تعداد بازدید : 33279
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۱۵ ۱۲:۴۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

الانم یه چایی خوردم با 4 تا قند شکلاتی anim2-wacsmiley حس میکنم یا قندم افتاده یا فشارم بشدت سرگیجه دارم. فک کنم یکمی داره بهتر میشه 

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۸:۲۳:۲۲
(ویرایش)

ممنونم شیواااااااااااا anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۸:۵۰:۳۲
(ویرایش)

ما هم ماهی بشدت زیاد میخوریم انقد که بنظرم باید کمش کنم. هم شیر بشدت میخوریم هر دوروز یه بطری. هم آجیلی. 

بنظر خودم شکمم از وقتی رژیم دارم خیلی کم شده اونقد که من همش شکمم تو ذهنم بود فقط آبش کنم الان فک میکنم شکمم خوبه بقیه جاهامو کم کنم.

من ورزش نمیکنم دوروزه بخاطر اقداماتم. به روز 14 رسیده بودم سخت شده بود

ولی برنامه م رو رعایت میکنم.

این از من anim2-4d564ad6 آخر هفته ی دیگه م نوبت دکتر تغذیه مه

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۰۹:۰۵:۴۳
(ویرایش)

تازه امروزم ماهی داریم anim2-wacsmiley آخرش بچه مون ماهی بدنیا میاد

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۰:۵۴:۱۵
(ویرایش)

در راستای همین تاپیک باید بگم تازه شم دیروزم شوهرم بهم گفت چقققققد لاغر شدی خخخخخ 

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۲:۳۰:۵۷
(ویرایش)

سه ماهه دوم و سوم هس ولی فک کنم سه ماهه اول نباید زیاد ورزش کرد درسته؟

۱۳۹۵/۶/۱۷ ۱۲:۳۲:۴۷
۱۳۹۵/۶/۱۸ ۰۸:۱۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۲۲:۰۵:۲۳
(ویرایش)

ممنون شیوا جان. عالی بود.

من خودم را مصدوم کردم. شونه ام را صدمه زدم. نمی دونم چه حرکتی اذیتش کرده. چند روزی بود وقتی دستم را حرکت می دادم شونه ام درد می گرفت. دیروز حسابی تمرین کردم و ملاحظه شونه ام را نکردم. حالا امروز همش درد داشتم و بنابراین تمرین نکردم. زدجیم عالیه. خیلی کوچیک شدم. خوشحالم

۱۳۹۵/۶/۱۸ ۰۸:۲۰:۰۴
(ویرایش)

به تازگی یه چیزی کشف کردم که تازه در حال امتحانش هستم و نمی دونم خوب هست یا نه. من صبحها ورزش می کنم. حتما قبل ورزش قهوه می خورم ، که باعث می شه سوخت و سازم بره بالاتر و بیشتر چربی بسوزونم. حالا کشف کردم که اگر بولت پروف کافی بخورم اثر ورزشم خیلی بیشتر هم میشه. اصلش اینه که یه کمی کره و دارچین ا به قهوه اضافه کنید ولی من به جای کره ، روغن نارگیل اضافه می کنم. خیلی کم. اندازه یک سوم قاشق چای خوری. هم خیلی خوشمزه است و هم خیلی انرژی دارم موقع ورزش. و از همه مهمتر اینکه گرسنه نمی شم.

۱۳۹۵/۶/۲۶ ۲۲:۳۷:۱۴
(ویرایش)

سلام خوش تیپا. من وزنم ثابت موند این ماه خخخخ فقط یه کیلو کم کردم. چون رفتم مسافرت و مراعاتم نکردم و ورزشم نکردم خخخخخ. لیدی جون اون کانال تلگرامه مال شماس؟

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۷:۳۸:۲۳
(ویرایش)

من اینجام. ورزش را سبک تر کردم و فعلا خیلی روی بازوم کار نمی کنم، چون شونه ام را صدمه زدم. البته موضوع جدی نیست ولی نمی خوام تا خوب بشه بهش فشار بیارم. وزنم هم که استاپ کرده بود یه تکونی خورد و کاهش کمی داشت. نه یاسی جوون مال من نیست. مال دوستم زهراست. زهرا رژیمش کتوژنیک هست. رژیم من متفاوته. ولی خیلی خوشم میاد ازش

۱۳۹۵/۶/۲۷ ۰۷:۴۲:۲۷
(ویرایش)

یه چیز دیگه. اگر توی رژیم مثل من کربوهیدرات کم مصرف می کنید، ممکنه پوست و موهاتون صدمه ببینه. من هر روز دو قاشق غذاخوری سبوس جو دو سر می خورم که هم شکم پر کنه، هم فیبر زیادی داره و مانع یبوست میشه و هم برای مو و پوست عالیه. گاهی باهاش کیک یا پنکیک درست می کنم، گاهی هم می ریزم توی ماست و می خورم. اگر توی اینترنت بگردید کلی دستور غذاهای خوشمزه پیدا می کنید که می تونید باهاش درست کنید. حتی اگر رژیم هم ندارید بخورید. ضمنا همونطوری که می دونید جو دو سر کاملا به جو فرق داره و کلا دو گیاه متفاوت هستند با خواص متفاوت.

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۳:۱۷:۳۹
۱۳۹۵/۷/۴ ۰۸:۴۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۳۴:۳۷
(ویرایش)

دیروز بعد از 15 رو.ز دوباره ورزش کردم. اننننقده بهم چسبید که نگو. حس کردم دو سایز کم شدم خخخخ

بچه هایی که رژیم منو دنبال میکنن این ماه همون ماه قبله با چنتا تفاوت.

نون فقط باید لواش استفاده بشه فقققققط. صبحا یدونه کامل. برا میان وعده م فقط لواش./

عدسی اینا آزاده همون نیم لیوانه.

دو بار در شام هم برنج داریم 10 ق غ. بهمراه دو قاشق خورش.

برنج ناهار هم بجای 2 کفگیر شده 15 ق غ.

گو آآآآن anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۷/۴ ۰۹:۱۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۱ ۰۸:۳۸:۳۹
(ویرایش)

سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

الهی وربی من لی غیرک
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567