تعداد بازدید : 526705
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۵:۳۹:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان

آذر جان

خداروشکر. کگل رو هر روز انجام بده تا ماهیچه ها آمادگی خودشون رو حفظ کنن.

سارینا

خوش اومدی عزیزم. صفحه اول انجمن رو خوب مطالعه کن. روش تمرین رو توضیح داده. بعد می تونی شروع کنی. فقط همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده. گزارش تمرینت رو همینجا بنویس و سوالی داشتی بپرس.

آتریسا

خوش اومدی به انجمن. عزیزم شما هم صفحه اول رو مطالعه کن و همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده چون پرده کنار میره با تمرین. مشکل شما هم انقباض غیرارادیه که تو این تمرینات حل میشه. سوالی داشتی بپرس.

Sss62sss

عزیزم تعداد مراجعین زیاده و وقت دهی یکم مشکل میشه. نگران نباش میتونی الان خودت شروع کنی به تمرین و تا یه جایی پیش بری تا بتونی وقت بگیری. معاینه پرده شدی? نوعش رو میدونی? صفحه اول انجمن رو بخون و با رضایت همسرت شروع کن. توکل کن مطمئنا میشه. وقتی راه حل رو خدا نشونت داده پس درمانش رو هم برات رقم زده اصلا به فکر جدایی نباش فقط به همسرت بگو تو این راه کمکت کنه و ازت پشتیبانی کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۵:۵۹:۳۰
(ویرایش)

هدی

باریکلا . ببین تمرین کگل رو انجام میدی اصلا به شکمت فشار نمیاد فقط عضلات اطراف واژن رو جمع و شل میکنی. حتی در حالت نشسته هم میتونی انجامش بدی. کم کم دستت میاد چطوریه. 

در مورد پوزیشن هم اولش هر طوری راحتی انجام بده. اونطوری که خودت میگی هم درسته. یه حالت هم زن رو که به حالت دستشویی میشینی و دیلاتور رو وارد میکنی.

آواا

نگه داشتن و کگل کردن خودش کلی کمک میکنه تا واژن جا باز کنه. اما تو تمرین یه زمانی رو برای عقب و جلو کردن اختصاص بده تا با حرکت هم راحت شی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۶:۰۳:۴۷
(ویرایش)

Atefe

عزیزم خیلی خوبه . سوزش یه مقدار طبیعیه چون واژنت داره جا باز میکنه. اگر موقع حرکت دیلاتور سوزش داری بازم با این سایز تمرین کن تا دیگه راحت و بدون سوزش و درد عقب و جلوش کنی. نیاز نیست خیلی تند حرکت بدی . بعدش میتونی بری سایز بعد.  دو تا پوزیشن رو هم تمرین میکنی?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۶:۱۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۷ ۱۲:۲۹:۱۶
(ویرایش)

سلامممممممم به همه 

مررررررسي از سايت خوبتون 

من يك واژينيسموس بودم،سه سال بود كه عروسي كرده بودم اما دخول صورت نميگرفت و شديد ميترسيدم و بدنم قفل ميشد و نميدونستم كه من بيماري دارم تا اينكه عفونت زنانه گرفتم و رفتم دكتر زماني مه ميخواست من رو معاينه كنه  چنان جيغي كشيدم كه خانم دكتر تعجب كرد و عصبي شد و رفت بيرون با خجالت زياد از مطب اومدم خونه و تو نت جستجو كردم تا اينكه ديدم من واژينيسموس دارم!!!!

آمدم تهران دكتر زنان براي معالجه تنبلي تخمدانم با همون pco

كه دكتر باز بهم گفت بايد معاينه ات كنم و من مشكلم رو با دكتر در ميون گذاشتم و همسرم هم اونجا نشسته بود و گوش ميداد 

دكتر زنانم خيلي خانم خوبي بود و بهم گفت بايد برم مشاور 

و چون توي شهر ما مشاور نيست من توي نت سرچ كردم و اين سايت رو پيدا كردم 

الان دقيقا بهد از يك هفته تمرين هاي زياد بالاخره ديشب تونسيتم دخول عميقداشته باشيم 

خواستم يه تشكري كنم از همه كساني كه كمكم كردن 

الان ميفهمم كه اين سه سال بيهوده ترسيدم چون يك ذره هم درد نداشت!!!!

خدايا شكرت
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۶:۱۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۷ ۱۲:۲۹:۱۶
(ویرایش)

خانم ها ي واژينسموسشون حل شده يه سوال داشتم 

من تا آلت شوهرم ميره داخل واژنم و يكم عقب جلو ميكنه به طرز وحشتناكي دستشوييم ميگيره!!!اما زماني كه ميرم دستشويي هيچي نيست!!!

ميشه كمكم كنين؟؟

خدايا شكرت
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۷:۴۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ۱۰:۱۱:۱۲
(ویرایش)

بله سودا جون توی چند پوزیشن مختلف تمرین میکنم 😊

پس من تا ۱-۲ روز با ۸ ادامه میدم و خبرش رو اینجا میذارم.

یک دنیا ممنون

۱۳۹۶/۶/۱ ۱۹:۴۷:۰۵
(ویرایش)

هورااا.   anim2-thanks

بانو داریممممممممممanim2-a2d3

Raana جان از خواننده های خاموش انجمن بانو شده.

عزیزم بهت تبریک میگم  و برات آرزوی سلامتی و خوشبختی میکنم.flower

عزیزم تا چند وقت ممکنه این حس رو داشته باشی طبیعیه. فقط سعی کنین یک روز درمیون رابطه داشته باشید و با نفس عمیق و کگل استرس و انقباضت رو کم کن. میتونی تا یه مدت پوزیشنت رو تغییر بدی تا کمتر به مثانه فشار بیاد تا کاملا مسیر دستتون بیاد.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۱ ۱۹:۴۸:۴۵
(ویرایش)

Atefe

آفرین. ادامه بده. منتظر گزارشت هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۱ ۲۰:۲۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۲۰:۴۰:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها لطفا کمک کنید شمارم پاک بشه

۱۳۹۶/۶/۱ ۲۰:۲۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۲۰:۴۰:۵۷
(ویرایش)

هیچدجوره موفق نشدم

۱۳۹۶/۶/۱ ۲۱:۲۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۴:۲۷:۴۸
(ویرایش)

سلام سلام.

من امروزهم دوبار تمرین کردم. ولی دیشب یه دردی تو دلم داشتم انگار از رحمم بود ولی خوب شد بعد یک ساعت.

الان تو تمرین شبم، حدود نیم ساعت آخر تمرینم وقتی دیلاتورو عقب جلو میکردم سمت چپ دلم درد میگرفت. دلیلش چی میتونه باشه?  یکم نگران شدم

من میتونم.هر لحظه معجزه ها رخ میدهد.
۱۳۹۶/۶/۱ ۲۳:۲۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

ببخشيد كه انقدر سوال ميكنم، چون فردا ميخوام انجام بدم و روزه اول كار با ديلاتور هست برام

تمرين ها بايد چند بار در طول روز باشه و هر بار چه مدت تمرين كنيم؟ چون دوستان انگار خيلى زمان طولانى اى براى تمرين ميزارن من فك ميكردم كه چند بار عقب و جلو كردن كافيه 😊

۱۳۹۶/۶/۲ ۰۰:۰۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۳:۲۱:۵۳
(ویرایش)

سلام دوستان

امروز سرم خیلی شلوغ بود، فردا ناهار و شام مهمون دارم. با وجود خستگی زیاد تونستم نیم ساعتی به بهانۀ تمرین دراز بکشمfunny. راستش دیدم خوب پیش میرم حیفم اومد تمرین نکنم. اولش با 12 واژن گشایی کردم و بعدش خدا رو شکر سایز 13 خیلی راحت رفت داخل و تو هر دو پوزیشن عقب جلوش کردم. باز هم یه فشار مختصری احساس میکنم ولی سوزش و درد ندارم. فردا که متاسفانه از صبح مهمون دارم. احتمالا نتونم تمرین کنم. از جمعه دوباره ادامه می دم. خیلی دوست دارم قبل پریودیم بانو بشم راحت شم.

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ
۱۳۹۶/۶/۲ ۰۱:۵۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۸ ۱۶:۴۵:۰۷
(ویرایش)

دوستای گلم سلام من ایران زندگی نمیکنم همسرم هم ایرانی نیست یه ماهه که عروسی کردیم شب عروسی خواست کارشو انجام بده هی من پاهام قفل میشد گریه میکردم جیغ میزدم شوهرمم مثل اقایون ایرانی نبود نازمو بکشه با لگد زد به پام قاطی کرد سرم داد زد من تا صبح لرزیدمو گریه کردم رفتیم صبحش به مامانم گفتم من خیلی واژنم تنگه چیکار کنم مامانمم گفت یکی از اشناهاشون مشکل داشته جراحی کرده خیلی ترسید گفت برو دکتر ببین به جراحی نیاز داری یا نه منم با شوهرم رفتم خانوم دکتر اومد معاینه کنه یه دستگاه لوله مانند اورد من سریع پامو بستم گفتم چیکار میکنی من اومدم نوع پردمو چک کنی این چیه میخوای بکنی داخل بدنم خدا خیرش بده گفت تو کشور ما چک کردن پرده غیرقانونیه شمام واژیمینوسم داری باید بری روانشناس شوهرم که اینارو شنید نرم شد چند روز بعد رفتیم ماه عسل من از شدت ترس قرصای ارام بخش استفاده کردم مثل ادمای مست شده بودم مغزم کار نمیکرد ولی بازم تو اون حالت خودمو سفت میکردم توای مدت با بدبختی همسرم یه کم از انگشتشو کرد داخل و حدود چند سانت از سر التش منم اصلا خونریزی نداشتم یه قطره بود کلا ولی تا میخواست تا ته بکنه شروع میکردم جیغ و داد و گریه تا اینکه یه روز داشتم فکر میکردم چجوریٔ مشکلمو حل کنم یاد اینستاگرام افتادم که تو یه پیج روانشناسی ماما سایت رو معرفی کرده بودن خلاصه وارد شدم ميتونم بگم من شدم رکورد دار این انجمن اومدم دیلاتور ساختم به طول یه انگشت خودم حدود هفت سانت اینا دورشم اصلا اندازه نگرفتم یخورده از بند انگشت بزرگ تر شد کلا دوبار ازش استفاده کردم ترسم یکم بهتر شد عقب جلوام نکردم زیاد بیشتر داخل نگه داشتم دیشب همسرم کار انجام داد تا ته رفت فقط اولش که کرد داخل درد داشت وقتی تا ته میره تو درد نداره اصلا دیشب باورم نمیشد بانو شدم امشب باز امتحان کردم یکم فقط سوزش داشتم وقتی سفت نکنین خودتونو درد نداره خلاصه کنم من بعد از اشنایی با ماما سایت و این انجمن ظرف پنج روز بانو شدم وقتی دیلاتور نمیرفت تو کیگل میکردم دو سه تا کوتاه و میرفت داخل واقعا دوستون دارم امیدوارم زودتر همتون بانو بشین من یک ماه گریه کردم واقعا داشتم دیوونه میشدم ولی حل شد فقط ترسو بزارین کنار و به خانم خیابانی اعتماد کنین اولش که بره داخل بعدش درد نداره یاحق

۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۵۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۸ ۱۶:۴۵:۰۷
(ویرایش)

دوستان من أصلا ترسي از نزديك نداشتم ولي طبق تعريف دوستان متاهلم كه كفتن خيلي درد داره منم اين مشكل برام إيجاد شد لطفا تجربه هاي دردناكتون رو به دختراي مجرد نكيد اينم بكم دوستان استفاده از ديلاور باعث شد من بفهمم فقط اولش كه آلت قراره وارد بشه درد داره انتهاش فقط مثل خواب رفتكي بدن ميسوزه قبلا اجازه داده بودم سر آلت وارد بشه ولي از اينكه تا ته بره وحشت داشتم تا اينكه با ديلاتور حل شد

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران