تعداد بازدید : 350956
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱/۲۰ ۰۰:۰۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۴:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام خانوما ،من از امروز غروب که تو وان نشستم همش حس ادرار دارم وسط تمرین هم چند بار رفتم دستشویی تا الان ،ادرارم با زور و درد چند قطره خارج میشه یکم هم خونیه ،خسته شدم اینقدر رفتم دستشویی و قطره قطره اومد ،مشکل کجاست ؟عفونت کردم یعنی؟به این زودی عفونت خودش و نشون میده؟ بعدم اینکه با سایز12تمرین کردم دیلاتورم خونی شد یکمم سوزش داشتم یعنی امکان داره این حس به خاطر برداشته شدن بکارتم باشه؟ راه حل بدین ممنونم

انسان با امید زندست...
۱۳۹۷/۱/۲۰ ۰۰:۵۷:۰۸
(ویرایش)

ادرارم بند نمیاد خونی هم هستش خیلی فشار میاد به مثانم تو رو خدا راه حل بدینcry

انسان با امید زندست...
۱۳۹۷/۱/۲۰ ۰۰:۵۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

آره ماه پیشونی جون راس میگی ،الان خوب خوندم دیدم گفتی ،من الان دوروزه مرتب خودمو با آب و نمک میشورم ،بیشتر ماست و دوغ میخورم ، تو خونه شرت نمیپوشم و بیشتر پیراهن آزاد نخی تنمه و بعد تمرین دیلاتورامو با آب و صابون میشورم و خشک میکنم  ،امیدوارم خوب بشم ،امشبم شوهرم برام ژل بانوان خرید خودمو شستم انشالله که همشون موثر باشه ،،،امروز هم با سایز 7.8.9.تمرین کردم روون شدم و 10رو وارد کردم خداروشکر بدقلق نبود باهاش نسبتا راحت بودم اما بخاطر عفونت زیاد تمرین نکردم انشالله فردا بیشتر تمرین میکنم 

۱۳۹۷/۱/۲۰ ۰۵:۵۴:۴۲
(ویرایش)

الان که نماز صبحه ،من همچنان حس ادرارو دردو خونریزیم پابرجاست ،نکنه به جاییم اشتباهی اسیب زدم ،راهنماییتون دریغ نکنید ممنونم،

cry

انسان با امید زندست...
۱۳۹۷/۱/۲۰ ۰۸:۰۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی عزیزم خداقوت و سال نو مبارک. شرمنده منشنم کرده بودی ندیدم. anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۲۰ ۰۸:۰۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

faeze

عزیزم اگر امروز بهتر نشدی حتما برو دکتر معاینه بشی. شاید عفونت ادراری باشه. کنار رفتن بکارت خونریزی داره چند روز ولی سوزش ادرار نه.

golshan

عزیزم خیلی خوبه که تونستی سایز 10 رو وارد کنی. دیگه نزدیک بانو شدنی. 

حواست به عفونتت باشه که بیشتر نشه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱/۲۰ ۱۶:۳۸:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سودا جون

اشکااااال نداره، سال نوی توام مبارک، ان شالله دلت اروم و لبت پر خنده باشهanim2-painting

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱/۲۲ ۱۱:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم

فکر میکنم پیدا کردن این صفحه واسه بچه ها سخته واسه همین کسی نیومده.. توی صفحه اصلی انجمن که میریم سال 97 اضافه نشده.. شاید نمیدونن باید از تاپیک های ازدواج و مسائل جنسی بیان

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۱/۲۲ ۱۷:۴۴:۵۷
(ویرایش)

سلام 

اره دقییییییقا اضافه نشده واسه همین منم پیدا نمیکردم، 

خانم خیابانی لطف میکنین به سایت اضافه کنین انجمن ۹۷ و .منم منشن کردن پیدا کردم . ممنونم ازتونم anim2-40

۱۳۹۷/۱/۲۲ ۱۸:۵۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

سلام به همگیی.. 

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۱/۲۲ ۲۳:۵۹:۲۴
(ویرایش)

Fateme98

سلاااااااااااام، خوش اوووووووومدیanim2-ad54ad

۱۳۹۷/۱/۲۳ ۱۱:۰۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

ممنون عزیزم🌷

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۱/۲۳ ۱۵:۳۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلااام من چند روزه هی میام پیام بزارم تاپیک 97 رو پیدا نمیکردم فکر کردم کلا تعطیل کردین :)) 

امروز اتفاقی دیدمش.

من خدارو شکر به سایز 11 رسیدم. البته هنوز باهاش راحت نیستم ولی خیلی خوشحالم هیچوقت فکر نمیکردم بتونم همچین کاری انجام بدم.  فقط یه مشکلی که دارم اینه که موقع تمرین خیلی دستشوییم میگیره. طوری که دفعه آخر توی یک ساعت تمرین 4 بار وسط تمرین رفتم دستشویی. به مرور زمان این مشکل برطرف میشه؟

ممنون از همه دوستان و راهنمایی های خوبتون. انشالله به زودی بیام خبر اصل کاریو بدم :))

۱۳۹۷/۱/۲۴ ۰۳:۰۴:۳۳
(ویرایش)

سلام به خانمهای عزیز ،من عفونت ادراری و واژن گرفتم ،ممنون میشم راه درمان خانگی و تجربه شخصیتون رو در اختیارم بذارید ،فکر میکنم از دیلاتورها عفونت کردم ،تا سایز 12تمرین کردم که بعدش عفونت کردم و ترسیدم بدتر بشه تمرین و گذاشتم کنار ،ایا عفونت ادراری از خانم به مرد هم منتقل میشه ،و اینکه کاندوم برای کسی که عفونت داره مضره یا خوبه؟میخوام نزدیکی رو شروع کنم ولی میترسم عفونتم بدتر بشه،ممنون میشم راهنمایی کنید

انسان با امید زندست...
۱۳۹۷/۱/۲۵ ۰۰:۴۴:۱۱
(ویرایش)

Faezeh

عفونت ادراری ربطی به دیلاتور نداره، مربوط به مجاری ادراریت میشه، عفونت واژن هم چیز دیگه ایه ،باید ببینی مساله اش چیه؟! coolنه به مرد منتقل نمیشه، اما یک اینکه برو تو پرسش و پاسخ سایت ببین این سوال و پرسیدن یا نه و جوابش چی بوده، دوم اینکه تو اب گرم و نمک بشین یه روز در میون به مدت یه ربع. بعدم خودتو چند روز یبار با ژل بانوان بشور و خودتو با دستمال پارچه ای تمیز خشک کن .

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران