تعداد بازدید : 580039
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۲۱:۱۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۶:۴۸:۱۰
(ویرایش)
من و دل بریدن از تو؟ چه محاله خنده داری!
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۲۲:۱۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۵۰:۲۴
(ویرایش)

سلام ریحانه جان،حالتو درک میکنم، منم دوماه پیش کورتاژ کردم واقعا سخته،خدا برای هیچکس نیاره.........

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۳:۰۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲ ۱۳:۵۸:۵۸
(ویرایش)

سلام ریحانه جون

خیلی ناراحت شدم. امیدوارم هرچه زودتر مامان بشی. یه سوال داشتم ازت چطور شد که لکه دیدی؟ کار سنگین یا خسته کننده انجام دادی؟

تو رفتی و من...
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۵:۲۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ريحانه! 

سلام! هر كي مياد ازين خبرا ميذاره شوك مَي شم! فك مَي كردم براي مضرات اينترنت نمياي!

غصه نخور! تَو ماه پايين سقط كردي! بدن هم زود ترميم ميشه و هم شانس بارداري دوباره ات با فاصله زماني كمتر، بيشتر ميشه! 

از من ميشنوي به بدنت يه استراحت بده! شايد خيلي سريع توانايي باروري داشته باشي، اما رحمت نتونه نگه داره! حتي به يه درصد ريسكش هم نميارزه! چون روحي آدم داغون ميشه، فك مَي كنه يه مشكل جدي داره! 

چون كورتاژ نشدي بعد از سه دوره پريود مَي توني بري اقدام! اما سعي كن تا ٦ ماه دووم بياري و صبر كني! من خودم كورتاژ كردم ١٠ ماه بعد باردار شدم! اقدامم يه قابلمه در ميون بود! آخرشم اصلا تَو اقدام نبودم شد! پس غصه نخور! 

مَي دونم ناراحتي، ولي خداروشكر كن ! اونكه قرار بوده نمونه ، همون بهتر الان افتاد، اگه تَو ماه بالاتر يا دنيا ميومد و بعد از چند ماه ميرفت، خيلي بدتر بود! به صلاح خدا راضي باش🙏🏻😌🙏🏻 از خدا مَي خوام بدنت زودتر خوب بشه و خودت هم از لحاظ روحي بهتر بشي! آمين

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۵:۳۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

مريم جون خوبي؟ كم پيدايي! حال و احوالت چه طوره؟ 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۳۰:۱۸
(ویرایش)

سلام ملیکا جون. مرسی خوبم. گاها میام مطالبو میخونم. با شادیهاتون شاد میشم وبا غماتون غمگین. میام یه چیزی مینویسم بعد نمیدونم چرا پاک میکنم🙄

انشاالله خدا نی نی های هممون برامون نگه داره. الهی امین

تو رفتی و من...
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۳۲:۳۴
(ویرایش)
تو رفتی و من...
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۵۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام بهار جون.  خواهرم میگفت ماههای آخر که شکم خیلی بزرگ میشه و دید نداره، روی چهار پایه می نشسته، روبروش هم یه آینه روی صندلی میذاشته و با توجه به چیزی که توی آینه میدیده، شیو میکرده. ولی من خودم هنوز اینو امتحان نکردم ببین چجوریه. میتونی یبار امتحان کنی.

در ضمن دکتر من گفت در طول بارداری فقط از ژیلت برای شیو کردن استفاده کن و پودر و کرم استفاده نکن چون مواد شیمیایی داره و جذب پوست میشه خوب نیست.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۰۹:۵۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

ریحانه جان خیلی ناراحت شدم برات عزیزم. خواهرمنم همزمان با من باردار بود. دقیقا با هم بود هفته مون. که متاسفانه ماه چهار بود که بچه توی شکمش مُرد. خیلی بد بود...

اما حتما صلاح و حکمتی در کار بوده. خدا هیچ وقت دوست نداره که بنده هاشو ناراحت کنه.

حتتتتتما به خودت برس. از نظر تغذیه و دارو حتما حواست باشه که دچار کمبود آهن و اینا نشی. انشالله چند ماه دیگر باردار میشی عزیزم. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.anim2-a2d3 

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۰:۳۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

ریحانه جون واقعا ناراحت شدم خیلی سخته عزیزم اما هیچ کار خدا بی حکمت نیست صلاح و مصلحتش ما نمیدونیم اگه بیشتر وابسته تر میشدی و این اتفاق میافتاد بدتر بود امیدوارم خدا دوباره دامنت رو سبزکنه عزیزم نگران نباش 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۰:۴۱:۰۹
(ویرایش)

بهار جونم منم همین مشکل تازگیا دارم اما همسرم خیلی تو این کارا کمکم میکنه و بهم میگه حتی خودتو نتونی بشوری من میام حموم میشورمت تا این چند ماهم تموم شه بعد دخترمو میشورم anim2-25r30wi

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۰:۴۲:۱۵
(ویرایش)

عزیزم تاپیک خانومای باردار

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۱:۱۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۴ ۱۷:۳۰:۲۸
(ویرایش)

عزیزم مجبوری از اینه استفاده کنی حالا که شکمت داره بزرگ میشه

خدا به دادمون برسه برای ماه نهم

خیلی سخته😤

راستی کسی تا الان شکمش ترک خورده؟؟تو ماه 5و6؟؟

به زندگی لبخند بزن
۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۱:۴۴:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان خوبین؟

میگم من از روزی که این قرص نیتروفورانتوئینرو میخورم. حالم خیلی خراب شده همش حالت تهوع دارم و بیحالم. انگار ابه بدنم خشک شده. اونایی که استفاده کردن از قرص بگین چیکار کنم حالم انقدر خراب نشه. دکتر گفت هر 8 ساعت بخور ولی من از دیروز هر 12 ساعت میخورم. ولی بازم حالم بده.

۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۱:۵۶:۵۱
(ویرایش)

راستی من سینه هام خیلی درد میکنه. از الان طبیعیه دردش؟؟؟ مثلا رو شکم نمیتونم بخوابم چون سینه هام درد میگیره . ممکنه از الان بزرگ بشه؟؟؟

بعد از کی باید شکمم و سینه هامو چرب کنم برای جلوگیری از ترک خوردن؟؟؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران