنشون بالا رفته نمیتونن باردار بشن،میگفتن چون سن ازدواج بالا رفته خیلی ها که ازدواج میکنن از ترس بالا بودن سن بچه دار نمیشن میگفتن تو بالای 40  هم میشه فرزند سالم به دنیا آورد،خلاصه خیالتون تخت اینهمه نگران نباشید انشالله که به راحتی وسلامتی مامان میشین❤❤❤

حالا نظر شما عزیزان رو نمیدونم؟

اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت،بدان توانایی رسیدن به آن آرزو را در تو دیده است
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۲:۰۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

سلااااممم سلااااممممم 

من تميرين كگل رو كه از ديشب هى انجام ميدم، البته نميدونم درسته يا نه، ديشب دل درد عجيبى هم گرفتم آخره شب، نميدونم از اون كگل بود يا نه!؟🤔🤔🤔🤔🤔

امروز هم تمرين وارسى رو انجام دادممممم👏🏻👏🏻 واقعا همش توو عكسا ميديدم و الان كه خودم از نزديك ديدم انگار كمتر ميترسم با وجوده اينكه وقتى ديدم ورودى واژن انقدر كوچولوئه يه ذره با خودم گفتم واى چه جورى و اينا ولى بعدشم فكر كردم خدا فكره همه جاش رو كرده 😍❤️😍

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۲:۰۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

و اينكه همسرم قراره برام امشب دستكش ها رو بخره و من فردا از ديلاتور دور ٥ سانت به اميد خدا شروع كنم 

فقط يه سوال اينكه من با اين پوزيشن هايى كه شما ميگين انگار راحت نيستم ( شايدم خوب متوجه نشدم كه چه جوريه)  

نميشه رو تخت دراز بكشم و پاهام رو خم كنم و بالا بيارمش(مثل الاكلنگ) بعد بدون آينه اين كار رو انجام بدم؟؟؟؟ 

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۲:۱۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

سلامsss62sss عزیز

خوش اومدی به جمع مون 

نمیگم چرا ناراحتی چون کااملا درکت می کنم. من و شما فکر کنم همسن و سال باشیم ما 8 ساله که ازدواج کردیم و منم مثل شما درست در مرحله جدایی بودم. منتها اومدم که آخرین تلاشم رو کرده باشم

روز اول که شروع کردم به تمرین حتی میترسیدم بخودم دست بزنم...الان دارم سایز 11 رو تمرین میکنم.

منم شهرستانم و هیچ وقت حضوری نرفتم پیش خانم خیابانی اول این انجمن رو مطالعه کردم پیام ها رو خوندم و برای نجات خودم اول و بعد هم زندگی م شروع کردم

بیش از 470 نفر درمان شدن پس من و شما هم میتونیم. یکی میگه تو یه هفته درمان شده یکی تو دوماه.... پس شدنیه 

توکل بخدا کن با ما شروع کن

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۲:۴۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۱۴:۱۵:۳۳
(ویرایش)

سلام خوشگل خانما خوبید؟؟؟

یه سوال داشتم یکم مسخرست میدونم😆

چندبار دیلاتورو عقب جلو میکنید توی تمرین؟؟

من بیشتر نگهش میدارم انگار زیاد عقب جلو نمیکنم ..بنظرتون تو اقدام دچار مشکل میشم؟؟؟

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۴:۵۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ۱۰:۱۱:۱۲
(ویرایش)

سلاااام خانوما امیدوارم همگی خوب باشید

من 1 ساله که ازدواج کردم و 2 سال قبلش هم عقد بودم.

توی دوران عقد برای نزدیکی تلاش کردیم اما موفق نشدیم و گذاشتیم به حساب اینکه جای راحت نداریم و استرس داریم و ... ولی بعد از عروسی هم باز نتونستیم و 1 سال گذشت و من 2 ماهه که متوجه شدم مشکلم واژینیسموس هست!

4 شنبه پیش اولین جلسه ام رو پیش خانوم خیابانی رفتم و یک هفته اس که تمرین با دیلاتور و تمرین کگل رو رسما شروع کردم.

فعلا با دیلاتور سایز 8 تمرین میکنم . نمیدونم زمان افزایش سایز کی باید باشه. با دیلاتور 8 راحت وارد میکنم اما بعدش کمی سوزش دارم. نمیدونم که این طبیعی هست یا نه. و اینکه خیلی تند تند نمیتونم عقب و جلوش کنم. یه کم که اینکارو میکنم سوزش میگیرم.

ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران