تعداد بازدید : 528545
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۱۴ ۲۳:۵۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳۰ ۱۷:۵۳:۴۵
(ویرایش)

دوستان ببخشید ک من هرروز گزارش نمیدم چون نت ندارم گاهی.

میگم من پوزیشن زن رو ترسی ازش ندارم موقع اقدام ولی چون میسوزم نمیتونم وارد کنم.اگه لیدوکایین بزنم بی حس میشه که رد بشه؟؟؟؟

باید سریع تر باشم
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۰۳:۰۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Mahtab جان ببین واژنت هنوز به این سایز عادت نکرده واسه همین سوزش داری. باید انقدر تمرین کنی تا با این سایز راحت شی. برای اینکه داخل بشه سعی کن حواست رو پرت کنی و با کگل داخلش کنی. اگر نشد دیلاتور ابتدا 5 انتها 6 رو تمرین کن. اون مانعی که میگی همون انقباض هستش که با کگل باید کنترلش کنی.

برای اینکه حس ادرار نداشته باشی وقتی دبلاتور وارد میشه بعد یکی دو سانت شیبش رو به سمت مقعد بده چون مستقیم به مثانه فشار میاره و باعث حس ادرار میشه.

عزیزم اصلا استرس نداشته باش و فقط تمرین مداوم.

با دستکش شماره 8 میتونی بسازی . اگر دستکش جراحی استریل باشه پاره نمیشه. می تونی روش هم کاندوم بکشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۰۳:۰۵:۰۹
(ویرایش)

آوا جان اگر برای درمان عفونت دکتر دارویی داده استفاده کن و بعد خوب شدن تمرینت رو ادامه بده. 

نکات بهداشتی تمرین رو بعدش رعایت کن. دیلاتورات رو قبل و بعد تمرین با آب گرم بشور و بعد خشک شدن داخل نایلون بذار.

هفته ای یکبار هم تو تشت آب نمک یا سرکه بشین.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۰۳:۱۰:۰۵
(ویرایش)

آیناز خانوم با جدیت تمرین کن تا بزودی با خبر بانوشدنت بیای.

Aysooda خوب وارسی رو انجام بده. کگل هم که حتما روزی یه بار هر دفعه 20 تا فراموش نکن. کگل رو از حالا شروع کن تا عضلات واژنت قوی بشن و بتونی کنترلشون کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۰۳:۱۳:۳۲
(ویرایش)

Mahbanoo جان برای سوزشت باید اقدامات رو یک روز درمیون انجام بدی تا کم کم برطرف بشه. همون زن رو خیلی خوبه. لیدوکایین تا یه حد خیلی خیلی کم بی حس میکنه. 

چاره سوزش اقدام زود به زود هستش. تا سایز همسرت با دیلاتور تمربن کردی? اقدام داشتی? 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۰۹:۵۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۲۱:۰۲:۴۷
(ویرایش)

مرسی سودا جون

زندگی آب روان است روان میگذرد
آنچه تقدیر من و توست همان میگذرد
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۳:۰۳:۴۵
(ویرایش)

نه هنوز به سایز همسرم نرسیدم اما از زن زیر میترسم ولی زن رو راحتترم باهاش.دوبار رفتیم اقدام بخاطر احساس کش امدن و سوزش نتونستم شاید دو سه سانت وارد میشد فقط

باید سریع تر باشم
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۵:۱۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳۱ ۲۳:۳۸:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان این دیلاتورها از کجا میشه تهیه کرد؟؟ و اینکه تا چه سایزی داره؟

۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۵:۴۳:۱۸
(ویرایش)

دوست عزیز دیلاتور هارو خودمون درست میکنیم با دستکش لاتکس و پنبه.از کوچکترین انگشت شروع میکنیم..توضیحات کامل و تمام اموزش ها تویدصفحه اول هست حتما کامل بخونید و درست اجرا کنید تا سریعتر نتیجه بگیرید

باید سریع تر باشم
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۷:۱۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۱ ۲۳:۳۸:۴۸
(ویرایش)

سلام.من تازه وارد این سایت شدم.میشه کمک کنید؟سفتیه دیلاتورچقدر باید باشه؟وارتفاعش؟

خدا اون بالا حواسش به ماس
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۷:۳۹:۵۵
(ویرایش)

Mahbanoo جان کشیدگی طبیعیه چون هنوز به سایز همسرت نرسیدی. اما خیلی خوبه که با همسرت تمرین می کنی اینطوری ترس و انقباضت از بین میره. ولی تمرینت رو ادامه بده تا به سایز همسرت برسی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۷:۴۶:۱۲
(ویرایش)

فرزانه جان خوش اومدی به انجمن. عزیزم دیلاتورت نباید خیلی سفت باشه. و انقدری هم نرم نباشه که خم بشه یا سایزش کم و زیاد بشه. طولش خیلی مهم نیست در حد همون انگشت دستکش کافیه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۹:۵۵:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۱۴:۵۳:۴۱
(ویرایش)

سلام خانوما، وقتتون بخیر

من شیش ساله ازدواج کردم دو تا زایمان طبیعی هم داشتم از نظر پرده هم هیچ مشکلی نداشتم، ولی هنوز ک هنوزه موقع نزدیکی میترسم، فقط شب اول ازدواج من خیلی راحتِ راحت بود برام، ولی از اون ب بعد ب شدت ب شدت درد داشتم طوری ک اصلا اجازه دخول نمیدادم و تازه چند بار بعد هم خونریزی داشتم بازم. دکتر ک رفتم ژل داد ک بعد از چد بار استفاده خوب شد و درد نداشت ولی بازم اصلا ارضانمیشدم ک اونم فک میکنم متاسفانه از شرم خودم بود. بعد از زایمان اول و بعد از چهل روز ک نزدیکی کردم اونقدر درد داشتم ک بازم اجازه دخول نمیدادم تا مدتی. از اون موقع ب بعد موقع نزدیکی ب شدت میترسم و پام رو سفت میگیرم. دخول انجام میشه و با درد استرس ب سختی طوری ک تمام تلاشم رو میکنم ک زودتر تموم شه. منم واژینیسموس دارم دیگه؟!؟!؟! الان دارم تمرین کگل رو انجام میدم میخوام بدونم این تمرینا برا منم تاثیر داره؟؟؟؟؟ ممنون میشم ک راهنماییم کنید چون خیلی از این بابت ناراحتم!

۱۳۹۶/۳/۱۵ ۱۹:۵۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۱۴:۵۳:۴۱
(ویرایش)

بازم ی سوال دیگه میخوام بدونم خانومایی ک درمان شدن الان واقعا بدون مشکل نزدیکی میکنن و اینکه از رابطه شون لذت میبرن؟؟؟!!!!

۱۳۹۶/۳/۱۶ ۰۰:۵۳:۵۰
(ویرایش)

Merimeroo خوش اومدی. عزیزم اگر با انقباض مانع دخول میشی اینم واژینیسموس هست. با تمرینات باید بتونی بر این ترس و اتقباض غلبه کنی. تو تمرینات باید روی ذهن خودت هم کار کنی و بتونی با کگل بر ترس و انقباض غلبه کنی. 

اگر خوب روی فکر و جسم کار بشه این مشکل کامل برطرف میشه. 

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران