تعداد بازدید : 526800
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۳:۳۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲ ۰۲:۰۲:۳۹
(ویرایش)

سلام مرضی جان آره عزیزم دیلاتورت چندسانت اولش دوازده باشه بقیش سیزده سانت باشه

بلاخررره تووونستم...
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۳:۳۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۰ ۱۷:۵۳:۴۵
(ویرایش)

و یه تجربه از من اینکه حتما حتما فقط دیلاتور یا الت رو با نفس عمیق و کگل اروم اروم وارد کنید.

چون بدون اینها و به زور وارد نمیشه و دلسرد میشید.

من با نفس عمیق و کگل حتی تونستم دیلاتور رو بدون ژل وارد کنم

باید سریع تر باشم
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۳:۳۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲ ۰۲:۰۲:۳۹
(ویرایش)

مرضی جان اینجا بیشتر گزارش تمرینات هست ،اتاق روحیه هم هستش که برا درد دل کردن و انگیزه گرفتن بچه ها با هم صحبت میکنن اگه سرچ کنی اتاق روحیه پیداش میکنی،اون بالای صفحه ت هست نوشته صفحه اصلی بعد سه تا خط کنارشه بزن روی اون بعد روی گزینه ی سرچ بنویس اتاق روحیه

بلاخررره تووونستم...
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۴:۱۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۵ ۰۳:۴۷:۲۶
(ویرایش)

مرضی جون اتفاقا تو اینستا با یکی آشنا شدم گفتم عضو سایت شو. گفت تو گروه تلگرامم. گفت بیشتر از 200 تا عضو داره. به خانم دکتر گفتم گفت من خبر ندارم. منظورت گروه تلگرامه توام؟

من تونستم... تو هم میتونی
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۴:۱۴:۵۵
(ویرایش)

ماه بانو جون آره دقیقا کگل و نفس عمیق خیلی کمک میکنه. من حتی تو اقدامام تا فکر منفی میاد تو ذهنم یا حواسم پرت میشه سریع یه نفس عمیق میکشم و میگم من میتونم

۱۳۹۶/۴/۱ ۱۴:۱۸:۲۲
(ویرایش)

مانیا جون اصصصصلا درد نداره. 

پرده پاره نمیشه عزیزم. کم کم کنار میره و ساییده میشه. من پرده نداشتم ولی خیلی از بچه ها میگن اصلا خونی نیومد حین تمرینا. و میگن درد اصلا نداشتن. دیگه نهاااایت یه لک صورتی میبینی. anim2-4d564ad6

هرچی زودتر شروع کنی زودتر نتیجه میگیری و از این استرس رها میشی. همه ما تونستیم توام میتونی.

۱۳۹۶/۴/۱ ۱۴:۵۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۰۷:۳۱:۱۴
(ویرایش)

سلام شهرزاد جون نه منظورم گروه تبادل بود تو همین سایت گفتم گروه تبادل و انجمن فرق می کنه یانه؟ که fafa جون جواب دادن

fafa جون ممنون از جوابتون ولی من متوجه نشدم آخه یکی از دوستان در صفحه 99 پرسید من سایزه 12هستم انتهاش 13 یعنی چی؟ مگه یه انگشت دیلاتور که سایز 12ست کامل12 نیست؟ مگه ابتدا و انتها داره؟یعنی شکل قیف اولش 12ست آخرش 13ست؟

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۵:۱۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مرضی 

اره یعنی ابتدا ۱۲ انتها ۱۳ هست . مثل یه قیف. اما شخص به شخص فرق میکنه بعضیا یک سانت یک سانت افزایش میدن بعضیا نیم سانت نیم سانت.

مانیا۲۲

هممون که اینجاییم اولش واسه ورود دیلاتور استرس داشتیم، اگر بتونی بری معاینه بشی بهتره. که اگه پرده ات سمپتوم دار نباشه راحت ادامه بدی، مرحله وارسی و انجام دادی؟ کگل و چطور؟

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۵:۱۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۰:۴۳:۳۱
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت شهرزاد جون، فقط الان اولین دیلاتور چه سایزی باشه و چجوری بفرستم داخل؟

من تونستم شما هم میتونید
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۵:۱۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۰:۴۳:۳۱
(ویرایش)

مرحله وارسی رو انجام دادم ولی چیزی متوجه نشدم، گکل رو دارم سعی میکنم تمرین کنم، در حین پریودی خون زیاد و حتی لخته های بزرگ ازم میاد مشخص نمیشه چه نوع پرده ای دارم؟

من تونستم شما هم میتونید
۱۳۹۶/۴/۱ ۱۶:۰۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۱۶:۴۹:۴۲
(ویرایش)

سلام به خانم دكتر خياباني و سودا جان و ماه پيشوني عزيز كه اسمتون شانسي از همين صفحه ديدم كه در حال راهنمايي به ساير دوستان بوديد....

من فاطيما هستم و چهارساله كه ازدواج كردم و واژينيسموس هستم،يك هفته است كه عمل جراحي هايمنكتومي انجام دادم،در حال حاضر پريود شدم،،،،،اما تمام مقالات مربوط به واژينيسمون و توصيه هاي دوستان و خانم دكتر و ...خوندم

الان تازه با آناتومي خودم آشنا شدم و يه احساس مثبتي بهم ميگه كه من ميتونم،تازه با اون عظله معروف و حركات كگل آشنا شدم،تازه فهميدم كه ديواره واژن حالت اوتجاعي داره و ،،،،و تمام افكار منفي من برطرف شد

اما واقعا به كمك شما و ساير دوستان كه مشكل منو داشتن و درمان شدن نياز دارم

من خودم آماده كردم براي كار با ديلاتور البته بعد از اتمام قاعدگيم،الان فقط تمرين كگل انجام ميدم

مرسي كه هستيد🌸🍃🌸🍃🌸🍃

۱۳۹۶/۴/۱ ۱۶:۱۱:۲۷
(ویرایش)

فاطیما جون خیلی خوشحالم که با سایت آشنا شدی و افکار منفیت از بین رفت. انشالله بعد از قاعدگیت شروع میکنی و خیلی زود توام بانو میشیflower

۱۳۹۶/۴/۱ ۱۶:۱۴:۲۱
(ویرایش)

مانیا جون من خودم دیلاتور دور 5 سانت شروع کردم. ینی انگشت کوچیک دستکش استریل جراحی شماره 7 رو با پنبه پر کردم تا دورش 5 سانت شد. بعدم انگشت حلقه یا 5.5 شه یا 6سانت.

بعضیا با گوش پاک کن شروع میکنن ولی دکتر حیابانی یه روز تو سایت گفتن ایشون گوش پاک رو اصلا تایید نمیکنن چون خشنه و آسیب میزنه. باز بستگی به خودتم داره.

ولی 5 خیلی راحته. فقط اراده کن

۱۳۹۶/۴/۱ ۱۶:۲۲:۲۶
(ویرایش)

مانیا جون جدا حتما کگل و وارسی و ریلکسیشن انجام بده.

معاینه پرده هم خیلی مهم یادم نیست گفتی معاینه شدی یا نه. درکل مدل پرده رو فقط پزشک تشخیص میده عزیزم. حتما برو.

انشالله بعدش شروع کن و اول همسرتو درجریان بزار چون پرده کم کم کمار میره اونم باید راضی باشه.

برای تمرین اول میتونی برای آرامش گل گاوزبون بخوری و 10 دیقه ریلکس کنی. بعد بری 10 دیقه وان آب داغ. من خودم تو لگن آب داغ میشینم و ریلکس میکنم و به جیزای خوب فکرمیکنم. مدام بگو من میتونم.

بعدش 20 تا کگل بلند و 20 تا کگل کوتاه بزن. دیلاتورو با ژل لوبریکانت ساده بفرست داخل بدنت. واژن شیب داره به سمت مقعد. دیلاتورو صاف وارد نکن. هرجا گیر کرد به چهار جهت حرکتش بده تا راهو پیدا کنه. اصلا درد نداره. وقتی رفت داخل کگل بزن تا واژنت عادت کنه و باز شه. بعدم عقبو جلو کن دیلاتورو

۱۳۹۶/۴/۱ ۱۶:۴۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

mfatima  جان خوش اومدی به انجمن. عزیزم مطمئن باش که با این تمرینات نتیجه میگیری . ان شاا... بعد قاعدگی با تمرین مداوم و هر روزه. هر سوالی داشتی همین جا بپرس .

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران