تعداد بازدید : 350969
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۳:۲۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

ترانه سین و جودی ابوت من  هم تازه شروع کنم،کمک کنیم به هم با گزارش دادن

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۳:۴۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها من دیدم دیلاتور 1 داخل نمیره صفر درست کردم دوباره تمرین کردم یکم بیشتر تونستم ببرم داخل در حد 5 سانت ولی دیلاتورم 7 سانته بیشتر داخل نمیره.به نظرتون برا بار اول خوبه؟یعنی میشه یه بار تا اخر بره تو؟ من در حد همون 3.4 سانت راحتم راحتم عقب جلو میشه ولی بیشتر تو نمیره

تارا موافقم باهم بریم جلو البته من نزدیک پریودمه حیف.

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۳:۴۹:۴۱
(ویرایش)

بعد یه سوال .من هیچ خونریزی ای ندارم و تاحالا هم نداشتم.دیلاتورام سایز بالاتر بره ممکنه خونریزی داشته باشم؟فقط دستشویی رفتم چند تا لک قهوه ای ازم خارج شد

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۵:۲۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۴:۳۶:۴۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من پنجشنبه و جمعه تعطیل بودم و تو خونه اصلا زیاد تمرین نکردم یعنی کارخونه سرگرم بودم نشد ولی می خوام خودم یه جوری متعهد کنم تمرینای کگل رو مرتب انجام بدم راستش چند روز هم یبوست شدید بودم و عذر میخوام اون ناحیه درد داشتم واسه همین کگل هم نکردم چون با کگل اونجا هم درد میگرفت روغن زیتون خوردم بهترم ولی  کگل رو هنوز هم درست نمیتونم انجام بدم برای بلندش باز نفسم حبس میشه تا میام  تنفس شکمی کنم انقباضم از بین میره باز باید از دوباره انقباض رو شروع کنم

پدر و مادرم عمیقترین زخمهای دلم.....
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۶:۰۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۰ ۲۲:۰۱:۴۹
(ویرایش)

ترانه سین 

عزیزم از سایز کوچکتر شروع کن . تا زمانی که سایزهای کوچکتر کامل وارد واژن نشد و باهاش راحت نشدی سایزت رو تغییر نده.

اگر تازه شروع کردی اول با گوش پا  کن استارت بزن. اینجوری خیلی بهتره با گوش پاک کن که راحت شدی برو مرحلا بالاتر. اینجوری هم ترس خودت از بین میره هم واژنت باز میشه .

پله پله پیش برو اینجوری پیشرفت میکنی . 

در رابطه با خونریزی هم بعضی ها خونریزی ندارن. 

من خودم نه لکه دیدم و نه خونریزی داشتم. گاهی اوقات پرده کم کم از بین میره وقتی از دیلاتورها استفاده میکنید.

نگران نباش. ترس رو کنار بگذار و فقط به این فکر کن که پیروز بشی. 

شکست ترس برابر است با پیروزی
برای خودمون و همسرانمون❤
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۰:۰۰:۲۵
(ویرایش)

رامیلا من اول دیلاتور سایز 1 استفاده کردم دیدم تا اخر داخل نمیره فقط یه گوش پاک کن برداشتم یکم دورش پنبه گذاشته انداختم داخل دستکش امتحان کردم قطرش زیر 5 سانت بود بازم تا اخر داخل نرفت.فکرکنم تا 5 سانت داخل کردم.دیگه ازون کوچیکتر نمیتونم درست کنم😀

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۰:۵۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۱۲:۲۷:۲۸
(ویرایش)

سلام خانوما،وقتتون بخیر

من تازه عضو شدم و راستش تا حالا اینطوری چت نکردم

منم بیشتر از هفت ماهه از عروسیم گذشته ولی موفق ب دخول نشدم،البته بیست روز بعد عروسیم بعد از مراجعه ب متخصص زنان بهم گف ک پرده بسیار ضخیمی داری و باید با عمل برش داشت،و منم با عمل هایمن برش داشتم،بعد از دو هفته ک دوباره بهش مراجعه کردم و معاینه م کرد گف دیگه مشکل خارجی وجود نداره و اگه بازم نتونستی ب سکس تراپ مراجعه کن،منم دنبال راه و جایی برای حل مشکلم بودم و انقدر برام سخت بود ک تا حالا طول کشیده و تو جستجوهام تو نت اینجارو پیدا کردم و امیدوارم ک کمکی باشه برام

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۰:۵۷:۳۸
(ویرایش)

بعضی از خاطراتو ک میخووندم چن نفر از انجمن صحبت کرده بودن

چجوری باید عضوش شد و چطوری راهنمایی میکنن؟حضوری یا مجازی؟

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۱:۰۵:۲۱
(ویرایش)

هنردوست عزیز

منظورت رو متوجه نشدم همین پیجی که توش صحبت میکنی انجمن هست

و وقتی کامنت گذاشتی یعنی عضو شدی.

منم تازه اول راهم امروز روز دوم تمرینم بود.اگه سوالی داشتی بچه ها هستن جواب میدن.امیدوارم موفق باشی و مشکلت حل بشه

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۱:۱۳:۳۶
(ویرایش)

ممنونم ترانه سین عزیز

میشه منم راهنمایی کنی ک باید چطوری شروع کنم؟

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۲:۰۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااامanim2-ad54ad

ارغوانی

دیگه سعی کن نذاری وقفه بیفته اینطوری خسته تر میشی، سایزای اخری،تمومش کن و خلااااااااص.

Zahra2815

سلام خوش اومدی، صفحه اول و بخون و تمریناتتو شروع کن، حتما قبلش با همسرت درباره تمرینات صحبت کن، بنظرم معاینه برو، خجالتش مال یکی دو دقیقه است، برو که از نوع پرده ات مطمین بشی که تیغه دار نباشه. بعدم بیا که اینجا همزمان با خانمای دیگه پیش بری تا به موفقیت برسی.

ترانه سین

سلام، افرین بهت که رفتی سراغ تمرینا، طبیعیه، قرار نیست حتما بار اول کل دیلاتور وارد بشه که، همون ۳,۴ سانتم خوبه، همینطور پر قدرت ادامه بده. ممکنه خون ببینی خیلیییییی کم ممکنه هم نبینی، من که تا سایزای اخر رفتم و فقط یکم خون،خیلییییییی کم دیدم.هر روز مرتب کگل کن تمرین کن،موفق تر میشی.

Abd

من تا حالا استفاده نکردم🙄

Samira

سلام، هیچییییی تو این دوران مهمتر از تمرین نیست، وقفه انداختن و جدی نگرفتن تمرین باعث میشه دیرتر به نتیجه برسی و بین راه خسته شی و ... وقفه فقط واسه زمان پریودیه و شرایط خیلی خاص. کگل درمانت و سرعت میده،اآلارم بذار تا بهت یاداوری بشه، کگل بلند و هم میتونی از رو کورنومتر گوشی بگیری تا ببینی انقباضت چقد دوام داره.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۲:۵۹:۴۰
(ویرایش)

هنردوست جان

صفحه اول همین انجمن رو ببین پست اول همه چیز رو توضیح داده .ببینم میتونم لینک بفرستم.لینک نمیفرسته نمیدونم چرا .بالای همین صفحه رو جمله انجمن درمان واژینیسموس 97 که سبز و بزرگ هست بزن.میره روی صفحه اول همین انجمن.پست اول رو بخون.توی خط های اول یه جا نوشته مطالب اموزشی.اونجا کلیک کن

وارد صفحه بیا پایین یه جا نوشته مطالب اموزشی اونارو کامل بخون.برای شروع اگه بری دکتر و معاینه پرده بشی بهتره

باز سوال داشتی بپرس

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۳:۰۲:۱۱
(ویرایش)

ماه پیشونی جان مرسی

ببین من با دیلاتور 0 راحت عقب جلو کردم مشکلی نداشت فقط 4.5سانت بیشتر داخل نرفت.البته با سایز 1 یعنی قطر 5 سانت هم همین بود.الان میتونم سایز بالاتر یا باید صبر کنم دیلاتورو تا اخر بتونم داخل کنم بعد برم سایز بزرگتر؟تو عقب جلو کردن مشکل ندارم فقط بیشتر تو نمیره

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۳:۱۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه

من با دلاتور ٤ سانت شروع كردم 😥 ولي ٢سانت بيشتر نمي رفت تو بعدم سوزش ديگه نميتونم بدم تو 

😭😭😭😭

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۳:۲۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

help_sm

عادیه عزیزم. اولین دیلاتور یه کم سخته. کگل کن، به خودت فشار نیار، ژل زیاد بزن و منظم تمرین کن.

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران