تعداد بازدید : 350997
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۱۰ ۱۵:۳۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

دوستای عزیز

تو انجمن ناامیدی ممنوعه.anim2-New-6

هر چقدرم دیلاتورا بدقلقی می کنن

هر چقدر واژن حساسه

هر چقدر وقفه ایجاد میشه

اگر تلاش کنید حتما حتما حتما موفق میشین.

مهم اینه که دوباره با امید و انرژی شروع کنین تا به هدف برسین.  key

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۱۰ ۱۶:۴۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

بله دقیقا حق با شماست حلما سادات جان.انشالله خداکمک هممون کنه زودتری نجات پیدا کنیم از این وضعیت.😢😢

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۱۰ ۱۹:۰۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

ماه پیشونی جان من امروز رفتم برای تمرین بیشتر از ی ربع نتونستم تمرین کنم متاسفانه نزدیک پریود خیلی بی حوصله میشم و دیگه تمرکز نداشتم 

نزدیک ب پریود بدقلق شدن واژن ی طرف بی حوصلگی خودمم ی طرف کلا طلسم شد این دور ده سانت و نیم😐😐😐

فردا میرم‌تمرین اگه نشد دیگه تمرین نمیکنم تا پریود بشم و بعد باز شروع کنم چون وقتی نمیشه خیلی بهم میریزم

مرسی که هستین و راهنماییمون میکنید❤

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۲:۴۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

ممنونم rizan جان از راهنمايي تون flower

Sevda جان ممنونم عزيزم از توضيحات تون، پس با دستكش سايز ٨ سعي ميكنم درست كنم ،، اخه من ميترسم  نكنه حين تمرين يكدفعه ديلاتور پاره بشه داخل واژن ..

۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۳:۲۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان. من بعد از پریود تمرین داشتم. با دیلاتور دور 9 تمرین کردم که باهاش کامل راحت شدمش خوب بود و تو پوزیشنپهای مختلف امتحان کردم. امروز دیلاتور دور 10.5 درست کردم و تمرین کردم. اولش سخت بود اما تا نصفه رفت تو و عقب ووجلو هم شد.ولی یه دردی اون وسط دارم که اگه بیشتر فشار بدم زیر شکمم درد میگیره.  وقتی اومد بیرون یه ربع بعد که خواستم دوباره تمرین کنم نمیره تو و سخت میشه. چیکار کنم؟

۱۳۹۷/۴/۱۱ ۱۳:۲۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

بچه ها من دور ده و نیم رو ۴ روز تمرین کردم و باهاش راحت نشدم هنوز

امروز شروع کردم ب تمرین اصلا وارد نمیشد (موعد پریودمم هست)شروع کردم ب واژن گشایی با سایز پایین تر وارد شد کامل اما اولش همراه با درد بود

بعد ک باز سایز ده و نیم رو وارد کردم درد ندارم دیگه

اینکه با سایز قبلی اولش با درد و کشیدگی واژن همراه بود طبیعیه یا نشون میده ک زود تغییر سایز داده بودم؟

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۱۱ ۲۰:۲۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ارغوانی

میتونی دیلاتورت رو با دو لایه دستکش جراحی درست کنی که پاره هم بشه چیزی بیرون نریزه. یا اینکه روش کاندوم بکشی.

اعظم90

عزیزم تو سایزهای بالا باید با صبوری بیشتری تغییر سایز بدی. تو از 9 رفتی 10.5 و واژنت هنوز آمادگیش رو نداشته. تغییر سایزت نهایت یک سانت بشه. دوباره تمرین کن اگر بازم نشد افزایش رو نیم سانت نیم سانت انجام بده.

Elham.R

تو دوره پریودی کگل رو حتما انجام بده.

عزیزم نگران نباش به خاطر نزدیکی پریودی اینطوری شده. سعی کن با همون سایز پایین تر تمرین کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۱۲ ۰۰:۳۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

misssssss جان

سلام عزیزم

آنچه که مسلم هست دخول کامل شانس بارداری رو افزایش می دهد ولی از اونجایی که مایع سیمن(منی) مایع و سیال هست حتی در صورت تماس سطحی و خروج مایع چه ابتدا چه انتهای واژن می تواند منجر به بارداری شود. تنبلی تخمدان یکی از عواملی است که ایجاد بارداری رو با مشکل مواجه می کند چون ممکنه تخمک گذاری انجام نشود و  در این حالت بارداری اتفاق نمی افتد اما این مشکل قابل درمان ترین علل ناباروری است و به راحتی قابل درمان هست لطفا صبور باشید و امیدوار و درمانتونو کامل کنید انشاءالله به زودی خبر خوب از شما دریافت کنیم.

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۴/۱۲ ۰۰:۵۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

Fatemeh98

سلام عزیزم

اول بانوشدنتان رو تبریک میگم  و آرزوی خوشبختی دارم برای شما. در مورد کیست تخمدان زمانی که کوچک باشد درمان اون هورمون درمانی و همون قرص های ضد بارداری هست که به مدت محدود 2 یا 3 دوره طبق نظر پزشک معالج تون مصرف می کنید لطفاً به پزشک تون اعتماد بفرمایید و به باورهای بی اساس اطرافیان اهمیت ندهید چرا که در صورت عدم درمان کیست تخمدان خدای نکرده برای بارداری با مشکل مواجه خواهید شد. از طرفی مطالعات زیادی روی قرص های ضدبارداری و تاثیر آن بر باروری در جهان انجام شده و نشان داده شده که قرص ها هیچ تاثیری بر باروری ندارند و در صورتی که فرد مشکل دیگری نداشته باشد 90 درصد افراد پس از سه ماه از زمان قطع مصرف قرص حتی بعد از چند سال استفاده، باروری شون بر می گردد و می توانند باردار شوند بنابراین با خیال راحت قرص ها رو میل کنید و درمانتنو کامل بفرمایید. موفق باشید

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۴/۱۲ ۱۳:۰۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۳ ۰۰:۱۹:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان،من تازه عضو شدم، من ۴ ساله ازدواج کردم ولی هربار که رابطه داشتم لحظه دخول نتونستم ادامه بدم ،تا اینکه با سایت شما آشنا شدم،من هنوز  همون مشکل عدم دخول را دارم ولی امتحان کردم یه انگشت همسرم با لوبریکانت و کگل وارد میشه و عقب جلو میشه به نظرتون با دیلاتور ها ادامه بدم مشکلم حله؟از کجا شروع کنم؟ لطفا کمک کنید

البته الان پریودم میخوام بعد پریودی شروع کنم،یعنی میشه مشکلم حل شه،چون ۳۱ سالمه میترسسم برا بارداری دیر بشه

به امید پروردگارم
۱۳۹۷/۴/۱۲ ۱۷:۰۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۶:۰۶:۰۳
(ویرایش)

سلام.من چند ماهه ازدواج کردم و الانم باردار هستم اما تا الان رابطه کامل نداشتم.میخام از امروز تمرینات رو شروع کنم میخاستم بدونم تو بارداری مشکلی پیش نمیاد و از چه نوع ژلی استفاده کنم که خطری نداشته باشه برای جنین؟

۱۳۹۷/۴/۱۲ ۲۲:۴۹:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۳:۴۷:۱۹
(ویرایش)

سلام به همگي

من بعد از پريوديم تمرينم رو شروع كردم.دو روزِ كه با سايز چهار تا پنج ونيم تمرين كردم.ديشب قبل از اينكه شروع كنم تو اينه كه بدنمو نگاه كردم ديدم اطراف واژنم قرمز رنگ  و نازك شده.بعد كه ديلاتور رو وارد كردم كل بدنم يه احساس سوزش و خنكيِ زيااااد بهم دست داد تا حالا اينجوري نشده بودم.خيلي نگرانم كه چيزي نباشه.

ميشه لطفا راهنماييم كنيد.خيلي خيلي ممنونم ازتون🙏🏻

خدايا به اميد تو
۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۰:۱۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

نشمینه

خوااااهش میکنم ، ان شالله رابطت هر روز شیرین تر از روز قبل بشه.valentine

بانوی امیدوار

سلام ، خوش اومدی، اینجا اگه همت کنی بانو شده و با اقدام کامل از سایت میری و بعدشم که ان شالله مامان میشی. صفحه اول همین انجمن و بخون ، پرده ات بنظر میاد از بین رفته، سه مرحله رو رعایت کن، وارسی، کگل و کار با دیلاتور . یه ایینهآبذار و واژنت و دقیق ببین کجاست، بعد کگل کن روزی ۶۰ کگل کوتاه، ۶۰ کگل بلند. بعدم کار با دیلاتور.anim2-a2d3

المیرا من

سلام خوش اومدی، خدا نی نی تو دلت و حفظ کنه. والا من نمیدونم بنظرم برو بخش پرسش و پاسخ ببین از سوال تو کسی پرسیده، اگه نه بپرس از خانم خیابانی . که مطمین بشی.flower

سارینا

به بدنت یه روز استراحت بده ، تو آب گرم و یکم نمک بشین، ببین بعدش بازم اونجوری هست یا نه .anim2-painting

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۰:۴۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۹:۴۰:۴۰
(ویرایش)

سلام بچه ها، من برگشتم بعد از پريودم الان سايز دور ديلاتورم ٩ هستش و خدارو شكر مشكلي ندارم ،البته بگم كه بعد از پريودم اول با  سايز قبليم واژن گشايي كردم ر بعد رفتم سر سايز اصليم،خيلي خيلي  اميدوارم تا قبل از پريود بعديم بانو شده باشم و دخول كامل و خوب رو تجربه كنم. واسم دعا كنيد 

۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۱:۴۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۳:۴۷:۱۹
(ویرایش)

ماه پيشوني جان ممنونم عزيزم از راهنماييتون

چشم.الانم تمرين كردم.ديلاتور رو كه وارد كردم داخل واژنم به شدت سوخت.سوزش زياد.ژل كه به داخل واژنم ميخوره سوزش زياد دارم!!!!ژلم لوبريكانت ساده محلول در اب هس.قبل هم ازش استفاده ميكردم ولي مشكلي نداشتم.

خدايا به اميد تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران