تعداد بازدید : 350955
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۲۴ ۰۹:۱۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۶ ۰۶:۲۴:۱۵
(ویرایش)

به منم کمک کنین این مشکل رو دلرم تازه عروس هستم 

۱۳۹۷/۵/۲۴ ۰۹:۳۷:۱۸
(ویرایش)

دیلاتورا رو چه جوری میشه درست کرد 

تو رو خدا کمکم کنین بد جوری اذیت میشم 

۱۳۹۷/۵/۲۴ ۰۹:۵۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

sh.آبان

خیلی خوبه عزیزم ،انشاله با این کار خانومای بیشتری به بیماری و درمانش پی ببرن

shalale

عزیزم منم رو سایز ۱۰گیر کرده بودم.صبور باش،تمرینت رو این سایز باید بیشتر باشه.ژل فراوون بزن کگل کوتاه کن

fariba hhh

عزیزم اولین کاری که میکنی با همسرت درمیون بذار که با این روش بکارتت بدون درد و خونریزی کنار میره.دوم صفحه اول انجمن رو خوب بخون تمرینات کگل و وارسی رو انجام بده،معاینه پرده شدی؟مطمئن باش مشکلت اینجا حل میشه به شرط اینکه با اراده و امید باشی 🙏🙏🙏

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۰:۵۴:۲۹
(ویرایش)

سمی جان همسرم اطلاع داره میدونم که مشکلم واژینسموس هس متخصص زنان رفتم گف پرده ات مشکلی نداره اتفاقا نازک هم هس تمرینا کگل چی هس؟؟

میشه توضیحات بیشتر بدین.

۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۲:۵۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

ماه پیشونی جان حال جسمیم اصلا خوب نیست و تقریبا استراحت مطلقم

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۳:۲۱:۴۱
(ویرایش)

fariba hhh

چقدر خوب که همسرت همراهته،پس با روحیه خوب و پر انرژی دست به کار شو،عزیزم صفحه اول این انجمن رو خوب بخون تمرینات کگل و وارسی رو انجام بده .دیلاتورهاتو هم بساز و شروع کن اگه جایی سوال داشتی بپرس عزیزم اگه رعایت کنی همه چیو بهت قول میدم خیلی زود درمان میشی.چند وقته ازدواج کردی؟هیچ دخولی نداشتی؟

۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۳:۲۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Fariba hhh

عزیزم صفحه اول انجمنو بخون

ماه پیشونی

میگم موافقی متن کمپینو بذاری صفحه اول که هر کس تازه وارد بود هم بتونه متنو پیدا کنه و بفرسته؟؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۳:۵۳:۴۳
(ویرایش)

تازه عروسی کردم سه هفته اس ولی تو این سه هفته اصلا هیچ دخولی نتونستیم انجام بدیم عضله های واژن و پاهام منقبض میشن اصلا امکانی برا دخول نیس

صفحه اول رفتم ولی در مورد نحوه ی درمان و در مورد کگل و طرز ساخت دیلاتور چیزی پیدا نکردم 

میشه راهنمایی کنین چجور شروع کنم 

۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۶:۰۳:۱۷
(ویرایش)

پایین این صفحه، بخش مطالب آموزشی‌شو بخون :)

https://mamasite.ir/fa/vaginismus

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۵/۲۵ ۰۰:۰۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

سلام بچه هاsmileبچه ها من امشب تو سایز ده موفق شدم روون روون شد.بچه ها موقع عقب وجلوکزدن ،کلمل باید دراوزد دوباره داخل کرد؟!سایز بعدی 11٫5هس؟نمیشه یازده باشه؟!

۱۳۹۷/۵/۲۵ ۰۹:۳۹:۳۱
(ویرایش)

fariba hhh

عزیزم دقت کنی هست،اصلا تمرین کگل رو سرچ کن توی اینترنت

ببین  تمرین "کگل " خودتو برای چند ثانیه کاملا سفت و منقبض کن. انگار قراره جلوی ادرارتو بگیری و دوباره شل کن.این تمرین را خیلی زیاد در طول روز انجام بده.ست های ۲ و۱۰ ثانیه ای هر ست هم ۲۰بار.وارسی هم اینه که آینه بذار جلو واژنت به ورودی واژنت دست بزن،با بدنت آشنا شو،بذار ترست بریزه.اینارو انجام دادی با ۱گوشپاکن توی انگشت کوچیکه دستکش شروع کن،ژل لوبریکانت تهیه کن از داروخونه .برای روون کردنه.حین وارد کردنش کگل کن آهنگ گوش بده حواست پرت شه،گوشپاکن بهت آسیب نمیزنه.گزارش کارتو هم بده تا دوستان راهنمایی کنن🙏🙏🙏🙏امید داشته باش تو تازه عروسی کردی چرا ناامیدی؟؟؟؟؟من ۴سال عروسی کردم تازگی درمان شدمپس خیلی جلویی😉😉

shalale

نه عزیزم اشکال نداره میتونی کم کم  اضافه کنی بستگی به خودت داره.مهم اینه که میتونی.سایزای ۱۰ به بعد به طرز عجیبی راحت تر از خود ۱۰ هست،ولی شما هرجور راحتی انجام بده .عقب جلو هم لازم نیست کامل در بیاری،همینجوری پیش برو👌👌👌بانو شدنت نزدیکه

۱۳۹۷/۵/۲۵ ۱۲:۰۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااااام به همههههه

ممنون sh. ابان جان بابت متن قشنگی که نوشتی، یجاییش نیاز به ویرایش داره که بهت میگم .😋 منظورت صفحه اول انجمنه؟

سمی بانو

ممنون که کنار بچه هایی و بهشون کمک میکنی.😍

Elham.r

نمیدونم وضعیت بدنیت چجوریه ولی ان شالله زوده زود خووووب شی😍😍

بچه ها سایزهای دیلاتور به اینصورته که :

سایز ۱ : ابتدا ۴   انتها ۵

سایز ۲: ابتدا ۵   انتها ۶

سایز ۳ : ابتدا ۶ انتها ۷ 

و به همین صورت ....

تا به سایز همسرتون برسید.

تو سایزای بالا اگر دیدید  سختتونه نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدید.

نکته : اختلاف ابتدا و انتهای دیلاتور نباید بیشتر از یک سانت و نهاااااایت یک سانت و نیم باشه.

اگر دیدید با سایز یک سختتونه و بنظرتون بزرگ میاد، با گوش پاک  کن کار کنید دورشو یکم پنبه بپیچید و بذارید تو انگشت کوچبکه دستکش جراحی.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۵/۲۵ ۱۲:۲۹:۴۵
(ویرایش)

مرسییی سمی جووون 

۱۳۹۷/۵/۲۵ ۱۴:۲۰:۱۹
(ویرایش)

بچه هااا دهونیم خوب بود،بلافاصله بعد رون شدن یازدهو داخل گردم اونم بدنبود باید باز رو‌دهونیم و یازده بیشتر تمرین کنم...مرسی از دلگرمیتون.بچه ها اگه یه سایزی نمیره خواهش میکنم ناامید نشین ،یه کم کوچیکترشو‌درست کنین حتی میلی میلی جلو برین.بچه ها توروبخدا تمریناتونو ول نکنین.غک‌کنین یه امتحان مهمه که اگع قبول نشین برا بار سوم‌مشروط میشین و اخرااجین...اشتباه چندسال پیش منو تکرار نکنین که نصفه نیمه ول کردم و سه سال از بهترین روزای عمرمونو هدر دادم.بارم حداروشکر میکنم‌ که برگشتم....اگر لازمه یک‌کاه تو گوش پاک کن باشین،اشکال نداره...مصمم جلو برین.اینو‌کسی ملتمسانه ازتون میخاد که یبار به خاطر نداشتن اراده و ترس الکی کنارکذاشته تمرینارو.مدام سر بچه‌ای که تازه متولد شده تو فامیلاتون تصورکنین بگین اینقد باز میشه چه برسه به این دیلاتور به این باریکییی....بااراده ومحکم جلو بریمممم.

۱۳۹۷/۵/۲۵ ۲۳:۰۷:۱۱
(ویرایش)

ماه پیشونی

آره صفحه اول انجمن منظورمه. که همیشه در دسترس باشه.

وای ویرایش میخواد؟!! اون روز گفتین خوبه من فرستادمش که! 🤒🤒 واسه حدود ۱۰۰ نفر فرستادم 😨😨

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران