تعداد بازدید : 322466
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۹/۱۸ ۱۴:۳۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

مهسا جون با روغن بچه و زیتون و نارگیل هم می تونی تمرین کنی....جای دستکش هم از کاندوم.....

زهره جونم فاصله بین تمرین هات حداقل باید 6ساعت باشه که واژنت خسته نشه

۱۳۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۰۵:۳۵
(ویرایش)

نوراجان آفرین.دقیقا درست میگی....اون دریچه رو که رد کنی بعدش بازه بازه...اما بازور نباید داخل کنی.هرجا ک نمیره نگهش دار.کگل بزن و نفس عمیق بکش و نم نم فشار بده بره داخل.... همون تو نگه دار و کگل بزن تا راه باز کنه و راحت بره سایز بعدی....

معمولا میگن حداقل فاصله 6ساعت بعد از تمرین قبلیه...بنظرم واستا به 6ساعت برسی بعد برو

اینطوری واژنت بیشتر همراهی ات می کنه

۱۳۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۴۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

بچه ها ی سوال.واژن چندروز قبل پریودی نسبت ب وقتای دیگه تغییر میکنه؟من الان سه روز ب پریودم مونده و احساس میکنم واژنم خیلی خشک و بسته س.

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۹/۱۸ ۱۵:۵۶:۲۷
(ویرایش)

نه مونا جون یه دریچه بعد واژن هست که دیلا ردش می کنه و با انقباض فقط باز شدنش کار حضرت فیله ...اما هست

paribal

عزیزم معمولا 5روز جلوتر واژن حساس میشه 

۱۳۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۰۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

الان دیلای ۸ رو وارد کردم با تنتهای ۸ و نیم راحت بود بدون درد و سوزش.

۱۳۹۸/۹/۱۸ ۱۷:۵۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

بچه ها خونریزی پرده بکارت حلقوی در چ حده؟ من یکم پیش با شوهرم رابطه داشتم بعد فک کنم التش یکم وارد واژنم شد ی جیغ بنفشی کشیدم چون هم منقبض بودم هم سوزش داشتم

بعدش ک با دستمال داشتم خودمو پاک میکردم دیدم دستمال در حد دو سه قطره خونی شده...حالا نمیدونم از پارگی بکارته یا مربوط ب پریود

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۸/۹/۱۹ ۰۰:۱۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها چطورید ؟

چند روز درگیر بودم نتونستم تمرین کنم از فردا حتما تمرین میکنم گزارش میدم

افرین نورا جون پیشرفت خوبی کردی 👏😘

زهره جون نا امید نشو نا امید بشی وضعت بدتر میشه فکر کنم تو ذهنت هنوز اماده نیست که نمیشه ذهن خیلی مهمه منم روزایی که حوصله ندارم و از وضعم ناراحتم خیلی سخت دیلا وارد میشه اصلا تمرین بهم نمیچسبه 😁

توام سعی کن هرچی ترس و فکر منفی توی ذهنت داری بریزی بیرون تا ذهنتو اماده نکنی جسمت اماده تمرین نمیشه عزیزم 

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۹/۱۹ ۰۰:۲۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

الهی که فردا همه مون بتونیم خیلی قوی تر پیش بریم.

بچه ها برای منم خیلی دعا کنید .

خیلی همه تونو دوست دارم 

مرسی که پیام های دلگرم کننده دادین.

و یه دنیا ممنون از خانوم خیابانی نازنین که این امکان رو برای ما فراهم کردن که اگه شرایط مراجعه بهشون رو نداریم حداقل اینجا با همدلی هم میتونیم برای رفع مشکل هم تلاش کنیم.

شب همه تون بخیر 

تا فردا ...

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۹/۱۹ ۰۹:۳۱:۰۸
(ویرایش)

عزیزم چون ترسیده بودی اون دو سه قطره خون مال برداشتن کاجل بکارت نبوده.احتمالا بحشی از پرده پاره شده یا اسیب دیده.پرده منم حلقویه و منم توی دو سه تا دخول اول که فقط سر الت یکم میرفت داخل در همین حد خون داشتم.ولی سری چهارم که الت بیشتر رفت داخل و شاید سرش یا نصفش بود که رفا داخل خونش بیشتر بود چون ذهنم اماده نبود.البته نه اینکه فکر کنی دریای خون راه بیفته ها.در حد سه ساعت خون اومد اونم یه تیکا کوچیک از نوار بهداشتی .خونش اروم میاد در حدی که بعد از پاره شدنه پرده شوهرم با مالش التش ارصا شد یعنی خون انقدر کم بود که توی این فاصله روی روتختی حتی چکه نکرد

۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۰:۲۴:۱۹
(ویرایش)

سلام

موناجون منم فک می کردم پرده است ،اما از دوستم که6ساله ازدواج کرده پرسیدم .اونم حرف منو میزنه که یه دریچه است که رد کنی اونورش بازه بازه....

اینم که آلت یا دیلا میاد بیرون به دلیل ترسه که منقبض میشه و هولش میده بیرون،طبیعیه...

نورا آفرین..پوزیشنی که گفتم و امتحان کن.خیلی راحت میره

۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۰:۲۷:۳۶
(ویرایش)

بچه ها من دوستم کنارم بود تو تمرین.می خوام بگم از اول واژن و پرده منو دید.....

آخرین روز که اومد و دید گفت پرده ات رفته و دیگه پرده نداری....یبار تو تمرین یکم خون اومد اما چون خونریزی بین دو دوره دارم نتونستم بفهمم از دیلاست یا پرده....

میخوام بگم انقد راحت و بی درد رفت که نفهمیدم.ما خودمون پرده رو تو مغزمون بزرگ کردیم وگرنه هیچی نیست بچه ها.بهش فک نکنید اصلا....فقط ذهنمون رو درگیر می کنیم بااین چیزا

۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۰:۲۹:۳۱
(ویرایش)

نورا به دیلات بگو غلط کردیanim2-25r30wi

هرجا که حس می کنی نمیره نگه دار .کگل بزن و نفس های عمیق بکش و به بیرون فوت کن.... نم نم هول بده .میره داخل

۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۰:۳۲:۳۱
(ویرایش)

نورا از من که 3ماهه درگیرم بپذیر که بهترین پوزیشنه. یکم که بگذره خودت راحت می تونی پوزیشن تغییر بدی

۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۱:۲۹:۵۷
(ویرایش)

به سمت بالا 

تو اون پوزیشنی که من گفتم

۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۲:۰۸:۱۳
(ویرایش)

وای بچه ها بالاخره موفق شدم دستکش و لوبریکانت بخرم خیلی خوشحالم فقط منتطرم توی خونه تنها بشم انجامش بدم.من با ۸ و انتهای ۸ و نیم کا. کزدم و راحت بودم الان باید دیلا سایز ۸ و نیم بسازم یا ۹ با انتهای ۹ و نیم؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران