تعداد بازدید : 351749
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۳۱ ۱۶:۳۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلام

ببخشید یه سوال

هردفعه ک میخوای ی دیلاتور جدید درس کنی باید چقد از سایز قبلی بیشتر باشه؟

هم ابتدا هم انتها

۱۳۹۷/۴/۳۱ ۱۷:۲۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

ماه پیشونی جان میتونم دیلانورو عقب جلو کنم تو هر دو پوزیشن

اما این مشکل ورود دیلا برای من اصلا حل نمیشه دلم میخواد سرمو بکوبم ب دیوار😁

قبل پریود زن زیر با زن رو برام اصلا فرقی نداشت اما الان زن زیر برام سخت تره

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۳۱ ۲۱:۰۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۰:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزان.من پریودم ب اتمام رسید و امروز شروع.

اما ب همون حالت اولیه برگشته واژن درسته من ترسم خیلی ریخته از ورود چیزی ب واژن ولی تنگ و سفته باز.اگ ب اخر برسم قبل پریود بعدی بعد اون بازم باید تمرین کنم😔

من فقط ب امید خدا امیدوارم ک بتونم
۱۳۹۷/۴/۳۱ ۲۲:۵۶:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز

من امروز اولین دیلارتورمو وارد کردم.

دیلاتور دور ۶

لحظه ورود یه کوچولو درد و سوزش داشت، ولی خیلی زود خوب و راحت شد.

اما بعد نیم ساعت دوباره درد و سوزش شروع شد. تا یک ساعت تمرینمو ادامه دادم. ولی بعدش باز درد دارم هنوز.

دو تا پوزیشنو هم کار کردم. لحظه ورود یه کم سخت بود

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱ ۰۱:۳۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

هوراااااااا آخرین سایزو هم انجام دادم سایز ۱۳ونیم. خیلی راحت تر از سایز قبل بود خیلی خوشحالم. لحظه شماری میکنم برای بانو شدن.😋😋😋

sh.آبان

آفرین  خیلی خوبه که تونستی یعنی میتونی.چون اولین بارت هست این حالتو داری.نگران نباش به تمرینات ادامه بده.کگل کن حین انجامش.دم و باز دم.سعی کن خودتو شل کنی و ژل فراوون بزنی .اوایلش یکم آدم حساسه با تمرین زیاد این حساسیت از بین میره.من با گوش دادن به آهنگ هواسمو پرت میکردم

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۱ ۰۹:۴۹:۲۶
(ویرایش)

سمی۷

تبریک میگم بهت

امیدوارم زود زود بانو بشی 🌷🌷🌷

یه ذره ماهیچه‌های شکمم ناخودآگاه منقبض میشن... که تا متوجه میشم سعی میکنم شلش کنم دوباره.

اسمتو پیدا نمیکنم واسه تگ کردن!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱ ۱۰:۳۹:۱۳
(ویرایش)

من امروز درست ۱۵ دیقه درگیر ورود دور ۹ بودم😢

برای ورود نکته خاصی هست؟

۱۳۹۷/۵/۱ ۱۱:۴۱:۲۰
(ویرایش)

sh.آبان

عزیزم تنفس شکمی انجام بده واسه عضلات شکم.من تا ۱ماه پیش همیشه شکمم و واژنم رو منقبض نگه میداشتم. با تمرین کگل و تنفس شکمی حین وارد کردن دیلاتورها میتونم بگم تقریبا این حالت از بین رفته در من.وضعیتم طوری بود که تو هر شرایطی به شکمم و واژنم توجه میکردم انقباض داشت ولی الان تقریبا شل شلم😁

elham.r

عزیزم من از تجربیه خودم میگم با اجازه ی لیدرهای عزیز.واژن ماها به سایزهای جدید عادت نداره،زمان تمرینتو بیشتر کن.دیلاتور رو یکم شیب بده به سمت مقعددمن برای ورود اول شل میکنم یکمش که وارد شد منقبض میکنم واژنم خودش میکشه داخل دیلارو .و این روندو ادامه میدم تا کامل بره.بعد کگل کوتاه انجام میدم.اگه دیدی کشش داری بیار بیرون ژل بزن کگل کن دوباره بده تو. من هرشب ۱ونیم الی ۲ساعت تمرین میکنم

عزیزان من ۳سال و نیمه که عروسی کردم.انقدر نا امید بودم که با خودم میگفتم هیچوقت نمیتونم زن خوبی باشم برای همسرم  و مادر بشم.ولی الان دنیارو به من دادن منی که حتی از دست زدن به واژنم هراس داشتم ولی الان یه دیلاتور ۱۳ونیم سانتی خیلی راحت وارد بدنم میشه من تونستم شما هم میتونین🌺🌺😋😋

۱۳۹۷/۵/۱ ۱۲:۱۱:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان

امروز دومین تمرین من بود. و دوباره دیلاتور دور ۶ سانت رو وارد کردم.

اولش یه کم سخت بود و درد داشت ولی بعد خوب شد.

دوباره مثل دیشب بعد نیم ساعت حس کردم واژنم داره اذیت میشه، یه استراحت ده دقیقه‌ای دادم و نیم ساعت دوم رو رفتم. این استراحت تو روند تمرین اشکال ایجاد نمیکنه؟؟

و اینکه بازم تا یه مدت بعد تموم شدن تمرین احساس درد میکنم. به نظرم بهتره امشب باز هم همین دیلاتور دور ۶ رو وارد کنم.

البته به خاطر اینکه تا یه مدت توی سفر هستیم و شرایط زیاد مساعد نیست، امکان نشستن توی آب گرم رو ندارم فعلا. امید دارم که بعدا که تونستم توی آب گرم بشینم شرایط برام آسونتر بشه.

هر بار موقع شروع کلی استرس دارم، ولی سعی میکنم با فکر کردن به بانوهایی که موفق شدن خودمو آروم کنم.

سمی ۷

دوستم ممنون از توصیه‌هات. سعی میکنم عمل کنم 😘😘

من همش منتظرم خبر بانو شدنت رو بهمون بدی 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱ ۱۲:۳۳:۴۳
(ویرایش)

سمی جان من این چیزایی ک گفتی رو رعایت میکنم 

اولش ب اصلا وارد نمیشه ک بخوام کگل کنم و....

و اینکه من قبل پریودم با سایز ۱۰.۵ تمرین کرده بودم الان با سایز ۹ این مشکلو داشتم 

هرچند ک تمرینو امروز ادامه دادم و حین تمرین چندباری ب راحتی تونستم وارد کنم😍

ان شاءالله فردا میرم دور ۱۰ سانت

۱۳۹۷/۵/۱ ۱۲:۵۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۸ ۰۹:۵۶:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان من یه پست گذاشتم با عنوان من عضو جدیدم... لطفا بخونیدش و بهم راهنمایی بدین.

فقط خدا
۱۳۹۷/۵/۱ ۱۳:۵۱:۰۲
(ویرایش)

Sadaf3121

صدف جان پستتو ندیدم. ولی یه کوچولو چیزایی که میدونم رو بهت میگم.

صفحه اول رو کامل مطالعه کن. بالای همین پیج، روی انجمن درمان واژینیسموس کلیک کنی اون صفحه باز میشه.

تعریفا و نحوه کگل کردن و نحوه ساخت دیلاتور رو کامل بخون.

بعد شروع کن به انجام تمرینات کگل. تو این حین، از پست اول همین تاپیک شروع کن به مطالعه کردن. خیلی از سوالاتت رفع میشه. تاپیک رو که کامل خوندی، و وارسی و کگل رو هم خوب انجام دادی، میتونی کم‌کم دیلاتورهاتو بسازی.

امیدوارم خیلی زود خبر بانو شدنتو بدی بهمون 😊🌷💪

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱ ۱۴:۲۲:۵۵
(ویرایش)

sh.آبان 

قربونت عزیزم. انشااله همه با هم بانو میشیم. خیلی خوبه آفرین. همینجور ادامه بده سایز ۶ رو ژل بزن فراوون وقتی با عقب جلو کردن راحت شدی برو سایز بعدی.نه عزیزم اشکال نداره من وقتی فشار داشتم ۲ دقیقه همون حالت استراحت میکردم دوباره شروع میکردم من ۱بار دوش آب گرم نگرفتم خیلی سختم بود،حتی همسرمم هم متوجه این موضوع شد بهم گفت برو دوش بگیر.وقتی دوش گرفتم انگار معجزه شد.حالا فک کن تو آب گرم بشینی که دیگه واویلا🤣مث فشنگ میره تو .من با کمک خانومای این انجمن دارم به هدفم میرسم .دوست دارم با روحیه دادن به خانومای دیگه و راهنمایی کردن کمکشون کنم

elham.r

خیلی خوبه افرین ادامه بده عزیزم.دیدی راحته ؟ منتظرم تا بیای بگی سایز ۱۰رو هم به راحتی انجام دادی.وقتایی که سرحالی انجام بده که زود خسته نشی تایم تمرینو بیشتر کن. من صبح که بیدار میشم با آهنگای شاد 🤓روزمو شروع میکنم میرقصم. نمیذارم چیزی اعصابمو به هم بریزه تا تمرینامو به نحو احسنت انجام بدم،به نظر من این بیماری ارتباط مستقیم با اعصاب ما داره

۱سوال از تجربه دارا

من دیشب بعد اینکه سایز نهایی رو انجام دادم داخل واژنم یه کوچولو حس درد و سوزش مثل نبض داشتم.آیا طبیعیه ؟دردش ممتد نیست دیشب یه تایم کوتاه و امروز صبح که بیدار شدم  ۲ ۳ بار

۱۳۹۷/۵/۱ ۱۴:۵۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۷ ۱۶:۵۰:۴۰
(ویرایش)

سلااااام دوستان عزیز و همراهم اول از همه خداقوت به همه خانومای در حال تمرین و تبریک به بانوان عزیزی که عروس شدن و طعم خوش  زندگی و لذت رابطه زناشویی رو چشیدن❤❤❤

اومدم بگم من در اوج ناامیدی و تنش های عصبی و دعواهایی که با همسرم داشتم و عفونت شدید واژنم دوباره تمرینمو روی سایز ۱۲.۵ شروع کردمsmile ازاونجایی که بخاطر تنبلی تخمدانم پریودام نامنظم بودن و هر دوهفته یکبار پریود میشدم قرص ال دی رو شروع کردم به خوردن تا این غول بی شاخ و دم ترس رو شکست بدم ولی چون سایز همسرم حدود ۱۶ هست نتونستم با دستکش مابقی سایزارو درست کنم و با کاندوم هم که درست کردم وارد واژنم نمیشد cryدر هرصورت باهمون سایز ۱۲.۵ تمرین کردم و رفتم اقدام تمرینی با همسرم قبلش با همون سایز واژن گشایی کردم و دوش ابگرم گرفتم تنفس شکمی و کگل رو برای شل کردن عضلاتم بکار بردم و بلاخره عصر پنجشنبه در کمال ناباوری و کلی ترس نصف آلت همسرم وارد شد و من هیچی نفهمیدم وقتی همسرم گفت داخله خیلی تعجب کردم baby واقعا خیلی راحتتر و نرمتر از دیلاهاست. دخول کامل انجام دادیم  و بلاخره تونستم موفق بشم و شکستش بدم خداروشکررررررlove که تواولین رابطمون ۵ تا پوزیشن رو تست کردیم حدود یکساعت و ربع در حال انجام بودیم ولی خب ازاونجایی که من خیییییلی ژل زده بودم بیش ازحد لیز بود بخاطر همین همسرم دیر ارضا شدن. برای رابطه بعدیمون احتمالا روغن زیتون رو امتحان کنم ببینم چطوریهanim2-21

ازاون روز دنبال فرصت بودم برای برقراری رابطه دوباره ،ولی متاسفانه مشغله جفتمون خیلی زیاد بود و فعلا هم که نزدیک پریودم هست واژنمم حساس شده فقط امیدوارم بعد پریود بدقلقی نکنهanim2-wacsmiley

برای اولین تجربه دخول واقعا عالیییییی بود کلی انرژی گرفتم

از تجربیاتم بخوام بگم اینکه تو اولین رابطم هرجا که عضلاتم منقبض میشد درد واژنم زیاد میشد ولی وقتی تنفس شکمی و عمیق نفس میکشیدم واژنم شل و رها میشد و هیچ دردی نداشتمanim2-28

من چون عفونت شدید واژن هم دارم برای دخول عمیق که تا انتها آلت وارد میشد البته با ضرب زیاد وارد میکرد همسرم خیلی دردم میومد cryبعد پریودی میرم دکتر تا عفونتم برطرف بشه و بتونم لذت کامل رو از رابطه ببرم ان شاالله

فقط میخوام بگم هیچوقت ناامید نشین و تمریناتتون رو جدی بگیرین بچها anim2-40حتی اگر مثل همسر من کلی سرزنش شنیدین بخاطر آرامش خودتونم که شده تلاش کنین تا کمبودی در وجود خودتون حس نکنین منم مثل شماها بودم توی جمع همیشه احساس کمبود میکردم که چرا لذتبخش ترین حلال زناشویی رو نتونم انجام بدم چرا مثل بقیه زنا نیستم و خیلی چراهای دیگه که اخرش ختم میشد به گریه های شبانه و عصبی شدنم البته من سه ماه و ۱۱ روز از ازدواجم میگذشت که موفق به دخول نشده بودم ولی توهمین مدت خیلیییییی عذاب روحی کشیدم خیلییییی فشار و حرف و حدیث شنیدم ولی تحمل کردم تلاش کردم که بشه و خلاص بشم ازین ترس لعنتی 

امیدوارم شمام موفق بشین هرچه زودتررررررanim2-a2d3

برای منم دعا کنین که عقب گرد نکنم بعد پریودیanim2-65d6a5d6sanim2-thumbsupsmileyanim

دوستون دارم همراهان و خواهران عزیزمممم...میلاد آقا امام رضا ع هم به همتون پیشاپیش تبریک میگم من مشهدیم اگر امام بطلبه رفتم زیارت قابل بدونین دعاگوی همتون هستم و از خود آقامون میخوام که همه واژینیسمی ها رو هر چه زودتر درمان کنه ان شاالله love

خدایا پناهم باش
۱۳۹۷/۵/۱ ۱۵:۰۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۷ ۱۶:۵۰:۴۰
(ویرایش)

از خانم دکتر خیابانی عزیز و مهربون بخاطر اینکه تجربیاتشون رو بی منت در اختیار ما گذاشتن تا درمان بشیم بسیار سپاسگذارم و از همه خانومای گل و لیدرهای مهربون که وقتشون رو برای راهنمایی و روحیه دادن ما میزارن هم تشکر میکنم هرچی از خدا میخواین بهتون بده بوووووووسanim2-thanks

خدایا پناهم باش
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران