تعداد بازدید : 351533
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۴ ۱۱:۴۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

مهناز جووون مبااارکه😍😍😍 آفرین😘 

دخترا شما هم بجنبین این حس خوب رو تجربه کنین😄

الهام جون اشکال نداره بیا بپرس هر چی که نمیدونی😉 با ۹ اکی شدی رفتی نه و نیم؟🤔 از این به بعد دیگه باید مواظب افزایش سایزت باشی عجله نکنی.سایزای بالاتر حساسیت بیشتر و صبوری میخاد.موفق باشی

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۴ ۱۴:۲۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

rizan جان 

من افزایش سایزام اینجوری بود 

۶

۷

۸ 

۹.۵

گفتین از نیم تا یک و نیم سانت میشه افزایش داد نکنه من اشتباه پیش رفتم😭😭😭😭😭

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۴ ۱۴:۵۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

نه الهام جون اشتباه نیست.اگر با این اختلاف مشکلی نداشتی و راحت بودی خوبه دیگه.ولی سعی کن از این به بعد نهایت یک سانت ببری بالا بهتره.تو سایزای بالا یه کم باید احتیاط کرد که مجبور نشی برگردی عقب..به تمرینت ادامه بده دیگه تا موفقیتت چیزی نمونده

تا چه سایزی باید تمرین کنی🤔😀

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۴ ۲۱:۱۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ملیکا

سلام، شما اگه میتونی دخول داشته باشی اما دردناکه، سعی کن روزانه و مرتب کگل کنی، و تو اب گرم و یکم نمک بشینی، کگل میتونه خیلی از دردتو کم کنه، قبل رابطه سعی کن معاشقه خوب داشته باشی، پوزیشنتو اگر میتونی تغییر بده ،بعد هم سعی کن حین رابطه نفس عمیق داشته باشی تا انقباض بدنت کم شه، دردت کم میشه.

دوستان یه نکته

زودتر از موعد رسیدن به سایز همسرتون از رو هیجان اقدام نکنین ،چون اگر نشه  کلا انرژیتونو واسه ادامه تمرین از دست میدین و ضد حال میخورین، چون بدن هنوز امادگی کامل و نداره!

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۴ ۲۱:۵۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهنازخانم بانوووووووووanim2-4d564ad6anim2-thanks

یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه  anim2-thanks

شماره 531 و بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس. anim2-smilies-azardl3

پ.ن: تا رسیدن به سایز همسرت با دیلاتورت کار کن، تمریناتتو کامل کن تا به برسی به سایز همسرت،تا وسط رابطه با همسرت عقب گرد نکنی، خیلی مهمه ها!

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۴/۵ ۱۳:۱۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

rizan جان باید تا دور ۱۲ یا ۱۳ تمرین کنم دقیق نمیدونم😁😁😁😁

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۴/۶ ۰۰:۳۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۰ ۲۰:۳۰:۱۵
(ویرایش)

سلام من  دوماه پیش عمل برداشتن پرده بکارت رو انجام دادم اما بعد از عمل سکس داشتم بازم دردم میاد و پاهام سفت میشه البته من انگشتم رو دوتا تا ته فرو میکنم تو اصلا دردم نمیاد اما نمیدونم چرا هر وقت شوهرم میزاره تو دردم میاد؟! ب نظر شما من واژینیسپوس دارم ؟

۱۳۹۷/۴/۶ ۱۶:۵۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۰:۰۱:۳۷
(ویرایش)

سلام به همگی علی الخصوص به ماه پیشونی جان و سودای عزیز نمیدونم منو یادتونه یان ....قبل عید میومدمو بهتون گزارش کار میدادم ولی نمیدونم چیشد یهو زده شدم از تمریناتم با اینکه به سایز خیلی خوبی هم رسیده بودم من سایزی که بهش رسیده بودم 13بود و سایز همسرم 14.

من برای تمرینای سایز اخرم از دستکش استفاده نمیکردم وبیشتر از کاندوم استفاده میکردم وبه جای ژل از روغن زیتون.ولی همش احساس میکردم کاندوم به بدنم از داخل میچسبه ودرد دارم واسه همین بیخیالش شدم ن که نخوام درمان شم ولی سرد شده بودم.

تا اینکه اون هفته دوباره شروع کردم سایز13که اصلا نشد سایز 12 هم همینظور حدود1ساعت و نیم تلاش کردم دوسایز اخرو انجام دادم به 13 که رسیدم نرفت داخل ..نمیدونم چرا شاید نزدیک پریودم بود نمیدونم ....ولی به هرحال منتظرم پریودم تموم شه و شروع کنم چون واقعا خسته شدماز این دوران پر استرس میخوام زودتر درمان شم.دوس دارم مثل هر زن دیگه ایی برم دکترزنان چکاپ های روتین انجام بدم و ببینم چقدر وقت دارم برای بارداریم.

قوی ترین آدمها همیشه کسانی نیستند که پیروز میشوند بلکه آنهایی هستند که وقتی می بازند تسلیم نمیشوند.
۱۳۹۷/۴/۶ ۱۸:۱۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت anim2-ad54ad

مهناز خانوم

عزیزم خیلی خیلی بهت تبریک میگم. بانووو شدنت مبارک باشه. همیشه شاد باشید.

shabnam25

عزیزم خوش اومدی. عزیزم انقباض عضلات واژن مانع دخول و حس درد میشه. برداشتن پرده هم تاثیری تو درمان اون نداره. 

تمرینات رو شروع کن . خیلی زود به نتیجه میرسی به شرطی که مداوم و مستمر تمرین کنی.

pink girl

به به کجایی تو پس!

گفتم حتما موفق شدی دیگه نیومدی. چه حیف تمرین رو اونموقع ادامه ندادی اصلا شاید میرفتی اقدام موفقم میشدی.

حالا اشکال نداره بعد پریودی از سایز 12 شروع کن و تا اخرش ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۴/۶ ۲۳:۰۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۲۲:۲۴:۲۱
(ویرایش)

Rizan عزیز  ممنونم ازت دوست عزیزم flower

ماه پیشونی عزیز  خودمم خیلی خوشحالم و برام باورنکردنیه. قبلا ب همسرم گفته بودم ک این انجمن هست و میخوام با تمریناش و همکاری اون موفق بشیم.ولی باورکن حتا کار ب تمرینای اینجاهم نرسید. تنها اتفاقی ک افتاد این بود از اول هم طی چند دفعه هربار همسرم مقدار خیلی کمی داخل میکرد و چند روز همون حالت و تکرار کرد. یجورایی اون مقدار کم برام طبیعی شد و یه روز بی اونکه بفهمم همسرم گفت تقریبا تا آخر رفته داخل. 

رمزش فقط این بود ک اصلا حواسم بهش نبود و فک میکردم ب اندازه ی روزای قبل رفته داخل! 

نکته ی جالبش اینجاس ک طبیعتا باید دردی میداشتم برای دفعه اول ک تا آخر رفته داخل ، ولی نداشتم ツ♥

۱۳۹۷/۴/۶ ۲۳:۱۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۲۲:۲۴:۲۱
(ویرایش)

دخترا   ،خانوما، عروسا ، من موفق شدم اینکارو انجام بدم  بدون هیچ مشکلی.

باورکنین خیلیییی راحته من فک میکردم هیچوقت نمی تونم . مگه هرکدومتون چند وقته فکر میکنین اینکار خیلی سخته؟ من هشت سال این فکر و داشته ام.... 

الان ولی فقط فکرم اینه که چرا فکر میکردم نشدنیه!؟ و واقعا نشدنی بود اون زمان. اما الان در عرض یکماه همه چی ناپدید شد و کاملا عادی شدم 

۱۳۹۷/۴/۶ ۲۳:۴۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۱۵:۵۳:۰۲
(ویرایش)

سلاام دوستان 

من میخوام با کمک شما دوستان تمرینات رو شروع کنم 

ممنون میشم کمکم کنید 💖

zendegi zibast....
۱۳۹۷/۴/۷ ۱۲:۱۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان

melodyyy1374 : عزیم دوستانی که درمان شدن  اینجا راهنماییت میکنن که تمرینات رو چطور شروع کنی

وارد قسمت انجمن واژینیموس که بشید (کادر قرمز رنگ ) توشیحات پایین صفحه را مطالعه کنید ..مطالب آموزشی واژینیسموس - نکات بسیار مهم جهت شروع درمان -  تمرین وارسی (آشتی با دستگاه تناسلی )   -    تمرین کگل (kegel)  - تمرین با دیلاتور

من با تمریناتی که اینجا دوستان راهنمایی کرن الان سایز 10 هستم...انشاله عزیزم تمرینات رو شروع کنی موفق میشی

۱۳۹۷/۴/۷ ۱۲:۱۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۰ ۱۱:۰۵:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من دوسال ونیم مشکل داشتم بعد این مدت با دکتر قرص و پماد دخول داشتم الان هشت ماه میگذره اما هنوز درد دارم نمیتونم دخول کامل داشته باشم از یه طرف در حال اقدامم هستم برا بارداری اما تا الان نشده دکتر تشخیص تنبلی تخمدان داده و تحت درمان هستم اما همسرم میگه بخاطر اینه که دخول کامل نیست باردار نمیشم .

خواستم تجربه دوستان رو بدونم اگه کسی میتونه کمکم کنه واقعا دخول کامل یا ناکامل رو باروری تاثیر داره؟؟؟

۱۳۹۷/۴/۷ ۱۲:۱۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۰ ۱۱:۰۵:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من دوسال ونیم مشکل داشتم بعد این مدت با دکتر قرص و پماد دخول داشتم الان هشت ماه میگذره اما هنوز درد دارم نمیتونم دخول کامل داشته باشم از یه طرف در حال اقدامم هستم برا بارداری اما تا الان نشده دکتر تشخیص تنبلی تخمدان داده و تحت درمان هستم اما همسرم میگه بخاطر اینه که دخول کامل نیست باردار نمیشم .

خواستم تجربه دوستان رو بدونم اگه کسی میتونه کمکم کنه واقعا دخول کامل یا ناکامل رو باروری تاثیر داره؟؟؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران