تعداد بازدید : 351535
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۴:۰۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سپیده جان همونجور ک تو تمریناتت پوزیشن زن رو انجام میدی باید بشینی دیگه 

البته منم از استرس رگ پام گرفت😁

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۴:۴۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۳۱ ۱۵:۵۲:۲۱
(ویرایش)

ماه پيشوني عزيز

من حدود چهار سال و نيم پيش كه براي اولين بار رفتم براي معاينه واژينال پزشك متخصص به من گفت كه پرده ام از نوع حلقوي ارتجاعي هست و من اصلا نميدونستم كه واژينيسموس هستم و دوسال بود كه نزديكي نداشتم بخاطر مشكل عدم نعوظ همسرم و ترس بيش از حد من و اينكه ميخواستم ازش كه به من اسيب نرسونه اون هم از نظر رواني و فيزيكي دچار اختلال شده بود و نميتونستيم اصلا نزديكي داشته باشيم تا اينكه من به متخصص مراجعه كردم و براي اولين بار دستگاه اسپكولوم رو وارد من كرد و من از درد زياد و ترس از حال رفتم كه دكتر به من گفت تو بيش از حد ادم ناز نازي و لوسي هستي و شوهرت ناتوان هست چون چين خوردگي هاي واژنت مثل يك دختر هست نه يك خانم و به من گفت دچار عفونت واژن شدي و بايد فريز بكنم كه خدا اميدوارم ترجا كه هست هدايتش كنه كه با حرفهاش و مشاوره مزخرفش ديد من رو نسبت به شوهرم بد كرد و همون لذت هايي رو هم ميبرديم ديگه نميتونستم ببرم بخاطر حرفهاش و ترسي كه از اورال س ك س در وجود من براي فريز دوباره انداخت. تا اينكه گذشت و همسرم تحت درمان رفت و بعد از كلي ازمايشات و معاينات مختلف بعد از سه سال به اين نتيجه رسيدن كه هيچ گونه مشكلي نداره كه به سكسولوژيست مراجعه كرديم كه بعد از حرف زدن با دونفر گفت احتمالا واژينيسموس داري و من هنوز باور نميكردم كه دو هفته پيش دوباره به دكتر زنان مراجعه كردم براي معاينه و پاپ اسمير كه با ورود اسپكولوم غش كردم كه مطمئن شدم واژينيسموسم متاسفانه. و غبطه ميخورم به اين همه مدت كه گذشت و بخاطر اعتماد به يك دكتر نادان زندگيمون و ارتباطمون به طلاق كشيد اما بخاطر دوست داشتنمون بعد از يك چند روز باز به هم رجوع كرديم. 

اين اميده كه ادم رو سرپا نگه ميداره
۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۵:۰۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سوفیادریا

ببین مساله اینه که واژینیسموس یه جنگ روانی ایجاد میکنه، همسر شما سالم بوده و هست فقط مساله اون چیزیه که ما اصلا انتظارشونداشتیم و الاهمسری که عاشق ادمه دلیلی نداره به آدم اسیب برسونه،اونم تو یه رابطه لذتبخش جنسی. حالا که همسرتم انقد صبوری کرده، تمریناتتو جدی بگیر، تو این شیوه درمان پرده بدون هیچ درد و خونریزی ای از بین میره. درد خاصی ام نداره،صفحه اول و بخون، مرحله اول وارسیه، یه آیینه بذار جلو واژنتوو یکم زور بده،پایین الت تناسلی یجایی مثل دهن ماهی باز میشه که اون واژنه. منتظر گزارشاتت هستیم.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۵:۰۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۳۱ ۱۵:۵۲:۲۱
(ویرایش)

ماه پيشوني

ممنونم عزيزم، حتما تمريناتم رو شروع ميكنم و خيلي اميدوارم كه اينجا مشكلم با كمك شما عزيزان و راهنمايي هاي خوبتون و توكل به خدا و دعاهاي همگي حل بشه🤲🏻

اين اميده كه ادم رو سرپا نگه ميداره
۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۴۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۵ ۱۵:۴۴:۵۲
(ویرایش)

سلااااااااااام 

همگی خداقوت.... 

بین درمانم ب خاطر ماه رمضون وقفه زیادی ایجاد شد... تا سایز ده رسیده بودم... بعد ماه رمضون پریود و بعد عفونت شدید... الان هم ی کمی عفونت قارچی دارم.... میتونم درمانمو شروع کنم؟؟؟ یا باید کاملا عفونت برطرف بشه؟؟ و این ک باید از سایز اولم شروع کنم دوباره؟؟؟؟

۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۳:۵۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱ ۲۱:۴۴:۵۱
(ویرایش)

سلام خانما من تازه واردم منم مشکل واژینیسم دارم الان یک سال و 4 ماهه ازدواج کردم ولی هیچ دخولی نداشتم کارم داره به جدایی میکشه هم خودم هم شوهرم خیلی پرخاشگر شدیم لطفا منو هم کمک کنید

خدایا کمکم کن
۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۹:۲۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۵:۲۵:۱۵
(ویرایش)

سلام به همه همونطور که میبینید من بانوی 526هستم...گاهی سری به اینجا میزنم و مطالب رو مطالعه میکنم و دعا میکنم همه هر چه زودتر درمان بشن...فقط اومدم روحیه بدم و بگم که دست از تمرین بر ندارین...تنها راه حل همینه...فقط باید به دخول دیلاتور ها عادت کنین تا بتونین آلت همسرتونو بپزیرین..تا زمانی که شما بدن خودتونو شل نکنین واجازه ی دخول ندین حتی کوچکترین اندازه از آلت همسرتون هم وارد نمیشه...فقط باید با دل وجان و آسایش وآرامش اجازه دخول بدید...وباور کنید زندگی رنگ تازه ای میگیره..

۱۳۹۷/۴/۱۷ ۲۱:۳۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۷ ۱۲:۳۹:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه.منم چند روزی میشه تمرینامو شروع کردم.اما از دیروز تا حالا به صورت جدی و طبق همین سایت پیش میرم امروز خیلی راحتتر از دیروز شده بودم باورم نمیشد اصلا . از دیلاتور دور شش سانت شروع کردم .آرزوم موفقیت تک تک شما و خودم هست.ایشالا که مشکل همه حل بشه

۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۲:۵۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام مهتاب بانو جان .

با اجازه تا اساتید بیان من راهنماییتون میکنم. اول ا ز همه به صفحه اول  انجمن برو همه چی کامل توضیح داده شده اول باید معاینه پرده بری ببینی چع نوعیه  .بعد همسرتم در جریان باشه چون پرده در حین تمرین بدون درد وخونریزی کنار می‌ره ..بعد تمرین کگل انجام بدی چند روز تا عضلات واژنت شل بشه . بعد از اون تمرین وارسی و بعد هم میتونی دیلاتور بسازی و تمرینتو شروع کنی. مراحل ساختش هم کامل توضیح دادن همونجا. سوالی داشتی اینجا بپرس.

برای تمرین با دیلاتور هم باید کگل کنی و واژنت رو با آب گرم بشوری  و با رعایت نکات بهداشتی تمرین کنی. ژل لوبریکانت بخر و  زیاد بزن به دیلاتورت ، تکیه بده، زیرباسنت بالش بذار پاهاتو باز وکمی خم کن  دیلا رو روی ورودی واژنت  با شیب به سمت مقعد قرار بده  و حواستو پرت کن با اهنگ فیلم .... دورانی بچرخون هل بده خودش میره داخل. زمان تمرینت هم حداقل یک ساعت و دوبار در هر روز باشه.تا انقباضات کم و ازبین بره.

شروع کن عزیزم راه درمانت همینه و همینجا منم آخرای درمان هستم .موفق باشی.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۳:۰۱:۲۴
(ویرایش)

خیلی خوشحالم براتون شک نکن موفق میشی عزیزم. چون ما خودمون خواستیم اراده کردیم بر ترسمون غلبه کنیم که  بشه ...پس میشههههه.anim2-a2d3

۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۳:۱۱:۴۲
(ویرایش)

بالاخره جناب پریود تشریف بردن و انشاالا از فردا تمریناتمو سخت شروع میکنم تا پریود بدی دیگه بانو بشم.البته سایز 10بودم اما می‌خوام از سایزای پایینتر شروع کنم.همش فکر میکنم  یه امتحان خیلی مهم دارم و باید شروع کنم  زودتری تا روز آزمون موفق و سربلند بشم وهمسرمو خوشحال کنم.

هممون میتونییییم 💪 

ماه پیشونی ،جون سودا جون، ریزان جون کجایین  مهربونا

۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۴:۴۸:۳۵
(ویرایش)

سلام به همه 

من اومدم،چندتا پیام نخوندم بخونم و جواب بدم، 😋

ممنون از همراهیت سپیده جان😍

۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۵:۰۰:۱۸
(ویرایش)

سوفیادریا

آره شروع کن که حسابی منتظر گزارشاتت هستمممممم،توکل بر خدا.

Zeynab

سلااام، اول از همه اینکه نه نمیخواد از سایز اول شروع کنی، با یکی دو سایز قبلترش واژن گشایی کنی حله.

بعدم باید عفونتت کامل رفع شه تا بتونی ادامه بدی. پیگیر باش تا زودتر برگردی سر تمریناتت😎😎😎😎

مهتاب بانو

سلااااام، جدایی نه هاااا، تو درمان میشی، فقط به خودت زمان بده، اینجا تمریناتش و انجام بده و شاد و شنگول برگرد سر زندگیت. فکر جدایی ام از سر جفتتون بیرون کن. تمرینات صفحه اول و بخون و شروع کن،فقط اینکه معاینه پرده شدی یا نه؟ بعدم به همسرت بگو که تمرین میخوای بکنی چون سر این تمریناتمپرده اروم و بدون هیچ دردی کنار میره. در جریان باشه.

Jose 526

به به چه خوبه که میای سر میزنی و روحیه میدی، بازم بیا😋

یاقوتی

عالیه، خیلی برات خوشحالم، با روحیه و با پشتکار پیش برو 💃

۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۵:۰۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلااااااام من تازه ب جمعتون پیوستم و منم راهنمایی کنید لطفا

۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۵:۰۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلااااااام من تازه ب جمعتون پیوستم و منم راهنمایی کنید لطفا

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج