تعداد بازدید : 350932
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۵:۴۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

عزیزم ناامیدی ممنوعهanim2-New-6

این لینکی که گذاشتم نحوه ساخت دیلاتور هست. دانلود کن و طبق اون درست کن. 

دیلاتورت نه شل باشه که خم بشه نه خیلی سفت و محکم. اندازه دورشم تقریبا 4 و 5 سانت خوبه.

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۷:۲۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااااام به همههههه

امروز شد دوسال که خدا کمک کرد و واژینیسموس و شکست دادم. ۲۵ تیر ۹۵ من تو همین انجمن با کمک سلما و مریم و شیوه عالیه درمان خانم خیابانی من درمان شدم و زندگی برام رنگ‌ دیگه گرفت.flower

از همه میخوام تلاش کنن،اگه ماها تونستیم این غول بی شاخ و دم و شکست بدیم ،شماها ام میتونینanim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۷:۲۹:۳۲
(ویرایش)

❤️اول از همه ❤️

خدا قوت سودا جان😍

و ممنون از بقیه دوستان که تو درمان کمکمون میکنن💐🌼🌷.

بعدم دوستای عزیزی که دارن تازه کار با دیلاتور و انجام میدن، چرا انقد سریع تو روز اول, دوم نا امید میشید، خوب اگه قرار بود انقد دیلاتور زود وارد بشه و شما سریع سریع پیش برید و اصلا نترسید که دیگه واژینیسموس نبودید🤓.

به عشقتون به خودتون به آرامشتون فکر کنین و تلاش کنین، نا امیدی مال این انجمن نیست.

هیچکس تا حالا از ورود دیلاتور به واژن نمرده، پاره نشده، جر نخورده، واژنش نترکیده، خون ام راه ننداخته.

هیچ دیوار بتنی و هیچ استخوانی هم تو واژن نیست، فقط انقباضه و سفت کردن خودمون🙄

اینجا عشق ، صبر،تلاش، همت و نگاه مثبت رو به جلو رمز موفقیته.

💪پس با قدرت ادامه بدید.💪

۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۷:۳۳:۴۷
(ویرایش)

این مدته یکم کارای اطرافم زیاد شده، هی در رفت و آمد و جاده و جابجایی ام.

کمتر سر میزنم ولی میام.

ممنون میشم برام دعا کنینflower

۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۸:۳۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

وای خدا من چرا اینطوری شدم؟؟؟ سری قبل تو چهار روز فک کنم رسیدم ب سایز ده... دوباره تمرینارو شروع کردم دیروز تو حالت زن رو سایز هفت نمیرفت الان دیگه زن زیر با هیچکدوم راحت نیستم حتی سایز پنجم میسوزونه... اصلا انگار واژنم تنگ شده خیلی میسوزه... چیکار کنم حالا؟؟؟؟

۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۸:۵۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سودا جان ندیده  عاشقتم love

شغل من جوری هست که به صورت دیده نشده به افراد زیادی رایگان در جهت سلامتیشون کمک میکنم 

حس میکنم شما پاداش کارهای من از طرف خدا هستین

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۹:۲۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱ ۲۱:۴۴:۵۱
(ویرایش)

لطفا زودی بیاید من سایز 5 رو امتحان کردم خوب بود جلو عقب هم میشد ولی نمیدونم چرا کمی سوزش داشت خیلی کم ولی سایز 6/5خیلی خوبه راحتم چرااااا

خدایا کمکم کن
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۲۱:۱۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

من بازم اومدم 

این بار نا امید نیستم

چون متوجه شدم دیلاتور رو اشتباه ساخته بودم

نا امیدی ممنوع فقط تلاشsmile

من با سایز 5 یا 5.5 اگه اشتباه نکنم ( چون اینجا ابزار ندارم که اندازه گیری کنم ) شروع کردم موفق شدم شکر خدا

تجربمو بخوام بگم اینه که متوجه شدم اگه 1 درصد سوزش هست (99 درصد ترس هست ) اون سوزش به اندازه نیش یک مورچه بود 

سعی کردم اروم بشم (موزیک روشن کردم و مشغول پخت شام شدم ، هر چند دقیقه یه بار به مدت یک ساعت تکرار کردم ، اروم آرم ) 

در آخر هم یک بار به حالت زن رو تست کردم سخت تر بود اما شد .

این نکته رو هم به خانما بگم که حتما بدنتون رو حسابی چرب کنید .

چند بار تست کردم نشد اما زمانی که با یه روغن بدن بچه تست کردم خیلی راحت انجام شد.

اما با ژلی که یه دکتر بهم داده بود زیاد راحت نبود چون ژل خاصیت گرم کننده داشت و وقتی با سوزش همراه میشد کمی اذیت میکرد.

این گزارش امشب من.

فقط این که معمولا چند روز یه بار سایز رو عوض میکنن دوستان؟

با تشکر از ماه پیشونی و سودای عزیزflower

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۲۱:۴۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

پگاه بانوی عزیز برات خوشحالم خیلی زیاد ایشالا بانو شدن هممون .مووووفق بشی

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۴/۲۵ ۲۲:۳۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم

خانومایی که بانو شدن بهترین پوزیشن برای اولین بار چیه؟ 

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۰۳:۱۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۴:۱۰:۲۹
(ویرایش)

سلام من سوالي داشتم كه اصلا مربوط به تاپيكتون نيست ولي اميدوارم جوابمو بديد

من تاحالا رابطه ي جنسي نداشتم 

براي معاينه ي پرده بكارت رفتم و بهم گفت ٥ميلي از پردت پاره شده و خودش ترميم شده و قديميه و نوع پردمو گوشتي گفت كه قسمتي ازش ارتجاعيه نه همش 

ميخواستم بدونم اگه به پزشك قانوني مراجعه كنم معلوم ميشه كه دخولي نداشتم؟ يي به علت پارگي ٥ميلي به من برگه سلامت نميدن 

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۱۸:۳۲
(ویرایش)

پگاه بانو

عالیه، خیلی خوبه که خودت گیر خودت و پیدا کردی، اینجوری دقتت به تمرینتت بیشتر میشه. ان شالله با همت ادامه بدی موفق میشی،فقط اینکه من روغن بچه رو نمیدونم خوبه که وارد واژن بشه یا نه، هم پرس و جو کن هم مراقب باش عفونت نگیری، اگر با ژل کار میکنی، یه اسپری اب بذار کنار خودت ،هر از گاهی اب اسپری کنو دیلاتورت، روون میشه.

Sami7

من با پوزیشن زن رو رفتم اقدام و موفق شدم. این پوزیشن حسنی که داره اینه که مسلطی به اندام آقا و میتونی با ارامش بیشتری اقدام رو داشته باشی.

Stysh

سلام، من اطلاعات در اینباره کمه، بنظرم از چندتا ماما بپرس، یا تو بخش پرسش و پاسخ پیج مطرح کن سوالتو.

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۶:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۰۹:۲۵:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی. خسته نباشید. اوا  انجل. نفس گل  کجایید ؟؟چه خبر 

۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۷:۲۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام سلام خانوووما.... ..کجایید ماه پیشونی جووون...سوداجوووون...ریزان جوووون

بیایید ببینید سپیده بانووووووووووو شده...هورررا هورررا...anim2-4d564ad6.واژن بداخلاق سپیده  بعد سه سال و نیم... بعد از یکماه تمرین متمادی بالاخره تسلیم شد و دخول کااااااااامل صورت گرفت anim2-thanks ...هم به حالت زن رو وهم  زن زیر.... بسیااار رااااحت بسیااار نرررررم بسیااار نامرئی  انجام شد... نامرئی میگم چون واقعا حس نمیکردیمش ازبس مثل پنبه نرررم بوود..نمی‌دونید در هر حالتی که بودیم همش  گریه میکردم. و آقاییم اشکامو پاک میکرد ...خیلی روز خوبی بود سبک شدم...رها شدم از این کابوسهای لعنتی ...از این کجی ذهنم نسبت به پرده و دردناک بودن رابطه...  ازاین واژینیسموس ...واقعا حس خوبیه خیلییییییی .....خدایا شکررررتanim2-40...
انشالله همه خانومای درحال تمرین موفق باشند و زودتر برسن به آرامشی از جنس آرامش من...آمین.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۷:۳۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

واقعا ممنونم از مشاورین عزیز انجمن که کمکم کردن از جمله ماه پیشونی جان و سودا جان و ریزان جان و بی منت تجربشونو در اختیارم گذاشتن و ازخدا می‌خوام  همیشه سلامت و خوشبخت باشن.

تشکر ویژه از خانم دکتر عزیز که بدون هیچ چشم داشتی این انجمن و راه اندازی کردن و باعث شدن  تا بتونیم اصولی وراحت  به مشکلممون فائق بیاییم و واژینیسم رو شکست بدیم.💪💪💪

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران