انجمن واژینیسموس

واژینیسموس  یعنی ترس از نزدیکی (که مانع دخول میشه)  . یعنی مدتی هست که تلاش برای دخول میکنید و معاینه هم شده اید و از نظر پرده مشکلی نداشتید ، اما موفق نمی شوید. واژینیسموس در زنان، در واقع انقباض غیرارادی عضلات در یک سوم بیرونی واژن است که از نوع خفیف تا انواع شدید که مانع از دخول می شود. حتما اول مقاله زیر را در مورد واژینیسموس بخوانید تا بطور کامل با این مشکل آشنا بشین :

 

anim2-auizz3ffy9vla57584xq کلیک کنید : واژینیسموس - درد و ترس از نزدیکی چیست؟ 

(تشخیص و درمان واژینیسموس)

 

 

 معرفی بزرگترین انجمن مجازی درمان واژینیسم

ماماسایت ازپاییز سال 1393 تا کنون ، پذیرای افرادی بوده که مشکل واژینیسم داشتند . این انجمن به پاس زحمات خانمهایی که این مشکل را داشتند و توسط همین انجمن درمان شده اند ، راه اندازی و حمایت شد . (خانم ها بارانا - مریم - سلما و ..) .خوشبختانه در این انجمن افتخار داشتیم تا کنون (تیر ماه 1395) ، بطور مستقیم 250 نفر از اعضا را درمان کنیم.( از شهرها و کشورهای مختلف ) . انجمن های ما بصورت سالانه آرشیو می شود . 

قبل از ورود به انجمن ، مطالب آموزشی انجمن را بخوانید (کادر زیر ، سمت چپ) . و بعد وارد تالار گفتگو شده و خودتان را با شرح حال کامل معرفی کنید تا دوستان دستتان را بگیرند و شما را راهنمایی کنند .

درمان حضوری واژینیسموس در مطب

بدون جراحی - بدون تزریق

اینجانب اعظم خیابانی (فوق لیسانس مامایی- بهداشت جنسی و باروری- از دانشگاه شهیدبهشتی ) ،  با سابقه بیش از 8 سال در درمان واژینیسموس ، به صورت حضوری به درمان این مشکل می پردازم و خوشبختانه درمان واژینیسموس را بسیار ساده و قطعی می بینم .در صورتی که تمایل دارید مشاوره شما حضوری باشد ، با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تلفن مشاوره مستقیم با اینجانب  9099070533

شماره تلفن مطب جهت تعیین وقت        44383418

تلگرام یا پیامک جهت تعیین وقت      09392132916

 

آدرس مطب ( مرکز مشاوره و خدمات مامایی نسل سپید ) :

تهران . فلکه دوم صادقیه . بلوار فردوس . نرسیده به چهارراه مخابرات . جنب بانک پاسارگاد . پلاک 174 . واحد 6

نصب تولبار الکسا

سوالات کاربران در مورد واژینیسموس

سلام و روز بخیر.من مدت ۳ سال هست که ازدواج کردم ... با سلام خدمت خانم خیابانی من دو سال ازدواج کردم ... تو انجمن واژینیسموس هستم. برای زایمان طبیعی و حاملگی باید صبر کنم این مشکل شقاق کاملا حل بشه؟ واژینیسموس در رابطه با شخصی که زمان رابطه به علت درد مانع از انجام نزدیکی میشود هم اطلاق میشه؟ 1 ساله که عقد کردم. الان 6 ماه داریم سعی میکنیم که رابطه کامل داشته باشیم ولی من پاهام سفت میشه دست خودمم نیست ... دو هفته ای هست عروسی کردم ولی خب هنوز نتونستم با شوهرم رابطه کامل داشته باشم منظورم پرده بکارت هست تا شوهرم میاد فرو کنه دردو که احساس میکنم پاهام قفل میشه) بعد شما تشخیص دادید که شاید واژینیسموس داشته باشم مشکل من واژینیسموس تشخیص داده شد. 4 روز هست که جراحی کردم و تیغه را برداشتند. یکسال میشه که ازدواج کردم. از اول که میخواستیم پرده بکارتم رو پاره کنیم خیلی استرس داشتم قبلا که به شما گفته بودم پاهام قفل میشه شما گفته بودی شاید واژینیسموس دارم...

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال