تعداد بازدید : 526814
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱/۱۱ ۰۴:۰۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۱:۴۴:۳۰
(ویرایش)

سلام 

من دو ساله حدودا ازدواج کردم و هنوز موفق نشدیم متاسفانه

همسرم توی حفظ نعوظ یه مقدار مشکل داره(مشکل فیزیکی ای نداره با تشخیص اورولوژیست و آزمایشها) و پرده من هم ضخیم هست.فکر کنم همه مشکلارو با هم داریم 😔

سکس تراپیست مشکلم رو واژینسموس تشخیص داد با چند تا سوال ولی من فکر نمیکردم اینطور باشه چون ترس آنچنان نداشتم و غیر مواقعی که دردم بگیره خودمو نمیکشم. تمرینات کگل رو داد که زیاد انجام ندادم .

چند روزه با سایت شما آشنا شدم .دفعه اول با دیلاتور ۹ شروع کردم خواستم حداکثر سایزی باشه که احساس میکنم میتونم و شد خوشبختانه و کمی درد و سوزش داشت و داره هنوز بعد چند ساعت 

میخواستم بدونم من ادامه بدم ممکنه پردم بره کنار و نیاز به جراحی نباشه دیگه ؟

و اینکه درد و سوزش داشته باشه کمی میتونم ادامه بدم ؟

از جراحی هم یه کم میترسم هم هزینه بره هم زمانبره هم ممکنه نتیجه نده .

واقعا ممنون از هما کسایی که کمک میکنن🙂

۱۳۹۷/۱/۱۱ ۲۰:۵۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستان. سال نوتون مبارک

من قبلا تا سایز 8 بدون درد انجام دادم الان دوروزه هرکار میکنم همون سایز 8 و قبلیش نمیره اصلا داخل

خیلی اعصابم خرده نمیدونم چرا اینطوریه شد

بنظرتون علت چیه

این هم بگذرد
۱۳۹۷/۱/۱۱ ۲۱:۱۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۰:۵۴:۵۴
(ویرایش)

سلام سلام به همه. سال نو مبارکتون باشه. دعا میکنم تو این سال جدید همه واژینیسموسی ها با اراده پیش برن و موفق بشن. من سوم بهمن به یاری خدا و کمک دوستان بانو شدم. و الان که فروردینِ متوجه شدم باردارم😍😍😍

یه چیزی تو مایه های ناباوریِ اما خیلی خوبِ. دوستان عزیزم منم تا سه ماه پیش مثل شما بودم. شما هم میتونین فقط ناامید نشین 

۱۳۹۷/۱/۱۱ ۲۳:۵۱:۱۳
(ویرایش)

بچها بالاخره ساعتها تلاش تونستم وارد کنم ولی سایر 8.5 خیلی سفت و سوزش میومد

من زل لوبریکانت تولید دارو استفاده میکنم ولی بنظرم خیلی رون نمیکنه شما همینو استفاده میکنین یا ژل دیگه ای؟

ی سوال دیگه من چندروز پیش خیلی خوب تونستم سایر 8 وارد کنم و تمرین کنم باز شبش میخواستم انجام بدم اصلا وارد نشد نمیدونم چرا اینطوری میشه پوزیشنمم روی مبل میشینم بنظرتون بخاطر چیه؟

این هم بگذرد
۱۳۹۷/۱/۱۲ ۱۰:۵۱:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

تارا جان منم توی سایز 8 یه کم سوزش داشتم به نسبت سایزای قبل که آسونتر بود ولی بعد از چند روز تمرین واژن جا باز میکنه و روون میشی. ژل لوبریکانت ایموشن زرد به نظر من بهتر از تولید دارو هست من هر دورو امتحان کردم ایموشن خیلی خوبه فقط حواست باشه زرد رنگشو بگیری چون ساده ست، بقیه رنگاش آپشن دارن که فعلا واسه ما خوب نیست.

پوزیشن تمرینتم امتحان کن اینایی که میگم خیلی از نشسته راحت تر هستن : ایستاده روی زانو که برای اقدام به حالت زن رو خوبه.. حالت خوابیده و بالش زیر کمر که میشه همون زن زیر.. حتی بعضی وقتا اگه واسه ورود یه سایز دیلاتور مشکل داری حالت ایستاده رو امتحان کن من خیلی وقتا راحت تر از بقیه پوزیشنها میتونستم اینطوری وارد کنم و کگل انجام بدم تا جا باز بشه و بعد برم پوزیشنهای دیگه.

ممکنه اون حالت نشستنت واژن رو تنگ کنه و این تو سایزای بالاتر که الان رسیدی نشون میده خودشو.. اگرم نزدیک پریود باشی که یه کم بد قلق میشه معمولا.. و دیگه اینکه تا وقتی تو یه سایز کاملا روون نشدی نرو سایز بعدی..

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۱/۱۳ ۰۱:۰۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Mishka

خواااااااهش‌میشه، بازم‌مبارکت باشه، ممنوووووونم از آرزوهای قشنگت.anim2-ad54ad

سحر ۲۶

سلام سال نو مبارک، خوش اومدی. اول از همه اینکه معاینه پرده شدی؟ کی بهت گفته پرده ات کلفته،خودت تشخیص دادی یا تو معاینه پرده بهت گفتن؟ اختلال تو نعوظ همسرت یه بخش مهمش از لحاظ جسمی نیست روانیه چون هربار دیده تو اذت شدی و پس زده شده واسه همین خودشم به مساله برخورده.

کگل خیلی خیلی مهمه، اون دکتر درست گفته بود کگل و باید انجام می دادی و باید انجام بدی ،ورزش واژنه، با  دیلاتوره بزرگی شروع کردی، امکان استپ و بازگشتت هست، از دیلاتور ابتدا پنج انتها شیش شروع کن، در حین تمرین پرده بدون درد و خونریزی کنار میره جوری که خودتم متوجه نمیشی، اصولی پیش برو تا به نتیجه صحیح برسی، صفحه اول و خوب بخون، منتظر گزارشاتت هستیم.anim2-a2d3

Tara tanha

منم تو سایز هشت خیلی گیر کردم،سایز بدقلقیه، در کنار توضیحات مهربانو، یه اسپری اب هم بذار کنارت که هی ژل نزنی،گهگاه به دیلاتور ژل دار، آب اسپری کنی روون میشه.smile

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱/۱۳ ۰۲:۰۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۵ ۰۹:۴۱:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان

سال نو همگي مبارك

بانو هاي خوشبخت بهتون تبريك ميگم لطفاً براي ما هم دعا كنيد😔😔

امشب خيلي داغونم،تعطيلات امسال همش ذهنم درگير بود،هر زوج جووني و ميديدم تپش قلب ميگرفتم،همه هم برامون امسال آرزوي بچه ميكردن ديگه خبر نداشتن من همون اولش موندم😔😔😔😔

امشب با شوهرم صحبت كردم بهش گفتم خسته شدم البته اون بنده خدا همش ميگه نگران نباش به وقتش ميشه اما ميدونم براي دلگرمي من ميگه و خود اونم داره اذيت ميشه ولي به روي خودش نمياره كه من ناراحت نشم....

امشب حدود ٢٠تا كگل انجام دادم اما نميتونم ١٠ثانيه منقبض كنم اما فاصله هاي ٥ثانيه اي و شروع كردم

لطفاً كمكم كنيد بچه ها بهم انگيزه بدين بتونم

با شناختي كه از خودم دارم اگه انجامش ندم حتماً خودم مقدمات جدايي و فراهم ميكنم ديگه يه حس عذاب وجدان بدي دارم حس بي عرضگي دارم

لطفاً كمكم كنيد بتونم با شماها با انگيزه تمرين كنم

من از ١٤فروردين به طور جدي تمرين و شروع ميكنم اميدوارم از پسش بر بيام😞😞😞😞

۱۳۹۷/۱/۱۳ ۱۱:۲۴:۵۳
(ویرایش)

مرسی دوست عزیز

ولی من دوروز پیش نتونستم ولی با 3 ساعت کلنجار رفتن تونستم الان دیشب باز هرچی سعی کردم نشد 16 هم پریود میشم از چندروز قبلش لکه بینی دارم نمیدونم بخاطر اونه یا نه؟

اخه من قبلا با همین پوزیشن نشسته میرفتم نمیدونم چرا حالا نمیشه. پوزیشن ک دراز بکشم چون دید ندارم ب وازنم سحته وارد کردنش یکم شما زیر سرتونم بالش میزارین؟

این هم بگذرد
۱۳۹۷/۱/۱۳ ۱۱:۲۸:۵۶
(ویرایش)

سلام اشکورات

نگران نباش همه ماهایی ک ناموفقیم همین حسو داریم منک دیشب از خدا خواستم منو بکشه ولی دیگ این دردو تحمل نکنم . همش خودمو بی عرضه میدونم . اعصابم خرده اصلا نمیتونم با یکی حرف بزنم تو دلم ی غم بزرگ دارم

بیاین لاقل اینجا بهمدیگه ارامش بدیم . خدا کمکمون کنه. تو چه سایزی هستی؟

این هم بگذرد
۱۳۹۷/۱/۱۳ ۱۱:۳۱:۱۸
(ویرایش)

دوستان لطفا هرکی این پیامو میخونه به سوالاتم جواب بده

تو پوزیشن زن نشسته وازن بسته میشه؟

چند روز بعد پریودی و قبل پریودی واژن بدقلق میشه؟

من ورود مشکل دارم چکار کنم

این هم بگذرد
۱۳۹۷/۱/۱۳ ۱۵:۴۳:۵۰
(ویرایش)

تارا جان منظورت از نشسته ینی کاملا نشسته؟ اگه اینطوریه که فک کنم سخت باشه ورود سایزای بالا. ببین حالت خوابیده میتونی بالش بذاری زیر سرت یا حتی به حالت نیم خوابیده باشی.. اگه دید نداری یه چند بار آینه بذار جلوت و وارد کن دیلاتور رو بعد از چند روز دیگه دستت میاد و اصلا نیازی به آینه نیست. به نظرم توی حالتها هرچی پاها بیشتر در امتداد بدن قرار بگیره راه بازتری وجود داره برای ورود مثل حالت ایستاده رو زانوها

به سایز خوبی رسیدی عزیزم الان که تا اینجا پیش رفتی به این خوبی واقعا جای ناامیدی نیست. میفهمم چی میگی همه ما این حسا رو داشتیم و میدونیم چطوریه ولی وقتی این همه آدم تونستن موفق بشن مطمئن باش تو هم میتونی.. باید تو پوزیشنای مختلف امتحان کنی تا ببینی با کدومش راحت تری از همه که برای اقدام هم خوب باشه..

۱۳۹۷/۱/۱۳ ۱۵:۵۱:۰۹
(ویرایش)

اشکورات جان همینکه با این سایت و این روش درمان آشنا شدی مطمئن باش خیلی جلوتر از قبلت هستی.. فقط کافیه از ته دلت بخوای و تصمیم بگیری که شروع کنی.. به نظرم این اولین قدم مهمترین قدمه.. خود من یک ماه طول کشید تا بتونم با خودم کنار بیام و تمرینا رو شروع کنم ولی وقتی اولین دیلاتور 4 سانتی رو تونستم وارد کنم و دیدم واقعا هیچ درد یا سختی نداشت انگار دنیا رو بهم دادن. مطمئن باش میتونی انجامش بدی و اون آرامشی که بعدش تجربه میکنی خیلی بیشتر از این حسای ترسیه که داری و همه ما داشتیم.. به خدا توکل کن و ازش کمک بخواه حتما کمکت میکنه..

۱۳۹۷/۱/۱۳ ۱۵:۵۲:۴۶
(ویرایش)

مهربانو جان خیلی مبارک باشه انشالا به سلامتی و شادی valentineflower

۱۳۹۷/۱/۱۳ ۱۹:۰۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۴ ۱۷:۰۶:۲۱
(ویرایش)

سلام، من امروز بعداز تمرین متوجه شدم روی واژنم یه چیز اندازه ی جوش مثل غده در اومده واقعا ترسیدم نمیدونم چیکار کنم

امکان داره حساسیت به ژل یا تمرین باشه؟

۱۳۹۷/۱/۱۳ ۲۳:۲۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام همگیanim2-thumbsupsmileyanim

mishka

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

اولین بانوی سال 97 

بهت خیلی خیلی تبریک میگم. 

امیدوارم شاد باشی.

anim2-painting

ممنون که بچه ها رو راهنمایی میکنی.