تعداد بازدید : 528703
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۲۳ ۲۱:۲۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

تاراجان واژینیسموس هستی شما؟؟؟اگه باشی اون مانع پرده نبوده عضلات داخل واژنه ک ازترس منقبض میکنیم.منم خودموسفت میکردم شدیددددهیچ وقت اجازه دخول ندادم مقه توفکرمیکردم پردس ک داره دردش میاد و وای الان پاره میشه و خون میاد و سکته میکنم وووو خخخخخخخ.خلاصه هیچ جوره نمیشد.تاوقتی بادیلاتوردرمان سدم خیلی راحت بانوشدم بدون دردبدون خونریزی حتی ی قطره

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۶/۲۴ ۰۱:۱۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

واااییی سودا جووون همین امروز گفتم سایزام نهایت تا ۵و ۶ میره همین الان سایز ۷ تا ۹ سانت راحت رفت داخل اصلا باورم نمیشه اصلا حتی یه ذره فشارم ندادم. وووااااییییی. خیلی خوشحااالم خیلی. 

۱۳۹۶/۶/۲۴ ۰۷:۲۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۸ ۱۱:۴۸:۱۸
(ویرایش)

من هنوز نتونستم شروع کنم پریودم. ایشالا فردا پسفردا دیگه باید تموم شه. اما هر روز میام پیامای اینجا رو میخونم دلم میخواد زودتر شروع کنم! بر عکس دفعه قبل که اصلا انگیزه نداشتم! چقد اینجا خوبه.. خیلی خوبین همگی بچه ها مرسی! همه به هم روحیه میدیم!anim2-smilies-azardl2 ,واااای این بچه هایی که جلو اسمشون شماره داره و بانو شدن میاین پیام میذارین چقدر دلم میخواد جاتون باشم همه ش میگم ینی میشه یه روزی منم بیام اینجا به بقیه بچه ها کمک کنم..

۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۱:۱۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۸:۰۰:۰۱
(ویرایش)

سلام تشخیص دکتر واژینیسموس بود حتی توی برگه معرفی به مشاور هم ذکر کرد زمان معاینه پرده بکارت دکتر کلا ناامید شد گفت اوضاع ترست خیلی  خرابه   اما پرده کاملا سالم و هیچ مشکلی واژنت نداری که نتونی رابطه داشته باشی من مثل همه شما ترس داشتم وحتی زمان رابطه پاهام به حدی میلرزید که انگار تشنج دارم و درد به حدی داشتم غیرقابل توصیف بود .دکتر بهم گفت این پماد دردو به صفر میرسونه و ما برا زایمان طبیعی استفاده میکنیم 

شما اگه میتونین برین مطب از دکتر بخواین خودش بزنه چون با وسیله مخصوصی که به بکارت اسیب نرسه میتونه به داخل واژن هم پماد بزنه کامل بی حس شه و همون شب دخول رو انجام بدین ولی متاسفانه من چون ترس داشتم اجازه ندادم  چیزی به داخل بزنه چندروز بعدش مثانمو کلا تخلیه کردم  ایینه گذاشتم  از همسرم خواستم که دهانه واژن رو پماد بزنه و بیست دقیقه بعدش که احساس بی حسی کردین خودتون با کمک آیینه و به کمک.انگشت اشاره یه کوچولو داخل رو هم بزنین هیچ دردی نداره بعد طوری بشینید تا پماده  داخل بره دکتر گفت کلا چهل دقیقه بشه من تو این مدت کارایی که ارومم میکرد انجام دادم  و به چیزایی که دوست داشتم فکر کردم اصلا به ترسها وشکستهای گذشته فکرنکردم چند دقیقه اخر هم راه رفتم و از زمان اولیه ماد پنجاه دقیقه گذشت اینکارو انجام دادیم البته همسرم از روان کننده هم استفاده کرو و خداروشکر همه چی تموم شد و واقعا دردی حس نکردم ..من تقریبا نصف پماد یعنی15 گرمشو استفاده کردم وهمزمان با اون قرص ضد استرس به مدت یک هفته با تجویز پزشک خوردم پماد باید در دمای یخچال باشه و خنک اینو دکتر گفت علتشو نمیدونم

۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۱:۳۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۸:۰۰:۰۱
(ویرایش)

تارا جان من تمام این حسا و ترسها رو داشتم پاهام خیلی قفل میکردم خلاصه اوضاعی که هیچکار نمیشد کرد ولی به این فکر کردم همه اینکارو کردن و راحت شدن من خیلی عصبی شدم تو این.مدت لرزش دست تیک عصبی گرفتم همش هم بخاطر این بود که نمیتونستم. بعد دوسال و هفت ماه اولین بار دیشب با خیال راحت خوابیدم...  شما که نگرانی دفعه اخر  بعد پماد و بی حسی   بیرون  واژن با دو انگشت.فشار بدین  میبینی اصلا دردی نداره   ...البته اگه شما خیلی نگرانید حتما پزشک برین تا معاینه کنه کامل خیالتون راحت شه

۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۱:۵۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااام به همهanim2-ad54ad

مخصوصا سودا جون، خدا قوت، flower

من بعد یکماه رفتم دیدن خانوادم ،نشد بیام انجمنanim2-bunnyearsmiley

همگیییییییی خدا قوت anim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۲:۳۷:۳۴
(ویرایش)

آذر

ممکنه هر سایزی که میری بالا ، اولش دچار کشیدگی باشب، به اضافه ابنکه قبل پریودتم هست، اره با همون سایزت تمرین کن بعد از پریودت سایزتو ببر بالا. معمولا تو سایزای اول طول همون شش سانته اما به مرور بیشتر میشه به اندازه طول ده سانتم میرسه،واسه همین تو اقدام به مشکل بر نمیخوری ،نگران نباش ،بعدم اگر میبین همسرت الان بخواد دیلاتورو وارد کنه نگران میشی،بذار سایز دیلاتورت بره بالا بعد که دیلاتورتو واژنته بذار برات عقب جلو کنه تا ترست بریزه🌹

Diba

توکلت به خدا باشه، میدونیم واقعا روزای سختی داری، بانو بشی یه بار بزرگی از رو دوشت برداشته میشه، به امید خدا عملتم خوب انجام میشه🌼🌼🌼

Tara tanha

ببین یه بخش همون پرده ممکن بوده باشه، یکی هم انقباض، مثلا من وقتی اومدم سر این تمرینا فکر میکردم پردمه که مونده و نمیذاره دخول انجام شه،اما دیدم انقباضه. عزیزم پاره نمیشه هیچ جات، اون قسمت انعطاف داره، این ترس همه ماست که فکر میکنیم یا فکر میکردیم که اگه الت وارد شه یچیزیمون میشه.

الی

نگران نباش، با توکل بر خداااا خودم شمارتو اعلام میکنم🎇🎉🎂🎁

۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۳:۰۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام همگیanim2-ad54ad

ماه پیشونی جون رسیدن بخیر و خدا قوتanim2-4d564ad6

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۳:۱۳:۱۴
(ویرایش)

Diba

عزیزم ان شاا... عملت به خوبی انجام میشه. تونستی قبلش برو اقدام . حتما از پسش برمیای.

ican

عزیزم زودتر برو سراغش و شکستش بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۳:۲۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جون و رها جون، ایشاله بزودی خبر بانو شدنمو بدم بهتون. میخام اول به شوهرم بگم انگشت وارد کنه ببینم چی میشه دوباره خبر میدم بهتون

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۶/۲۴ ۱۹:۱۸:۳۰
(ویرایش)

سودا ، ممنوووووووونمanim2-ad54ad

Tara tanha

باشه، بیین شاید جواب گرفتی و بخش اعظم ترست ریخت anim2-a2d3

۱۳۹۶/۶/۲۴ ۲۳:۱۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سودا جون بااینکه نزدیک پریودمه قرار شد همون ۷ تمرین کنم اما دیدم باهاش خوب راحتم و ۹_۱۰ سانت میره دیدم حالا که واژنم بدقلقی نمیکنه برم ۷/۵ رفتم خوب بود راحت ۹سانت رفت. من این مدت قلقشو نمیدونستم و توی هر سایز خیلی موندم و بازم داخل نمیرقت الان فهمیدم که قلقشو نمیدونستم حالا تا پریودیم دیگه همون ۷/۵ میمونم خوب که شدم یکم با ۷ و بعدم ۷/۵ تمرین میکنم و خوب شدم میرم سراغ ۸. خیلی خوشحالم خیلی امیدوار شدم. من ۲ سال عقد بودم توی تمام این دوسال نمیتونستم هیچ کاری بکنم. ممنونم واقعا از همتون خیلی دوستون دارم. anim2-thanks

۱۳۹۶/۶/۲۵ ۰۰:۱۹:۱۱
(ویرایش)

آذر جون خیلی خوبه. آفررین. واقعا مهمه که مسیر واژن دستت بیاد . موفق باشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۲۵ ۰۱:۰۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

سلام بالاخره منم امشب باتو شدم.اون لحظه از ته دلم برای همه بچه های اینجا دعا کردم .انشا الله همگی موفق بشید.

سودا جان و ماه پیشونی و خانم خیابانی از تمام زحماتتون ممنون.نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم .هر چی از خدا میخوایت بهتون بده 🙏

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۶/۶/۲۵ ۰۱:۱۲:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

همتون موفق میشید اینو بهتون قول میدم من جزو قدیمیترین کسایی هستم که با این سایت آشنا شدم زمانیکه اینجارو تازه بارانا جان میچرخوند .اون سالها تمرینامو کامل انجام ندادم و نصفه ول کردم چون بهش یقین نداشتم .اما خداروشکر که امسال درکنارماه پیشونی و سودای عزیز و بقیه دوستان تونستم این کارو انجام بدم.

اگر کاری کمکی چیزی از دستم بربیاد هر کدوم از دوستان بخوان در خدمتشون هستم .

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران