تعداد بازدید : 192885
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۱/۱/۱۴ ۱۳:۲۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲ ۰۳:۰۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی، احتمالا همه درمان شدن انشاا...،  ممنون از راهنمایی و پیگیری فاطمه خانوووومflower، مشکلی که من دارم اینه که از دیلاتور ۱۰تا حدود ۱۲ بیست دقیقه شاید بیشتر طول می‌کشه که وارد بشهbad، البته بعد از وارد شدن راحت جلو و عقب در چندین پوزیشن رو میتونم انجام بدم، ولی نمیتونم دست همسرم که زود انزالی هم داره بدم، چون بدتر ناامید میشهsad، نمیتونه بیشتر از ۱ دقیقه تحمل کنه، هر بار هم تمرین مواجه انجام دادیم توی این ۶سال شکست خوردیم سنمون بالا رفته و فرصت زیادی باقی نمونده، دارم به آر اف و بوتاکس فکرمی‌کنم اگر تجربه ای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

خدایا غیر ممکن های من با تو ممکن میشود
۱۴۰۱/۱/۱۴ ۱۴:۵۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۱۳ ۱۴:۰۷:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستااان،،امیدوارم تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه،من مسافرت نرفتم ک بچسبم ب تمرین متاسفانه واسم مهمون اومدو هیچ تمرینی نداشتم وقفه زیادی افتاد الانم دیگ نزدیک پریودیم هس،کاش اصلا همچین بیمارییه وجود نداشت واقعا نظر منو بخواین میگم درد بدتر از این وجود نداره چون هم ذهنت درگیره هم جسمت هم کل زندگیت بهش ربط داره  واقعا خدا بحق همین روز عزیز کمکمون کنه ک نجات پیدا کنیم 🙏🙏

تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته
۱۴۰۱/۱/۱۴ ۱۴:۵۴:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستااان،،امیدوارم تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه،من مسافرت نرفتم ک بچسبم ب تمرین متاسفانه واسم مهمون اومدو هیچ تمرینی نداشتم وقفه زیادی افتاد الانم دیگ نزدیک پریودیم هس،کاش اصلا همچین بیمارییه وجود نداشت واقعا نظر منو بخواین میگم درد بدتر از این وجود نداره چون هم ذهنت درگیره هم جسمت هم کل زندگیت بهش ربط داره  واقعا خدا بحق همین روز عزیز کمکمون کنه ک نجات پیدا کنیم 🙏🙏

۱۴۰۱/۱/۱۶ ۰۸:۵۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام تکتم جان .. عزیزم مطمئنی که دیلای ۹ روون بودی و بعد رفتی سراغ ۱۰ و ۱۱؟ برای وارد کردن ۹ اصلا مشکلی نداری؟

فکر میکنم خودتم متوجه شده باشی که سایزهای بزرگتر معمولا زمان بیشتری میخواد که باهاشون راحت بشی. من از سایز ۱۰ به بعد خیلی زمان میذاشتم. کلی هم ناراحت بودم که چرا سایزای قبلی رو راحت تر پشت سر میذاشتم اما این جدیدیا رو نه 

به زودانزالی و اینها فکر نکن عزیزم. اینطور که من فهمیدم این رو بیشتر آقایونی که همسرشون واژینیسموس داره، دارن. بخاطر استرس و اینجور چیزاست. خودش به مرور حل میشه 

من بعد از اینکه تمرینام تموم شد یادمه همسرم بهم گفت حالم داره از این دستکش و پنبه ها بهم میخوره. حتی بدش میومد اسمشو بگه.

خب این یه واقعیته که آقایون زیاد خوششون نمیاد ولی مگه راه بهتری واسه درمان هست؟من خودم روش دیگه ای امتحان نکردم. اما اونایی که امتحان کردن همشون دست خالی برگشتن. 

قشنگم چرا فکرای منفی میکنی؟ نصف بیشتر مسیر رو اومدی حیف نیست رهاش کنی بری سراغ روش های الکی؟ بسپار به خدا. باور کن خدا انقدر قشنگ موانع رو از تو مسیر برمیداره جوری که اصلا فکرشو نمیکنی

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۱/۱/۱۶ ۰۹:۰۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۱:۲۱
(ویرایش)

سلام حوراسا جان 

اتفاقا تو ایام عید یه لحظه با خودم گفتم تو این شلوغ پلوغیا و مهمون بازیای عید چقدر سخته تمرین کردن‌. کاش وقت میکردی تمرین میکردی. اما بازم بهت حق میدم 

هرکسی داره با مشکلات خاص خودش تو زندگی دستو پنجه نرم میکنه، فکرم میکنه مشکل خودش از مال همه بزرگ تره

آره کاش هیچوقت این مشکل وجود نداشت. ولی بازم خداروشکر که راه درمانی براش پیدا شده که با کمترین هزینه میتونی ازش خلاص بشی 

یچیزی که من خیلی بهش فکر میکنم اینکه هیچکس مثل ما بعد از درمان نمیتونه درک کنه که رابطه بدون مشکل عجب نعمتیه. اونایی که راحت انجام میدن شاید اندازه ی ما قدرشو ندونن 

ایمان داشته باش .. خدا چاره ساز است. 🍃
۱۴۰۱/۱/۲۳ ۰۰:۵۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ۰۰:۳۶:۲۴
(ویرایش)

https://elhamclinic.com/%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%B2%D8%A7%D9%84-%D8%B2%D9%88%D8%AF%D8%B1%D8%B3/

بارالها...این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.
۱۴۰۱/۱/۲۳ ۰۱:۰۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ۰۰:۳۶:۲۴
(ویرایش)

سلام بچه‌ها

فقط میتونم بگم همچنان محتاج دعاتونم.

تکتم‌جان اون لینک رو کپی کن. همسر چندتا از دوستانم ک زودانزالی داشتن با استمرار ۱ ماهه تمریناتش، الان به حدی از کنترل انزال رسیدن که جلوگیری طبیعی انجام میدن نه با قرص و کاندوم و اینها.

فقط تمرین مستمر میخواد.

شما باید ب همسرت انگیزه بدی که با انجام تمرینات، از طولانی تر شدن رابطه لذت بیشتری میبره و حتی بخاطر ۱ دقیقه بیشتر کنترل کردن زمان انزال، با هیجان تشویقش کنی جوری که فکر کنه فتح بزرگی انجام داده! اینا رو انجام بده دوست من.

همگی موفق باشید❤

بارالها...این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.
۱۴۰۱/۱/۲۳ ۰۱:۲۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۵/۲ ۰۳:۰۱:۵۲
(ویرایش)

سلااام به همگی خییییییلی ممنون افسانه جانflower، انشاا... که مشکلت به زودی زود حل بشه و زودی درمان بشی، من نمی‌دونم مشکل از منه یا همسرم یا هر دو، البته بنظر خودم مشکل از هر دو هست. واقعا خسته شدیم این چه دردیه که گرفتیم، روش درمان زیاده ولی نمی‌دونیم کدوم سریع و بهتره، آر اف زهرا صابری اصفهان که تو اینستگرام میگه درمان قطعی و سریعه ، بوتاکس یا  دکتر خیابانیanim2-65d6a5d6sچون به این نتیجه رسیدم که تنهایی نمیتونم خودم رو درمان کنم‌

خدایا غیر ممکن های من با تو ممکن میشود
۱۴۰۱/۱/۲۳ ۱۹:۱۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۳/۲۲ ۲۳:۳۰:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستان

من تازه وارد انجمن شدم..لطفا راهنماییم کنید..

یلدا جان به جز کگل چه ورزشی انجام میدادی؟؟

واینکه از کجا بدونم کگل رو درست انجام میدم یا نه؟من تازه شروع کردم و اول میخوام یکی دوهفته کگل کار کنم بعد برم سراغ دیلاتور.

کگل رو روزی سه بار و هر بار ۲۰مرتبه انجام میدم ؛انقباض ۵ثانیه ای و استراحت ۱۰ثانیه ای و به همین ترتیب.

اما حس میکنم ران و مثانه م هم منقبض میشن باهاش..یعنی تاثیر نداره اینجوری؟؟anim2-21 چیکارکنممم

گر نگهدار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...💕
۱۴۰۱/۱/۲۳ ۱۹:۴۹:۲۵
(ویرایش)

سلام دوستان،،انشالله فاطمه جان دعام کن،،افسان جان انشالله ک زودتری مشکلت حل بشه،تکتم جان بخدا هزاران نفر خودشون دارن خودشونو درمان میکنن از واژی شدید داریم تا خفیف من میدونم ک فقط اراده میخواد و جرعت و مهم تر از همه امید،،منم چندروزه دوران پریودیم تموم شده و درحال تمرینم کند پیش میرم ولی امیدوارم ک انشالله ک نتیجه خوبی داشته باشه

۱۴۰۱/۱/۲۴ ۰۱:۲۴:۱۰
(ویرایش)

سلام دوستان

میشه لطفا راهنماییم کنید

از کجا بدونم کگل رو درست انجام میدم یا نه؟من تازه شروع کردم و اول میخوام یکی دوهفته کگل کار کنم بعد برم سراغ دیلاتور.

کگل رو روزی سه بار و هر بار ۲۰مرتبه انجام میدم ؛انقباض ۵ثانیه ای و استراحت ۱۰ثانیه ای و به همین ترتیب.

اما حس میکنم ران و مثانه م هم منقبض میشن باهاش..یعنی تاثیر نداره اینجوری؟؟anim2-21 چیکارکنممم

۱۴۰۱/۱/۲۴ ۱۰:۰۱:۱۱
(ویرایش)

سلام رها جان،،کگل رو که میدونی باید بری دستشویی همینطوری که در حال ادرار هسی یه لحظه ادرارتو نگه دار حالا متوجه میشی کدوم عضله ها درگیر میشه همین کاروموقع کگل تکرار کن،،،آره قسمت خارجی ران‌پا هم یه خورده درگیر میشه منم حسش میکنم،فقط باید وقتی در حال کگلی خیلی راحت نفس بکشی نفستو حبس نکنی

۱۴۰۱/۱/۲۴ ۱۲:۱۵:۳۹
(ویرایش)

سلام حوراسا جان؛ آره میدونم کدوم عضله ها باید منقبض شن،فقط چون یکم از ران و مثانه م هم منقبض میشه فکر کردم تاثیری نداره اینجوری..whatمرسی عزیزمflower

۱۴۰۱/۱/۲۴ ۱۷:۳۳:۰۲
(ویرایش)

قربونت رها جان،،شما هنوز تمرین با دیلارو شرول نکردی؟

۱۴۰۱/۱/۲۴ ۱۸:۴۸:۰۴
(ویرایش)

دوستان کجایین؟بچه ها شما بایه دیلا ک روون شدین رفتین دیلای بعدی روون شدن یعنی چجوری؟؟مثلا من با دیلای۶شروع کردم الان واردش میکنم جلو عقب و بیرونش میارم یعنی ن درد دارم ن سوزش،اما موقع ورود خیلی سریع نمیره ۲،۳سانت اول ک رد شد(انگاری از یه حلقه ای رد میشه)مابقیش سریع وارد میشه،،الان من با این دیگه روونم؟؟؟بعد فقطم پوزیشن زن زیر میتونم وارد کنم پوزیشنای دیگه نمیشه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران