تعداد بازدید : 526778
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۳ ۰۹:۱۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۳:۴۹:۰۷
(ویرایش)

Sevda جان 

با انگشت وقتي بدونم ميخواد وارد بشه مشكل دارم 

اون دوبار خيلي اتفاقي وارد شد و من هيچ دردي نداشتم فقط ألكي گريه ميكردم كه چيزي توش نباشه 

يعني پاهام منقبض نبودن 

و من واقعا وقت ندارم و همسرم همراهيم نميكنه بايد خودم حلش كنم

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۰۹:۱۵:۱۶
(ویرایش)

Shahrzad Jon 

من بطور غير قابل ملاحظه اي استرس و ترس و لرز دارم 

با بدنم كاملا أشنايي دارم و مشكلي ندارم 

وتمرينات و كگل و بلد هستم 

از وقتي فهميدم قرار رابطه جنسي كامل داشته باشم سرد مزاج شدم و از همسرم ميترسم 

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۰۹:۳۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۱:۳۲:۳۹
(ویرایش)

سلام من دیشب اول بادیلاتورابتدا۵ انتها ۶سانتی شروع کردم ولی نتونستم بهد رفتم گوش پاکن رو امتحان کنم که خداروشکر تونستم و بعد دوبار انجام دادن رفتم همون ۶ سانتی رو انجام دادم که خداروشکر دونم تونستم .من اصلا داخل دردی ندارم ولی وقتی تانصف بیشتر میارم بیرون و دوباره میکنم تو سوزش احساس میکنم تو گوش پاکن هم همینطوری بودم

فقط یه سوال؟منظورتون از کیگل بلند نگه داشتنه زیاده؟؟

۱۳۹۶/۴/۳ ۰۹:۴۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Msy مشکل همه ما دقیقا مثل تو بوده. از وارد شدن یه چیزی داخل واژن وحشت داشتیم. درسته میگی اصلا منقبض نیستی ولی با ورودش مشکل داری . پس باید یک جوری حلش کنی.  اینجا راه حل کار با دیلاتوره تا با این تمرینات بتونی بر اون ترس غلبه کنی. اگر همسرت راضی هست که تمرین کنی انجامش بده مطمئن باش زود نتیجه میگیری. هیچ کدوم از دیلاتورا خوشمون نمیوند ولی برای درمان مجبوریم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۰۹:۵۲:۰۵
(ویرایش)

باربدم آفرین خیلی خوبه. فقط با هر سایزی انقدر تمرین کن تا باهاش راحت بشی و بتونی عقب و جلو کنی بدون سوزش. این سوزش طبیعیه چون واژنت داره جا باز میکنه . فعلا با همین سایز تمرین کن و سعی کن با کگل سوزشت برطرف بشه .

کگل بلند همون نگه داشتن برای ده ثانیه تقریبا.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۰۹:۵۴:۱۲
(ویرایش)

مریم جان خواهش می کنم گلم.

اولش همینطوریه اصلا حسش نمیکنی. ولی به مرور کامل می تونی لذت ببری. عجله نکن. فقط اقداماتون با فاصله کم باشه و کگل رو هم حتما ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۰۹:۵۴:۵۹
(ویرایش)

Sevda 

همسرم يعني نامزدم فقط ميخواد من خوب بشم 

اما خودش همراهيم نميكنه و مشاور و هيچ كجا همراهم نمياد و اصلا از اينجور تمرينات خوشش نمياد

اما من ميخوام خوب بشم ميخوام به اين ترس غلبه كنم چون خواب شب و روزم گرفته شده 

ولي احساس شدم نسبت همسرم و اين روند توي رابطمون خيلي تأثير گذاشته

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۰:۰۴:۲۶
(ویرایش)

حست رو درک میکنم این ترس باعث میشه از رابطه ات با همسرت لذت نبری. سرد بشی. 

خوب تو که انگیزه درمان داری شروع کن بهش بگو بخش خاطره ها رو بخونه متوجه میشه خیلیا این مشکل رو داشتن اما با تمرین موفق شدن حلش کنن. 

بهش بگو و خودت شروع کن به تمرین .

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۰:۳۳:۰۹
(ویرایش)

Sevda Jan 

اون كه اصلا همراهيم نميكنه متاسفانه  

بنظرتون مراجعه حضوري تنها با خانوم خيابوني مشكل من و زودتر حل ميكنه ؟

و اين موضوع من كاملا ميدونم درد نداره چون دوباري كه خيلي اتفاقي همسرم انگشت رو وارد كرد هيچ دردي نداشتم فقط حس خوبي نداشتم چيزي داخل بدنم و اينكه الكي جيغ و داد ميكردم.

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۲:۴۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۱۲:۰۰:۳۱
(ویرایش)

سلام ..خسته نباشید..من امروزواردکانالتون شدم همین مشکل ترس ازدخولودارم داره میشه دوسال که اومدم خونه خودم..ودیگه خسته شدم ازوضع خودم ..میخاستم تمرین هاروشروع کنم ..لطفاکمکم کنید ممنون

۱۳۹۶/۴/۳ ۱۲:۵۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۲۰:۴۳:۳۸
(ویرایش)

سلام خسته نباشید.

من ۶ ماهه عروسی کردم ولی به شدت از دخول میترسم به طوری که وقتی با شوهرم میخوایم رابطه بگیریم اصلا تمرکز  ندارم و همش به آخر رابطه یعنی دخول فکر میکنم برای همین اصلا دیگه تحریک نمیشم و تا زمان دخول میرسه بدنم شروع به لرزیدن میکنه و به گریه میفتم و به شوهرم اجازه دخول نمیدم.

امروز از طریق گوگل با این انجمن آشنا شدم.لطفا کمکم کنین.زندگیمون خیلی سرد شده.همش استرس دارم.غروب که میشه از فکر اینکه حالا شب میشه و شوهرم میاد تپش قلب میگیرم.حال روحیم خیلی بده.روز به روزم دارم بدتر میشم.

ولی حالا که پیام های بقیه خانوما رو خوندم یه کم امید پیدا کردم و روحیه گرفتم.

لطف میکنید اگه راهنماییم کنید.ممنون میشمflower

۱۳۹۶/۴/۳ ۱۳:۰۹:۱۲
(ویرایش)

saghi و nazanin 

به انجمن خوش اومدین. خداروشکر که راه درمان رو پیدا کردین. از طریق همین انجمن و تمرینات میتونین موفق بشین. فقط باید بخواین و تمرینتون مداوم باشه.

مطالب آموزشی رو مطالعه کنین. 

معاینه پرده شدید؟ نوع پرده مشخص هست؟ 

همسرتون رو در جریان تمرینات قرار بدید چون پرده کم کم با تمرین کنار میره.

اشخاصی که تازه وارد شدین ، خوش اومدین. حتما و حتما صفحات زیر رو بخونید

صفحه اصلی انجمن واژینیسموس

نکات بسیار مهم

نحوه کار + قوانین ما

تمرین وارسی و شناخت بدن

تمرین کیگل

تمرین اصلی ( کار با دیلاتور)

بعد از خوندن این مطالب  ، شروع به کار کنید و اینجا گزارش بدین.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۳:۱۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام 

شیکا انجمن اینجاست، بهمون یه کزارش از خودت بده که پرده داری یا نه، معاینه شدی ...؟smile

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۳:۱۳:۳۶
(ویرایش)

msy

اگر می خواهی حضوری مراجعه کنی حتما با همسرت برو. باهاش صحبت کن و راضیش کن که همراهت بیاد بهش اطمینان بده که خیلیا با مراجعه حضوری نتیجه گرفتن تو بخش خاطره ها هست. در غیر اینصورت ایشون نمیتونن کمکت کنن.

بگو برای حل مشکل باید همکاری کنه تا زود نتیجه بگیرید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۳:۲۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۲۰:۴۳:۳۸
(ویرایش)

۴ روز بعد از عروسی با کلی گریه و استرس یه دخول نصفه انجام دادیم که تا ۳ روز خونریزی داشتم.رفتم پیش دکتر گفتن که پرده ام یه کم ضخیم بوده و الانم نصفه پاره شده. ۳ ماه پیشم دوباره انجام دادیم ( به محض ورود از شدت درد تا توی مغزم سوخت و خودمو سریع کشیدم کنار و دیگه به شوهرم اجازه ندادم.) که اونم تا ۲ روز خون اومد البته کمتر از قبل.

ولی فکر میکنم دیگه پرده ام کاملا از بین رفت.چون چندبار بعد از اون شوهرم انگشتشو تا انتها داخل کرد و چیزی حس نکردم.دوبار هم دوتا انگشتشو باهم داخل برد.اولش یه کم درد و سوزش داشتم ولی بعدش برطرف شد. ولی هنوزم از دخول میترسم.

راستش از تمریناتی هم که دوستان نوشته بودن خیلی میترسم.حتی سر یه دستمال کاغذی رو هم نمیتونم داخل واژنم ببرم.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران