تعداد بازدید : 528631
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۸:۵۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آیناز جان

روش تمرین این انجمن کار با دیلاتور هستش و با افزایش سایز واژن کم کم باز میشه و می تونی انقباضت رو کنترل کنی. 

اما اگر همسرت راضی نیست و خودت هم با انگشت مشکلی نداری میتونی روش خودت رو داشته باشی. با انگشت و آلت تمرین کنی و کم کم سعی کنی واردش کنی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۹:۵۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۲۱:۰۲:۴۷
(ویرایش)

مرسی نسرین جون

زندگی آب روان است روان میگذرد
آنچه تقدیر من و توست همان میگذرد
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۰:۰۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۲۱:۰۲:۴۷
(ویرایش)

سلام به همگی

من امروز صبح تمرین داشتم و دیلاتورم انگشت کوچیک دستکش بود که داخلش پنبه و گوش پاک کن گذاشته بودم که خم نشه و سفت باشه

نیم ساعت تمرین کردم و دیلاتورم حدود 6 سانت داخل رفته بود بعد از تمرین که رفتم سرویس بهداشتی و واژن رو شستم حدود یه ربع ساعت درد و سوزش داشتم بعدش دردم خوب شد ولی سوزشم کمتر شد الان یه کم سوزش دارم به نظرتون برای امروز کافیه یا عصر هم تمرین داشته باشم؟؟

زندگی آب روان است روان میگذرد
آنچه تقدیر من و توست همان میگذرد
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۳:۰۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۶:۰۸:۰۷
(ویرایش)

سلام روزتون بخیر،من دیروز که تمرین کردم با همون کوچیکترین سایز انقدر درد داشتم کیسه اب گرم گذاشته بودم تا وقت خواب روی واژنم،طبیعیه چون اول تمرینمه یا غیر عادیه نیاز به دکتر رفتن دارم؟اتاق روحیه کجاست من لازمش دارم

۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۳:۵۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۰۴:۰۵:۳۳
(ویرایش)

سلام خانوما منم مثل شما بودم و درمان شدم اما هنوز ترسم کامل نریخته بود که باردار شدم الان هفت ماهمه و این هفت ماه اصلا رابطه نداشتم چون ترسم برگشته چیکار کنم برای زایمان میشه کمکم گنید خانومای درمان شده.میتونم زایمان کنم ؟؟؟؟

۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۴:۰۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان، من تازه با این سایت آشنا شدم...مهر93 عروسی کردم ولی همش از دخول میترسم.. یعنی حتی شده تا ورود سر الت هم کمی تحمل کردم ولی بعدش با درد و سوزش مواجه شدم...

شوهرم میگه اگه میترسی با انگشت خودت انجامش بده.. ولی کلا من میترسم از ورود هرچیزی..anim2-wacsmiley

همه ی مطالب اموزشی کگل و دیلاتور رو خوندم..اما هرطور فکرشو میکنم از ورود حتی دیلاتور هم میترسم...

یکی از ترسام هم از درد و سوزش یا خونریزی احتمالیه...کلا از خون میترسم حتی ی قطرهanim2-sad

اگه حین تمیرن با دیلاتور پرده برداشته بشه بازم خونریزی پیش میاد؟hard

دکتر بمن گفتن پرده ت معمولیه و فشار خیلی زیاد لازم نیس..anim2-21anim2-wacsmiley

۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۴:۳۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲ ۰۲:۰۲:۳۹
(ویرایش)

سلاااام به همگی 😊بنده همچنان در پری به سر میبرم و بی صبرانه منتظرم تموم بشه و برم سراغ تمریناتم😄امیدوارم مشکل هممون هر چه زودتر حل بشه،خانومایی که تازه میخواین شروع کنید و میترسین خواستم بهتون بگم فکر نکنم هیچکدومتون از من ترسوتر بودین انقدر میترسیدم که حتی نمیتونستم به واژنم نگاه کنم و وقتی به این فکر میکردم که چیزی داخل کنم از فکرشم حتی تپش قلب میگرفتم ولی خداروشکر با تمرین و خواندن مطالبی که دوستای گلمون اینجا میزارن تونستم بر ترسم غلبه کنم و الآن به سایز همسرم رسیدم و امیدوارم که به زودی منم بانو بشم و همه ی شما عزیزانی که آرزوی بانو شدن رو دارین ان شالله به این آرزو که حق هموونه برسین هر چه زووودترر😍

بلاخررره تووونستم...
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۴:۳۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۰۹:۳۷:۳۴
(ویرایش)

سلا سودا جان خوبی؟ من دیشب و پریشب هم با شوهرم تمرین کردم.... شب اول خوب بود سوزشم کمتر بود , قابل تحملتر از همیشه... شب دوم سوزشم بیشتر شد... شب سوم خیللللی سوزش داشتم و کمتر از همیشه رفت تو... شب اول با وجود سوزش، کامل رفته بود... چی کار کنم؟ تمرین رو متوقف کنم؟ الان خیلی نا امیدم... شب اول کلی امیدوار شده بود ولی هر شب بدتر شد ... دیشب کلی گریه کردم

۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۴:۴۱:۰۳
(ویرایش)

Fatima  جان نترس عزیزم اصلا معلوم نیست هیچ خونی ببینی اگر هم ببینی خیلی کم و بدووون هیچ دردی هست مطمئن باش که هیچ مانعی جلوی راهت نیست و همش انقباضه و وقتی عضلاتت رو شل کنی و ریلکس باشی واژن باز میشه و میتونی راحت دیلاتور رو وارد کنی هر جا هم احساس کردی درد یا سوزش داری نگه دار و کگل کار کن نترررس عزیزززم بخدا همش الکیه هیچ دردی نداره،من تا سایز 11 و 12 رسیدم و اصلا نه خونی دیدم و نه دردی داشتم اگر هم بخوایی خونی ببینی تو سایز آخر اونم شااااید،پس همین الآن شروع کن و نترسanim2-smilies-azardl2هر جا هم به مشکل خوردی بیا اینجا و از سودا جون کمک بگیر😍

بلاخررره تووونستم...
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۴:۴۲:۴۰
(ویرایش)

سودا جونم ببخشید اگه تو کار شما دخالت کردم فقط خواستم به دوستمون کمکی کرده باشمanim2-40

بلاخررره تووونستم...
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۵:۳۳:۵۰
(ویرایش)

mahtab  جان اگر بتونی یک ساعت صبح و یک ساعت عصر تمرین کنی خیلی عالیه. ولی حداقل یک ساعت در روز تمرین داشته باش. طول دیلاتور خیلی مهم نیست . آفرین که تونستی اولین دیلاتور رو وارد کنی. موفق باشی

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۵:۳۷:۱۴
(ویرایش)

حنای شهریور نباید در این حد درد داشته باشی. تونستی با پای باز تمرین کنی؟ شاید پوزیشنت اشتباه هستش که انقدر درد داشتی؟ شاید موقع ورود سوزش وجود داشته باشه و یکم بعدش ولی نه این درد که میگی. فکر می کنم حالت تمرینت درست نباشه و به خودت خیلی فشار آوردی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۵:۴۰:۳۵
(ویرایش)

mikla جان نگران نباش عزیزم. چرا فکر می کنی انقباضت برگشته ؟ اینا همش تلقینه. ان شاا... به راحتی زایمان می کنی. دکترت رو حتما در جریان واژینیسموست قرار بده تا کمکت کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۵:۴۳:۵۴
(ویرایش)

fatima جان همون طور که fafa عزیز گفتن این فقط تلقینه. تو تمرینات پرده کم کم کنار میره و اصلا متوجه نمی شی. شایدم هیچ خونی نبینی. پس زودتر شروع کن به تمرین تا بانو بشی. تمرین کگل انجام دادی؟ منتظریم که با خبرهای خوب بیای. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۰ ۱۵:۴۷:۱۸
(ویرایش)

zivar جان قبل تمرین با دیلاتور سایز همسرت تمرین می کنی؟ 

دوش آب گرم قبل اقدام فراموش نکن. 

فکر می کنی چرا وارد نشد انقباض داشتی و مانع دخول شدی؟ یا فکر می کنی دلیل دیگه ای داره؟ 

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران