تعداد بازدید : 529380
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۰۱:۴۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۱:۴۰:۵۸
(ویرایش)
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۰۱:۵۳:۳۶
(ویرایش)
سلام کسی هم که سراغ نهال رو نمیگیره؟؟نهالی که تا سایز 13 پیش رفت اما 4روزه اصلا تمرین نکرده چون لک بینی داشت و زیر دلم هنوز درد داره سوزشم ک بخاطر تمرین روز شنبم با ژل لوبریکانت ایزومد داشتم تمرینمو متوقف کردم اما به امید خدا از فردا شب یا جمعه شروع میکنم.اما نمیدونم از چه سایزی؟ایا عقب گرد نداشتم؟
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۰۸:۴۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

عزیزم اینجا انجمنه و بیا هرسوالی داشتی بپرس 

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۰۹:۲۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۲:۴۷:۵۱
(ویرایش)

سلام عزیزان دلم، من قبلا یعنی پارسال از طریق این سایت درمان شدم، منتها فقط چند بار تونستم اقدام داشته باشم. چون برای اقدام هر بار کلی زمان میبرد تا دخول صورت بگیره همسرم خسته میشد و نعوذش از بین میرفت. دیگه هر بار که میگفتم بریم اقدام خودش نمیخواست و واقعا خسته میشد. البته منم رعایت نمیکردم و اینکه اقدام های پشت سر هم نداشتیم که درمان کامل بشه، الان چند سالی از ازدواج من میگذره و من میخوام فرزند داشته باشم. با این وجود میخوام درمانم کامل تر بشه. شماره من فکر کنم 400 بود یا 403  دقیق نمیدونم. منتها چون رمزم پاک شد یکی دیگه درست کردم. خواستم بگم من سایز همسرم 12 هستش و من دیلاتور سایز 12 رو برای تمرین دارم و میخوام تمرین کنم تا انتها نمیره. و اینکه احساس میکنم پوزیشنی که دیلاتور رو میگیرم خیلی راحت میشه باهاش کار کرد ولی با همسر اصلا انگار پوزیشن جوری میشه که انگار راه بسته میشه. نمیدونم چرا. اگه میشه راهنمایی کنید منو. ممنون میشم

خدایا خودت مصلحت کن...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۰۹:۴۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۸ ۱۴:۲۰:۳۰
(ویرایش)

هستی جووونم ممنونم از راهنماییت،چشم حتما سعیم میکنم،دیشب و پریشب ک کار پیش اومد نتونستیم رابطه داشته باشیم ولی امشب اگه بشه با این پوزیشن ها انجام میدیم،بازم ممنون عزیزمfloweranim2-40

زهراجووون ان شالله موفق باشی و مشکلت هرچی زودتر حل شه،اگه مشکلی هست که میشه اینجا با کمک دوستان حل کرد بگو عزیزمkiss

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۱۰:۰۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۸ ۱۴:۲۰:۳۰
(ویرایش)

نهال جووون عزیزم ما به فکرت هستیم عزیزم،چقدر حساسی تو دخترanim2-4d564ad6 نهال جووون حالا مشکلت حل شد؟بنظرمن اولش با سایز 11 کم کم شروع کن وبعد 12 و 13،اینطوری واژنت یهویی استپ نکنهlove

mamy31  عزیزم تو هنوز درمانت کامل نشده،یک ماه درمان همینطور که سوداجووون و ماه پیشونی جووون میگن خیلی مهمه،الان ما تقریبا هریک شب درمیون رابطه داریم حتی اگه خسته باشیم مگه واقعا مشکلی پیش بیاد،حالا عیبی نداره دوباره با دیلاتورها تمرین کن تا بری اقدام،موقع تمرین بنظرم از همسرت بخواه که حتما اونم دیلاتورها رو وارد کنه تا ترست از همسرتم بریزه این خیلی مهمه،اینطوری ترست از نفردوم که همسرته میرزه،چون ترس داری انقباض داری

بازم سوداجووون و ماه پیشونی جووون بیان کامل کمکت میکنن عزیزمlove

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۱۲:۰۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۵:۴۲:۱۶
(ویرایش)

نهال عزیز، اتفاقا من منتظر خبرهای خوبت بودم

تو یه سایز جلوتر از من هستی و ایشالا تا بانو شدنمون کم مونده anim2-thanks 

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۱۲:۱۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۲:۴۷:۵۱
(ویرایش)

بله کاملا درسته ولی همسر بنده از دیلاتور خوشش نمیاد میگه دوس ندارم به دیلاتور دست بزنه، انگار چندشش میشه، اینم اینجوریه دیگه چه میشه کرد،  و اینکه شما هر یک شب در میون که رابطه دارین باز هم از لوبریکانت استفاده میکنین؟  و اینکه اقدامات قبل اقدام چیه؟  مثلا همیشه قبلش با دیلاتور کار میکنین بعدش میرین اقدام؟  یا حتما همیشه قبلش تو وان آب ولرم میشینین؟؟  یا اینکه همیشه حرکات کگل رو انجام میدین؟؟  شرمنده از اينهمه سوال.

خدایا خودت مصلحت کن...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۱۹:۲۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۷:۵۴:۱۲
(ویرایش)

سلاااااااام بچه ها. چقدر خوب چندتا بانو داریم. تبریک ایشالله تعداد هر روز بیشترترتر بشهlove.من یکم تنبلی کردم. البته تا سایز ۱۳پیش رفتم. سایز همسرم ۱۳ونیمه. البته بدشانسی سایز ابتدای آلتش بیشتر از بقیه جاهاشه. جلل الخالقanim2-21. این فک کنم اذیتم کنهoops. اما به خودم قول دادم قبل این پریودم بانو شم. البته من اصلا خودم تاحالا دیلاتور وارد نکردم. همیشه همسرم انجام داده واسه همین یکم بین تمرینام فاصله افتاده. ولی از یه انگشت رسیدم سایز ۱۳. این عالیه. ممنون از این سایت خوب. واقعا مثل یه رفیق همیشه باهامه

دارم با هر لحظه زندگیم میجنگم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۲۱:۳۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۲:۳۰:۳۵
(ویرایش)

سلام.بچه ها من سایز همسرم ۱۲ هست .خودم تا سایز ۱۱ تمرین کردم.ولی هر چی نزدیک اقدام میشم استرس بیشتر دارم .جوری ک سایز ۱۲ اصلا وارد نمیشه.چیکار کنم .حالم بده

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۲۲:۵۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۵:۴۲:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان

ماه پیشونی عزیز رفته بودم مطالب انجمن 95 رو می خوندم، پستهای قبل و بعد درمانت رو خوندم، خیلی امیدوار شدم که هممون با تمرینها موفق میشیم

ماه پیشونی و سودا جون ممنون که این همه مدت موندین اینجا و به همه کمک کردین و میکنین anim2-thanks

من نیاز به یه کمک دارم

من نزدیکه یه هفته هست که با سایز 12 کار میکنم، اینطوریم که تو کردنش کمی طول میکشه بره تو، بعد که رفت عقب جلو هم میشه، کگل هم میکنم،  بعضی وقتها که درمیارم دوباره تو کردنش بازم سخت میشه، کمی که کار میکنم، آخرهای تمرین دیگه راحت میره تو، راحتتر عقب جلو میشه

حالااین یعنی چی؟ من یعنی با این سایز راحتم؟ افزایش سایز بدم؟ سایز همسرم 13.5 هستش

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۲۲:۵۶:۵۶
(ویرایش)
مرسی دوستان خوبم نوشا جونم امیدوارم هر چ زودتر من و شما هم بانو بشیم من 8 روزه تمرین نداشتم احتمال زیاد فردا شروع کنم
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۰۱:۱۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۷:۵۴:۱۲
(ویرایش)

وای بچه هااااااا ما هم انجام دادیممممvalentineanim2-thumbsupsmileyanimوای خیلی راحته. البته قبلش با دیلاتور ۱۳تمرین کردیم. بعد با روغن بچه انجام دادیم. شوهرم به ژل حساسه. الان از ذوق خوابم نمیبره. وای بدون کمک شما دوستام و همسرم هیچ وقت نمی تونستم. الهییییی همه بچه ها موفق شن. از ته دل ارزو میکنمvalentineفقط یه سوال. پیش آب باعث بارداری میشه؟ چون چند دقیقه قبل ارضا شدن شوهرم بیرون اورد بعد ارضا شد ولی می ترسم پیشاب باردارم کنه؟ البته ۷روز مونده ب پریودم تو مرحله خطر نیستم درسته؟love

دارم با هر لحظه زندگیم میجنگم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۰۱:۳۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۳:۲۹:۲۲
(ویرایش)

ممنونم از دوستایی ک جوابمو دادن

همیشه برا چیزی که میخوای بجنگ...تلاشتو بکن...مطمن باش بهترینا رو خدا بهت میده
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۰۲:۲۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۵ ۲۳:۵۰:۴۹
(ویرایش)

دوستانی که بانو شدین به همتون تبریک میگم راستش مشکلی که تو زندگیم دارم اینه که در بارداری و بعد از تولد دخترم همسرم خیلی به رابطه زناشویی بی اخساس شده میتونم راحت بگم که سه ماه یه بار هم نزدیکی نداریم به هاشم حرف میزنم میگه بخاطر کار دشواریه که دارم بخاطر اعصابه و اضطرابیه که سر کار پیش میاد خیلی هم آدم پاکیه که فکری در موردش بکنم نمیدونم چیکار کنم دوستان اگه تونستین منو هم راهنمایی کنین ببخشید که مشکلم به اینجا ربط نداشت اما مطرح کردم

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران