تعداد بازدید : 351731
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۴۹:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

خیلی ممنونم از محبت و همدلیت اعظم جون.anim2-28ااای جانم که اینقدر دل نازک و رئوفی و به خوبی حالمو درک می‌کنیanim2-40..بخدا امشب بهترین و راحت‌ترین خواب بعد ازدواجمه.. دیگه کابوسام تموم شد برای همیشه.....

راست میگی عزیزم کاش همگانی بشه این موضوع و همه واژینیسم ها نجات پیدا کنه زندگیشون و به آرامش برسن.آمین

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۵۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سپیده بانو

عزیزم نتیجه تلاشت رو گرفتی. 

aseman72

درسته موفق شدی به دخول. ولی باید حتما حتما تمریناتت رو ادامه بدی. اگر اصولی پیش بری و تا سایز آخر تمرین کنی مطمئن باش بدون هیچ دردی رابطه خواهی داشت.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۵۸:۵۷
(ویرایش)

خیلی ممنونم یاقوتی جان از لطفت عزیزمanim2-28.....شک نکن اینجا اومدنت مساویه با بانو شدنت .‌....مطمئن باش اگر همین طور محکم و با انگیزه و به امید خوشحال کردن همسرت به تمرینات ادامه بدی میبینی که شماهم به یاری خدا بانو میشی مهربون.

۱۳۹۷/۴/۲۷ ۰۰:۱۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

tania74

برو دکتر زنان تا برات ماموگرافی انجام بده. ان شاا... چیزی نیست.

مهتاب بانو

با همون دستکش سایز 8 یا 8.5 میتونی سایزهای بزرگتر رو بسازی. اگر نشد با کاندوم امتحان کن.

حلماسادات

تو صفحه قبلی لینک ساخت دیلاتور رو گذاشتم. همینی که ساختی اوکیه. باهاش تمرینت رو شروع کن. موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۰۱:۴۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سپیده  بااااانوووووووو

واااااییییی یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 533 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

Aseman72  بااااانوووووووو

به به خیلیییییی مبااااااااارکههههه، از خدا میخوام زندگیتون پر از  شااادی و آرامش  باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 534 و بذار جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۰۱:۴۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سودا جون

ممنوووووووونممم از تبریکت، ان شالله همه این ارامش و تجربه کنن😍😍😍😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۰۱:۵۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۰:۵۴:۴۵
(ویرایش)

salam

خدا ياري رسان است
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۰:۳۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سلام سپیده بانو جان واست خوشحالم بهت تبریک میگم.واسه خودمم خوشحالم . چون شرایط منم تقریبا شبیه به شماست. پس منم میتونم موفق شم. منم ۲هفتست با همسرم تمریناتو جدی شروع کردیم. ۳سال و نیم ازدواج کردم. الان سایز ۱۰ رو شروع کردم عقب جلو میکنم یه احساس کشش و درد دارم. راحت نیستم . با سایزای قبلی اکی هستم. از تجربت بگو واسمون

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۰:۴۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

سپیده جان تبریک میگم عزیزم مباااااارکه انشاله مشکل همه ما حل بشه ....flower

من هم تونستم سایز 11 رو اشروع کردم.. یکم سخت بود و خداروشکر انجام شد .

STYSH : دوست عزیز پیش چند تا دکتر برو  برای معاینه .. منم نوع پرده رو دکترا متفاوت میگفتند ..

۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۱:۴۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سپیده بانو مبارکت باشه عزیزم ...خوشحالم که تلاشت زود نتیجه دادanim2-4d564ad6anim2-thanksanim2-thanksanim2-4d564ad6

Aseman72بهت تبریک میگم ان شاالله به راحتی خدا یه نی نی بذاره تو دلت و زیاد نخوای انتظار بکشی😍anim2-4d564ad6

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۲:۳۵:۰۳
(ویرایش)

خیییلی ممنووووووونم  ماه پیشونی جووونanim2-28 واااای خدا مررررسی شماره دار شدم هورررررا....هوررررا...anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6وای که چقدر دوستش دارم این شمارمووووanim2-40..باشه چشممممم.. حتما کارایی که فرمودید رو انجام میدم ...بازم ممنونم از همه محبتت .... مرسی که مهربونیkiss

۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۲:۳۸:۰۶
(ویرایش)

خییییلی ممنوووووونم ریزان مهربونمanim2-28 ....البته با حمایت های شما تونستم به مشکلم غلبه کنم....ممنونم که اینقدرررررر خوبینanim2-40

۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۲:۴۸:۳۹
(ویرایش)

ممنونم  ارغوانی مهربون ...anim2-28انشالله عزیزم شک نکن با انگیزه پیش برو و فقط و فقط  با هدف اینکه خوشحالی رو تو چشمای همسرت ببینی تمریناتمو مستمر انجام بده ...بعدش مطمئن باش به یاری خدا حتما حتما بانو میشی...anim2-thanks

۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۲:۵۸:۵۲
(ویرایش)

ممنونم سمی7 عزیززمanim2-28....بله انشالله درسته حتما موفق میشی شک نکن.. با پیش گرفتن تمریناتت بزودی شما هم بانو میشی...سعی کن فکرت فقط تمرینات باشه میبینی که زود جواب میگیری و به آرامشی محضضضضض مرسی مهربون.anim2-thanks

۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۳:۰۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۷ ۱۱:۰۱:۲۰
(ویرایش)

سلام .لطفا یک نفر به من هم کمک کنه.من نمیدونم ایا دقیقا واژینیسموس هستم یا نه.من سه ماهه عروسی کردم و ترس از دخول ندارم. اما بعد از عروسی اووونقققدر هنگام دخول درد داشتم که گریه میافتادم.حتی با انگشت هم موفق نبودم.اینجا رو خوندم.کگل انجام دادم و دیلاتور ساختم.الان خیلی بهترم.با انگشت راحت راحتم.با دیلاتور سایز یازده اکی هستم تقریبا.اما یک ماهیه روی همین سایز موندم و با بزرگترش خیییلیییی درد دارم.ازون گذشته وقت ساختن دیلاتورهای بزرگتر دستکش ‍‍‍‍‍‍‍باره میشه.سایز همسر من حدودا ۱۵ هستش.میشه یکی دقیقا نحوه ساخت دیلاتور بزرگتر و اشتباهات منو بگه....من چندبارم تمرینی باهمسرم رفتم اقدام اما حس میکردم یه تیکه چوب سفت و بزرگ توی واژنمه.خیلی درد داشتم

ما تونستیم... تو هم میتونی...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران