تعداد بازدید : 528617
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۵:۱۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۱۶:۰۸:۰۷
(ویرایش)

من امروز تمرینم خیلی کوتاه بود سوزشم زیاده،نزدیک پرید بودن تاثیر داره؟

۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۵:۴۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۵ ۰۳:۴۷:۲۶
(ویرایش)

پریا جون منم تازه درمان شدم.

درمان رو نباید قطع کنی. تا چندوقت یکم سخته بعدش عادی میشه. یه شب درمیون رابطه داشته باش بزار واژنت عادت کنه.

من تونستم... تو هم میتونی
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۷:۲۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲ ۰۲:۰۲:۳۹
(ویرایش)

Shahsanam جون تویی که این همه سال تحمل کردی حالا که دیگه مطمئنی داری درمان میشی عجله نکن خیلی آروم و مرتب پیش برو،ان شاءالله که موفق میشیanim2-a2d3منم الآن شش ساله آرزوی بانو شدن دارم و خداروشکر الآن خیلی امیدوار هستم که بتونم ولی اصلا عجله نمیکنم و خودمو اذیت نمیکنم که نا امید بشمanim2-paintingوقتی تا همینجاشم تونستم ان شاءالله بقیشم میتونم تو هم همینطورanim2-bunnyearsmiley

بلاخررره تووونستم...
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۷:۳۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

پریا جان بعد از بانو شدن روند درمانت رو کامل نکردی حتما. حالا اشکالی نداره رابطه هاتون رو یک روز درمیان کنین. خودت هم قبلش حتما دوش آب گرم بگیر. از ژل روان کننده استفاده کن  .

تمرین کگل رو هم همچنان انجام بده و سعی کن با کگل داخلش کنی. 

وقتی وارد شد جلو و عقب نکنه و داخل نگه داره تا تو انقباضت رو با کگل کردن کنترل کنی وقتی راحت شد و جا باز شد بعدش آروم عقب و جلو کنن. به مرور سوزشت برطرف میشه. 

عزیزم قبلش حتما معاشقه داشته باشین. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۷:۳۴:۰۵
(ویرایش)

حنا جان دو سه روز قبل و بعد پریودی واژن حساس میشه و تمرین سخت تر . گوش پاکن رو وارد می کنی سوزش داری یا سایزت رو زیاد کردی?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۷:۳۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۰۷:۳۱:۱۴
(ویرایش)

سلام خسته نباشی خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم، من برای شرحال خودم و سوال درمورد واژینیسموس و درمان اینجا باید بگم

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۷:۳۹:۴۱
(ویرایش)

سلام خسته نباشی خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم، من برای شرحال خودم و سوال درمورد واژینیسموس و درمان اینجا باید بگم

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۷:۳۹:۴۶
(ویرایش)

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۸:۰۸:۴۴
(ویرایش)

Sevdaجون من اصلا با کوش پاک کن راحت نبودم با دیلاتور سایز کوچیک تمرین میکنم ،امروز دوباره سعی کردم پوزیشنمو بهتر کنم و موفق شدم،فقط وقتی دیلاتور داخل بدنمه زمان متوقف میشه انگار و اصلا هیچ تکونی نمیتونم بخورم،راستی من کگل میزنم منتهی موقع سفت شدن دیلاتور داخل تر میره یا موقع شل شدن؟

۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۹:۰۲:۵۰
(ویرایش)

مرضی جان خوش اومدی به انجمن. همینجا شرح حالت رو بگو تا کمکت کنیم. واژینیسموس داری? تا حالا دخول داشتی? معاینه پرده شدی?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۹:۰۶:۲۷
(ویرایش)

حنا جان اشکالی نداره کم کم برات عادی میشه هم پوزیشن هم کار با دیلاتور. وقتی دیلاتور رو می خوای داخل کنی کگل کن وقتی ماهیچه ها رو شل می کنی یه فشار به دیلاتور بدی سر میخوره و وارد میشه . وقتی هم داخل هستش نگهش دار و کگل کن تا واژنت جا باز کنه. 

دور دیلاتورت چند سانته? سایز اولت بیشتر از 5 سانت نباشه

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۹:۲۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۸:۳۷:۳۶
(ویرایش)

عزیزم. الهی هرچه زود. زود از. شر این اختلال همه مون خلاص شیم و خیلی راحت بتونیم بریم تورابطه  واز. این عذاب وجدان خلاص شیم. میشه میشه حتما میشه با این انرژژژژژژژی مثبتی که اینجا هست ماهم میتونیم گلم. انشالله💪💪💪💪

راضی ام به رضایت
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۹:۲۵:۰۸
(ویرایش)

Sevdaجون من با همون سایز ۵ شروع کردم ولی فکر کنم زمان زیادی بگذره بهش عادت کنم ولی اشکال نداره صبوری میکنم

۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۹:۲۸:۲۹
(ویرایش)

گزارش امروزم بدم .یه دیلاتورساختم ۷سانت شروع کردم به تمرین خیلی اروم ویواش یواش فکرکنم به خاطر. فشاری که دوسه روزقبل اوردم به واژنم انگاری که خراش برداشته(منم که حساااااااس😂😂) چون درد. وسوزش داشتم اما حدودا چهل دقیقه طول کشید. تا دوسه سانت اول بره داخل بعد. کگل و تنفس عمیق کامل داخلش کردم اما نتونستم جلوعقب کنم اما همونجا نگه داشتم وکگل کردم 🙂خوبه بقیه رو روزای بعد. میرررم حتما اره من میتونم  یعنی همه ما میتونیییییم 😍

راضی ام به رضایت
۱۳۹۶/۳/۱۱ ۱۹:۳۲:۴۹
(ویرایش)

عزیزم ناامیدنباش حتما میتونی هرروز تمرین کن که زودتر نتیجه بگیری فقط و فقط تمرین زیاده که مهارت میاره برامون دیلاتورکه واردمیکنی حتما بزاربمونه یه مدت بعد. ارووووم عقب جلو کن حتما حتما توهم میتونی به خدا از من بدتر که نیستی من داغون بودم اما الان روبه شفاااا اومدم😂😂😂

راضی ام به رضایت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران