تعداد بازدید : 526814
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۴:۰۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مرسانا

خوش اومدی به انجمن. عزیزم نگران نباش همه ما این روزها رو داشتیم ولی خداروشکر موفق شدیم پس تو هم میتونی. فقط باید استارت بزنی اونم پر انرژی.

صفحه اول انجمن رو بخون روش تمرین رو کامل گفته. همسرت رو در جریان قرار بده چون پرده تو این روش کنار میره کم کم.

تمرینات مستمر انجام بده و اینجا گزارش بده. سوالی بود بپرس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۴:۱۳:۴۷
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیزflower

سال نو رو از طرف بچه های این انجمن به شما تبریک میگم. امیدوارم سالی سرشار از موفقیت داشته باشید. 

تن سالم و لب خندون براتون آرزومندیم.

تشکر فراوان به خاطر راه اندازی این انجمن و اینکه بدون هیچ چشم داشتی کمک به حل این مشکل دارید.floweranim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۴:۲۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۸ ۰۰:۱۱:۳۷
(ویرایش)

خیـلی ممنون آمور جان و سودای عزیز

من صفحه اول رو مطالعه کردم ولی چیز خاصی متوجه نشدم...

تمرینات رو فهیمدم چطوریه، فقط سایز ها و اینا رو نفهمیدم..

با من از،غــصـه نگو !!!
مـن خـــــدا را دارم...!
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۵:۰۶:۴۱
(ویرایش)

سحر

عزیزم من اطلاع ندارم مطب باز هست یا نه. یه شماره موبایل هم هست میتونی با اون تماس بگیری بپرسی.

مرسانا

خیلی خوبه. برای شروع میتونی از دیلاتور با دور پنج سانت شروع کنی. بعد که باهاش راحت شدی یک سانت بهش اضافه میکنی. همین طوری تا به سایز همسرت برسی. 

فقط قبل تمرین دوش آب گرم بگیری خیلی خوبه. موقع تمرین هم با دیدن فیلم یا گوش دادن آهنگ حواست رو پرت کن. بعد سعی کن دیلاتور رو واردکنی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۵:۴۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۸ ۰۰:۱۱:۳۷
(ویرایش)

سودا جان 

من منظورتونو از دیلاتور نمیفهمم آخه ... 

با من از،غــصـه نگو !!!
مـن خـــــدا را دارم...!
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۵:۵۳:۲۶
(ویرایش)

ببین عزیزم دیلاتور رو با یک عدد دستکش جراحی و پنبه درست میکنیم. برای شروع یه مقدار پنبه رو رول کن و دورش رو اندازه بگیر. اندازش پنج سانت خوبه.

بعد اونو بذار داخل انگشت کوچیکه دستکش و تهش رو با نخ ببند. این میشه دیلاتور.

بعد روش رو ژل روان کننده میزنی و سعی میکنی داخل واژنش کنی. حواستم پرت میکنی. 

البته قبل شروع کار با دیلاتور مرحله وارسی و کگل رو انجام بده. 

تصویر ساخت دیلاتور رو تو پست بعدی میذارم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۵:۵۵:۲۷
۱۳۹۷/۱/۷ ۱۶:۵۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۳:۲۹:۴۰
(ویرایش)

سلام به همگی

من یک سال پیش تمرینامو شروع کردم و متاسفانه بخاطر یه سری مسائل ولش کردم😔 میدونم سهل انگاری از خودم بوده، یه ماه پیش تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم، آخرین دیلاتورم شماره ی ٨ بود، با شماره ی ٧ واژن گشایی کردم و بعد ٨ رو داخل کردم، خیلی اذیت شدم، یک هفته تمرین کردم تا یهو دیدم با اینکه تازه یک هفته از پریودم گذشته بود دچار لکه بینی شدم و نتونستم ادامه بدم، الان دوباره شروع کردم به تمرین با دیلاتور ٧ ولی همش میترسم دوباره لکه بینی بشم، میشه راهنماییم کنید؟ 

ممنونم

۱۳۹۷/۱/۷ ۱۹:۵۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۲:۳۰:۳۵
(ویرایش)

سلام.سال نو همگی مبارک.

من تا سایز همسرم رسیدم ولی هنوزم میترسم برم اقدام 

خیلی داغونم باید چیکار کنم

۱۳۹۷/۱/۷ ۲۳:۳۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
(ویرایش)

دخترهای گلی که به سایز همسرتون رسیدین شجاع باشین و نترسید اخه ه ه از چی میترسید ....اگه تا این سایز مشکلی نداشتید پس ترس چه معنی میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه خوب تمرین نکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ بخدا من با سایز 12.5 رفتم اقدام در صورتی که سایز همسرم 14 اینا بود درسته از نظر درمانی کارم درست نبود اما موفق شدم و هر روز هم دارم بهتر میشم ........

نترسید واقعا سخت نیست دوستای من

۱۳۹۷/۱/۹ ۰۱:۴۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

مرسانا عزیزم خیلی خوش اومدی اگه دوس داشتی شمارو بزار تو تلگرام باهم در ارتباط باشیم 

۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۵:۳۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

سلااااااام من بانو شدممممممممم باورم نمیشه ولی واقعا شده anim2-4d564ad6

همش دارم خدارو شکر میکنم که این راهو جلو پام گذاشت که بالاخره توی سال پنجم ازدواجم بتونم به آرامش برسم.

خانم خیابانی عزیزم.. سودا جون.. ماه پیشونی جون.. همه دوستای عزیزم که اینجا راهنماییمون میکنید و دلگرمی میدید..ازتون خیلی ممنونم و از خدا میخوام در تمام مراحل زندگیتون همراهتون باشه و گره از تمام مشکلاتتون باز کنه.. انشالا همیشه زندگیتون پر از عشق باشه..

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۵:۵۲:۰۹
(ویرایش)

واقعا سخت نبود خداروشکر.. بیست روز بود تمرین نکرده بودم به خاطر پریودی و عید و سفر.. امروز 40 دقیقه تمرین کردم از سایز 8 تا سایز 12.. بعدش دوش گرفتم و با همسرم رفتیم به نیت اقدام تمرینی.. تحریک مناسب داشتم.. بعد تو پوزیشن زن رو با بالش زیر زانوم رفتیم اقدام و کاملا راحت انجام شد با یه کم کگل و جلو عقب رفتن خودم...

اصلا مثل دیلاتور فشارش زیاد نیس وقتی داخله.. دوستای عزیزم با انرژی به تمریناتون ادامه بدید موفقیت نزدیکه برای همه kiss

۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۸:۱۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

به به اولین بانوی سال ۹۷anim2-thanks

Mishka بانوووووووووanim2-4d564ad6anim2-thanks

یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه  anim2-thanks

شماره 524 و  بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنوییییییسanim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱/۱۰ ۱۹:۰۹:۰۵
(ویرایش)

به خاطر همه چیز ممنونم عزیزم anim2-40  چشم حتما خاطره م رو هم مینویسم..

آرزو میکنم زندگی شما هم سرشار از عشق باشه. الهی که هر کسی این مشکل رو داره هرچه زودتر با این روش درمانی آشنا بشه و درمان بشه love

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران