تعداد بازدید : 526778
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۳:۲۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱ ۱۷:۳۳:۱۵
(ویرایش)

سلام سودا جون

میشه عکس دیلاتور رو هم برای من بفرستی؟

bahare13720508@gmail.com

ممنون😘

بالاخره تونستم😉
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۴:۰۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۱:۳۲:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان من امروز موفق شدم دیلاتور ۶ سانتی رو وارد کنم و خیلی راحت بودم بعدش هم ۷سانتی رو امتحان کردم که خداروشکر اونم راحت میتونستم جلو و عقب کنم anim2-4d564ad6فقط من اینارو در یک پوزیشن زن زیر انجام میدم یعنی بااین راحتم 

باید  این دیلاتور ها  رو در پوزیشن های دیگه هم امتحان کنم و یاهمین یه پوزیشن کافیه؟؟

۱۳۹۶/۴/۴ ۱۴:۰۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۷ ۱۸:۱۰:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان من عضو جديد اين انجمن هستم صفحه اول رو هم مطالعه كردم 

اميدوارم به اميد خدا مشكل هممون حل بشه بزودي با كمك دوستان

فقط من در مورد اين ديلاتور و سانت هاي كه هر كسي نوشته گنگم ميشه لطفا يكي برام توضيح بده😘😘😘

۱۳۹۶/۴/۴ ۱۴:۴۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

رزا جان خوش اومدی. عزیزم دیلاتور رو با پنبه و دستکش استریل جراحی درست کن. برای شروع با دور 5 سانت معمولا شروع می کنیم و باهاش انقدر تمرین می کنیم تا راحت بتونیم عقب و جلو کنیم. بعدش یک سانت یا نیم سانت دورش رو زیاد می کنیم تا زمانیکه به سایز همسرت برسی.

عزیزم معاینه پرده شدی؟ همسرت رو در جریان تمرینات قرار بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۴:۴۸:۵۳
(ویرایش)

باربدم آفرین. عجله نکن هر سایز رو تو پوزیشن زن رو و زن زیر امتحان کن راحت بودی برو سایز بعدی.

بهارخانوم برات فرستادم.

MSY فکر می کنم SANA بانوی 402 بدون دیلاتور بانو شد. منشنش می کنم که اگر اومد کمکت کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۶:۲۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۰۷:۳۱:۱۴
(ویرایش)

سودا جون ممنون بابت عکسها خیلی توضیحات کامل بود

من دیگه دارم درست میکنم برم برای تمرین امیدوارم بتونم انجام بدم

سوال داشتم قبل از تمرین تو لگن آبگرم بشینم؟ تمرین ریلکس شدن چجوریه؟

بعد برای تمرین چجوری باید تمرین کنم باید حالت چجوری باشه توی حمام نشسته باشم یا  جای دیگه دراز کشیده؟ آخی یکی از دوستان پرسیدن زن رو یا زن زیر موقع تمرین چجوریه؟ این پوزیشن زن رو زن زیر برای زمانیه که با همسرم تمرین میکنم؟

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۸:۳۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۵:۵۰:۰۹
(ویرایش)

عفونت ندارم سودا جان، ولی یه معاینه میخوام برم.انقدر دهانه واژنم اذیت میشه میگم نکنه زخمی کیستی چیزی داشته باشه.

۱۳۹۶/۴/۵ ۰۱:۰۹:۴۷
(ویرایش)

سلام بچه ها.anim2-ad54ad

سلام خانم خیابانی عزیزanim2-bunnyearsmiley

سلام ماه پیشونی مهربونanim2-smilies-azardl2

عیدتون مبارک باشهanim2-4d564ad6anim2-thanksanim2-smiliess8

آرزو می کنم تمام کسایی که از این بیماری رنج میبرن بزودی زود درمان بشن و طعم واقعی خوشبختی رو بچشن.anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۵ ۰۱:۱۵:۱۷
(ویرایش)

مرضی جان قبل تمرین تو تشت آب گرم بشین یا دوش آب گرم بگیر. خیلی کمک میکنه تا دیلاتور راحت تر وارد بشه. 

برای تمرین هر پوزیشنی راحت تری با اون شروع کن. هم می تونه نشسته باشه هم دراز کشیده. 

منظور از زن رو حالتی که مثل دستشویی بشینی و دیلاتور رو وارد کنی. زن زیر حالتی که تکیه به دیوار یا دراز کشیده باشی و تمرین کنی. توی دو حالت بتونی دیلاتور رو وارد کنی خیلی خوبه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۵ ۰۱:۱۶:۵۵
(ویرایش)

Molood جان خیلی خوبه بری معاینه شی و بعد شروع کنی تمرین رو. ان شاا... همه چیز خوبه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۵ ۰۱:۳۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۰۷:۳۱:۱۴
(ویرایش)

عید همگی مبارک

سودا جون عیدت مبارک امیدوارم در این روز عید هرچی از خدا میخوای بهت بده از خانم خیابانی و بقیه دوستان هم تشکر میکنم

اگر عفونت داشته باشم مشکل داره با دیلاتور تمرین کنم؟ دو ماه پیش دکتر معاینه کرد گفت یه کم عفونت داری سه تا قرص بهم داد بخورم بعد گفت توی لگن آب و سرکه بشین 

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۴/۵ ۰۵:۲۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

سلام دوست عزیز ببخشید من الان دیدم پیامتون رو بله من هم بدون دیلاتور واژینیسموسم رو درمان کردم با کمک انگشت همسرم از انگشت کوچیکشون شروع کردیم بعد کم کم از انگشت اشاره استفاده کردیم و تا اخر داخل میبردم و چند تا کگل میکردم و در نهایت از دو انگشت استفاده کردین . همیشه هم لوبریکانت فراوان میزدیم . و هفته ای دو سه بار با الت تمرین میکردیم هر سری چند میلیمتر بیشتر داخل میرفت و گاهی اصلا داخل نمیرفت . البته چیزی که خیلی کمکم میکرد این بود که هر روز تاکید میکنم هر روز میرفتم تو یه تشت رو پر از اب گرم میکردم و توش یه ربع مینشستم و اهنگ ریلکسیشن گوش میکردم و هم زمان کگل کار میکردم .بعد برمیگشتم تو اتاقی که دماش هم مناسب بود با همسرم تمرین میکردم یه چیز دیگه هم که خیلی کمکم کرد وسطای درمانم روزی که تنها بودم خودم انگشت کوچیکم رو با کلی ژل داخل بردم تصمیم داشتم هر جا دردم گرفت ول کنم دیدم درد نداشت از انگشت بزرگتر استفاده کردم این هم خیلی از ترسم کم کرد و فهمیدم هیچ خبر خاصی نیست که بخوام ازش ترسی داشته باشم . تمرین با آلت هم باعث میشد ترسم از آلت بریزه و وارسی هم زیاد میکردم تو یه کلیپی یه دکتری میگفت آینه بذارین جلوتون و با واژنتون  حرف بزنین بگین بهش از ای میترسی ااگه دلیل ترسی هم به ذهنتون خطور کرد یه جواب قانع کننده پیدا کنین که واقعا ترس نداره . اخرم اینکه کگل هر روز هر ساعت هرجا یادتون اومد انجام بدین . 

۱۳۹۶/۴/۵ ۱۲:۴۳:۱۳
(ویرایش)

Sana جان ممنونم از کمکت . موفق باشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۵ ۱۲:۴۷:۱۶
(ویرایش)

مرضی جان خیلی ممنون از دعات عزیزم.

عزیزم هفته ای یکبار تو تشت آب و سرکه یا آب و نمک بشینی خیلی خوبه. عفونتت رو درمان کردی می تونی تمرین کنی مشکلی نداره. فقط نکات بهداشتی تمرین با دیلاتور رو رعایت کن. اینکه قبل و بعد از تمرین دیلاتور رو با آب ولرم بشور و خشک کن و توی نایلون بذار برای استفاده بعدی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۵ ۱۳:۴۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااااام

خانم خیابانی عیدتون مباااااااارک flower

سودای دوست داشتنی عید تو ام مبااااارکanim2-28​

همه خانمای در حال تمرین و بانوها ام عیدتووووووون مبااااارکanim2-ad54ad

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران