تعداد بازدید : 350940
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۹ ۱۳:۴۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

و اینکه میشه راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم پیغام های این بخش رو هر روز چک کنم ؟

۱۳۹۷/۲/۹ ۱۶:۱۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

ارغوانی جان خوش اومدی به انجمن.. یعنی شما واژینیسم هستی؟ شرح حالت رو بگو که چند ساله که ازدواج کردی.. معاینه پرده شدی یا نه..

صفحه اول انجمن رو خوندی؟ توضیحات مربوط به واژینیسموس و نحوه درمان رو؟ اگه نخوندی خوب بخونشون و همینطور در مورد تمرین کگل که هر روز 3 بار باید انجام بدی و نحوه ساخت دیلاتور و روش تمرین رو.. توی صفحه قبل همین تاپیک لینک نحوه ساخت دیلاتور رو گذاشتم..

اول شما شرح حالت رو بگو تا بچه ها بیان و راهنماییت کنن..

این لینک انجمنه https://mamasite.ir/fa/vaginismus

برای ورود به این صفحه یعنی انجمن سال 97 میتونی از منوی سایت و قسمت تالار گفتگو پیدا کنی اینجا رو.. معمولا تو قسمت موضوعات بروز شده هستش این صفحه

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۲/۹ ۱۷:۰۸:۳۹
(ویرایش)

بي نهايت ممنونم از پاسخگويي شما عزيزم ممنونم بله من حدود ٨ ماه هست كه ازدواج كردم و قبل از عقد پيش دكتر رفتم و نوع پرده حلقوي كه ممكن هست بدون خونريزي باشد ،ولي نميتونيم رابطه داشته باشيم يعني وقتي به مرحله دخول ميرسه من اصلا نميتونم تحمل كنم و خودمو منقبض ميكنم و غير قابل تحمل هست براي من ، نميدونم چيكار كتم خيلي روحيه ام بهم ريخته ست، كلي ژل و كرم خريديم اما نميشه، كل صفحات اينترنت و خوندم تا اينكه اين سايت و كه مطالعه ميكردم متوجه مشكل خودم شدم نظرات و خوندم ولي نميدونم چطور بايد شروع كنم، اون لينك ها هم كه گفتيد مطالعه كردم 

و ميشه بگيد حركت گيگل چند مرتبه در روز و چه مقدار تكرا بشه؟ و يك سوال ديگه اينكه ما بدون كاندوم انجام ميديم امكان داره كه ريسك باشه ؟ چون همسرم خيلي دير ارضا ميشن 

۱۳۹۷/۲/۹ ۱۹:۲۲:۵۴
(ویرایش)

خواهش میکنم ارغوانی جان منم یک ماه هست که درمان شدم و حالت رو میفهمم.. حرکت کگل رو باید سه بار در روز و هر بار 20 مرتبه کگل کوتاه و بعد 20 مرتبه کگل بلند انجام بدی. کوتاه میتونه 5 ثانیه باشه و بلند 10 ثانیه. اگر اوایل برات سخته تمرین کگل کوتاه رو انجام بده مرتب تا کم کم بتونی مدت بیشتری منقبض نگه داری و به کگل بلند برسی.

نگران نباش عزیزم همه ما که اینجا جمع شدیم مثل تو ترس و انقباض داشتیم و نمیتونستیم رابطه کامل داشته باشیم ولی میبینی که اینهمه خانوم موفق شدن و مطمن باش که روش درمان همینه و موفق میشی.. فقط باید تمرینارو با روحیه خوب و مرتب انجام بدی و امیدت به خدا باشه حتما کمکت میکنه.

اول کگل و وارسی رو انجام بده و بعدش که دیلاتور ساختی حتما با ژل لوبریکانت ساده تمرین کن. به نظر خودم ژل ایموشن زرد گزینه خوبیه.. در حین وارد کردن دیلاتور نفس عمیق بکش و خودت رو رها کن.. کگل رو در حال تمرین انجام بده و دیلاتور رو دهانه واژن قرار بده با شیب کمی به سمت مقعد. میتونی از آینه استفاده کنی و در حالت خوابیده یا تکیه داده و زانوهای خم تمرین کنی. میتونی قبل از تمرین دوش آب گرم بگیری یا توی تشت آب گرم و کمی نمک بشینی چون کمک میکنه به شل شدن عظلات.

همسرت باید در جریان تمرینت باشه چون پرده در حین تمرین کم کم کنار میره و معمولا بدون درد و خونریزی انجام میشه. متوجه منظورت نشدم که بدون کاندوم انجام میدید یعنی چی؟ وقتی رابطه دخول نباشه نیازی به کاندوم نیست اما اگه مایع منی روی واژن بریزه شاید ریسک داشته باشه. فقط یه مساله اینکه تا زمانی که تمرین میکنی باید ارتباط جنسی بدون دخالت دادن واژن باشه یعنی حتی به صورت امتحانی نباید اقدام به دخول کنید چون ممکنه با استرسش به تمرینت لطمه بخوره.

لینکهای زیر رو هم بخون کمکت میکنه:

نحوه کار و قوانین انجمن

نکات بسیار مهم

تمرین وارسی

تمرین کگل

۱۳۹۷/۲/۹ ۱۹:۴۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان

ممنون از راهنماییتون.anim2-40

جوابای منم نمی دونم چرا ارسال نشد.

بچه ها حتما توضیحات صفحه اول رو بخونید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۹ ۲۰:۰۱:۲۸
(ویرایش)

سلام سودا جان خوبی؟

خواهش میکنم عزیزم امیدوارم بتونم کمک کوچیکی بکنم به کسانی که شرایطشون رو درک میکنم و چشیدم.. ببخشید دیگه ما در حضور شما درس پس میدیم love

سودا جون فک کنم کد امنیتی که واسه ارسال نظرات میاد باعث شده جوابات بپره.. من تجربه کردم قبل از ارسال نوشته ت کد رو رفرش کن تا کد جدید بهت بده

۱۳۹۷/۲/۹ ۲۰:۳۶:۲۲
(ویرایش)

ممنونم از شما mishka جان خيلي لطف كردي عزيزم حتما تلاش مو ميكنم مرسي از راهنماييتون 

منظورم از اينكه كاندوم نميزاريم براي همين امتحان كردن رابطه هست ولي من يه ترس ديگه هم دارم كه نكنه باردار بشم شنيدم بعضي ها دختر هستن ولي باردار ميشن، درسته دخول انجام نميشه ولي منظورم سطحي هست نزديك به جلوي واژن 

۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۰:۵۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۰۳:۲۸:۱۵
(ویرایش)

سلام

خوبین؟

امیدوارم مشکل همه حل بشه

منم این مشکل رو دارم تازه دوروزه اینجا رو پیدا کردم

تمام مطالبو خوندم البته من و همسرم یه ساله ازدواج کردیم که به خاطر تحصیلش یه مقدار از هم دوریم کم امتحان کردیم ولی نشد خلاصه

منم واقعا فک نمیکنم مشکل ماها خیلی حاد باشه ولی روند طبیعی زندگیو مختل کرده

من با معاینه و داخل شدن یه انگشت مشکل ندارم بعدیاش مشکله

معاینه پرده ام رو هم گفتن حلقویه

امیدوارم حالا که با اینجا آشنا شدم زودی درمان بشم

valentine

۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۳۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام به همهvalentine

خدا قوت به بانوهای در حال تمرینanim2-a2d3

سلام و خدا قوت هم به سودا جون anim2-ad54ad

من نبودم چند روز ،ممنون از دوستایی که کنارموونن و کمکمون میکننanim2-painting

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۳:۵۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

بچهها. من تو سایز دو گیر کردم. 9 سانت وارد کردم ولی واسه عقب جلو کردن تا 5 سانت راحتم یهو بخوام جلوتر برم منقبض میشم هی. اعصابم خورد شده . 

هرچی ک توسایز یک راحت ردش کردم اینجا گیر کردم 

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۶:۲۷:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید که این تمرین ها و درست کردن دیلاتور چگونه است ؟ و اینکه وقتی دیلاتور درست کردیم تا چه مدت و چند مرتبه در روز یا هفته باید انجام داد و چه مدت طول میکشه و آیا اصلا باید توی این مدت ارتباط و نزدیکی برقرار کنیم یا نه ؟

۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۶:۳۰:۳۸
(ویرایش)

Mishka

ممنون که حواست به بچه ها هست، خدا قوت .

ارغوانی

نمیشه گفت بارداری اتفاق نمی افته، خوب سعی کن اگر میخوای فعلا باردار نشی قرص بخور، و مراقبت کن مایع نریزه بدنت.

گرد آفرین

سلاااااام، خیلی خوش اومدی، پس احتمال داره واژینیسم خفیف داشته باشی، نگران نباش، با تمرینات اینجا حتما ارتباطت بهتر و شیرین تر میشه .

مهناز خانم

اعصاب خودتو اینجوری خورد نکن،تازه اولشه، بالاخره منقبض می شده بدنت که اینجا پیش مایی دیگه، کگل بیشتر کن ،بیشتر حواستو پرت کن، نترس هیچی نمیشه اروم اروم دیلاتور هول بده تو، یعنی این همه مدتی که من اینجا بودم هیچکس نگفت وقتی دیلاتور توبدنم بود درد پرده رو کشیدم و چیزیم شد و ... اروم نفس عمیق بکش هول بده.

۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۶:۳۸:۰۱
(ویرایش)

ارغوانی 

سسلام، ببین برو دستکش جراحی بخر از داروخونه از اینایی که تو هر بسته یکیه ،سایز ۷, ۷/۵ ، ۸, هرکدوم شد خوبه هرچی بالاتر بهتر. با پنبه، با ژل روان کننده، پنبه رو بذار تو انگشت کوچیکه دستکش و سایز بگیر دورش که شد چهار سانت ،طولشم که قد انگشت کوچیکه است دیگه، تهش و ببند ، و باهاش تمرین کن . حین تمرین حواستو پرت کن، ژل ام بزذار کنارت، دیلاتور و به ژل آغشته کن و اروم بذار لب واژنت، البته یادت نره مرحله اول وارسیه، یعنی باید اندامتو ببینی ، به حالت دستشویی بشین، یه آیینه بذار زیرت و یکم زور بده تا ببینی کجای  واژن باز میشه. مثل دهن ماهی. بعدش تمرینتو شروع کن، هر روووووزروویک ساعت تمرین و تمرینات کگل ،جز زمان پریود وقفه ننداز، زیر نیم ساعت تمرین نکن چون راه بجایی نمیبره، ۴۵ دقیقه یک ساعت، نرمالشه. بعد از هربار تمرین، دبلاتورتو بشور بذار تو کیسه و فردا مجددا در آر و استفاده کن، در حین تمرین تا اتمامش نزدیکی ممنوعه چون تو روند درمان اشکال ایجاد میکنه love

۱۳۹۷/۲/۱۰ ۲۰:۰۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۶:۴۵:۲۷
(ویرایش)

سلام

ديلاتور رو روزي يه بار به مدت يك ساعت استفاده كنم؟ يا يك ساعت رو تقسيم كنم توي چند نوبت؟ 

۱۳۹۷/۲/۱۱ ۱۶:۵۹:۴۵
(ویرایش)

ماه پيشوني جان ممنون از توضيحات كامل شما مرسي عزيزم از وقتي كه گذاشتيد و پاسخ داديدflower

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران