تعداد بازدید : 526802
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۳:۴۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۳:۴۹:۰۷
(ویرایش)

Sevda 

يعني اگه همسرم همراهم نياد مراجعه حضوري نميتونم داشته باشم با خانوم خياباني.!

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۴:۰۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

anim2-4d564ad6دس دس یه بانوی دیگههههanim2-thumbsupsmileyanim

مریم جان بانوووووووanim2-thanks

بهت خیلی خیلی تبریک میگمanim2-smiliess8

ان شالله کنار همسرت یه عالمه شااااااد باااااشی.anim2-thanks

شماره 457  ام بذار جلو اسمت، مبااااارکت باشه باااانوووووanim2-28

تو یک ماه اول از هر فرصتی برای اقدام استفاده کنینanim2-smilies-azardl2

خاطره ات رو هم تو بخش خاطرات بنویسanim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۴:۲۸:۱۵
(ویرایش)
دوستان تازه اومده به انجمن

خیلی خوش اومدین

این ترسی که میگید و هممون داشتیم و وجه مشترک بچه های این انجمنه. ورود دیلاتور احساس خوشایندی برایخیلیا نداره، اما راه درمانه، دنبال راه حل سریع وچند روزه نگردین، اصولی پیش برین تا خداینکرده استپ نکنین و واژینیسموس برگرده.عزیزان میتونن پیش خانم خیابانی برن تاروند درمانشون تسریع پیدا کنه. ببینین قرص و شربتم تلخه اما برای درمان میخورن، تلخ تر از اون لحظه هایی که الان خیلیا که بانو نشدن و با همسراشون سر این جریان درگیرن دارن میگذرونن، ترس از همسر، دعوا،اتاق خواب، دلسردی، سرد مزاجی ، نا ارومی و ...اینا قاعدتا تلخ تر و ناخوشایند تر از ورود دیلاتور به واژنه. پس شروع کنید ، خیلی زود، تمرینارو اصولی و مرتب انجام بدین، بیاین گزارش بدین ، وسط راه ول نکنین، تمرینارو هرروز انجام بدین، کگل مرتب انجام بدین، سایزای بالا صبوریه بیشتری میخواد، نگید نمیشه و نمیره و ... زندگیتون، عشقتون ،ارامشتون فکرکنم انقد مهم باشه که بخواین این مدت تمرین وانجام بدین.
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۴:۳۳:۲۷
(ویرایش)

ايشالا بتونيم زندگيمون و نجات بديم 

ومن فقط و فقط ترس و وحشت دارم همين 

نه دردي نه انقباضي 

بايد از يه جايي شروع كرد

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۵:۰۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۶ ۱۶:۲۹:۳۲
(ویرایش)

سلام خانمهای عزیز و خانم دکتر. من سه سال هست که ازدواج کردم اوایل موقع نزدیکی درد داشتم ولی بعدش خیلی کم شد و کاملا حالت عادی پیدا کرد. الان 6 ماه هست که خیلی درد دارم به صورتی که موقع دخول حس میکنم کامل راهش مسدود میشه و درد دارم و دیگه کلا بی خیال میشی. من حس میکنم بخاطر مسائل روحی هست و اینکه من آدم خیلی پراسترسی هستم و همه مشکلات همون موقع یادم میاد. تمرکزم از بین میره. چیکلر کنم که خوب بشم؟

۱۳۹۶/۴/۳ ۱۵:۰۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۶ ۱۶:۲۹:۳۲
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۵:۲۹:۵۹
(ویرایش)

Msy

با تمرینا اون ترس و وحشت هم از بین میره وقتی با واژنت به اناتومیه بدنت واقف بشی ترست میریزه​smile

Yas5686

سلام، استرس بی تاثیر نیست، اما سعی کن تو طول روز مرتب کگل کنی، این برای تمرین واژنه، چند روز یبار تو اب گرم بشین. اگر فکری باعث استرست میشه اونو رفع کن، حالا یا با مشاور یا با صحبت با همسرت. فکرایی که به ذهنت میاد و ذو کاغذ بنویس، اینجوری‌ یه بخشی از هول و استرست کم میشه . 

۱۳۹۶/۴/۳ ۱۶:۱۷:۳۵
(ویرایش)

ماه پيشوني 

بنظرتون هيچ.  راهي به غير از اين براي غلبه به اين ترس نيست. !!

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۷:۵۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۳:۳۵:۱۶
(ویرایش)

سلام به همگی

خانوما من 2 ماهه ازدواج کردم . ولی نتونستیم با همسرم رابطه کامل داشته باشم

با خوندن حرفاتون خیلی امید دارم که بتونم مشکلمو حل کنم

با همسرم صحبت کردم . تموم مطالب رو خوند و گفت مشکلی نداره با تمرین کردنم و هر کاری هم بتونه واسم انجام میده

شوهرم خیلی صبوره ولی خودم از این وضعیت خسته شدم .

خوشبختی یعنی .......
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۸:۰۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۰۷:۳۱:۱۴
(ویرایش)

سلام 

تو صفحه اول یکی نوشته بود عکس دیلاتور و برام ایمیل کنید میشه عکس دیلاتور و مراحل درست کردنش و حتی یه انگشت درست کردن و برام بفرستین

یه سوال دیگه شما گفتین دهانه واژن به سمت مقعده ولی من هرچی تو اینترنت عکس میزنم ببینم به سمت بالاس میشه راهنماییم کنید؟

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۸:۵۸:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۱:۳۲:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان من امروز دوباره میخواستم دیلاتور ۶ رو امتحان کنم ولی نتونستم رفتم همون گوس پاککن رو تمرین کردم و بعدش دوباره امتحان کردم باز نشد هرچی هم گیگل انجام دادم نشد ای وای من چیکارکنم؟؟؟cry

۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۵۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Msy. چرا می تونی بری پیششون تا کامل توضیح بدن اما در مورد اینکه کمکت کنن دیلاتور رو وارد کنی گفتم همسرت باشن. می تونی تلفنی از خودشون سوال کنی تا مطمئن بشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۵۵:۱۹
(ویرایش)

سمیرا جان خوش اومدی. مطالب صفحه اول انجمن رو مطالعه کن و روش تمرین رو بخون شروع کن. خیلی خوبه که همسرت موافقه و کمکت میکنه 

معاینه پرده شدی? 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۵۹:۰۰
(ویرایش)

ممنون از راهنماييتون 

ايشالا منم بيام به زودي خبر رها شدنم از اين بند و بدم 

و برا ي همه ارزو ميكنم مشكلمون حل بشه از تمام وجودم ميخوام همه ي اين كسايي كه اين مشكل دارن به زودي درمان بشن و خدا بهشون عيدي بزرگ بده

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۲۰:۰۱:۱۵
(ویرایش)

مرضی جان ایمیلت رو بذار تا برات بفرستم. 

ببین تو عکسها هم ببینی شیبش به سمت مقعد هست. یکی دو سانت که وارد میشه یه شیب داره به سمت مقعد. یعنی حتما شیبدار وارد میشه مستقیم نیست. خیلی رو بالا و پایینش حساس نباش.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران