تعداد بازدید : 351125
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۷ ۱۵:۴۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۱۵:۵۳:۰۲
(ویرایش)

مرررسی ارغوان عزیزم انشاالله شما هم موفق بشیی 

من تقریبا سایز دیلاتور مشکل دارم  پست هاک رو خوندم اما متوجه نشدم  مثلا زده سایز صفر زیر 5 سانت اینا رو دقیقا متوجه نشدم 

ممنون میشم کمکم کنید 

zendegi zibast....
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۰:۲۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام

روزتون بخیر

ملودی جان یه شرح حال از خودت بهمون بده.. پرده داری؟ معاینه شدی؟

این سایزها منظور اینه که پنبه رو که میذاری داخل انگشت دستکش بعد با متر دورش رو اندازه می گیری.اون سایز صفر که زیر پنج سانت هست ..یعنی خیلی کم پنبه بذار در حدی که دورش سه چهار سانتی بشه برای شروع تمرین ..اگر ورودش راحت بود برات میری سایز بعد یعنی دور پنج سانت

Missعزیز تمرین کگل رو روزانه انجام بده.قبل از دخول هم واژنت رو با آب گرم بشور یا توی تشت آبگرم بشین.در حین دخول هم تنفس عمیق و کگل فراموش نشه .معاشقه طولانی داشته باشین.تنبلی تخمدانت هم ان شاالله برطرف میشه و باردار میشی.فکر نمی کنم دخولتون که عمیق نیست مانع بارداری بشه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۲:۱۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

آوا جون ماه، پیشونی و سودای عزیز و همه دوستان همدل و همراه

سلام 

من بالاخره بعد از 7 سال و 2 ماه  بانو شدم و این استرس 7 ساله بالاخره در 7 تیر ماه تموم شد و الان بسیار شادمانم و از همه شما دوستان خوب و مهربون به خاطر راهنمایی ها و همدلی هاتون بسیار بسیار سپاسگزارم همین طور از خانم خیابانی عزیز که بدون هیچ چشمداشتی علمشون رو در اختیار ما گذاشتن و این فضای امن را برای کمک به واژینیسمی ها ایجاد کردند صمیمانه سپاسگزارم امیدوارم به زودی مشکل همه حل بشه لطفا تمرینات رو جدی بگیرید منظم تمرین کنید کگل و نشستن در آب گرم قبل از تمرینات رو فراموش نکنید. دنیای قشنگی آرزو دارم واسه همه شما عزيزان خوب.

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۲:۴۳:۱۲
(ویرایش)

هووررررا بازم بانو داریم😍😍😍

نشمینه جان مبارک  باشهanim2-4d564ad6anim2-thanks

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۳:۳۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۹ ۲۱:۰۳:۰۴
(ویرایش)

سلام خوبید؟

بچه ها من ۳ ماه میخوام باردار بشم  و جلوگیری ندارم پریودمم چند ماهی هست منظم شده و ۲۲ هر ماه پریود میشم کسی میدونه تخمک گذاری من کی انجام میشه؟

من میتونم
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۶:۴۳:۱۱
(ویرایش)

سودا ریزان سودا لطفا جواب بدید

من میتونم
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۷:۳۱:۵۰
(ویرایش)

سلام آفتاب جون.میتونی از کیت تخمک گذاری استفاده کنی

اما علایمی هم داره مثلا ترشحاتت بیشتر میشه یا بعضی ها هم موقع آزاد شدن تخمک یه دردی حس می کنن زیر دلشون ولی من دقیق نمیدونم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۹:۳۲:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت به همگی

هوراا هورااا

anim2-thanksanim2-thanks

نشمینه جان بانوووووو شدنت مبارکههه

همیشه شاد و خوشبخت باشی.

anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۹:۴۰:۲۱
(ویرایش)

aftab69

عزیزم یه محاسبه اش اینطوریه که تاریخ اولین روز پریودیت رو یادداشت کنی. بعد اگر پریودای منظم داری طول دوره رو (28 روز یا 30 روز) بهش اضافه میکنی تا اولین روز پربودی ماه بعدت مشخص بشه. بعد 14 روز برمیگردی به عقب روز تخمک گذاری میشه. 

البته ممکنه یکی دو روز بالا پایین بشه. علائمی هم داره. مثل بالا رفتن دمای بدن. افزایش ترشحات و ...

تو انجمن قسمت پایین سمت چپ هم جایی برای تخمین تخمک گذاری داره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۹ ۱۹:۴۲:۴۲
(ویرایش)

خانم های در حال تمرین پس کجایین? 

چرا گزارش تمرینات روزانه رو اینجا نمیگین?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۹ ۲۰:۴۳:۳۳
(ویرایش)

ممنون از راهنماییتون

من میتونم
۱۳۹۷/۴/۱۰ ۰۲:۰۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام سوداجون، من که پانزده روز بود که تمرین مستمر با ذوق فراوان و تلاش بی دریغ  داشتم و تازه به سایز ده رسیده بودم و دیگه تقریبا روون شده بودم اما همسرم رفت ماموریت و مجبور شدم چندروز منزل نباشم و کلی عقب افتادم خیلی ناراحتم ،میرم نگاهش میکنم کلی غصه میخورم که داره دوباره تنگ میشه...اگه ماموریت پیش نمیومد😒 تا قبل پری حداقل اقدام تمرینی رفته بودم و تمام شده بود این هفت خوان رستم 😤😤😤. حالا هم که  اومدم منزل علایم پری رو دارم و واژنم چندروزه قهرکرده باهام  😠واون دیلا ده سانتو که تازه باهاش دوست شده بود رو راه نمی‌ده دیگه روحیم افتضاحه فعلا😢😢اما کگلو میزنم.

حالاچکار کنم ؟؟باید دوباره برم از اول شروع کنم؟؟؟؟چون دیلا دیگه ای رو امتحان نکردم  ببینم چطور میشه چون کلی تو ذوقم خورد.

ولی هنوز امیدشو دارم و مطمئنم انشالله خدا کمکم می‌کنه‌.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۱۰ ۰۷:۴۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

ریزان جان و سودای عزیزم

بسیار ممنونم از محبت شما 

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۴/۱۰ ۰۸:۰۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

نشیمه جان تبریک🌷

من سه روزه تمرین نکردم خونه خودمون نبودم و نشد نزدیک پریودم هست و نمیدونم ک تمرینات بعد سه روز وقفه و نزدیک پربود چطور میخواد پیش بره 

اما امروز تمرین میکنم ب امید تغییر سایز💪دیلاتور دورِ ۱۰.۵ چهار روز فعلا باهاش تمرین کردم اما همچنان راحت نشدم😐😐😐

دورای کمتر دو سه روزه میرفتم سایز بدی😭

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۱۰ ۰۹:۲۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

خواهش میکنم ملودی جان ..

دوستان من هر داروخانه ای رفتم دستکش سایز 8 بالاتر پیدا نکردم چطور باید دیلاتورهای سایز 10 به بالا رو بسازم.؟؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران