تعداد بازدید : 322437
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۴:۰۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

بهتره یه بار دیگه خودمو معرفی کنم 

زهره هستم یک عدد رعشه بگیر و منقبض کننده عضلات که حتی فک میکردم چیزی میخواد بره داخل فشارم میوفتاد.

یادتونه که من میگفتم اون تو دیوار چینی کردن که دیلا رو میکنم داخل میخوره یه یک دیواره نگو انقد سفت میکردم طفلیا نمیتونستن باز بشن .

حالا هر روز دارم پیشرفت میکنم.

فقط اراده و ذهنیت مثبت و آرامش باعث میشه این مشکل بشه.

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۴:۰۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها من ۲روزه پرزودم تموم شده اما این ۲ روز تمرین نکردم تنبل شدم 😐اما الان دارم دیلا ۱۰ میسازم چقد درست کردن سایز بزرگا سخت شده

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۴:۱۰:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

نورا طبیعیه مصرف ژل...من یه کشو ژل خریدمanim2-25r30wi

برای دخولم باور کن خیلی خیلی راحته.اصلا با دیلا خیلی فرق داره.خیلی....

بنظرم بد درستش کردی.ببین منم دقیقا تو همین گیر بودم.هرجا که حس میکنی نمیره 2تا نفس عمیق بکش.وقتی فوت می کنی بیرون نفست رو ،دیلارو هول بده بره تو.یعنی انقد راحت میره ها....

نورا تا 13برو .بعد با همسرت برو تمرین .بده دیلاهارو واست عقب جلو کنه . استرس جفتتون میره. بعد مثل من گولش بزن.بگو میخوای بریم تمرین باهم؟بعد امتحان کن...منم 14.5بود هدفم.دیشب 13رو کردم روون که شدم شوهرمو گول زدمanim2-thumbsupsmileyanim

Pegii نگران پوزیشن نباش اصلا.با هرچی راحتی همون و برو.من با زن رو می رفتم .دیشب برای دخول پوزیشن ام رو عوض کردم

مهسا ۷۶ مرسی عزیزدلم.ایشالا می تونید.بخدا انقد راحته ها.اصلا نمی تونید فکرشم کنید

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۴:۱۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

مرسی نورا جان 

اره راحته به خدا من که سوزشم ندارم (حالا انقد اینو میگم که خودم خودمو چشم میکنم😀)

فقط منم تند تند باید برم دستشویی باید یکم دیگه شیب بدم فک کنم.

منم ژلم داره تموم میشه .عصری باید برم یگیرم .

من رو ابر هام انقد خوشحالم 

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۴:۱۸:۴۲
(ویرایش)

مهسا ۷۶ برو حموم.آبم گرمم باز کن .خیلی راحت و آروم.بزار آب رد شه که سردت هم نشه.برو تمرین...یکم که ترست ریخت پوزیشن زن رو یا ایستاده رو برو

مهسا ببین با این فکرا فقط ذهنت و درگیر می کنی و نمیزاری آرامش بگیری.دختر تا 11رفتی و هدفتم 12.5...از چی انقد می ترسی و نگرانی؟؟؟ بخدا دیلابا آلت 2سایز راحت فرق داره.راحت راحت.چون گوشت و نرمه  خودش جاشو باز می کنه...بخدا من فک می کردم لاپایی داریم میریم.بس راحت بود.باور کن .بجون خودم همینطور بود.فقط چون ذهنم می خواست و خودم مشتاق بودم.انقد بلند بلند می خندیدم که شوهرم استرس نگیره نغوظ نشه.خنده و حال خوب کمک می کنه واژن باز باز شه.حرفمو باور کن

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۴:۲۲:۳۷
(ویرایش)

باریکلا زهرهanim2-25r30wi

حس دستشویی نشانه خیلی خیلی خوبیه.واژنت داره باز میشه.باریکلا.... بهش اهمیت نده .فقط حسه

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۵:۰۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه ها .. اول تبریک بگم به نسیم جون و بقیه دوستانی که دارن پیشرفت میکنن ..من از دیلای 8 شروع کردم . الان 11 هستم . یکم بد قلق . ولی با نفس عمیق کشیدن خیلی آسونتر میشه . با تمرین خیلی ترس آدم کمتر میشه . دوستان حتما روزی یه ساعت تمرین داشته باشین . من چند روزی از دیلا 11 شروع میکنم و اصلا باورم نمیشه . منی که از دیدن واؤن وحشت داشتم . الان اینقدر راحت میتونم یه جسم به این بزرگی رو داخل بدنم کنم . هر جا حین تمرین که گیر میکنین نفس عمیق بکشین ...رو من که خیلی تاثیر داشته ..انشاالله هممون به زودی از سکس لذت ببریمanim2-thanks

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۵:۰۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه ها .. اول تبریک بگم به نسیم جون و بقیه دوستانی که دارن پیشرفت میکنن ..من از دیلای 8 شروع کردم . الان 11 هستم . یکم بد قلق . ولی با نفس عمیق کشیدن خیلی آسونتر میشه . با تمرین خیلی ترس آدم کمتر میشه . دوستان حتما روزی یه ساعت تمرین داشته باشین . من چند روزی از دیلا 11 شروع میکنم و اصلا باورم نمیشه . منی که از دیدن واؤن وحشت داشتم . الان اینقدر راحت میتونم یه جسم به این بزرگی رو داخل بدنم کنم . هر جا حین تمرین که گیر میکنین نفس عمیق بکشین ...رو من که خیلی تاثیر داشته ..انشاالله هممون به زودی از سکس لذت ببریمanim2-thanks

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۵:۲۴:۳۴
(ویرایش)

مرسی هستی جونم.ایشالا زودتر عروس شی

نورا خیلی آلت راحتتر از دیلاست.تا تست نکنید باور نمی کنید

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۶:۰۵:۰۱
(ویرایش)

نورا خواهش می کنم باور کن بری دخول تازه درک می کنی....

بزار شب برم باز بدم ببنم راحته واقعا یا نهanim2-25r30wi

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۶:۲۴:۲۷
(ویرایش)

Pegii اول تا آخرش باید 5باشه.منتهی سرش مهمتره

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۶:۴۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

مرسییییی از همگی برای امید دادنتون

وای نسیم جون امقد که از راحتیش گفتی استرسم خیلی کم شده.اخه من هس یاد رابطه هایی که با درد داشتیم میفتم و این وقفه ای که پای شکسته ام ایجاد کرده بود باعث شده بود ترس اولیه بیاد سراغم.باز خداروشکر استرس پاره شدن پرده رو ندارم دیگه چون پرده ام رو قبلا شوهرم زده.

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۶:۴۷:۴۴
(ویرایش)

زهره جون عالیه همین طوری ادامه بده روحیت خدتروشکر خوب شده

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۷:۲۵:۴۷
(ویرایش)

وای افرین نورا خیلی عالیه

من اگه جای تو بودم امشب با خیال راحت میرفتم اقدام هههههه

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۷:۲۶:۵۱
(ویرایش)

Pegii عزیزم من اینطوری دقیق دست نکرده بودم.یکی تهش کلفتر بود یکی نازکتر.مهم قطر سر دیلاست

مهسا ۷۶ مهسا من اصلا نفهمیدم داخلمه .بس نرمه.بس راحته.هی می گفتم تویه؟تا ته تویه؟فک کردم شوهرم بخاطر روحیه من داره میگه داخله.گفتم در بیار دوباره بکن.گفت مگه خرمanim2-25r30wi بخدا اگر شل بگیری و نفسهای عمیق بکشی اصلا نمی فهمی.... دیشب تو اوج خوشحالی ام فقط هق هق میزدم که آخه این چی بود4سال زندگی خودم و شوهرم و نابود کردم

نورا اگر میتونی 30بار عقب جلو کنی یعنی حله و تمومه .لفتش نده.برو بعدی.هرچی بالاتر بری و برگردی می بینی وای چقد 11الکیه نسبت به 12anim2-wacsmiley

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران