تعداد بازدید : 350983
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۲:۱۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۷:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان. وقتتون بخیر 

من 5 ماهه ازدواج کردم و هنوز موفق به دخول نشدم 

دکتر معاینه کرد و گفت یه پرده ی کلفت و فوق العاده تنگ داری که درد و خون ریزی رو بیشتر میکنه اما چیزی نیست که نتونی. چند بار دیگه تلاش کن و اگه نشد بیا پرده رو واست برداریم

من چند بار با ژل تو این مدت تلاش کردم اما نتونستم تحمل کنم و احساس میکنم هر دفعه دردش شدید تر شد

همسرمم میگه نیازی نیست دخول انجام بدیم وقتی اذیت میشی. پرده هم با جراحی برندار اذیت میشی. من همینجوری راضیم

ولی خودم دوست دارم که دخول انجام بشه

میشه راهنماییم کنید که از کجا شروع کنم؟

چند روزی هم میشه که کگل انجام میدم و با وارسی هم مشکلی نداشتم و ترس و دلهره و ... هم نداشتم

اصن نمیدونم واژینیسموس دارم یا نه. ولی واقعا از اینکه کوچیکترین فشاری ای سمت همسرم به واژنم وارد بشه میترسم. میترسم یهو درد شدید بگیره

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۲:۱۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

مریم ۷۱

پیشنهاد من اینه یه اقدام تمرینی بری!! چون آلت از دیلاتور خیلی راحت‌تره. هدف من دوازده و نیم بود. با یازده راحت نشده بودم که رفتم اقدام و خدا رو شکر شد. ایشالا تو هم بتونی

+ بچه‌ها من ایرادی نمیبینم تو اینکه گروه تلگرام تشکیل بشه و شماها زودتر بتونید موفق بشید. ولی یه نگا به انجمن بندازید!! اینجا کلا از رونق افتاده! این باعث میشه ما هم دیگه به اینجا کمتر سر بزنیم و خانمایی که اینجا مشکلشونو مطرح میکنن دیرتر جواب بگیرن. همه که نمیتونن گروه تلگرامی شما رو پیدا کنن. پس هوای اینجا رو هم داشته باشید. حداقل بیاین سوالای بچه‌ها رو جواب بدین. نذارید چراغ اینجا خاموش بشه. تلگرام در دسترس خیلیا نیست.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۲:۲۳:۲۳
(ویرایش)

Kimi banoo

خب تعریف واژینیسموس اینه که علاوه بر ترس، ماهیچه‌های واژن به شدت قفل میشن و انقباض غیر ارادی پیش میاد.

ببین عزیزم، من پرده‌مو جراحی کردم ولی پشیمونم. عمل جالبی نبود راستش!! پیشنهاد من بهت اینه که، بدون در نظر گرفتن اینکه واژینیسموس داری یا نه، از روش دیلاتور برای برداشتن پرده‌ت استفاده کنی!

اینطوریه که انگشت دستکش جراحی رو با پنبه پر میکنی و وارد واژنت میکنی. از سایزای پایین تا سایزای بالا. اگر واژینیسموس نداشته باشی این تغییر سایز برات سریع‌تر و راحت‌تره. اینجوری بدون درد و شاید بدون خونریزی پرده‌ت کنار میره.

اینا رو برای همسرت بگو. اگه موافق بودن بیا تا مراحلو برات توضیح بدیم و ایشالا دست به کار بشی.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۲:۳۰:۳۲
(ویرایش)

عزیزم من اینجا و روششو واسه همسرم توضیح دادم و موافق بود و حتی دستکش و پنبه هم واسم خرید 😍 

الان با اطمینان و انرژی اومدم واسه شروع

ممنونم که جوابمو دادی و منتظر راهنماییت هستم

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۳:۳۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۱ ۰۰:۰۲:۵۲
(ویرایش)

خانوم kimi banoo سلام

عزیزم منم دقیقا مث شما پرده ضخیم وتنگی داشتم که دوتا دکتر این موضوع وتایید کردن وگفتن که همسرت خیلی خیلی باملایمت دخول کنه وگرنه خونریزی ودرد خواهی داشت که من باهمسرم به هیچ وجه موفق به دخول نشدم بالای ده بار تست کردیم نشد که نشد جز درد وسوزش فراوون

شروع به تمرین کردم الان سایز یازدهم فقط یکسانت به سایزهمسرم فاصله دارم پرده من بدون هیچ درد وخونریزی وچیزعجیب غریبی کناررفت بااینکه ضخیمم بود بااراده وباانرژی بروجلو که نه خونی خواهی دید ونه انچنان اذیت میشی

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۴:۱۱:۴۲
(ویرایش)

Kimi banoo

خب ببین عزیزم این آدرس صفحه اول انجمن هست که آموزشا رو گذاشته :

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

و این آموزش ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

اول روی انگشت اشاره خودت ژل بزن و سعی کن وارد واژنت کنی. یه آینه بگیر دستت که بتونی راه ورودی رو پیدا کنی. اگه دیدی عضلاتت منقبض میشه و نتونستی انگشتتو اصلا وارد کنی، یه گوش پاک کن بردار و روش یه انگشت دستکش رو بکش و شروع کن به تمرین. ولی اگه تونستی از دیلاتور دور ۴ یا پنج شروع کن. زیاد دیلاتورها رو سفت یا شل درست نکن. باید تقریبا مثل آلت باشه.

اگه حین تمرینات احساس انقباض عضلات کردی که غیر ارادی بود، تمریناتت باید روزی حداقل یک ساعت یا حداکثر دو ساعت (یه ساعت صبح یه ساعت عصر) باشه. وگرنه همون نیم ساعت یک ساعت در روز فکر کنم کافی باشه برات.

روزای پریودت هم با دیلاتور کار نکن.

بعد از هر بار تمرین دیلاتورات رو با دقت بشور و خشک کن. من از ژل شوینده بانوان استفاده میکردم. برای سایزای بالا هم میتونی از کاندوم استفاده کنی.

حتما از ژل روان‌کننده استفاده کن موقع تمرین.

دستکش هم که حتما باید دستکش جراحی باشه.

سوالی داشتی بپرس

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۵:۰۵:۱۶
(ویرایش)

مرررریم71

مرسی عزیزم از انرژی مثبتت. خودم که خیلی خیلی خیلی امیدوارم و کل سایتو 1 ماهه دارم زیر و رو میکنم

ان شاءالله به زودی ما هم عددمونو بگیریم

Sh.آبان(543)

مرسی عزیزم از راهنماییت. از همین امروز شروع میکنم 

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۲۱:۲۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام valentine

تبریک به بانوی جدید 

Ranaee

مبارک باشه.

خداقوت به بچه های در حال تمرین

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۹/۲۰ ۰۹:۳۴:۲۲
(ویرایش)

سلامممممممم

عزیزم من از پس سایز 1 با قطر 5 سانت به خوبی بر اومدم

یکم استرس داشتم تو ورودش اما تونستم غلبه کنم و انجامش دادم و تمرین کگل هم باهاش انجام دادم 😍😍😍😍 

چقدر باید با این سایز تمرین کنم؟؟

فقط یکم تو ناحیه پرده درد دارم موقع تکون دادنش 

۱۳۹۷/۹/۲۰ ۰۹:۴۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
تبریک به بانوهای جدید
خداقوت به بقیه که در حال تمرینن
بچه ها اصلا دلسرد نشین باور کنین شدنیه...راحت تر از اون چیزی که فکرشو میکنید
ایشالا که بزودی موفق بشید
عزیزای باتجربه من یه سوال دارم : من نزدیک تاریخ پریودیم که میشه اصلا دلم نمیخواد تمرین کنم.میخواستم ببینم طبیعیه؟ شما تا کی تمریناتو ادامه میدادید؟(من از روزی که میرم حمام و پریودیم تمام میشه هر روز تمرین میکنم تا یک هفته مونده به پریودی بعدی که دیگه واقعا حس خوبی ندارم و میزارمش کنار)

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۲:۱۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

من سایز 8 و نیم گیر کردم

راحت جلو عقب میشه ولی اخرش یه سوزش و دردی هست انگار داره کش میاد. پوزیشن که عوض میکنم هم درد داره. خسته شدم ازش. به نظرتون برم سایز 9؟

۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۴:۱۳:۱۶
(ویرایش)

بچه هاااا من دیشب عروووووس شدم بعداز یکماه تمرین

رفتم یه اقدام تمرینی ودرکمال ناباوری بدون هیچ اذیت شدن ودردی اصن نفهمیدم چطور رفت داخل تا ته 

خیلیییییی خوشحاااااالم، توروخدا بی وقفه تمرین کنید وتمرین😊😍😍😍😍😍

۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۴:۲۰:۴۸
(ویرایش)

بچه ها من ادم فوق العاده نازک نارنجی وترسویی بودم جوری که دوستم باهام شوخی میکردن میگفتن تو اخه چجوری میخوای دخول کنی اینقد نازک نارنجی هستی، در ذهنم اصلا وابدا نمیگنجید که اصلا یه روزی این موضوع حل بشه با خودم فکرمیکردم که یه روزی شوهرم بالاخره خسته میشه وقید دوس داشتنمو میزنه فقط یکماه با خودم کلنجاررفته بودم که اصن میتونم حتی سر گوش پاک کن وداخل کنم یا نه، هی دست دست میکردم یه شب شوهرم باقاطعیت گفت همین الان باید جلوی من شروع کنی ازش ممنونم که خیلی صبوری کرد وخودش ترغیبم کرد درمان وشروع کنم اگه این راه ونمیرفتم شاید تاسالهای سال دختر می موندم وهم خودم وهم شوهرمو ازاین لذت وارامش محروم میکردم

۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۴:۲۲:۲۶
(ویرایش)

من سایز هدفم 12بوذ تا11روون شدم ورفتم دخول

۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۴:۳۱:۲۷
(ویرایش)

مریم عزیز تبرییییییییییییییک

خیلی خوشحال شدم از موفقیتت عزیزم

منم از دیروز شروع کردم و سایز 1 رو اوکی بودم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال