تعداد بازدید : 526778
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۰۱:۱۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

سودا جون من چطوری تمرین ذهنی داشته باشم تا موفق باشم برای دخول و بعد تمموم شدن دوره درمانم عقبگرد نداشته باشم 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۱:۱۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱ ۱۸:۲۰:۳۳
(ویرایش)

سلام به همگی 

دوستان خبر خوش دارم. من دیشب کاملا باورنکردنی  بانو شدم. آخرین سایزی که باهاش تمرین کرده بودم و راحت بودم 11 بود، سایز بعدی که ساختم 13 بود و خیلی برام سخت بود.

سایز همسرم هم تقریبا 13، خلاصه دیشب بعد از تمرین با دیلاتور و معاشقه اول با پوزیشن زن زیر اقدام کردیم، اولش خیلی درد داشت اما یکم کگل کار کردم و خیلی راحت شدم، بعدشم تو پوزیشنای زن رو و چند تا پوزیشن دیگه اقدام کردیم که بازم خوب بود و درد نداشتم

فقط یه مشکلی ، من اصلا لذت نبردم و وقتی الت داخل واژنم بود همش احساس می‌کردم داره به مثانه و رودم فشار میاره و هی وسطش باید میرفتم دستشویی، خانمایی که بانو شدن برا حل این مشکل چاره ای ندارن؟ 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۲:۳۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۴ ۰۳:۲۹:۰۴
(ویرایش)

سلام سودا جون (۳۲۵( ...خانم خیابانی معاینه ام‌کرد و گفت یه حلقوی خیلی سادست که کلا واژنت هم نرماله ...تو اولین جلسه با خانم خیابانی دستکش ۷ رو امتحان کردم و بعد خودم ۷.۵ رو اما دیگه ادامه ندادم ..همش میگم سایز دیلاتور کجا و آلت کجا..همش فکر میکنم اگه وارد شه پاره میشه واژنم ...اینجا سکس تراپ ایرانی است و این خیلی سخته..من دورم از ایران وکرنه خانم خیابانی میگفت یک ماهه اگر مدام تمرین کنی اوکی میشی اما دیگه این مرد بنده خدا هم خسته شده ، الان دو ساله که تحمل میکنه ..نمی دونم چقدر طول میکشه تا این داستان تموم شه 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۲:۳۶:۴۹
(ویرایش)

سلام نگین جان ..تبریک میگم بهت...بعد چند وقت تمرین موفق شدی؟؟و ازچه سایزی شروع کردی؟ 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۲:۳۶:۵۵
(ویرایش)

سلام نگین جان ..تبریک میگم بهت...بعد چند وقت تمرین موفق شدی؟؟و ازچه سایزی شروع کردی؟ 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۲:۵۸:۳۵
(ویرایش)

سلام اذرخش جان ممنون ایشالا به زودی خودتم بانو میشی میفهمی اصلا سخت نیست

من اول با انگشت خودم و همسرم، بعدش دیلاتور زیر 5، کلا شاید ده جلسه تمرین کردم. اما چون پیوسته نبود تمرینم یک ماه طول کشید 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۴:۵۳:۱۰
(ویرایش)

نگین جان می خوام میزان واژینیسموستو بدونم ..شاید خفیف بودی که زود اوکی شدی...آره؟ 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۴:۵۳:۱۵
(ویرایش)

نگین جان می خوام میزان واژینیسموستو بدونم ..شاید خفیف بودی که زود اوکی شدی...آره؟ 

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۱۴:۵۳:۲۱
(ویرایش)

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۲۰:۳۲:۰۴
(ویرایش)

اره خیلی شدید نبود همون ترای اول با انگشت راحت رفت داخل. خیلی فرقی نمیکنه ‌‌شدید و خفیفش. مهم اینه هممون با این درمانا خوب میشیم. نگران نباش اصلا

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ۲۲:۰۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
(ویرایش)

آذرخش عزیز تمریناتتو پیوسته ادامه بده 

اصلا شک نکن من هم بعد از یک سال رابطه نداشتن بالخره با همین انجمن بانو شدم و زندگیم عالی تر از قبل شده شک نکن خانمی راهش همینه

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ ۰۱:۲۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

نگین بانوووووووووanim2-4d564ad6anim2-thanks

یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه  anim2-thanks

شماره 523 و  بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنوییییییسanim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ ۰۱:۳۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

دوستانanim2-ad54ad

عزیزان تازه بانو شدهanim2-painting

تو‌چند ماه اول اون لذتی و که مد نظر دارید و نمیبرید، چون هنوز فگرتون درگیره،نترسید باید بدنتون بابدن همسرتان اداپته بشه، به مرور لذت میبرین، سعی کنین بعد بانو شدن دفعات اقداماشون زیاد باشه تا بدنتون زودتر منطبق بشه.anim2-a2d3

flowerمن شخصا تو این چند روز ممکنه نتونم هر روز به انجمن سر بزنم. بابت عید دینی و کارای خونه و مهمونداری.anim2-40

anim2-thanksپیشاپیش سال جدید و به همهههههههههه تبریک میگمanim2-smiliess8

از خدا میخوام انجمن واژینیسموس  ۹۷ پر از بانو باشه و پر از لحظات شاد و پر از اتفاقات خوووووووووب.anim2-4d564ad6anim2-thanks

anim2-a2d3تو عید کگل و کگل و کگل  و تمرین فراموش نشهanim2-thumbsupsmileyanim

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ ۱۹:۰۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

سلام به همههه

تبریک میگم نگین جان ایشالا زندگی پر از شادی و عشق داشته باشید love

سال نوی همه تون مبارک دوستای عزیزم valentine  خانوم خیابانی عزیز.. سودا جون و ماه پیشونی جون ممنون از همه تلاش ها و توجهاتون و زحمتی که میکشید flowerlove

آرزو میکنم توی سال جدید همه بتونیم به ترسهامون و ضعف هامون غلبه کنیم حالا تو هر مسئله ای که هست.. و انسان بهتری باشیم kiss

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۱/۱ ۰۰:۰۲:۳۴
(ویرایش)

سال نوی همه مبارک ممنون از تبریکاتون :****

ممنون ماه پیشونی جان. واقعا من و همسرم نگران ارضا نشدن و لذت نبردن هستیم ، من تا قبل بانو شدن همیشه با رابطه سطحی ارضا میشدم و لذت می‌بردم اما از بعد دخول احساس میکنم انقد فشار به روده و مثانم میاد که اصلا نمیتونم لذت ببرم

راستی توی دخول دومم خونریزی داشتم، خون قرمز روشن و نسبتا متوسط. احتمالا پرده بود دیگه، نه؟ چون بعدش دیگه هیچ خونی ندیدم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران