تعداد بازدید : 580947
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۵:۱۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

نازلی جون اسم این نون چی بود دستورشو گذاشتی ؟؟؟

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۵:۲۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

ماریا جونم دکترم به من گفت که دیگه بعد از آنومالی هر چهار هفته بیا فقط برای چکاب فشار و ضربان قلب و وزنت اینا اما بعد از آنومالی هنوز چهار هفته نشده که برم خدا بخاد 24 باید برم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۸:۴۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۴
(ویرایش)

عزیزم من علاوه بر مولتی پریناتال و خود کلسیم هم میخورم اهنم هم کمه روزی دو تا میخورم ولی لبنیات زیاد میخورم سعی کن تو هم بخوری من با اینکه اینهمه میحورم بازم زانو درد دارم طبیعیه این دردا و مشکلات ولی برس به خودت

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۹:۴۵:۴۰
(ویرایش)

عزیزم وقتی میخوابی بالشت بزار پشتت که وقتی خواستی بری به پشت بیدار بشی نتونی بری به پشت اینطوری خیلی خوبه منم صبحا که خیلی درد پا اذیتم میکنه گاهی بخاطر اینکه درد کمتر بشه میخوابم به پشت یهو میپرم موقعیت رو عوض میکنم happy

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۹:۴۵:۵۲
(ویرایش)

عزیزم وقتی میخوابی بالشت بزار پشتت که وقتی خواستی بری به پشت بیدار بشی نتونی بری به پشت اینطوری خیلی خوبه منم صبحا که خیلی درد پا اذیتم میکنه گاهی بخاطر اینکه درد کمتر بشه میخوابم به پشت یهو میپرم موقعیت رو عوض میکنم happy

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۰۳:۵۵
(ویرایش)

منم 68 بودم قبل بارداری الان شدم 75 که دکتر گفت زیاده وباید قندمم کنترل کنم برنج و قند و شکر و نون و ماکارونی نخورم که خیلی سخته 😁😤دکتر گفت نباید اینهمه وزن اضافه میکردم با اینکه ورزش میکنم و پیاده روی باز گفته روزی دو بار کن پیاده روی رو تا سه روز ببینیم قندت چی میشه 

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۱۴:۱۵
(ویرایش)

عزیزم به این حرفا توجه نکن الان دیگه احتمال خطا تو دستگاهها کمه مگر اینکه جای معتبر سونو نرفته باشی وگرنه جنسیت رو درست گفتن

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۱۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

بچها خیلی دپرسم با مامانم میرم خرید برای فندقم نمیدونم چرا اصلا خوشحال نمیشم حالم این روزا اصلا خوب نیست دلم میخاد همش گریه کنم cry

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۳۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۱:۴۵:۳۰
(ویرایش)

سلام فاطم جون اره عزیزم فطیر بود اسمش 

من بوردا سن اوردا یالغیز قالمیشیق ..
هاردان چاتسین سنه سوراغیم آنا
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۳۷:۰۹
(ویرایش)

سلام وای بچه ها از صبح حالم بشدت بده آخه چطور اینارو میخورید معده من یک تیکه نون و به زور هضم میکنه 😢 میدونید میخام برم طب سنتی ببینم کی وقت میکنم.. خونه کلی کار دارم اما تا وایمسم واریس میگیرم خسته میشم.. بشدت سریع خسته میشم .. البته اینم بگما تو دوران مجردی دست به سیاه سفید نزدم و بدنم برا همین ضعیف مونده..

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۰:۴۷:۱۰
(ویرایش)

چرا پری جان 

خوشحال باش یک سال بعد باید با بچه هامون حرف زدن تمرین کنیم راه رفتن خندیدن غذا رو لباس ریختن وای قربونشون برم من

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۲۱:۱۴:۴۹
(ویرایش)

سلام بهارجان 

بابا اینا یه مشت خرافاته.. تازه میبینی جواب درستی هم نداشته بهت بده همش شانسی میگن.. اگه ریاضی خونده باشی احتمال پنجاه درصد خوب بچه پسره اونم چون دوحالتیه یکیشو میگه حالا اگه درست شد که هیچ نشد میگه خاله جان اینجا اینطور میگه 😚😚

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۱:۲۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۶:۴۸:۱۰
(ویرایش)

سلام دوستان خوبین؟ 

من رفتم دکتر برای عفونت ادراری قرص نیتروفورانتوئین داد و قرص دمیترون  . تازه پماد واژینالم داد. اینا ضرر نداره واسه جنین؟؟؟

راستی گفتم سونو واسه ضربان قلب نمیفرستی گفت طبق تحقیقاتی که جدیدا داره انجام میشه سونو زیاد خوب نیست و تو 12 هفته برای غربالگری برو. البته گفت اگه خودت بخوای مینویسم برات حالا موندم برم یا نه؟ چیکار کنم به نظرتون؟

من و دل بریدن از تو؟ چه محاله خنده داری!
۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۱:۲۷:۵۷
(ویرایش)

اگه مشکل خاصی نداشته باشی اشکالی نداره سونو قلب نری منم نرفتم غربالگری دیگه همرو چک کرد 

اون قرصا و دارو ها هم مشکلی نداره من تا حالا چهار دفعه مصرف کردم خطر نخوردنش بیشتره

۱۳۹۶/۴/۱۲ ۰۱:۳۳:۵۹
(ویرایش)

یکم ورزش کن شاید بد نباشه بهتر بشی ورزشهای ملایم انجام بده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728