تعداد بازدید : 528678
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۰۵:۰۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۱:۴۰:۵۸
(ویرایش)
مهسا جووووون تبریییییک میگمممم.خوش بحالت.فقط لطفا طریقه و پوزیشن دخولت و سایز همسرت رو هم بگو لطفا
من میتوانم
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۰۹:۴۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

nahal33

اتفاقا منتظر خبرهای خوب ازت بودم. با سایز 13 دوباره تمرین کن خیلی فاصله نیفتاده حتما میتونی تمرین کنی با این سایز. کم کم به این استرسه غلبه کن. توی ذهنت لحظه موفق شدنت رو تصور کن. اعتماد بنفست رو بالا ببر.

mamy31

عزیزم طبق گفته خودت دوره درمان بعد بانو شدن رو طی نکردی پارسال و اقدامهای پشت هم نداشتی. الان که با سایز 12 تمرین میکنی ادامه بده تا طول بیشتری رو بتونی وارد کنی. 

موقع اقدام چقدر طول میکشه تا بتونی آلت رو وارد کنی? چون تا یه چند دقیقه طبیعیه . بعدم معاشقه قبلش داشته باشید خیلی بهتر وارد میشه. 

به نظر خودت چرا آلت وارد نمیشه هنوز ترس داری و منقبض میشی? یا پوزیشن مناسب که بتونی راحت وارد کنی نداری? زن رو امتحان کردی تا حالا? 

بعدشم کگل رو حتما حتما حتما هر روز انجام بده. ژل لوبریکانت هم تا یک مدت باید استفاده کنی.

noosha

عزیزم وارد کردنش چقدر طول میکشه مگه?   یکم دیگه با این سایز 12 تمرین داشته باش. مثلا یک روز دیگه بعد برو سایز جدید. منتظر خبر بانو شدنت هستیم.

شادی

انقدر اقدام راحت اتفاق میفته اصلا باورت نمیشه. از همین حالا تا سایز همسرت در کنار تمرین روی ذهنت کار کن. لحظه اقدام و موفقیتت رو تصور کن. 

تا حالا دیلاتور رو دادی همسرت وارد کنه. اینکار خیلی به کاهش استرس کمک میکنه. امتحانش کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۰۹:۴۶:۲۵
(ویرایش)

هورااا هورااا هورااا

anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanks

mahsa بانووووو

بهت تبریک میگممممم.

امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشید. anim2-painting

خاطره اقدامت رو حتما بنویس.anim2-4d564ad6

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۰:۰۵:۴۶
(ویرایش)

زهرا

عزیزم بهت تبریک میگم به خاطر اینکه این مشکل رو شکست دادی بعدشم تونستی یه فرشته کوچولو رو بدنیا بیاری. 

در مورد مشکلی که الان برات پیش اومده به نظر من همسرت درست میگه خستگی کار و استرس میتونه یه دلیل برای این موضوع باشه. 

البته خودتم میتونی حس تحریک رو در همسرت ایجاد کنی. مثلا لباس تحریک کننده بپوشی. آرایش داشته باشی و مرتب باشی. یا محیط خونه رو طوری درست کنی که عشقولانه بشه. شمع روشن کنی. یا حتی فضای اتاقی که توش رابطه دارید رو تغییر بدی. 

از یک طرف دیگه هم همسرت چیزهایی بخوره که مقویه و باعث افزایش قوای جنسی و تحریک بیشتر میشن. معجون و عسل و مغز و ... اگر مقدور هست.

حالا دوستان دیگه هم نظری دارن بگن.anim2-28

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۰:۳۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۷:۵۴:۱۲
(ویرایش)

مرسی نهال جونlovevalentine. من سایز همسرم ۱۳ونیمه. دو شب با سایز ۱۳تمرین کردیم. شب سوم هم اولش تمرین کردیم با لوبریکانات. بعد شوهرم با روغن بچه پوزیشن زن زیر رو لبه تخت انجام دادیم. خیلی راحت لیز خورد. شوهرم میگفت اگ میدونستم انقد راحته زودتر اقدام میکردیم. البته دیلاتور و کگل خیلی کمکمون کرد.اصلا نترس و به خودت بگو ک آسونه اونوقت به حرفم میرسی که چقدر آسونهlove

دارم با هر لحظه زندگیم میجنگم.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۰:۳۹:۴۹
(ویرایش)

مرسی عزیزمممممم. واقعا از تو و بقیه دوستام تشکر میکنم و هیچ وقت یادم نمیره که چقدر بهم کمک کردید و انگیزه دادید. من اگ تنبلی نمیکردم خیلی زودتر نتیجه میگرفتم valentinevalentine

فقط اون سوالمو میتونی جواب بدی

پیشآب تو مرحله غیرخطر(۷روز مونده به پریود) احتمال بارداری داره؟

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۱:۵۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۲:۴۷:۵۱
(ویرایش)

Sevda جون برای ورود آلت کم کمش هفت هشت دقیقه وقت میبره، انگار دارم کوه میکنم 😀 واسه همین یه جوری هر دو خسته میشیم .

من خودم با پوزیشن زن رو بانو شدم با اینکه تو تمرینای خودم اصلا زن رو نمیرفتم . و اینکه زن رو پاهای من سست میشه درد میاد ،دقیقا یه چیزی میشه کوه کندن ...

و اینکه من حتما خودم باید آلت رو وارد کنم .چون در حالت زن زیر وارد میکنم همین حالت باعث میشه بدنم در ابتدا منقبض بشه چون فقط دارم تلاش میکنم راه ورود رو پیدا کنم ...

خدایا خودت مصلحت کن...
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

ماه پیشونی جون و سودا جون خیلی ممنون که با حوصله جوابمو دادین مرسی بازم

مهسا جون وای خیلی مبارکت باشه . ایشاله ب بقیه ارزوهات بررسی

عزیزم میشه از پوزیشنت بیشتر توضیح بدی. آخه من یبار با پوزیشن زن زیر رفتم روی لبه تخت پاهامو گذاشتم خودمم روی تخت ولی همسرم بیرون تخت بود. میخواستم بدونم توام همینطوری رفتی؟آخه من خیلی بازم راحت نبودم و اینکه اون پوزیشن آلت بسمت مقعد شیب پیدا نمیکنه که

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

زهرا

خواااااهش میشه، ما ام خوشحالبم که اینجا میبینیمت . اقایون‌وقتی فشار کاریشون زیاده یا فکرشون درگیر پاس کردن چک و .... بدنشون واقعا خالت نعوظ پیدا نمیکنه، اما سعی کن وقتی خونه است، دم نوشای ارامش بخش درست کنی، سوسیس و کالباس و غذاهای فست فودی و کم کنی که از لحاظ جسمی استرسش بیاد پایین، خودت پیشقدم شو، بدنش و هر روز یه ماساژی بده، کمکش کن ریلکس بشه و بعدم رو تقویت قوای جنسیش کار کن .

شادی 

تو تنها نیستی، ما ام مثل تو استرس داشتیم، اما سعی کردیم بریم تو دل استرس و بهش غلبه کنیم، که الان خدارو شکر همون باعث شد بانو بشیم وارامش برگرده به زندگیمون .

Noosha

چه خووووووووب، کار خیلی خوبی اینجوری کلی انگیزه و انرژی میگیری، بعدشم میتونی بری سایز بعد، ولی باز با سایز قبلم تمرین داشته باشی در کنارش خوبه

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۲۷:۵۴
(ویرایش)

Mamy31

اولش با حالت زن رو واژن گشایی کن، بعد برو زن زیر، راهش دستت میاد.

Tara tanha

خوااااااهش‌میشه،‌یه عالمه موفق‌باشی 

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۳۳:۱۳
(ویرایش)

Mahsa 2118 بانوووووووووanim2-4d564ad6anim2-thanks

مبااااااارکهههههههه خیلیییییی زیااااااد ،  ان شالله زندگیتون پر از  شادی و شور و عشق  باشه anim2-thanks

شماره 509  و بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنوییییییسanim2-smilies-azardl3 ​

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۵۵:۲۶
(ویرایش)

مرسی تاراجون. ممنونم عزیز دلمflower آره عزیزم خودم لبه تخت بودم پاهام باز بود اما کف پاهام رو تخت بود شوهرم ایستاده بود بیرون تخت. البته ارتفاع تخت ما خیلی بلنده. اگه اینطوری نتونستی یه چیزی بزار زیرت که بالاتر باشی.این جوری شوهرت تسلط داره و شیب رعایت میشه. یکی از بچه هام میگفت رو مبل انجام داده.love اول خواستیم رو زمین انجام بدیم یکم پیدا کردن مسیرش واسه همسرم سخت بوداینجوری انگار راحتر بود ولی باز می گم به ارتفاع تختت بستگی داره

ماه پیشونی جوووونی دنیا ازت ممنونم. ایشالله به هرچی میخوای برسی. ایشالله همه موفق بشنvalentineچشم حتما می نویسمvalentine

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۳:۲۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۵:۴۲:۱۶
(ویرایش)

وااااااای دوستاااااااان 

چه راااااحت رفت. منم بانوووووووو شدم anim2-thumbsupsmileyanimanim2-4d564ad6

ماه پیشونی. سودا جون عاشقتونم. مررررسی که هستین anim2-thanks

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۰۰:۵۳
(ویرایش)

چشم ماه پیشونی جان حتما این پیشنهاد شمارو امتحان میکنم. 🙏

خدایا خودت مصلحت کن...
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۰۳:۳۳
(ویرایش)

سودا جون من با سایز 12 تمرین کردم با یه ربع تمرین خیلی خوب میره داخل بدون درد و سوزش. شاید یه ذره قسمت انتهایی یه درد خفیفی حس میشه.

خدایا خودت مصلحت کن...
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران