تعداد بازدید : 351735
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۵ ۱۴:۴۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

راستی اینو یادم رفت بگم 

الان دوروزه که همسرم هم به کمکم اومده یعنی اینکه میگه من دستم دور واژن میزنم تو شروع کن کگل کردن تا شل بشی بعد تا ی بند انگشتشو وارد میکنه که مثلا عادی بشه برام. نظرش اینه که اینکار شاید تو روند کار بیشتر کمک کنه. 

بنظرتون موردی نداره اینکار؟؟

ببخشید که اینقدر صریح صحبت کردم نمیدونستم چجوری بگم. گفتم باتون درمیون بذارم که ایا خللی ایجاد نمبکنه که؟؟

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۲/۵ ۲۳:۱۸:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهناز خانم 

نه اتفاقا همکاری همسر خیلی ام خوبه و واقعا تو روند درمان کمک کننده است، با همین فرمون برو جلو 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۶ ۱۶:۱۲:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۴:۴۷:۱۹
(ویرایش)

سلام خانمای گل حالتون خوبه؟
ببخشید میخواستم ازتون بخوام راهنماییم کنید!
من حدود۳/۵ساله که عروسی کردم ولی مشکل واژینیسموس دارم
امروز با دیلاتور قطر۱/۵و طول ۱۰سانت تمرین کردم، تا چند روز این مرحله رو ادامه بدم؟ مرحله ی بعد با چه سایزی باید عمل کنم؟
اصلا کلا پروژه چند وقت طول میکشه که مشکل کامل حل بشه؟

همسرم ازم خواسته تا آخر شعبان تموم بشه، ممکنه اصلا؟

مرنج و مرنجان!
۱۳۹۷/۲/۶ ۱۶:۲۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۱۴:۴۷:۱۹
(ویرایش)

ضمنا معاینه هم شدم، خانم دکتر بار اول با دستگاه پاپ اسمیر راهشو باز کرد، خودمم چندبار با دیلاتور سایزای خیلی کم تمرین کردم اما جدی نبودم

مرنج و مرنجان!
۱۳۹۷/۲/۷ ۱۱:۳۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها خداقوت 

ماه پیشونی جان خداقوت

شعله

خوش اومدی عزیزم. خیلی خوبه که شروع کردی به تمرین. قطر 1.5 رو باهاش راحتی? اگر راحت عقب و جلو میشه یک سانت به قطرش اضافه کن. همین طوری ادامه بده.

فقط اصلا اصلا عجله نکن. باید با حوصله پیش بری. زمان تعیین نکنید چون استرس رو بالا میبره و در روند تمرین اختلال ایجاد میکنه. 

با همسرت صحبت کن بگو با این روش حتما موفق میشیم به دخول. فقط بهم فرصت بده تا نتیجه کامل رو بگیریم. بهش بگو باید تا سایزش با دیلاتور تمرین کنی. 

حتی اگر خودش هم همکاری میکنه سایزی که باهاش راحتی بده برات وارد کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۸ ۰۰:۲۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۶:۴۵:۲۷
(ویرایش)

سلام من سه روزه كه دارم كگل كوتاه و بلند انجام ميدم ، فقط ميخواستم بدونم اگر پشت سر هم انجام بدم سه وعده بيستايي كوتاه و بلندمو اشكال نداره؟ 

۱۳۹۷/۲/۸ ۱۵:۲۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

سلام امروز روز پنجم تمرینمه. کلی ذوق دارم که تونستم 8 سانت وارد کنم اونم دیلاتور سایز دورو

هنوز اونقدرا باهاش راحت نشدم یعنی تند تند نمیتونم عقب جلوش کنم. ولی هروقت میذارم راحت تا 8سانت وارد میشه

خداکنه زودتر باهاش راحت بشم و برم سایز بعدی 

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۲/۸ ۱۶:۵۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلااااام.. من تازه شروع کردم .. انگشت سوم دستکش رو پر از پنبه کردم محیط دورش به 5 سانت رسید و بعد کاملا وارد کردم. اما نمیدونم محیط دورش رو چطور باید افزایش بدم..  من سایز بزرک دستکش رو گرفتم اما هرچقدر پنبه بکنم نمتونم محیط دورش رو به 10 سانت برسونم.. بهم یاد بدید که چطور باید محیط دور این دیلاتور رو افزایش بدم؟؟ از طرفی چون پرده من ارتجاعی هست و  چون قطر 5 و 6 سانت رو تا انتها یعنی 8 سانت وارد میکنم به این معنا میتونه باشه که تا سایزهای بالاتر هم پرده من باز میشه و از نظر دخول مشکلی ندارم یا اینکه تو سایزهای بالاتر احتمال داره پرده من پاره بشه؟؟؟ البته همسرم مشکلی نداره برای کنجکاوی خودم پرسیدم.. تو رو خدا جوابمو بدید و بهم کمک کنید بچه ها.. من میخوام باردار بشم اما هنوز این کارم انجام ندادم..

۱۳۹۷/۲/۹ ۰۲:۳۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

سلام پریناز جون ، میتونی مثلا چهاپنج تا گوش پاک کن بگیری دورشو با نخ ببندی ،بعد بنبه دورشو بپیچی ،دور پنبه هم نخ بپیچ بامتر اندازه بگیر دورشو ،اگه دیدی کمه دوباره پنبه بزار با نخ دورتادورشو فیکس کن ،به سایز مورد نظرت که رسیدی بزار تو یه کاندوم بالاشو گره بزن باهاش تمرین کن،بعد تمرین هم با آب گرم و صابون بشور خشکش کن بزا کیسه فریزر برای تمرین فردات ، راجع به پردت اینکه با تمرین کم کم بدون درد و خونریزی پردت کنار میره ،خودت وقتی زور میزنی تو آینه میبینی حس نمیکنی سوراخت نسبت به قبل بزرگتر شده

۱۳۹۷/۲/۹ ۰۲:۴۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۲۵:۱۱
(ویرایش)

خب کرانه جون میتونی تا ده ثانیه کگل بلند انجام بدی و خودتو منقبض کنی؟اگه میتونی که برو مرحله بعدی یعنی وارسی یعنی یه آینه بزار جلوت زور بزن تا ببینی ورودی واژنت کجاس و باهاش بیشتر آشنا شو و بعد برو سراغ تمرین مثلا با یه گوش پاک کن شروع کن بزار تو دستکش جراحی خوب ژل بزن بزار ورودی واژنت بعد آروم آروم با کگل داخل کن ،به همین راحتی ترست میریزه کم کم

۱۳۹۷/۲/۹ ۱۰:۳۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

پریناز جون در ادامه توضیحات گلشن جان بهت بگم که هر سایز دیلاتور رو باید جدا بسازی. الان یه دور 5 سانت ساختی حالا همون کارو تکرار کن از اول و پنبه بیشتر بپیج دور گوش پاک کن و از بالا تا پایین نخ بپیچ تا محکم و سفت بشه و اندازه بگیر.. بعد اگه درست بود بذارش توی انگشت دستکش. ببین تا سایز 10 و 11 میتونی با انگشت شست دستکش سایز 8 یا 8.5 درست کنی. اگه خواستی از کاندوم استفاده کنی طبق توضیحات خانوم خیابانی باید دور آخرین سایز دیلاتوری که تونستی با دستکش بسازی باند پانسمان بپیچ تا به اندازه مورد نظرت برسه و خوب با نخ بپیچ کامل دورش تا محکم بشه.. بعد وارد کاندوم کن و گره بزن و برای هر بار تمرین یک کاندوم جدید بکشی روش تمرین کنی و بعد کاندوم رویی رو دور بندازی. سعی کن تا سایزی که گفتم بهت رو با دستکش بسازی چون کاندوم یه کم اصطکاکش بیشتره و سخت تره به نسبت.

یه فایل تصویری آموزش ساخت دیلاتور هست اگه پیداش کنم لینکشو میذارم برات اینجا که یاد بگیری چطور بسازی

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۲/۹ ۱۰:۴۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۱:۲۱:۲۷
(ویرایش)

نحوه ساخت دیلاتور: ازلینک زیر برو و دانلودش کن یک فایل پی دی افه

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

این توضیحاتم بخون در مورد تمرین با دیلاتور

https://mamasite.ir/fa/vaginismus/297749/%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1

امروز روز جدیدی ست.. خدا را چه دیدی شاید امروز قویتر از پیش باشم
۱۳۹۷/۲/۹ ۱۳:۰۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سلام عزیزان.. خیلی ممنونم از راهنماییهاتون.. واقعا گل هستید. حتما مواردی رو که گفتید رعایت میکنم. ان شالله ی روز بیام و بگم منم تونستم ..

۱۳۹۷/۲/۹ ۱۳:۲۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان من تازه با اين سايت و اين مشكل واژينيسموس اشنا شدم ميشه به من كمك كنيد كه چطور ميتونن با استفاده از اين سايت مشكلمو حل كنم 🙁

۱۳۹۷/۲/۹ ۱۳:۳۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز من با این سایت امروز آشنا شدم و متوجه مشکل واژینیسموس شدم مشه لطفا کمکک کنید و راهنمایی بفرمایید ممنون

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران