تعداد بازدید : 350921
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۹ ۱۶:۲۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۹ ۲۱:۵۱:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستان من هم  ۴ ساله ازدواج کردم و متاسفانه هنوز نتونستم رابطه کاملی با همسرم داشته باشم😔😔😔

تمرینات رو شروع کردم تا سایز ۱۲ دیلاتور موفق شدم دوست داشتم من هم بیام اینجا گزارش بدم و از دوستان انرژی بگیرم و سوالهام رو بپرسم .

یه سوال من مثلا تا دیروز با ۱۲ اوکی بود امروز که همون رو شروع کردم اذیت شدم این طبیعی هست؟ 

۱۳۹۷/۵/۹ ۱۷:۴۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۹ ۱۷:۵۳:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه وارد این سایت شدم چند روزی میشه مطالب بقیه رو میخونم فکر کنم من مشکلم خیلی حاده چون اصلا انگشتمو نزدیک واژن میبرم میپرم خیلی سخته همش کارم شده گریه چ جوری گوش پاکن وارد واژن میشه؟؟

۱۳۹۷/۵/۹ ۱۹:۱۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

بلوشه

عزیزم اول پنبه رو رول کن با نخ محکمش کن اگر اندازه اش اوکی بود داخل دستکش بذارش. اینطوری تا سایز 12 و 13 هم میشه درست کرد.

dorrin1985

خوش اومدی عزیز. معاینه نوع پرده شدی? 

روش تمرینات رو از صفحه اول بخون. با تمرین کگل و وارسی شروع کن. اوکی بودی کار با دیلاتور البته با اجازه همسرت.

تمرینات رو هر روز انجام بده که نتیجه بگیری.

ماه گل بانو

عزیزم اگر پرده ات از نوع سپتوم دار یا خیلی ضخیم و بسته نیست بدون جراحی میتونی با تمرینات اینجا موفق به دخول بشی. 

مشکل واژینیسموس با جراحی حل نمیشه. صفحه اول انجمن رو بخون حتما. 

با کگل و وارسی شروع کن.

منصوره و رامیلا

خواهش میکنم . خداروشکر که به آرامش رسیدین.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۵/۹ ۱۹:۴۵:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

sarina

عزیز طبیعیه. خداروشکر انقباضت شدید نیست. به تمرینت ادامه بده.

sahell

خوب تو که تا سایز 11 رفتی چرا ??!

اینبار با جدیت تمرینت رو شروع کن و تا آخرش ادامه بده. بهانه هم قابل قبول نیست.

سارینااا

اشکالی نداره. کگل تو دوران پریودی رو داشته باش. بعدش میتونی با سایز خودت تمرین کنی.

Elham.R

کگل رو انجام بده و بعد پریودی بدون وقفه ادامه بده. 

سمابانو

چه عالیه پس نزدیک بانو شدنی. نگران نباش طبیعیه گاهی میشه واژن بدقلقی میکنه. باید بهش استراحت بدی خودتم فکرتو آزاد و ریلکس کنی.

دوباره رفتی سر تمرین حواست رو کامل پرت کن. با این سایز ادامه بازم تا کامل راحت بشی.

Fatemeeeeni

خوش اومدی. اول اینکه اینجا همگی مثل همیم. فقط یکی شدت بیشتر و یکی کمتر. 

برای شروع تمرینات کگل و وارسی رو انجام بده. یه آیینه بردار واژنت رو پیدا کن. خوب لمسش کن و با خودت بگو همه چیز تحت کنترل خودمه و هیچ آسیبی بهم وارد نمیشه. 

برای دیلاتور بهتره فقط از پنبه دیلاتور رو درست کنی با دور 4 یا 5 سانت. حواست رو پرت کنی و سعی کنی با کگل و دورانی واردش کنی. هرجا احساس درد داشتی دست خودته ادامه نمیدی. بر ترست غلبه کن.

معاینه پرده شدی? همسرت رو در جریان قرار بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۵/۹ ۲۰:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

خب پس حالا میتونی با دو تا گوش پاک‌کن امتحان کنی.

اگه اونم اوکی بود، دور گوش پاک‌کنا پنبه بپیچ و با نخ محکم کن و روش دستکش جراحی بکش. یواش یواش سایزشو ببر بالا

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۱۰ ۰۳:۰۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااام به همهههههههههanim2-ad54ad

من برگشتم، بعد از یک جابجایی و اسباب کشی خفن و ....anim2-wacsmiley

همگی خدا قوووووووت، ممنون از همه بچه هایی که همدیگه رو راهنمایی میکنن.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ ۰۳:۰۷:۲۱
(ویرایش)

رامیلا بااااانوووووووو

مبااااااارکههههه مبااااااارکهههه،  ان شالله زندگیتون پر از شادی و خنده باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 540 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

.
.
.
پ.ن : ببخش شماره دادنم دیر شد، من شدید درگیر اثباب کشی بودم ،سرم زیر پام بود،تازه اومدم انجمن. بازم‌ مبارکت باشه.😍

۱۳۹۷/۵/۱۰ ۰۹:۲۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم .. من  خیلی فاصله افتاده توی تمریناتم..  متاسفانه یکی از اقوام فوت شدن و بعد هم پریود شدم .. من سایز 11 هستم .. بعد از دوران پریود دوباره تمرینات رو شروع میکنم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد..

۱۳۹۷/۵/۱۰ ۱۳:۴۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۰ ۲۲:۰۱:۴۹
(ویرایش)

ماه پیشونی عزیزم ممنون از تبریکت . من واقعا خوشحالم از این اتفاق . امیدوارم همه دوستانمون این خوشحالی رو تجربه کنن. از راهنمایی هاتون هم کلی ممنونم که انقدر انگیزه بهم دادین anim2-thanks

شکست ترس برابر است با پیروزی
برای خودمون و همسرانمون❤
۱۳۹۷/۵/۱۰ ۱۳:۵۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۳:۳۰:۰۴
(ویرایش)

ممنونlove

چشم

بله معاینه شدم و دکتر گفت که مشکلی نداری یکم خودتو شل کن hard

۱۳۹۷/۵/۱۰ ۱۷:۵۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۰۹:۴۲:۵۴
(ویرایش)

آره تا ۱۱ رفته بودما، از ترس اینکه اگه برم ۱۲ بعدش باید برم سراغ اصل کاری به بهونه انتحانم به تعویق انداختم. این دفعه میخوام مرتب گزارش بدم....شاید منم مثل بقیه بتونم به آخر این  راه برسم

۱۳۹۷/۵/۱۰ ۱۸:۱۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۵ ۱۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

من دیلاتور دور ۶ رو وارد کردم اصلا هم درد نداشتم😅 انگار همه چی میخواد خوب شه

😔
۱۳۹۷/۵/۱۰ ۱۸:۴۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۷ ۲۰:۵۸:۰۳
(ویرایش)

سلام به همه

فروردین سال 90 ازدواج کردم ، پارسال خیلی اتفاقی با این سایت آشنا شدم و حتی عضو نشدم فقط با دستکش و پنبه و ... تو سایت آشنا شدم،انگار امید پیدا کردم

بچه ها همه تون خیلی عالی هستین مطمئن باشید موفق می شید،من هرگز نتونستم خودم کوچکترین دیلا رو استفاده کنم همیشه تمام تمرینام با همسرم بود،شما که جرات دارید و خودتون میتونید تمرین کنید خیلی زود به نتیجه می رسید

الان که مشکلم حل شده دلم میخواست عضو بشم و از همه کسایی که تلاش کردن برای این انجمن تشکر کنم

از روز اول که بانو شدم برای بارداری اقدام کردم دعا کنید خیلی زود مادر بشم

من می توانم چون خدا را دارم
۱۳۹۷/۵/۱۱ ۰۰:۲۲:۱۸
(ویرایش)

ارغوانی

خدا رحمت کنه رفتگانتو ، خوبه دیلاتورای اخری، پشت جریان و بگیر تا بری واسه اقدام و خلاااااص.💪

رامیلا

خوااااااهش میشهههههه، خوشحالیم از خوشحالیت،بارم بهت تبریک میگم💃💃💃💃

Dorrin

یعنی موندم اگه از دکتر ها و ماما ها کلمه شل کن و بگیری دیگه چه ایده ای دارن واسه رفع این جریان😒 پس مساله ای نداری شروع کن که خدا روز زودتر تمرین و شروع کنی بهتره.

Sahelll

باور کن بری اقدام میگی، اخیش از دست دیلاتورا راحت شدم، آلت به مراتب بهتر از دیلاتوره، برو که خودم شمارتو اعلام کنم💃💃💃💃💃

Mrym.sh 

به به چه عاااااالیییییی، خوشحالم 😋😋😋

Nafas khanoom

وای خدا بدنم یخ کرد، چه کار خوبی کردی اومدی و گفتی بهمون، خیلی انرژی بخش بود،ان شالله مامان هم میشی، ممنوووووووون😍😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۵/۱۱ ۱۱:۴۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۷ ۲۰:۵۸:۰۳
(ویرایش)

پونه عزیزم اصلا نگران نباش همین که برات عادی میشه کافیه ، عجله نکن

من نمیدونم دوستان چجوری مراحل رو جلو میرن ولی من نمیتونستم خودم حتی کوچکترین سایز رو استفاده کنم

با کمک همسرم انجام میدادم خیلی راحت و آروم بودم وقتی میدیم اینقدر مهربون باهام کنار میاد

بهت پیشنهاد میکنم رابطه عاشقانه با همسرت رو داشته باش وقتی خواستین دخول کنید بجای الت از دیلا استفاده کنین ، من تجربه شو داشتم خیلی حس بهتری داره

شما عالی هستی عزیزم مطمئنم خیلی زود بانو میشی

من می توانم چون خدا را دارم
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران