تعداد بازدید : 528673
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۲۲:۲۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۲۳:۵۵:۳۷
(ویرایش)

سلام عزیزم.این دردی که داری احتمالا به خاطر استرسی هست که داری.باید سعی کنی آروم باشی ذهنتو ریلکس کنی و تفریحانه تمریناتو انجام بدی.بعدم حتما شیبشو رعایت کن که اونم کاره سختی نیست یواش بچرخونش ببین چه جور راحتی مطمئن باش شیبشو پیدا میکنی و بدون درد دیلاتور رو وارد میکنی.اول بذارش روی دهانه واژن و کمی تکونش بده تا بهش عادت کنی بعد یواش یواش واردش کن.

حتما حتما هم بهش ژل روان کننده بزن خودش سرمیخوره میره توglass

بازم دوستان دیگ که بانو شدن و سوداجون و ماه پیشونی جون میان راهنماییت میکنن.من تجربیات خودمو گفتم و اینطوری راحت شدم باهش

حتما حتما موفق میشی نشد نداره اصلا.love

به خدا نگویید مشکل برزگی دارم به مشکلات بگویید خدای بزرگی دارم
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۰۰:۵۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۹ ۰۰:۲۰:۴۲
(ویرایش)

ممنون دوستای عزیز درست میگید من شیبو رعایت نمیکردم اذیت میشدم. دیلاتور سایز 5 هر طور بود ساختم و با راهنمایی شوهرم رفت داخل اولش ولی خیلی سخت بود برام.یک ساعت بیشتر فقط بیرون دهانه بودم و قل هوالله خوندم happy

هنوز راحت نیستم باهاش و این ترس لعنتی باهامه.سعی میکنم فردا بیشتر تمرین کنم بچه ها برام دعا کنید kiss

کسی چه میداند, شاید امروز روز من باشد :)
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۰۰:۵۹:۱۱
(ویرایش)

میشکا جان نتونستم منشنت کنم ممنون گلم flower

۱۳۹۶/۱۱/۱ ۰۳:۰۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۰ ۲۲:۳۰:۳۵
(ویرایش)

سلام.بچه ها.

تبریک میگم به بچه هایی ک تازه بانو شدن.ترا خدا برا ماهم دعا کنین و یکم از شب اقدام بگین .راستش امشب برنامه ریزی کرده بودیم ک بریم برا اقدام همه چی خوب بود .ولی ب محض اینکه چشمم ب الت همسرم افتاد زدم زیر گریه و بلند شدم .بازم نتونستم.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم .دیلاتور هارو هم ب خوبی و روونی وارد میکنم.ترا خدا کمکم کنین خیلی سخته.کارم شده فقط گریه.

امشب خیلی مصمم بودم ک حتما تموم میشه ولی تا چشمم .....واااای

۱۳۹۶/۱۱/۱ ۰۸:۰۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

mahsa

دیگه باید یه روشی برای جلوگیری داشته باشید که نخوای اورژانسی بخوری. خوب نیست و نهایت سالی دو بار بیشتر نباید بخوری.

marmar june

باریکلا. چه خوب . پس تا همسرت بیاد تمرین کن که بتونی بری اقدام.blink

شباهنگ خانمی

خیلی ممنون از توجه ات گلم. نوشتنش خودش عالیه. سپاسگزارم.valentine

fereshteh

عزیزم حالا از اونور ی شده. کگل کن فقط تا عضلاتت تحت کنترل خودت باشن.

nahal33

خداروشکر که عقب گرد نداشتی. خیلی خوبه با سایز 13 تمرین کن برو اقدام. اگر به ژل حساسی استفاده نکن ازش. با ژلی که قبلا تمرین داشتی ادامه بده. بعد چند ساعت بهتر نشده خارشش?

noosha

اقداماتون رو یک روز درمیون و یا با فاصله زمانی کم انجام بدین. کم کم خوب خوب میشه و میتونی پوزیشن های جدید بری. تا یک ماه اقدام زود زود.

michka

عالیه ادامه بده عزیزم. هفته ای یکبار آب و نمک خوبه بشینی تا عفونت نگیری. دیلاتورها رو هم شستشو بده و خشک کن داخل نایلون بذار.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۰۸:۱۳:۴۶
(ویرایش)

طرلان

خوش اومدی به انجمن عزیزم. خیلی خوبه پس تونستی اولین دیلاتور رو وارد کنی. قدم بزرگ رو برداشتی. معاینه پرده شده بودی? نوعش رو میدونستی? 

من لینک ساخت دیلاتور رو تو پست بعدی میذارم دانلود کن و مثل اون بساز. تمرینات رو مستمر انجام بده تا موفق بشی.

شادی

اعتماد بنفست رو باید بالا ببری. باید روی ذهنت کار کنی و همش تکرار کنی که من میتونم. 

عزیزم آلت از دیلاتور که بدتر نیست. به نظرم چند سری دیلاتور رو بده همسرت برات وارد کنه بذار کم کم استرست کم بشه. با همسرت معاشقه داشته باشید و تو حس باشی بعد بری اقدام.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۰۸:۲۱:۳۸
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۰:۳۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۴:۰۵:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان خسته نباشید .نوشا جووون اولش منم خیلی کیپ بودم درد و سوزشم داشتم انقباضم تاحدودی زیادی بود تا15روزاول .الان بعد اولین پریودم بعداز اقدام که دوروزه تموم شده دوشب اقدام داشتیم انقد راحت شدم انگار واژینسموس نبودم .حسرت میخورم 3ماه رو از دست دادم چه ترس بیخودی بود .واقن خودتم باید بخوای برا خودت ارزش بذار که دوسداری خودتم لذت ببری تابتونی به همسرتم لذت بدی .من هرجوره پوزیشنی رومیتونم تویه رابطه 6تاپوزیشن مختلف میریم حتی سرپا و...واقن خیلی خوبه لذت بخشه شدید

فرشته بانو پوزیشن پشت و پهلو باعث میشه واژن تنگ بشه خود همسرم بهم گف پوزیش پشت، واژن انقد کیپه که آلت فشرده میشه .

دوستان توروخدا فرصتو ازدست ندید .بعدن حسرت بخورید من بعد3ماه عروسی بانوشدم الان حسرت میخورم شدید .جداازهمه چیز خیلی ....بخشه

ازوقتی باهمسرم یکی شدیم عشق و علاقمون یه رنگ جدیدگرفته😊

همسرم زندگیمی
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۰:۴۱:۵۷
(ویرایش)

آفرین عزیزم.دیدی گفتم نشد نداره.میتونی از سایزای پایین تر شروع کنی که بهتر به دیلاتور عادت کنی اذیت خودت نکنblink

۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۰:۴۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۱۵:۴۲:۱۶
(ویرایش)

هستی جون، منم خیلی امیدوارم که راحتتر بتونم رابطه داشته باشم

مادیوار واژینیسموس رو شکستیم،  پس انشالا راحتی و لذت رابطه رو هم میتونیم به دست بیاریم

مرسی ازراهنماییت  anim2-thanks

۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۰:۵۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

sevda جان ممنونم از راهنمایی و دلگرمیات عزیزم valentine

طرلان جان خوشحالم قدم اولو که واقعا شهامت میخواد با موفقیت برداشتی انشالا تو بقیه مراحل هم موفق میشی عزیزم anim2-thanks

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۰۴:۵۱
(ویرایش)

شادی جان عزیزم هیچ وقت واس تموم کردنش وقت تایین نکن چون استرست بیشتر میشه من خودم واس تمرین کردنمم وقت تایین نمیکنم یهو میرم سراغش بیشتر ازچیزی که فکرش میکنم موفق میشم توی سایزها.الت خیییلللیییی حسش نسبت به دیلاتور بیشتره اصلا قابل مقایسه نیست.خیلیم مهربونanim2-4d564ad6

من بعضی اوقات که یهو حسش بیاد ناگهانی بعد از تمرین با دیلاتورمیرم تمرین با شوهرجان هم حس خوبی بهم میده هم بهم کمک میکنه بهش عادت کنم و روز به روز تمایلم واسه برقراری ارتباط کامل بیشتر میشه.فک کنمم یه روز از همین یهوییا کار تموم کنمanim2-25r30wi

اینجوری امتحان کن ان شاالله که نتیجه میگیری.

البته سوداجون ببخشید اگ من گاهی اوقات جواب بچه هارو میدم باخودم میگم شاید روش هایی که رو من جواب داده بتونه به ی نفر دیگ هم کمک کنهvalentine

۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۲۸:۵۵
(ویرایش)

سلام سودا جونم مرسی اره معاینه شده بودم پردم معمولیه و شوهرم با انگشت سوراخش کرد اندازه 1-2 سانته تقریبا چیزی که خودم دیدم. ممنون که لینک دیلاتورو گذاشتی عزیزم امروز میرم عین اونا میسازم.love

۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۳۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان

من همچنان توی سایز دو گیر کردم. 5 تا 6 سانت رو راحت داخل میکنم راحت میتونم تا این اندازه عقب جلو کنم . ولی بیشتر نمیره داخل . جرات فرو کردن بیشترشو ندارم. 

ناامید شدم خیلی این سایز طول کشید. بنظرتون چیکار کنم ؟

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۶/۱۱/۱ ۱۲:۳۵:۱۶
(ویرایش)

مرمر جون اره من دیشبم اشتباه سایز زده بودم اونی که من درست کردم 6 سانت بود. امروز باهاش تمرین میکنم نشد از یه سایز کوچیکتر شروع میکنم...anim2-4d564ad6

ممنونم میشکاجون...هنوز اولش سخته برام ولی تلاش خودمو میکنم من باید بانو بشم anim2-thanks

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران