تعداد بازدید : 351541
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۱ ۲۱:۳۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۲۲:۲۴:۲۱
(ویرایش)

حتی خودمم باورم نمیشه. یه روز حرفای این انجمن و خوندم و حرفای اونا ک موفق شده بودن برام آرزو بود. حالا خیلی خیلی خیلی راحت با شوهرم نزدیکی میکنم و حتی دردی هم ندارم و حتی برام سواله که آیا بیدارم یا خوابم؟؟ و چطور همه چیز حل شده و ناپدید شده

۱۳۹۷/۴/۱ ۲۳:۴۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۱:۰۲:۳۹
(ویرایش)

سلام اوا جون خوبی؟

یه دیلاتور با دستکش شماره هفت درست کردم البته با انگشت کوچیکش ،نمیدونستم کدوم انگشتو با پنبه پر کنم،تمرین کردم خوب بود ترسی نداشتم ولی کامل داخل نشد،یکم خسته کننده اس

یه سوال دارم اینکه روزی یک ساعت تمرین باید مداوم باشه یا میشه تقسیمش کرد به دو سه نوبت؟

۱۳۹۷/۴/۲ ۰۰:۰۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۱:۰۲:۳۹
(ویرایش)

خانومای عزیز یه سوال

صفحه های قبلو که میخوندم میدیدم دور دیلاتور هفت هشت سانته اینی که من درست کردم سه سانت هم فک نکنم بشه،با انگشت کوچیک دستکش شماره هفت درست کردم،چون تازه شروع کردم انقد کوچیکه یا باید یه انگشت دیگه رو با پنبه پر میکردم؟

لطفا راهنمایی کنید

راستی بابت حضورتون و دلگرمی و انرژی که میدید از همتون ممنووونم

۱۳۹۷/۴/۲ ۰۰:۳۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سالیمو جان بانو شدنت و البته ازدواجت مبارک ان شاالله خوشبخت بشی😍 کابوست دیگه تموم شده و خوشحالم از اینکه یک نفر دیگه هم درمان شده😀

ماکارونی جان دور دیلاتورت رو با متر اندازه گیری کن ببین چقدر هست.الان پرده داری یا نه؟ اگر داری حتما با رضایت شوهرت تمرین کن چون پرده به مرور کنار میره در حین تمرین. برای شروع هم انگشت کوچک دستکش رو باید پر کنی که درست انجام دادی.اما تمرینت روزانه حداقل یک ساعت باید باشه اونم پشت سر هم در غیر اینصورت بیفایده س.حین تمرین حواست رو پرت کن با فیلم ، موزیک..تا متوجه گذر زمان نشی و برات خسته کننده بشه.کگل یادت نره😋 موفق باشی بانوی آینده

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۲ ۰۲:۴۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااااااااامanim2-ad54ad

ممنووووووون از محبت همتوووووونanim2-40

سوداجون، ریزان جون سلام و خدا قوت.anim2-smilies-azardl2

سالیمو

خیلییییی مبااااااارکه، خوشحالم با عشششششق  داری زندگی میکنی🌻 با انجام تمرینای اینجا بانو شدی؟anim2-thanks

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۲:۲۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

خییییییییلیییی ممنووووون ماه پیشوووونی جوووووون😍😍ببخش الان دیدم کامنتتو

ممنون از راهنمایی هات مهربون، واقعن خیلیییی کمکم کرد حرفاتون....

مدیون همگیتونم...حتمن ..خییییلی برام خاطره انگیز بود چون هم روز عید بود، هم روز تولدم valentineanim2-4d564ad6رو ابرا بودم واااقعن.. خداروشکرررر خیلی زیاااااد

anim2-thanks

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۲:۳۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

راستی خانوما من کیست تخمدان دارم متاسفانه😑😑😑 البته خفیف..برای درمانش دکتر قرص ال دی داده، ولی خیلیا میگن نخور خطرناکه، نمیتونین بعدا بچه دار بشین، و اینکه منم نمیخوام فعلن بچه دار بشیم تا چند سال، ولی الان واقعن نگرانم، بخورم نخورم😥😥😥 کسی چیزی میدونه؟؟ ب رکتر میگم میگه ن بخور مشکلی نیست ولی اطرافیان خیلی میترسونن

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۳:۲۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان من هنوز روی سایز 9 هستم و چقدر زمان دیر میگذره .. امیدوارم مشکل همه دوستان حل بشه

۱۳۹۷/۴/۲ ۱۴:۲۰:۵۶
(ویرایش)

سلام

فاطمه جون راستش من در مورد کیست و قرص خوردنش سر در نمیارم.اما اگر خیلی نگرانی و تردید داری میتونی تو بخش سوالات اورژانسی از خانم خیابانی بپرسی و جواب آزمایش سونو هرچی داری دقیق توضیح بدی تا بهت جواب بدن.اگر از پزشکت هم مطمئن هستی به توصیه ش گوش کن و بخور

ارغوانی جان چند وقته با سایز ۹ تمرین می کنی؟ روان نشده برات؟

ماه پیشونی جان ممنونم 😍 وهمچنین عزیزم⚘

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۵:۲۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

بچه ها من انگار وسواس گرفتم هی میگم‌نکنه اشتباه تمرین کنم نکنه زود سایز عوض کردم نکنه دیر شد و.... 

ببخشید دیگهshysmile

حالا سوالم اینه ک حتما باید ی ساعت تمرین کرد؟

من تیم ساعت ۴۰ دیقه تمرین میکنم یعنی کارم اشتباهه؟

بعد اینکه میشه نیم ساعت صبح و نیم ساعت شب تمرین کرد یا باید یک ساعت پشت سر هم باشه؟

ی سوال دیگه طبیعیه ک وقتی خودمو ول میکنم دیلاتور خارج میشه با فشار واژنم یا مشکل از عضلاتمه؟!

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۵:۵۲:۲۴
(ویرایش)

الهام جون دیر عوض کردن اشکالی نداره فقط حواست باشه زود سایزتو نبری بالا تا باهاش راحت نشدی

زمان تمرینت نباید کم باشه گلم وگرنه پیشرفت نمی کنی.میتونی در روز دو بار تمرین کنی هر دفعه هم حداقل ۴۵ دقیقه الی یک ساعت که زودتر از شر دیلاتورهات راحت بشی😊 مجموعا روزی دو ساعت دیگه عالیه😀

اره اونم طبیعیه که بیرون بیاد واسه همین میگیریمش دیگه😄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۶:۵۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

مرسی rizan جان والا ما ک شانس نداریم گفتم نکنه اینم مشکل جدید منه ک دیلاتور داخل نمیمونه😂

من اصلا تو کار با دیلاتور ها درد ندارم جز روز اولِ تغییر سایز

فقط برای ورود ب شدت مشکل دارم ده دیقه کلنجار میرم ک وارد شه بعدش خیلی خوب انقباضاتمو کنترل میکنم 

اما بعد نیم ساعت دیلاتور رو در میارم دیگه چون برای ورود مشکل دارم خسته میشم و انرژیم تموم نیشه برای ادامه تمرین واسه همین تمرینام کوتاهه

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۷:۲۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام سلام بچه ها خدا قوت.anim2-ad54adمن هر روز و  مستمر  حدود یکساعت و نیم تمرین میکنم  و امروزم به لطف خدا دیلاتور دور ۱۰سانت رو شکست دادمanim2-4d564ad6​ و خداروشکر اصلا درد ندارم چه موقع ورود و چه  موقع خروج چون هم قبلش تو وان آبگرم میشنمو همونجا کگل میزنمanim2-25r30wi لوبریکانتم فراوون میزنم بطوزیکه که از وقتی شروع کردم تا الان این چهارمین لوبریکانتم که خریدم اما ارزششو داره و کلا همه چی خوبه. خیلی خوشحال که دارم به سایز همسرم نزدیک میشم .بچه ها خیلی دعام کنید تا ناامید نشم و خدا کمکم کنه.ممنونم از راهنمایی های rizan   و ماه پیشونی جونم بازم کمکم کنید مهربوناanim2-bunnyearsmiley

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۸:۴۱:۵۰
(ویرایش)

الهام جون اگه برای ورودش خیلی سختت هست و اذیت میشی میتونی قبلش با سایز قبلی راهشو باز کنی بعد با همون سایز فعلی تمرین کنی.یکبار امتحان کن ببین چه جوریه چون نیم ساعت کافی نیست هرچند که دو بار باشه تمرینت😊

سپیده جون خداروشکر که مشکلی نداری و پرقدرت داری تمرین می کنی.آفرین چیزی نمونده تا بانو شدنت😍 سایز همسرت چنده؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۲ ۱۹:۰۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

ممنونم rizan جون از حمایتت.۱۲/۵هست

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567