تعداد بازدید : 322480
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۱۹ ۲۱:۵۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۸ ۱۶:۴۹:۴۳
(ویرایش)

مونا جون

شايد خودت ندوني ولي انرژي و روحيه گروه واسه تمرين خودتي

به هم كمك كنيم❤️
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۰۰:۰۴:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلام . من تازه عضو این سایت شدم . من 7 ساله که ازدواج کردم و واژینیسموس شدید دارمcry که حتی اجازه معاینه پرده بکارت رو به پزشکم نمیدادمsad..تازه امسال با هزار تا دعا و بدبختی خودم رو راضی کردم برم عمل هایمنکتومی anim2-4d564ad6(برداشتن بکارت) و5 ماه از عملم میگذره ولی هنوز اجازه دخول نمیدم،از استرس زیاد تپش قلب میگیرم . بدنم سرد میشه و آخرشم با کلی ژل بی حسی و قرص آرام بخش به هیچ جایی نمیرسم و با گریه و این حالتهای من همسرم مثل همیشه بی خیال میشه و من رو دلداری میده و میگه یوقت دیگه .. خیلی احساس شرم و افسردگی میکنم . دارم دیوونه میشم و بخاطر صبوری همسرم عذاب وجدان بیشتری دارم ..امروز داشتم سرچ میکردم که به این سایت رسیدم . فک میکردم تو کل دنیا فقط من باشم که این مورد رو به این حادی دارم..خیلی از این پست های آموزشی و مفید رو خوندمanim2-smilies-azardl3 . همیشه حرکات کگل رو تمرین میکردم . امروز با یه خیار و کاندوم قطر 8 و ژل لوبرکانت انجام دادم و راحت بدون هیچ دردی و بعدش با خیار قطر 11 ولی با درد قابل تحمل تونستم این کار رو انجام بدم . باورم نمیشد .. و انشاالله من و دوستانی که مشکل مشابه داریم مشکلمون حل بشه و از این عذاب وجدان راحت شیم ..

ببخشید که طولانی شد . خدا رو شکر که به سایتتون برخوردم . وقتی دیدم بقیه دوستان تونستن نور امید تو دلم روشن شد .. انشاالله که ما هم بتونیم ..

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۰۰:۲۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

منا جون کگل زیادیش ضرر نداشته باشه یه وقت؟

بچه ها منم امروز یکم با سایز 10تمرین کردم و با اینکه فکر میکردم زود باشه اما رفتم سایز بعدی چون دیگه از سایز 10خسته شده بودم 

سایز یازده تا نصف رفت داخل خدا کنه زود سایز عوض نکرده باشم و پسرفت نکنم

ریسک کردم دیگه 😁

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۰۰:۴۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام هستی جون خوش اومدی عزیزم امید وارم هرچی زودتر مشکلت حل بشه 😘❤

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۰۰:۴۷:۵۰
(ویرایش)

مرسی گلی جووون.  ممنوون. ❤😘

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۰۰:۵۵:۱۸
(ویرایش)

مونا خانوم من بعد از 7 سال تازه موفق شدم..امروز داشتم کامنت های دوستانی که تونسته بودین این مشکلات رو حل کنن..من اشک ذوق میریختم.که یعنی اگه خیلی ها تونستن منم بعد 7 سال باید بتونم7سال بزرگترین آرزوم آینه که مثل يه زن عادی زندگی کنم..من چند سال از ترس معاینه ساده پرده بکارت حتی دکتر هم نرفته بودم... ولی از امشب منم تمام سعیم رو میکنم. واین ترس بیجا رو کم تر میکنم 🙏

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۰۰:۵۵:۲۷
(ویرایش)

مونا خانوم من بعد از 7 سال تازه موفق شدم..امروز داشتم کامنت های دوستانی که تونسته بودین این مشکلات رو حل کنن..من اشک ذوق میریختم.که یعنی اگه خیلی ها تونستن منم بعد 7 سال باید بتونم7سال بزرگترین آرزوم آینه که مثل يه زن عادی زندگی کنم..من چند سال از ترس معاینه ساده پرده بکارت حتی دکتر هم نرفته بودم... ولی از امشب منم تمام سعیم رو میکنم. واین ترس بیجا رو کم تر میکنم 🙏

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۰۰:۵۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

مرسی مونا جان از صحبت هایی که میکنی  و انرژی های خوبی که بهمون میدی 

امیدوارم هرچه زودتر مشکلاتت یکی یکی حل بشه عزیزم 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۰:۲۵:۳۱
(ویرایش)

بچه ها سلام 

صبح همگی تون بخیر 

دیشب همسرم اومد که یکم آلتش رو وارد کنه نزاشتم و دوباره لرزش و تپش قلب و پس زدن و التماس ...

حالم از خودم بهم میخوره 

امروز هر طور شده دیلاتور سایز ۱ رو میکنم داخل ...

از صبح  دارم به خودم میگم اگه وسط تمرین از درد و خونریزی داشتی میمردی دیگه ادامه نده 

خجالت بکش که وقتی یکم میسوزه میشینی کنار 

دوستهای دانشگاهیم یا حامله ن یا بچه هاشون ۲،۳ ساله شونه 

من و همسرم جفت مون بچه خیلی دوست داریم 

مونا جون برای شما سیزده سال گذشته میگی خیلی زمانهای خوب زندگیم رو از دست دادم منم‌که سه سال از ازدواجم میگذره وافعا همین حسو دارم .

من این سری دست از سر این بیماری بر نمیدارم تا شکستش بدم.

نورا جون حرفهای تو چون کاملا تو شرایط منی یه جور دیگه به دلم میشینه ...

من و تو هم میتونیم تا دیلاتورهای سایز بالا پیش بریم ...

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۰:۴۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان.سایز این دستکشی که باهاش دیلا درست میکنیم چ سایزیه..من این دستکشم خیلی روش فشار اوردم موقعی ک داشتم پنبه واردش میکردم پاره شد😑حالا میخام دوباره بگیرمش

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۰:۵۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

آفرین بچه ها 

پیشرفت همتون خوب و قابل تحسین بود

زهره تا به دیلای هدف نرسیدی با همسرت نرو تمرین چون باعث پسرفتت میشه.اتفاقا باهاش صحبت کن تا اون زمان با روشهای دیگه همسرت و ارضا کنی و ذهنت بدونه قرار به دخول نیست.تو این فاصله بدنت به بدن شوهرت عادت می کنه که خودتو باور نمی کنی...

۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۰:۵۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

paribal از دیلای 8به بالا رو با کاندوم بساز عزیزم

۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۰:۵۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

وای بچه ها من امروز شروع کردم دیلای ۹ بزارم.۴۰ وقیقه تمرینم بود امروز سخت بودی برام.من تا ۸ رو بدون هیچ گونه دردی رفته بودم اما این سایز ۹ اصلا داخل نمیرفت.یکم باید نازشو میکشیدم تا بره داخل اولش داشتم ناامید میشدم چون تاحالا با هیچ دیلایی چنین نجربه ای نداشتم که اولش واژنم عین دیوار بشه در مقابلش.اما اروم ا وم شروع کردم نفس عمیق کشیدن و یاد حرفای شماها افتادم و بالاخره رفت داخل.من کلا نمیتونم کگل بزنم وسطش و منقبص و منبسط کنم دردم میگیره و کلا از همون اولش منبسط میگیرم راحت ترم.وقتی کامل رفت داخل یکم صبر کردم و بعد اروم اروم جلو عقب کردم تا یکم راحت شدم بعد عقب جلو کردنو یکم تند ترش کردم.بعد درش اورم و دوباره که خواستم بکنم داخل باید دوباره یکم نازشو میکشیدم تا بره داخل.نمیدونم این خوبه یا نه باید روونه روون باشه. البته بخشیش ۹ و نیم بود اونم رفت داخل.ولی الان هنوز پاهام داره میلرزه.البته درد و سوزشی الان من ندارم

۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۱:۱۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

مرسی نورا جان

در حالت عادی که نمیخوام کلری بکنم همش میگم وا مگه میشه که نشه اخه درد نداره و ....حتی نمیتونم دردشو تصور کنم با اینکه با الت دردشو زیاد تحربه کردم.نمیدونم یه چیزی ته ذهنم انگار دردشو باور نداره.ولی بعد که توی موقعیت قرار میگیرم هنوز الت نزدیک نشده میگم وای نه درد داره.نمیدونم اون فکر که اصلا درد نداره و حتی نمیتونم دردشو تصور کنم از کجا میاد و این فکری که توی موقعیتش هنوز داخل نرفته حس میکنم درد شدیدی قراره بهم وارد بشه از کجا میاد.

اخه کسی که میترسه و  فکر میکنه دخول و سکس چیز دردناکیه و من دردم میاد و اینا همیشه فکرش اینه.

کسی هم که فکر میکنه درد نداره و اصلا توی فکرش واقعا دردشو نمیتونه تصور کنه هم همیشه فکرش اینه

پس چرا من بعصی وقتا چنین فکری دا م وبعضی وقتا اون فکرو؟ خودمم فاز خودمو نمیدونم 

۱۳۹۸/۹/۲۰ ۱۱:۱۱:۲۹
(ویرایش)

نورا جان 

من تازه از حمام اومدم 

همون طور که مونا جون گفت میخوام چند دقیقه کگل بزنم 

۱۱:۳۰ بریم برای تمرین اصلی مون 

من با همون دیلاتور شروع به کار میکنم 

چون دیروز اومدم با گوش تمرین کنم دیدم اصلا جالب نیست برام 

نورا جون عالیه روحیه ت 

مرسی عزیز دلم از این همه انرژی 

دارم ازت یاد میگیرم