تعداد بازدید : 322464
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۱۶ ۲۱:۵۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

مهسا جان سلام عزیزم 

خوش اومدی 

چقد عالی که از الان شروع کردی و به فکری 

من اگه برگردم به عقب همین کار شما رو میکردم و از دوران عقدم پیگیر درمان می شدم.

عزیزم بابت حال خرابت بهت پیشنهاد میکنم وضعیت هرکدوم از ما رو تو چند صفحه پیش بخون تا متوجه بشی که خیلیم شرایط سختی نداری .

در هر حال برات از صمیم قلبم دعا میکنم که زودتر مشکلت حل بشه

التماس دعا عزیزم ❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۱۶ ۲۲:۲۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها منم امروز صبح با سایز 10تمرین کردم هنوز راحت نشدم باهاش 

اره تنها راهش همینه باید موقع تمرین دوخولو تصور کنم اینطوری ترسم کمتر میشه

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۰:۴۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

گلی جان عزیزم 

سایزای بالا بیشتر زمان میبرن تا راحت بشن .عزیزم وارد شدن آلت خیلی راحت از واردشدن دیلاهاست.خیلی روون وراحت لیز میخوره میره داخل.البته به شرط شل بودن عضلات😁

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۰:۵۶:۵۹
(ویرایش)

خب مهسا جونم 

خداروشکر.پس مشکلی نیست سعی کن روزانه تمریناتتو مرتب انجام بدی با دیلا .شما خیلی زود به نتیجه میرسی چون هم پردت کنار رفته هم با ۷ونیم راحت بودی. سریع ۱سایز بزرگترشم درست کن وادامه بده.وقتیم رفتی پیش شوهرت دیگه تمریناتو کردی آماده ای .واس ورود اورجینالششش.ولی عزیزم اگه شوهرت دوست نداشته اصلا بهش حرفی نزنیاااااااااا.

خبرشو بهمون بده

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۱:۰۱:۱۸
(ویرایش)

مونا جون عزیرم

خداروشکر که مشکلت به لطف خدا حل شده.واقعا خیلی خیلی سخت بوده ۱۳ سال.کسی سراغ بچه ازتون نمیگرفت؟از عمق دلم واست خوشحال شدم چون میدونم بعد این سالها تازه آرامش پیدا کردی

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۱:۱۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

زهره جان ممنون از راهنماییت و دلداریت

واقعا خوشحالم که اینجام و میبینم شماها درکم میکنین.از صفحه اول رو خوندم و دیدم از من هم حادتر بودن بین بچه ها که درمان شدن که حتی گوش پاک کن هم اولش سختشون بوده براشون .خیلی امیدوار شدم که بتونم انجام بدم.اما متاسفانه پام شکسته و نمیتونم برم بازار دستکش بخرم و شوهرم هم که مخالفه این تمرینه نمیتونم بهش بگم برام بخره برای همین نمیدونم دیلا با چی درست گنم.اینی هم که امروز درست کردم با دستکش لاتکس  درست کردم انگشت شصتش رو انجام دادم که ۷ و نیم با انتهای ۸ بود دیگه نمیدونم سایز ۸ و نیم میخوام چی درست گنم

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۱:۲۰:۰۰
(ویرایش)

نازک جان

امشب شوهرم که اومده بود اینجا سایز گرفتم ازش ۱۳ و نیم بود .

خیلی فاصله است از ۷ و نیمی که من امروز راحت بودم تا ۱۳ که هدفمه

البته خب با سایز های بالاتر مثل ۸ و ۹ هنوز امتحان نکردم ببیمم میتونم یا نه

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۱:۲۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

مهسا خانوم  

كاندوم ميتوني به جا دستكش استفاده كني 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۱:۲۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها امشب در کمال تعجب همسرم اومد و  با انگشتش باهام تمرین کرد.

میگم تعجب چون چند شب پیش میگفت دیگه نمیخوام درمان بشی و خیلی عصبانی بود. 

یه بند انگشت تونست ببره داخل و من همزمان کگل زدم .

میگفت کگل میزنی چقدر خوبه ...

کلی امیدوار شدم که فردا مصمم تر با دیلاهاتمرین کنم ...

ان شالله که فردا روز پرباری باشه برای همه مون 

شب همگی تون بخیر 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۱:۳۵:۵۶
(ویرایش)

سلنا جان

کاندوم هم فکر خوبیه میتونم هر چقدر خواستم توش پنبه بزارم و هر سایزی خواستم درستش کنم

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۰۱:۳۷:۴۹
(ویرایش)

زهره جون

خوبه که شوهرت  فهمید تلاش ها و تمرین هات نتیجه داشته این طوری روحیه ات برای تمرین خیلی بهتر میشه

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۱۴:۳۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه هاا..یعنی الان ک اومدم اینجا نظر بدم خیلی خیلی خورده تو ذوقم..بعد مدتها تلاش کردم دوباره شروع کنم...دفعه قبلی نتونستم دیلارو وارد کنم و کلا گذاشتم کنار..الان سعی کردم اول ی گوش پاک کن وارد کنم..اولش نشد ولی وقتی حواسم پرت شد راحت رفت تو و بدون هیچ حسی عقب جلوش کردم...بعد رفتم ی گوش پاگ کن دیگه بردارم ک دوتایی ببرم تو ..دیگه نشد...و کناره های پام..قمست رونام ی لرزشی گرفت ک‌نگو..اشکم دراومد باز..بچه ها من ۵ماهه خونه دارم

واسه کگل هم گ انقدر ازش تعریف میکنین من هنوز موفق نشدم ببینم کاراییش موقع وارد کردن چیزی چطوریه...کی باید شل کنیم کی باید منقبض کنیم موقع ورود ب واژن..اصلا بلد نیستم ازش استفاده کنم...ی چیز دیگه اینکه اول ورود گوش پاک کن ی سوزشی دارم ک باعث میشه بترسم..عفونت ندارم..نمیدونم سوزش از چیه...

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۹/۱۷ ۱۷:۲۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

نورا جان براي كسي كه تا حالا دخول نداشته همون حالت كه به هم چسبيده هست براي وأرسي و ديدنش بهتره تا جايي كه راحتي پاهاتو باز كني بالشت كوچيك زير باسنت بذار يه زور كوچولو بزن دهانه واژنتو ميبيني كه بازه اون گوشت پشت دهانه واژن كه ميبيني راه بسته نيست چين هاي دهانه واژنه كه قبل رابطه رو هم مياد 

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۱۷ ۱۸:۳۳:۱۶
(ویرایش)

من الان یه دیلا ساختم که اولش بین ۹ تا ۹ و نیم بود و وسطش ۱۰ تا ۱۰ و نیم.هر کاری کردم نرفت اصلا هیچیش نرفت  .اول واژن خیلی تنگه هر کار میکنم داخل نمیره:((((

۱۳۹۸/۹/۱۷ ۲۱:۳۰:۲۹
(ویرایش)

مهسا جان 

عزیزم باید ۱سانت ۱سانت تغییر سایز بدی جیگر.یعنی قبلیت ۷ونیم بوده الان ۸ونیمش کن.تا اذیت نشی وبهت فشار نیاد

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران