تعداد بازدید : 529360
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۲۰:۱۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۴ ۲۱:۳۰:۳۳
(ویرایش)

سلام دوستان

من تا هفته پیش تا سایز9تمرین میکردم و همیشه موقع تمرین کگل انجام میدم تا دیلاتور راحتتر وارد شه اما دفه اخری که داشتم تمرین میکردم همش یک سانت وارد کرده بودم که با کگل یک دفه همه دلاتور با سرعت سر خورد و وارد واژنم شد من اونجا خیلی ترسیدم و حس بدی بهم دست داد و بعدش هم که پریود شدم و دیگه تمرین نکردم الان که پریودم تموم شده و میخوام تمرین کنم نمیتونم و خیلی میترسم که مثل دفه پیش بشه الان دو روزه درگیرم و بعدش که میبینم نمیتونم کارم شده گریه ممنون میشم کمکم کنید

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۲۱:۵۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۴:۰۵:۴۸
(ویرایش)

نوشاااااجون مبارکه خیلی خوشحال شدم زندگیت پرازشادی و تنوع ...هورااااااااا

مهسا وگلی جون طلاشمام مبارکتون باشه خوشبخت شید 

ازوقتی باهمسرم یکی شدیم عشق و علاقمون یه رنگ جدیدگرفته😊

همسرم زندگیمی
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۰۰:۰۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۱:۴۰:۵۸
(ویرایش)
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۰۰:۱۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۵:۴۲:۱۶
(ویرایش)

ممنون هستی عزیز

اصلا باورمون نمیشه، یه چند ساعت بعدش یه بارم رفتیم اقدام ببینیم میشه یا نه،  دیدیم نه میشه ​anim2-25r30wi

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۰۹:۳۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۸ ۱۴:۲۰:۳۰
(ویرایش)

اوووووه چقدر روز خوبی،تو این دوروزه سه تا بانو داشتیمanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

مهساجووون و نوشاجووون و گلی جوووون تبریک میگم ان شالله خوشبخت شین و بهترین روزها رو در کنار همسرتون بگذرونید....

واقعا خداروشکر که این سایت رو دکتر خیابانی ایجاد کردند و افرادی مثل سوداجووون و ماه پیشونی جووون هستند و وقت گرانبهاشون میذارن و بچه ها رو راهنمایی میکنن ،واقعا دستشون درد نکنه، خدا خیرشون بده و انشاالله زندگیشون پربرکت باشه که خیلی از زندگی ها رو از این نگرانی نجات میدن،واقعا ممنون....

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۰۹:۵۱:۱۱
(ویرایش)

mamy31 عزیزم من ک قبل از رابطه با دیلاتور تمرین نمیکنم چون بدم میاد به یک وسیله عادت کنم،از همون اولین اقدامم این کار رو نکردم،یجورایی میخواستم ترکش کنم، حس میکنم یجور ترسه فقط ما داریم که اگر از همون اول ب خودمون امیدواری و جرات بدیم و بگیم نه دیگه نباید استفاده کنیم درست میشه،شاید اولش یکم درد داشته باشیم ولی دست میشه،چندبار تمرین کنیم درست میشه،همسرمم از ژل بدش میومد، از ژلم تا یک هفته اول استفاده میکردم که تا عادت کنم بعد از یک هفته ژل رو گذاشتم کنار و از روغن زیتون استفاده کردم و بعد یک هفته اونم کنار گذاشتم و با آب پیشاب همسرم واژنم لغزنده میکردم و با عشق بازی ها،کم کم دوتاشونم کنار گذاشتم خوشبختانه anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6درمورد آب ولرم و دوشم خب طبیعیه که ادم همیشه نمیشه که قبلش دوش آب گرم بگیره ولی اگه قبلش دوش آب گرم بگیری خب طبیعیه که راحتتر و زودتر اقدام صورت میگیره عزیزمanim2-40

زهراجووون همینطور که سوداجوون و ماه پپیشونی جووون گفتن خودت فضا رو براهمسرت ایجاد کن،لباس های جدید و خوشگل و تحریک آمیز بپوش،یه تغییری به خودت بده مثلا رنگ موهات عوض کن و اون رنگی که خیلی دوست داره بزن،آرایش کن،خودت پیش قدم شو و به جاهایی که حساسه و تحریک میشه اقدام کن و چیزهای مقوی و تحریک بیشتر میکنه رو به همسرت بده بخوره،ان شالله که هرچی زودتر مشکلت حل شه عزیزمlove

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۰۹:۵۲:۴۳
(ویرایش)

mamy31  البته عزیزم من همیشه کگل رو در طول روز زیاد انجام میدم

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۰۰:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۲۰:۴۴:۴۹
(ویرایش)

وای چقدر خوشحال شدم ، مهسا، نوشااا، گلی جون ،مبارکتون باشه، فقط احرین سایز تمرینتون رو هم بگید ما هم امیدوار بشیم . من امروز میرم تمرین از نو

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۰۸:۲۷
(ویرایش)

شکوه زندگی جووون به نظر من تا خانم دکتر بهت وقت بدن،تمریناتت رو شروع کن،مثلا کگل و ایناflower

star68 عزیزم چون نزدیک پریودیت بوده واژن حساسه زیاد نگران نباش،همیشه چندروز قبل و بعد پریودی یکم واژن بدقلقه، بعدشم سایزهای 9 و بالاتر یکم بدقلقن،من خودم رو سایز10 و 11 خیلی گیر کردم و دیر بهشون عادت کردم،نباید امیدت از دست بدی و به تمریناتت ادامه بده عزیزم و خیلی گکل کن و دوش اب گرم یادت نره و تو تشت اب گرم هم قبل از تمرینت بیست دقیقه ای بشین و کگل کن عزیزمlove

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۱۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هورااا هورااا

anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimcakeanim2-thanks

Noosha بانووووووو

بهت تبریک میگم و آرزوی خوشبختی برات دارم.

مبارکهههههههه.

gift

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۱۴:۵۹
(ویرایش)

هورااا هورااا

anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimcakeanim2-thanks

گلی جون طلا بانووووووو

بهت تبریک میگم و آرزوی خوشبختی برات دارم.

مبارکهههههههه.

gift

اتفاقا چند روز پیش سراغت رو گرفتم. چه خوب شد اومدی خبر بانو شدنت رو دادی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۱۸:۲۳
(ویرایش)

عاشق ز ممنون از تبریکت anim2-thanks

Janaسایز همسرم 13.5 هستش من تا 12 تمرین داشتم،  منتظر خبرهای خوب شما هم هستیم anim2-40

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۲۷:۳۷
(ویرایش)

سودا و ماه پیشونی جونم واقعا کار بزرگی دارین میکنین

خدا اجرتون بده،  با کمک و انرژی شما آرامش به زندگیمون اومده، خیلی ماهین anim2-thanks

خانم خیابانی عزیز ممنون که این انجمن رو واسه درمان ماها اختصاص دادین،  کار خیلی بزرگی میکنین، خدا پشت و پناهتون anim2-thanks

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۴۱:۵۴
(ویرایش)

mahsa

خواهش میکنم عزیزم. 

پیشاب زمانی میتونه منجر به بارداری بشه که قبلش همسرت خروج منی یا همون ارضا شده باشه. وگرنه احتمال بارداری وجود نداره.

در ثانی زمان اقدامت هم تو زمان خطر نبوده تخمک گذاری انجام نشده پس مشکلی نیست.

mamy31

هفت دقیقه خوب زیاد هست. زن رو میتونی انجام بدی تا کم کم راحت بشی. قبلشم با سایز آخرت تمرین کن. کگل هم یادت نره.

nahal33

منتظر بانو شدنتیم.

شکوه زندگی

اگر با کگل اوکی هستی میتونی کار با دیلاتور رو شروع کنی. از سایز اول شروع کن. حضوری رفتی دیلاتورت رو هم ببری خیلی بهتر میشه. 

star68

کنترل دیلاتور دست خودت هست. میتونی آروم آروم با کگل و یکم فشار داخلش کنی. این خیلی خوبه که انقباضت رو با کگل کنترل کردی و راه یهو باز شده. گریه آخه چرا?  نمرینت رو ادامه بده با انرژی مثبت تا بانو شدن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۴۴:۲۸
(ویرایش)

noosha خواهش میشهflower

و

تشکر ویژه از دوستایی که اینجا به بچه ها کمک میکنن و روحیه میدن.

anim2-40

بانوهای جدید خاطره درمان یادتون نره. سپاس.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران