تعداد بازدید : 322447
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۸:۱۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۴ ۰۲:۰۵:۲۷
(ویرایش)

نورا جون البته من بعد 6 سال رو ترسم غلبه میکنم . ولی خب بازم خداروشکر anim2-a2d3

نسیم جون بابت حرفها و روحیه ای که به جمع میدی خیلی ممنونم anim2-40 من تازه یک ماهه که وارد این سایت شدم و وقتی خاطرات خانومایی که مشکل ما رو داشتن و تونستن درمان بشن رو خوندم اشک میریختم و خیلی روحیه گرفتم و گفتم منم میتونم ..انشالله از بانو شدنت لذت ببری و همه ما هم بتونیم روزهای خوش و بی استرس رو تجربه کنیم valentine

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۸:۱۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها من دیگه تمرین نکردم خیلی بی حالم

سرماخوردگی خیلی بی جونم کرده.

ان شالله فردا میام با انرژی و روحیه بیشتر و بهتر .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۸:۲۲:۰۵
(ویرایش)

راستی بچه ها راهنمایی میخوام ازتون . من نسبت به قبل ترسم خیلی کمتر شده و 2 باری هست که به شوهرم گفتم من آمادگی دارم و بیا یه بار دیگه تمرین کنیم ..با اینکه کمی میترسم ولی مثل قبل ها نیستم که باید حتما قرص ارم بخش میخوردم و ژل زایلا پی میزدم و در آخر هم نمیزاشتم..ولی چند بار اخیر بعد از تمرین هایی که داشتم هر سری به همسرم میگم میگه نه بزاریم برای دفعه بعد چیکار کنم cryاینقدر قبل گریه زاری کردم دیگه قبول نمیکنه  anim2-wacsmiley

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۸:۲۸:۳۰
(ویرایش)

بچه ها یه سوال من از ظهر دیگه تمرین نکردم ولی یه احساس درد  تو واژنم دارم ...یعنی دردش تا باسنم هست . 

طبیعیه ؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۸:۳۷:۱۷
(ویرایش)

سلام زهره جون ..اوایل که منم سایز بالا رو تمرین میکردم بعد از چند ساعت درد داشتم .. برو تو آب ولرم بشین . دردت کمتر میشه .

به امید خدا ..
۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۹:۳۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۶ ۱۷:۳۰:۴۶
(ویرایش)

بچه هااااا من الان نیم ساعت تمرین کردم مامانم رفت بیرون.

دیلایی که درست کردم یه سانت اولش ۱۰ و نیم بقیش ۱۱ و اخرشم ۱۱ و نیم.اولش نمیرفت داخل خیلی بد بود دیگه گریم گرفته بود.اما بالاخرخ با سوزش رفت داخل.وقتی رفت داخل تند تند عقب جلوش کردم که سوزش عادی بشه و مثل همیشه اروم اروم عقب جلو نکردم.وقتی تند تمد عقب جلو کردم حس لذتم حتی داشتم!بعد درش اوردم و دو سه بار دیگه کردم داخل از اول و این دو سه بار بعدی یکم بهتر رفت داخل یعنی نمیخواست نازشو بکشم اما مثل سری اول با سوزش میرفت اما فرقش این بود که سریع بدون معطلی میرفت داخل.خیلی حس بهتری دارم.

حالا نمیدونم بگم سایز ۱۰ و نیمه یا بگم ۱۱ یا بگم ۱۱ و نیمه؟!!!!

اما بیشتر قشمت هاش ۱۱ بود.فقط یه سانت اول ۱۰ و نیم بود و ۱ سانت اخر ۱۱ و نیم بود.

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۹:۳۸:۱۴
(ویرایش)

البته اینم بگم من تاحالا تو تشت اب گرم ننشستم‌و خیچ وقت قبل از تمرینام کگل نمیزنم.اخه تمرینای من همش یهوییه.یهو موقعیت فراهم میشه برای همین دوش اب گرم و کگل و اینا فرصت نمیشه قبلش انجام بدم

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۱۹:۳۹:۰۹
(ویرایش)

نمیدونم چرا هنوز یه سوزش خفیف دارم

۱۳۹۸/۱۰/۲ ۲۲:۴۵:۲۱
(ویرایش)

بچه ها من درد داره واژنم 

برای شما هم درد داشت؟

فقطم سمت چپم درد میکنه یعنی زده به باسنم .

به نظرتون زود سایز عوض کردم؟

گفتم خودم خودمو چشم میزنم.

یکم نگرانم

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۳ ۰۰:۰۲:۳۱
(ویرایش)

بچه ها الان تو این پیچه خوندم اگه تا دو سه ساعت درد داشته باشید طبیعیه در غیر این صورت عفونت دارید 

حالا چه کنم ؟

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۳ ۰۰:۵۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها. منم میخوام گزارش بدم دیگه. البته فقط کگل میزنم چون شوهرم دوست داره پرده تو رابطه از بین بره. 

تقریبا با برنامه  کگل کلاسیک روزی 4 یا 5 بار میزنم اما کمه باید بیشترش کنم. شوهرمم راه دور کار میکنه. احتمالا تا 2 هفته دیگه بیاد. من یه سری تو وان آب گرم و نمک نشستم پشتش عفونت بد و خارش شدید گرفتم واسه این حس کردم از تو وان نشستنه. به نظرتون از اون بوده؟ 

بچه هایی که پرده رو تو رابطه از بین بردن بیاید بهم انرژی بدید که منم میتونم. 

شوهرم خیلی باهام راه میاد خیلیم ازم راضیه خداروشکر اما تنها خواستش همینه😣

وگرنه منم با شما تمرین میکردم. البته به دونه گوش پاکن گذاشتم تو دستکش ژل زدم اونو داخل کردم خیلی کم رفت. اونو شاید بشه انجام داد ک آسیبی به پرده نزنه. 

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۰/۳ ۰۹:۵۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

نورا سوزش طبیعیه. واژن داره باز میشه.اصلا اصلا نگران نباش....

هستی اگر بدونی آلت چقد راحتتر از دیلاست به خودت مثل من فحش نثار می کنی.... یعنی به قدی راحته که حد نداره...دیشب به شوهرم گفتم تو لاپایی من بازم درد داشتم بس خودم و عین سنگ می کردم که خدایی نکرده یه وقت تو نره.حتی از لاپایی هم راحتتره بخداanim2-25r30wi

منم این مشکل و داشتم .کاملا طبیعیه.جون نگرانه نشه و باز داستان قبل تکرار شه. من ازت خواهش می کنم به هدف برس بعد برو دخول یا یه سایز کمتر از هدف ات.همینطوری نرو دخول .چون اگه نشه خیلی بارروانی بدی میاره برات.من تجربه داشتم که میگم بهتcry

زهره کگل و جایگزین تمرین کن و بدون دیلاتور پوزیشن برو که بدنت عادت کنه...

۱۳۹۸/۱۰/۳ ۱۰:۰۱:۰۲
(ویرایش)

سلام و صبح بخیر خدمت خواهران واژینیسموسی 😀

بچه ها من دردم به قوت خودش باقیه.

دیشب داشتم فکر میکردم شاید دیگه زیادی شیب دیلا رو کم گرفتم و خیلی مستقیم وارد کزدم که اینجوری شدم.

چون سوزش ندارم درد دارم .

بچه ها ببینم امروز چه میکنیدا ...

نورا جانم تو که ان شالله آخر هفته با یه خبر خوب خوشحال مون میکنی مطمئنم ❤

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۳ ۱۰:۰۴:۱۴
(ویرایش)

نسیم جان ممنون از راهنمایی ت 

امروز میخوام حسابی کگل بزنم و با همون سایز ۴ تمرین کنم اگه دیدم مشکلی ندارم میرم سایز بعدی.

أنت لست وحيد؛

۱۳۹۸/۱۰/۳ ۱۰:۰۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۶:۲۱:۵۸
(ویرایش)

زهره این درد و سوزش کاملا طبیعیه.منم سمت چپ ام بود.اینهمه سال ازش کار نکشیدیم.بهش فشار داره میاد.نشونه خوبیه. نگران نباش.روزی یبار تو آب و سرکه بشین. دوش آب گرمم کمکت می کنه.گرفتگی عضلات و ماهیچه است. نگران نباش.اگر ترشح داری که عفونته و باید قرص بخوری...

سوگل پرده تو تمرین با دیلا از دیلای 10به بعد میره. بنظرم میتونی تا 10تمرین کنی و واژن گشایی. اینطوری تو تمرین با شوهرت راحتتری.پرده ات چیه؟؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران