تعداد بازدید : 527083
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۶:۲۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۰۵:۲۳:۰۱
(ویرایش)

عذر میخوام دوستان با گوشیم تایپ کردم گوشیم هنگ کرد بد تایپ شد شرمنده

فقط خدا
۱۳۹۶/۳/۹ ۱۶:۴۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۶:۰۸:۰۷
(ویرایش)

شهرزاد جون درد بعد از تمرین طبیعیه؟شما هم داشتی؟حس میکنم واژنم خسته است!!!!

۱۳۹۶/۳/۹ ۱۷:۲۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۳ ۰۷:۴۸:۰۳
(ویرایش)

سلام عزیزم الان نزدیکای دوساله عروسی کردم اصلا دخول نداشتم نمیتونم خیلی میترسم .یه بارم تو دوران نامزدی رفتم دکترکه اونم به زور گذاشتم معاینم کنه گفت مشکلی نداری.

۱۳۹۶/۳/۹ ۲۰:۲۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۹ ۰۰:۱۹:۲۵
(ویرایش)

سلام شهرزاد جون درسته اشتباه تگ کردم 

ماه پیشونی جون لطفا شماره منو بگو بی صبرانه منتظرم من ۳۰ اردیبهشت اعلام کردم که بانو شدم 

خواستن توانستن است
۱۳۹۶/۳/۹ ۲۰:۳۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۵ ۰۳:۴۷:۲۶
(ویرایش)

حنا جون

منم واژنم خسته میشد. حتی وقتی روزی دوبار تمرین میکردم خییییلی ساییده میشد واژنم. عادیه عزیزم.

من تونستم... تو هم میتونی
۱۳۹۶/۳/۹ ۲۱:۵۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

زری جان خوش اومدی به انجمن. عزیزم احتمالا پرده ات آسیب دیده بوده. باقیمانده اش هم کم کم کنار میره شاید خونی هم نبینی. سوزشت به خاطر انقباض ماهیچه های واژنت هست. تمرین کگل رو انجام بده و وقتی با همسرت رابطه داری سعی کن با کگل آلت رو وارد کنی . بعد از چند رابطه انقباضت کم میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۲۱:۵۶:۳۲
(ویرایش)

حنای شهریور اینجا ناامیدی ممنوعه. 

برای خودت زمان تعیین نکن اینطوری فقط استرست زیاد میشه و تمریناتت خوب انجام نمیشه. 

موقع تمرین می تونی بشینی و تکیه بدی به دیوار . پاهات رو باز کنی و از زانو خم کنی . هم چنین می تونی دراز بکشی و دوباره پاهات رو باز و لز زانو خم کنی. 

عزیزم تمام تلاشت رو کن تا با پای باز وارد کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۲۲:۰۲:۰۶
(ویرایش)

آیناز خانم

اول با تمرینات کگل شروع کن. سعی کن عضلات واژنت رو جمع و شل کنی. این حرکت رو روزی سه بار و هر بار 20 دفعه تکرار کن.

بعدش یه آیینه بردار و بذار جلوی آلت و وارسی انجام بده. دهانه واژنت رو ببین . محل خروج ادرار رو ببین.  

بعد این مراحل یه گوش پاکن بردار دورش پنبه بپیچ و بذار داخل انگشت کوچیک دستکش جراحی و سعی کن واردش کنی. هر وقت راحت شدی و تونستی داخل واژن عقب و جلوش کنی سایزش رو زیاد می کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۲۲:۰۴:۰۵
(ویرایش)

قبل تمرین تو جکوزی بری و یا دوش آب گرم بگیر بعدش برو تمرین. تو آب تمرین رو انجام نده. موفق باشی

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۲۲:۰۷:۴۹
(ویرایش)

لئا جان اینجا با تمریناتی که صفحه اول انجمن توضیح داده شده می تونی درمان بشی. نگران نباش اصلا.

فقط قبلش با همسرت صحبت کن و در جریان قرارش بده. تمرین کگل رو شروع کن. وارسی انجام بده. و دستکش و پنبه تهیه کن تا کار با دیلاتور رو شروع کنی. هر سوالی داری همینجا بپرس

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۹ ۲۲:۲۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۳ ۰۷:۴۸:۰۳
(ویرایش)

باشه ممنون.فقط کگل و چندوقت باید انجام بدم

۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۰:۳۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۱ ۰۳:۱۴:۰۴
(ویرایش)

سلام سودا جون

من امروز رفتم پیش دکترمشکلموگفتم و گفتم واسه عمل سپتوم چقدر هزینه ميگيريد?اونم گفتن بايدببينم درچه حده.وقتی معاینه کرد گفت به خدا چیزی نيس یه کوچولو یه ور پرده ات سوراخ است که هیچ مشکلی واسه نزدیکی ايجادنميکنه و راحت میتونی نزدیکی داشته باشي.بعدش گفتن ازابان تمرین رو شروع میکنیم اول یه گوش پاکن دادن دستم و گفتن تاجایی که راه داره داخل ببر.بعدش انگشت کوچیک و عقب جلو.بعدش انگشت بعدي.و بعدش دوتاانگشت اول باهم که خوب بود و عقب جلوکردم.چون من تاسايز9قبلا کارکرده بودم سریع پیش رفت وگرنه هر کدوم یه جلسه طول میکشید.گفتن تائه هفته همین تمرین رو انجام بدم واسه جلسه اخربرم پيششون تاتوصيه های اخرروبهم بگن.دکترخوبي بود.من باز اومدم خونه باديلاتورسايز10تمرين کردم ريلکس بودم امابازتانصف بيشترنرفت.آخه چرا?

ميخواهم
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۳۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۵:۳۶:۲۴
(ویرایش)

نمیشه شوهرم انگشتشو فرو کنه؟؟امروز ظهر انگشتشو کامل فرو کرد درد نداشت حتما باید دستکش و پنبه باشه؟؟

ما میتونیم😉
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۸:۴۲:۱۳
(ویرایش)

لئا جان کگل رو هر روز سه دفعه و هر بار 20 تا انجام بده. در کنارش کار با دیلاتور رو شروع کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۸:۴۹:۳۰
(ویرایش)

maryam جان خانم خیابانی اینجا گفتن که پرده سپتوم دار نباید تمرین کنه و باید اون دیواره با جراحی برداشته بشه .

حالا اگر دکتر بهت گفته مشکلی نیست و میتونی تمرین کنی ادامه بده. اول با سایزهای پایین تر تمرینت رو شروع کن . به سایز ده که رسیدی تا هر جا داخل میشه همونجا نگهش دار و فقط کگل کن تا واژنت جا باز کنه. 

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران