تعداد بازدید : 526762
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۲:۳۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Daryaz بانووووووو anim2-thanks

عاااالیههههه تبرییییییییک میگم، افرییییییینanim2-4d564ad6

از خدا برات قشنگترین لحظه هارو میخواااااامanim2-thanks

شماره 480  بذار جلو اسمت، مباااااارکت باشه بانووووو.anim2-thumbsupsmileyanim

ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن anim2-40  

خاطرت رو تو بخش خاطرات بنویسanim2-smilies-azardl3 ​

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۲:۴۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Panbe khanoomanim2-ad54ad

Daryaz2anim2-ad54ad

خواااااهش‌میشههههه، ان شالله سرتاسر زندگیتون ارامش و شادی حاکم باشهanim2-28 

1121_Tara

سلام، خوش اومدی، این ترس و هممون داشتیم و یه تعدادیم دارن هنوز، بعدم من که الان یکساله بانو شدم هنوز نمیتونم انگشتمو وارد کنمshysmile مهم دیلاتور و الت که  بره بقیه چیزا نرفت، اصلا مهم نیست، نگران نباش، خیلی از پرده ها خونریزی ندارن، تازه تو این راه درمان نمیفهمی کی پرده ات رفته کنار، خونریزی که هیچی، همسرت و در جریان بذار، صفحه اول همین تاپیک و برو بخون و وسایلش و تهیه کن تا به امید خدا بری به سمت بانو شدن و تمرینا 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۳:۰۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

به به anim2-thanksanim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanim

Daryaz بهت خیلییی خیلیییی تبریک میگم. مبارک باشه. 

در کنار همسرت شاد و خوشبخت باشید. anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۳:۱۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Daryaz

Panbe khanoom 

خواهش میکنم. ثمره تلاشتون رو دیدین. موفق باشید .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۳:۲۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

Daryaz جون

خييلى ممنون خيالم به ذره راحت شد، ان شاء الله زندگيتون پر از عشق❤

۱۳۹۶/۶/۳ ۱۳:۲۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

سلااااااامممممم به همه

ظهر آدينه تووون بخير 

من امروز حدود ١ ساعت با ديلاتور ٦ سانت تمرين كردم 

ولى اصلا مثل ٥ باهاش راحت نبودم😕

ديروز با ٥ خيلى راحت بودم حالا ان شاء الله فردا هم با ٦/٥ سعى ميكنم فكر كنم يه ٢-٣ روزى رو ٦/٥ باشم 🙈

مرسى كه شماها هستين كه ميام و اينجا گزارش ميدم😍

۱۳۹۶/۶/۳ ۱۳:۳۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۴:۲۷:۴۸
(ویرایش)

رعنا جان بانو شدنت مبارک

من میتونم.هر لحظه معجزه ها رخ میدهد.
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۳:۴۱:۰۷
(ویرایش)

دریاز جون بانو شدنت مبارک.

۱۳۹۶/۶/۳ ۱۳:۴۵:۴۴
(ویرایش)

سلام سلام.

به نظرم میاد واژن جون با دیلاتور 9 داره راحت میشه و دوست شدن باهمhappy. عجله نمیکنم و امروز با همین دیلاتور تمرین میکنم ببینم تا فردا چی پیش میاد.خوشحالم ک دوستانم بانو شدن.ناخودآگاه با خوندن خبر بانو شدن هر یک نفر اشک شوق میریزم🌹🌹

خیلی خوبه ک میتونم اینجا حرفهانو بزنم و راهنمایی بگیرم. انگار دوباره شارژ میشم.

به امید پیروزی و بانو شدن

۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۱۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام به همه دوستان عزیز من از بچه های انجمن سال ۹۵هستم که از تیررماه پارسال درمان رو شروع کردم ۵سال بود اززواج کرده بودم و نمیتونستم اقدام داشته باشم تقریبا تا ابان ماه با سایت پیش میرفتم که به دلیل برخی مشکلات ارتباطم رو کامل با سایت از دست دادم و خودم درمانم رو ادامه دادم چون کاملا توی اون مدت از سلما و مریم عزیز همه چیز رو یاد گرفته بودم بهمن ماه درمان شدم هر کاری میکردم نمیتونستم عضو بشم و اطلاع بدم دیگه خودمم هم سهل انگاری کردم و اینکه امروز میخام این خبر خوب رو بدم که به لطف خانم خیابانی عزیز و سلما و مریم و اگاهی که به من دادم باردار شدم و الان احساس مادرانه داره تو وجودم شکل میگیره با این که نتونستم اطلاع بدم بهشون ولی از صمیم قلبم و تواوج خندیدنام صداشون کردم و واسشون بهترین ها رو از خدا خواستم امروز دیگه چمد ساعت تلاش کردم تا تونستم بازم بیام تو سایت و به شما دوستای عزیز که در حال درمان هستین این امید رو بدم که راهی که دارین میرین درسته یکم تلاشتون رو بیشتر کنین و به روزهای بعد بانو شدن فکر کنین

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۲۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جون باورم نمیشه هنوز اینجاییییییی خدایا شکر که بعضی هاراین مسولیت رو پذیرفتن و دارن کمک میکنن به بچهه ها یاد درمانت افتادم و گزارش هایی کهه اون وقت ها میدادی عزیزم هر جا هستی تنت سلامت باشه

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۶:۳۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۲:۰۵:۳۷
(ویرایش)

بچه ها سلام..... من ترشح زرد دارم یعنی وقتی رو شرتم میمونه زرد میشه...... ترشح زردی نشانه عفونته؟   رفتم دکتر و خواست پاپ اسمیر بگیره و من دردم گرفت و نتونست ببره تو .....متوجه نشدیم خلاصه عفونت دارم یا نه..... کرم واژینال و قرص نوشت که نصفه نیمه خوردم اما هنوز ترشحاتم همونه......نمیدونم عفونت دارم یا نه.....به جز پاپ اسمیر روش دیگه ای هست که دکتر بتونه تشخیص بده.......ترخدا جواب بدین من نگرانمsad

من میتونم
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۹:۰۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

ممنونم هدی جانlove

گلی جون با امید ادامه بده به امید خدا موفقیت خیلی نزدیکlove

۱۳۹۶/۶/۳ ۲۰:۳۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۳:۲۱:۵۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

دریا جان بانو شدنت مبارک باشه عزیزم. ایشالا همیشه مثل الان شارژ و شاد و پرانرژی باشی.

من دیروز مهمون داشتم اصلا نتونستم تمرین کنم. سودا جونم سایز همسرم 14 هست. دیگه دارم خسته میشم cry. سایز 13 رو کامل راحت شدم. امروز سایز 14 رو امتحان کردم. انگار با عددهای زوج مشکل دارم. 8 و 12 و این هم 14. بعد از واژن گشایی رفت داخل ولی برای اولین بار از اول تمریناتم احساس میکردم از حد فشار نبضم تو واژنم می زنه. مثل سایزهای اول زود به زود دستشوییم میگرفت. هر یک ربع یکبار می رفتم دستشویی ولی در مجموع یک ساعت تونستم داخل نگه اش دارم ولی اصلا نتونستم عقب جلو کنم. احساس پارگی می کردم. می خواستم بدونم این سایز رو کامل راحت شم بعد برم اقدام؟؟؟ (البته با تجربه امروزم با سایز 14 زیاد جرات نمی کنم برم اقدام).ممنون بابت راهنمایی هاتون

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ
۱۳۹۶/۶/۴ ۰۱:۰۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۷ ۱۹:۴۴:۴۶
(ویرایش)

سلام .اسمم بهار.همین الان بانوشدم نمیدونی چقدذوق دارم نتونستم تاصبح صبرکنم بگم.خیلی خوشحالم.ازخوشحالی اشکای منوشوهرم بندنمیا

من میتوانم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران