تعداد بازدید : 527434
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۳۰ ۲۰:۰۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

دوستان من قبل عروسی برای بررسی پرده بکارتم رفته بودم دکتر الان برگه گواهیشو دیدم نوشته پرده از نوع فرعی  به اسم هست کسی از این نوع پرده pimbrialid.

کسی این نوع پرده میدونه چجوریه راحت پاره میشه یا ن ؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۶/۳۰ ۲۲:۵۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان

من رفتم مطب و موفق شدم انگشت کوچیک دستکش رو وارد کنم

باورم نمیشه که وارد شدbaby

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۶/۳۰ ۲۳:۱۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۸ ۱۱:۴۸:۱۸
(ویرایش)

من هنوز سایز 9 موندم. خیلی اذیت میکنه یه روز روونه و میگم فردا دیگه میرم 10.. یه روز بعدش انقد درد داره که 15 دیقه بیشتر نمیتونم تمرین کنم نفسم بند میادsad

۱۳۹۶/۶/۳۱ ۰۹:۱۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام به تک تک دوستان

تازه واردهای عزیز خوش اومدین

چند تا نکته :

اولین شرط روش درمانی ما ، " تمرین هر روز و مستمر" هستش . هر وقت به درجه ای از عرفان رسیدین که بتونید هر روز تمرین کنید ، شروع کنید.happy

دستکش تون حتما حتما حتما باید "استریل جراحی " باشه . توضیحات کامل من توی سایت موجوده . متاسفانه بدلیل تحریف در درمان ، خیلی می شنوم که از گوش پاک کن و ...استفاده می کنید. من هرگز اسمی از گوش پاک کن نبردم !!!

قبل از اینکه این گروه های تلگرامی (که غالبا توسط سایت ما درمان شدن) ایجاد بشن ، بیش از سیصد نفر همینجا درمان شده بودند .

هیچ اجباری نیست .هر کسی دوست داره میتونه بره گروههای تلگرامی موجود  .

اما هر تبادل لینک و صحبت از گروه های تلگرامی در این سایت = بلاک

اولا گروه های تلگرامی اصلا امنیت ندارند. مسایلی دیدم که باورتون نمیشه .

دوما هیچ درمانگری مستقیم با شما کار نمیکنه . همه با هر شرایطی که هستند فقط تو دیلاتور مسابقه میزارن . خیلی هاشون یه پاشون اینجا یا تو مطب من هم هست و خب درمان هم میشن .

اما من مریض داشتم با پرده ی ضخیم و سپتوم دار که توسط این گروه ها تشخیص واژینیسموس داده بودن و به خودش آسیب زده بود.

میدونید هر سری چقدر مراجعه دارم که حتی  200 -300 تومن هم به اون افراد پرداخت کردن و از طریق ایمیل عینا روش درمان کلی ما رو براشون فرستادن و  کل راه رو اشتباه اومدن و قلق های درمان رو رعایت نکردن و حالا اومدن ببینن من میتونم کاری کنم یا نه !

هفته ی پیش یک مراجعه از اهواز داشتم که مثلا تونسته بود دخول کنه . اما مشکلات بسیاری داشت و حالا اومده بود پیش من . با گروه ها پیش رفته بود!

شاد باشید عزیزان.

اینجا هم رایگانه ، هم علمی یه و هم امنیت داره .

اما در هر صورت خودتون مختار هستید که درمان تون رو دست چه کسی بدین .

تنبل نباشید . منتظر گزارشات هستم

anim2-thumbsupsmileyanim

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۳:۲۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام بهی جان.کدوم پیاموگفتی بخونم عزیزم؟؟دقیقا نمیدونم کدوم..ولی دستکش اگه دست شوهرت بکنی خب بهداشتی تره.ی موقع ناخوناشونم بلندنباشه ها.درمورد ژل هم لوبریکانت مشکلی بوجودنمیاره.ایموشن زرد هم دقیقا نمیدونم براچیه..بچه هایی ک اطلاع دارن درموردش انشاا...جواب بدن.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۴:۴۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سودا جون من هنوز پریودم تموم نشده اما گفتم دیلاتورارو چند سایزشونو درست کنم که وقتی خاستم تمرین کنم وقتم تلف نشه. الان سایز ۸/۵ رو داشتم درست میکردم اما نمیره داخل دستکش! دستکشا که کرفتم سایز لارج بود و مدیوم من الان از لارج میخام استفاده کنم. دیلاتو نمیره داخل دستکش چیکار کنم؟

۱۳۹۶/۶/۳۱ ۱۶:۳۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Tara tanha

من این چیزی که نوشتی نمی دونم چه نوعی میشه. به خودت نگفتن چه مدلی هست?  اگر پرده مشکلی داشت و نیاز به جراحی حتما بهت میگفت دیگه.

مینهو

خوب خداروشکر. پس ادامه بده به تمرینات تا زودتر موفق بشی.

الی

چند روز با این سایز کار کردی? سایزهای بالاتر صبوری میخواد شاید یک هفته طول بکشه تا کامل باهاش راحت بشی. ریلکسیشن رو یادت نره.

آذر

دستکشت حتما از نوع جراحی باشه نه از اینایی که بسته ای میفروشن.  دستکش جراحی سایز 7 و 8 و 8.5 باید تهیه کنی. سایزهای بزرگ با 8 میتونی درست کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۶/۳۱ ۲۳:۱۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۱۵:۰۰
(ویرایش)

سلام دوستای عزیز

من متاسفانه یه مدت طولانی نبودم cryو خیلی تو تمرینام تنبلی کردم. به شوهرم قول داده بودم که توی این تابستون تموم میشه و مشکلمون حل میشه ولی امروز آخرین روزش بود و من جرات نکردم و با ناراحتی رفت خوابیدsad

سایز همسرم با اندازه گیری خودش ۱۲ ست و من امروز با ۱۲ کار کردم ولی چون اصلا با این سایز راحت نیستم جرات نکردم بریم اقدام. از طرفی هم از این میترسم که سایزو کوچیکتر گفته باشه که زودتر تموم کنم.  خیلی ناراحتم از دست خودم و این ترس لعنتیsad

۱۳۹۶/۶/۳۱ ۲۳:۴۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام عزیزم اصلا نترس منم وقتی با سایز آخر دیلاتور که سایز 12 بود چند روز تمرین کردم و با اینکه خیلی باهاش راحت نشده بودم رفتم اقدام (سایز همسرم 12 و نیم بود)ولی اونقدر راحت وارد شد که باورم نمیشد و همش از همسرم میپرسیدم آلت داخله و اونم میگفت باور کن داخله 

عزیزم تو دیگه به سایز آخرت رسیدی نترس برو اقدام آلت خیلی خیلی از دیلاتور راحتره 

اینو منی که خودم این مشکل واژینیسموس رو داشته داره بهت میگه باور کن میتونی الان واژنت آلت همسرت رو قورت میده حرفم رو باور کن همین الان برو اقدام 

بعدش به جمله معروف که آلت بهتر از دیلاتوره میرسی

۱۳۹۶/۷/۱ ۱۰:۱۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۹:۲۰:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزان خوبین؟من عروسی کردم و دکتر گفت پرده حلقویه.الان درد شدیدی موقع دخول دارم و یکم که داخل میره مجبور میشیم رابطه رو تموم کنیم تا الان فقط ی بار یکم خونریزی داشتم اونم خون شفاف قرمز نبود.خیلی ناراحتم اگه میشه کمکم کنید چکار کنم بتونم دردو تحمل کنم تا تموم شه.ممنون

خدایا بخاطر همه چی شکر
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۰:۵۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Hermion

ببین برای اینکه ترست کمتر شه، دیلاتور اخرتو بده دست همسرت که وارد کنه ، بعدم با پوزیشن زن رو برواقدام که تسلط همه چی دست خودت باشه، اروم اروم رو الت بشین، و هی نفس عمیق بکش، از همسرتم بخواه هیچ کاری نکنه تا تو بتونی کامل بشینی.اینو بدون همیشه تصور یه کار پر استرس و درد از خودش بزرگتره، برو بیا که منتظرم عروس مهر و معرفی کنم هااا، اولین نفر پاییز تو میشی.anim2-40

Goli khanoom

سلام، مبارکه عروسیت 💖 قبل رابطه یه دوش اب گرم بگیر، ریلکس کن، تو طول روز هم کگل انجام بده ، بعدم میتونی با پوزیشن زن رو بری که هم ترست کمتر باشه، هم تسلطتت بیشتر smile

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۱:۴۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلام سودا جون

متاسفانه شبی که برای تمرین با انگشت میخواستیم بریم هم پریود شدم وهم سرماااااااااای شدید خوردم.  ضد حال خفنی خوردیم منو همسری worry ایشالا از هفته بعد شروع میکنم. بابت سوالی که پرسیدم و جواب دادید سپاس flowerسودا جون میشه کگل رو زمان پریود زد ؟ حس بدیه انگار خون میره داخل و برمیگرده funny زیر دوش آب گرم چطور ؟ من عضلات لگنم ضعیفه قشنگ خودم حس میکنم نمیتونم خوب جمع و باز کنم worry سودا جون یعنی میشه منم بتونم یروز رابطه کامل داشته باشم هفته دیگه میشه یکماه که عروسی کردم و این گذر زمان نگرانم میکنه. خسته شدم از سوالای دوستام که میگن شد یا نه ؟

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۴:۰۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۷:۵۴:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها.منم ۴ماه ازدواج کردم و نتونستیم دخول انجام بدیم. دوران عقد خودمون نخواستیم رابطه کامل داشته باشیم.واسه همین از روش های دیگه استفاده میکردیم ک الان باعث شده یجور رضایت نسبی داشته باشیم واسه دخول اقدام نکنیم. مشکل ما هم ترس من هست هم شوهرم. اونم وقتی استرس منو میبینه از حالت نعوظ خارج میشه.کگل انجام میدم و از دست زدن ب اون ناحیه حس بدی ندارم. ولی وقتی شوهرم میخواد انجام بده انگار میخواد بهم چاقو بزنه. دکتر رفتم و گفت یکم از پردت پاره شده ولی پردت کلفته و حلقوی و درد داری. بیشتر ترسوند منو.همسرم راضی نمیشه با دیلاتور تمرین کنم. و دوس داره خودش انجام بده. ولی نمیشه.از اینکه انقدر ضعیفم ک همه دوستام تونستن انجام بدن ولی من نمیتونم از خودم بدم میاد. من حتی از آمپولم میترسم. کمکم کنید

دارم با هر لحظه زندگیم میجنگم.
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۷:۴۷:۰۴
(ویرایش)

Behi

سلام، ترس تو ممکنه واژینیسموس نباشه، بیشتر زوج ها ترس و دارن، حتی بعضی از اقایون، تا شیش ماه طبیعیه، اما حالا که اینجایی و خدارو شکر پیش مایی نگران نباش، بعدم من واقعا دروغ نمیگم تو زندگی ،شاید یه حرفی و نزنم اما دروغم نمیگم، ولی فردا پس فردای ازدواج وقتی مادر بزرگم ازم پرسید شد و‌مامانم ام پرسید ،فقط تونستم بگم اره شد، تا بعد از اون خودم باشم و همسرم ببینم چیکار میشه کرد، من بعد چهارماه از عروسیم درمان شدم، ولی دیگه راحت بودم چون قرار نبود پاسخگوی دیگران باشم، واقعا خیلی بده که بقیه از حریم خصوصی ادم سوال نیکنن، حالا انگار بشه یا نشه به زندگیه اونا چیزی کم یا اضافه میشه....deliciousبنظرم برای اطرافیانت با زبون مهربون برسون که سوال نپرسن یا به یه نحوی براشون پرونده رو ببند، تا با ارامش بیای به درمانت برسی. بعدم حتما تو پریودی کگل کن، زیر دوش اب گرم هم کگل کن، یه لگنم اب گرم درست کن، یه قاشق نمک بریز بشین توش یه ریع، بعدم تو همون اب کگل کن، البته بعد پریودی.

۱۳۹۶/۷/۱ ۱۷:۵۱:۴۳
(ویرایش)

Mahsa218

سلام ، خوش اومدی، ببین اصلا خودتو با بقیه مقایسه نکن، خیلیا هستن مثل خود ماها به رومون نمیاوردیم یا نمیاریم چه مساله ای داریم، بقیه ام همینن، فکر نکن همه خیلی ریلکس و شجاعانه تونستن شب اول این جریان و کامل کنن. به منم گفتن خونریزی داری ولی زیادی نبود ،بعدم پرده تو یه بخشیش رفته ، اگر میتونی با پوزیشن زن رو برو اقدام، قبلش حتما دوش اب گرم و معاشقه داشته باش، بعدم تو بشین رو الت، نفس عمیق بکش اروم اروم بشین و از همسرتم بخواه کاری نکنه تا بتونی بشینی، تو طول روز کگل انجام بده هم کوتاه هم بلند.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران