تعداد بازدید : 528689
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۲۷ ۱۵:۳۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلام صفحه انجمن واژینیسموس رو بخون کاملا متوجه میشی این سایز هایی که بچه ها میگن سایز دور دیلاتور یعنی محیطش 9 سانتی میشه . بستگی به سایز الت همسر داره انقدر تمرین میکنن که به سایز واقعی همسرشون برسن که دیگه با ورود آلت واقعی و ابعادش راحت باشن .

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۶/۲۷ ۱۸:۳۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۹ ۰۹:۵۶:۵۵
(ویرایش)

سلام خانومی 

ممنونم

چی بگم ! کمی گیجم ! واین حس کشنده که سردم کرده  نسبت به این داستان همش باهامه ................

حتی همسرم مدام بهم میگه چی واسه این تمرینای جدید بگیرم ؟ که همش بهش میگم وایسا ... انگار با اینکه فهمیدم و تو سایت خوندم چکار باید کرد و چطور تمرین کرد ... همچنان گیج وگنگم ... سر تمرین های قبل که دکتر قبلی بهمون می داد خیلی اشتیاق داشتم ... اما حالا ... یخ یخم ! و اینجا از همتون راهنمایی میخوام ... قفل کردم !!!! و البته از خانم خیابانی عزیز که این امکان رو اینجا فراهم کردن ... واقعا احتیاج به راهنمایی دارم ... اصلا نمیدونم چطور و از کجا شروع کنم ! واقعا گم گمم ......................................... 

و تمرین های قبلیم هم اینطور بود : 

اول آآقای دکتر با همسرم صحبت کردن ... بعد با خودم ومنم شرح حالم رو گفتم ...

بعد که گفتن اسم بیماریم چیه و ... برای همسرم هم خوب از این بیماری گفتن 

دستورتمرین اول رو به مدت یک هفته بهم دادن که باید میرفتم روبه روی آینه داخل اتاق خواب ،در رو میبستم و با آرامش کامل بدون حضور همسرم ،انگشت سبابه ام رو تا بند اول وارد واژن می کردم ومن بدون هیچ استرس زیاد و خاص و حادی ...به راحتی این کار رو انجام دادم و خیلی هم به انعطاف داشتن فضای رحم و دهانه رحم ذوق کردم !!! یعنی ذوق می کردم که این قضیه رو لمس می کنم و همش با خودم فکر میکردم پس دیگه دلیلی برا ناممکن بودن دخول باقی نمی مونه ...

تمرین بعدی  یک هفته انگشت سبابه تا بند دوم و سه روز آخرم تا بند آخر 

تمرینات بعدی :انگشت سبابه همسر به همین ترتیب .....

تمرین آخر : انگشت همسر در حالت و پوزیشنی که باسن منعطف و دهانه رحم بازتره ... که فقط یه بار خیلی کم تونستم و دیگه این تمرین رو نتونستم به طور کامل انجام بدم ...! و نهایتش که دخول بود هم انجام نشد . 

۱۳۹۶/۶/۲۷ ۲۰:۱۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی خداقوتanim2-ad54ad

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۲۷ ۲۰:۲۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Missvernal

عزیزم با رضایت همسرت شروع کن به تمرین. منظور از سایز اتدازه دور دیلاتور هستش. صفحه اول انجمن کامل توضیح داده شده. می تونی با دور پنج سانت شروع کنی و یا با گوش پاکن. دیلاتور رو هم با پنبه و دستکش جراحی درست می کنیم.

حمیده 51

اگر خون رنگش روشن بود از پرده ات هست. اگر تیره مال پریود. نگران نباش اگر پریودیت نزدیک نیست ادامه بده. دیگه نزدیک بانو شدنی.

آیه زهرا

عزیزم تو که همه راه ها رو رفتی پس این روش رو هم انجام بده حتما موفق میشی. ناامیدی اینجا ممنوعه. 

این روشها رو که گفتی روانشناس به منم گفت ولی نتیجه نگرفتم. اما تو این انجمن موفق شدم.

تو هم وقت رو از دست نده و شروع کن تا زودتر آرامش رو به زندگیتون بیاری. منتظر خبر شروع تمریناتت هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۲۷ ۲۰:۳۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سودا جون من همچنان منتظر پریودمم. هنوز نشدم دیروز تمرین نکردم امروزم نکردم یکم حس درد دارم اینه که حال تمرین کردنو ازم میگیره. چیکار کنم ؟ تمرین نکنم تا بعد از پریود یا تمرین کنم تا هنوز نشدم؟

۱۳۹۶/۶/۲۷ ۲۲:۲۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستایی که درحال تمرینن خدا قوت میگم 

دوستان من بعد از 6 سال درمان شدم واقعا آلت خیلی مهربون تر از دیلاتوره و وقتی راحت بشید یه جورایی اصن حسش نمیکنید چه برسه بخواد درد بیاد.وقتی با دیلاتور تمرین میکنید دیگه انقد از واژنتون شناخت پیدا میکنید که میتونید راحت آلت رو وارد کنید به قول بعضی از دوستان که اصطلاح ناشی بودن رو بکار بردن میره کنار.

همتون موفق میشید بهتون قول میدم .بعدشم تا مدت ها فک کنم باورتون نشه که تونستید اینکارو بکنید مثل خوده من که فک میکنم خواب میبینم  

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۶/۶/۲۷ ۲۲:۳۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۷ ۱۹:۴۴:۴۶
(ویرایش)

سلام به همگی.خانمای گل زودباشید تازودترخبربانوشدنتون روبشنوم .دست بجنبنید

من میتوانم
۱۳۹۶/۶/۲۷ ۲۳:۳۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

بچها ی سوال اوناییکه برای بار اول انگشت خودشونو وارد کردن بهتر بود یا گوش پاک کن؟ و اینکه الت یا دیلاتور هرچی بخایم وارد کنیم باید با فشار باشه؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۶/۲۸ ۰۰:۱۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Tara tanha

باورت میشه من هنوزم نمیتونم انگشتم و وارد واژنم کنم،اما الت و چرا خوبه برام، بالاخره نمیشه بذاریش دم در واژن بگی بره تو که اروم اروم با ارامش باید با هل دادنای کوچیک دیلاتور یا الت و باید وارد کنی.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ ۰۰:۴۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ ۱۸:۵۰:۰۲
۱۳۹۶/۶/۲۸ ۰۰:۵۰:۵۲
(ویرایش)

سلام 

منم مثل خيلي از شماها اين مشكلو دارم دوساله ازدواج كردم ولي هنوز موفق ب رابطه نشدم حتي جراحيم كردم ولي باز بي فايده بود الان موندم چيكار كنم واقعا ديگه كم آوردم

۱۳۹۶/۶/۲۸ ۰۰:۵۰:۵۷
(ویرایش)

سلام 

منم مثل خيلي از شماها اين مشكلو دارم دوساله ازدواج كردم ولي هنوز موفق ب رابطه نشدم حتي جراحيم كردم ولي باز بي فايده بود الان موندم چيكار كنم واقعا ديگه كم آوردم

۱۳۹۶/۶/۲۸ ۰۰:۵۱:۲۶
۱۳۹۶/۶/۲۸ ۰۹:۳۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

سلام به همه خوشگلا

نمیتونم از اینجا دل بکنم...kiss

شهلایی جان خوب جایی اومدی...اصلا نشد نداره حتما حتما درمان میشی

صفحه اول رو برو بخون...طبق همون توکل بخدا کن و شروع کن

من 480 مین نفر تو این سال بودم...فکرشو بکن...479نفر تو 5ماه اول سال درمان شدن حالا سالهای قبلی رو اصلا حساب نکنیم...پس میشه

یکم توکل میخواد فقط

صفحه اول رو بخون و طبق همون مراحل چکاپ اولیه و درمان رو شروع کن

۱۳۹۶/۶/۲۸ ۱۰:۵۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۹/۱ ۰۹:۴۹:۱۵
(ویرایش)

happy

❁وَ خُــ♡ـدا بَرايِ مَـن کافیستــ...❁
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567