تعداد بازدید : 321491
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۲۳:۳۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۷ ۰۲:۵۷:۲۹
(ویرایش)

سلام بچه ها جووووونی anim2-ad54ad

زهره خوشگلم تولدت مبارک خانومیییی ...نبینم که بی انرژی باشیا تووو یکی از دلایل انرژی گرفتن مایی خدا این رسالتو روو دوشت گذاشته ...موفقیتت خیلی زیااااد نزدیکه ..به زودی موفق میشی ناامید نشو وبا انرژی ادامه بده anim2-thanksتو که تونستی تا اینجا بری از اینجا به بعدش که برات کاری نداره مطمعنم که خیلی زود درمانت کامل میشه 

بچه ها من امروز مجبورشدم برم خونه مامانم وتمرین نکردم چون شرایطشو ندارم ..فردارم هستم فقط میتونم کگل بزنم 

منتظر خبرای خوبتون هستیم تا انرژی بگیریمanim2-thanks

من پیروز میشوم
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۰:۰۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
دنیزجون من تاحالانشنیده بودم پرده عقب جلوداره خوبه که گفتی تامشکلی پیش نیاد❤ زهره جان تورفتی سایز۱۱ولی قبل تمرین باهاش برمیگردی سایزای قبل ترشایدبهترباشه باهمون ۱۱انقدتلاش کنی وتحمل تاباهاش روون شی واژنت داره باسایز۱۱جابازمیکنه ولی بازمیری قبل تر!ممکنه بدقلقی کنه وسوزش داشته باشه ولی باصبروکگل بالاخره میره برگشتت به سایزقبل فقط درمانتوسخت میکنه.البته توبهترازمن میدونی به هرحال من اینجورفکرمیکنم چون منم تو۱۱اذیت میشدم میرفتم از۱۰شروع کنم ولی بازواژن به ۱۰عادت میکردو انگارنه انگاریبارتونستم بیشترازاینوداخل کنم.فقط خاستم نظرموبگم شایدکمکی باشه ایشالاهرچه زودتردرمان شی من خودم به کمک تو ونورا درمان شدم واسه همین ازته دل میخام که توام به ارامش برسی
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۰:۰۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

هستی جان چه خوب که اومدی. توی رابطه کاملا راحتی؟

چه حس خوبیه با بچه هایی که توی یه دوره بودیم همه درمان میشن. واقعا ما اینجا دوستای خوبی هستیم. کاش این دوستیها ادامه دار میشد.

۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۰:۱۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۰۵:۰۹:۱۹
(ویرایش)

سلام دوستان گلم خوبید 

چ خوب ک همه پر انرژی و با روحیه هستیدvalentine

زهره جون تولدت مبارک عزیزم برسی به تموم آرزوهای قشنگت😍💋

ناامید نباش عزیزم انشاالله به همین زودیا بانو شدی گلم دیگه چیزی نمونده

Allah, Biliyorum görüyorsun❤...
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۰:۱۹:۳۹
(ویرایش)

خدارو شکر ک این سایت و پیدا کردم

واقعا خیلی خوشحالم ک با شمامهربونا آشنا شدم 

anim2-28anim2-thanks

۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۰:۳۰:۲۷
(ویرایش)

بچه ها اگه گروهی چیزی دارین دورهمی باهم چت کنیم منو هم ببرید تو وات یا تل دوس دارم دوستیمون ادامه دار باشه اخه فقط ما هستیم ک همو درک میکنیم یه درد مشترک داشتیمvalentine

۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۰:۵۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ۰۱:۱۵:۱۸
(ویرایش)
سلام خوشگل خانوما.دوستای جدید خوش اومدین.مطمئنم همتون بخ زودی درمان میشید.تولدت مبارک زهره جون.دلسردنشوکه موفقیتت خیلی نزدیکه.اسکای بلو منم دقیقا مث توام خودم التو داخل میکنم اولش درددارم ک همسرم میگه بدون دردکه نمیشه😂ولی هیچ حسی ندارم😕هیییی😟کاش لذتم تجربه میکردیم😊😄
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۱:۳۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۰۷:۰۹:۰۸
(ویرایش)

سلام بچه ها.خوبین؟مونا جونم خیلی خوشحال شدم اومدم پیام تو دیدم کاش بدونی تو باعث درمان من شدی ومن هر روز و همیشه دعات میکنم.پیامات رو تو گوشیم سیو کرده بودم و قبل تمرین میخوندم.نورا جان مرسی که به یاد منم بودی و اسم مامان دو تا بچه رو اوردی.زهره جان تولدت مبارک عزیزم غصه نخور تو خوب میشی مطمئن باش.فقط اینو به خودت هر لحظه بگو که من درمان میشم.و با قبلا خودت، خودت رو مقایسه کن.موژان جان منم مثل تو بعد دو تا بچه بعد 12 سال هنو مشکل دخول داشتم تازه تو که طبیعی بوده یعنی خیالت راحت باشه که میشه من که سزارین بودم و اصلا واژنم دست نخورده بود.حالا درمانم رو بگم و ...

بچه ها من یه مدت نبودم نت نداشتم .ولی با وجود بچه شیر خوره.بچه اولیمو می فرستادم صبح مدرسه تا قبل بیدار شدن بچه کوچیکم تمرین میکردم خیلی سخت بود برام ولی انجام میدادم باورتون نمیشه د تو سه روز تا سایز 12 رفتم یعنی خودمم باورم نمی شد که بتونم و بشه.من سایزامو تا 10 دو سانت دو سانت درست میکردم چون خیلی انگیزه داشتم و فقط می گفتم میشه یعنی 5.7.9 بعد از ده رو تا 13یک سانت کردم.بچه ها به 13 نرسیدم اقدام کردم و دخول کامل رو تجربه کردم.خیلی خوشحال بودم که تونستم  ولی متاسفانه برا شوهرم یه انتقالی شغلی برا دو ماه پیش اومد.یعنی فقط تونستیم دو بار انجام بدیم.الان از درمانم خوشحالم ولی از اینکه دیگه شاید تا یه ماه بعد عید همسرم نباشه خیلی ناراحتم اصلا  دیگه حتی کگلم نمی زنم.چه برسه به تمرین بیشتر.

همش میترسم که دوباره این واژی برگرده .از یه طرف اصلا حس تمرین رو ندارم همش میگم برا چی تمرین کنم وقتی شاید دو ماه یا بیشتر طول بکشه.

برام دعا کنید.ممنونم از همتون.

بهترین ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ خودت باش
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۱:۳۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

زهره عزیزم تولدت مبارک باشه 

اشتباه منو تو و ما اینه که تاریخ میذاریم ولی از اونطرف تو باورمون میگیم من که میدونم نمیشه تا اونوقت. تاریخ نذار عزیزم خودتو عذاب میدی. شما احساس میکنم خیلی تو ذهنت درگیرشی. نمیگم من نیستم چرا. اما دیگه عذابو نکش. دیگه درمانو پیدا کردیم هرچقدزطول کشید بکشه. خونه تکونی که نیست که بذاریمش اینور سال انجامش بدیم😉😁

پس این فکرا رو بذار کنار تولدت نشد خب نشد. بیخیال تو داری درمان میشی. هرچقدرم طول بکشه دیگه تهش درمانه. به جاش سال بعد تولدت و تولدش یه شب رویایی..... براش به پا میکنی 😉😜

حالتو و حستو خوب کن. 

عرض کنم کگل زدم امروز 5ست بازم میزنم. دستکش و پنبه و گوش پاکن کن خریدم و الان میخوام دیلا بسازم😊😎

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۳:۲۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ۰۱:۴۲:۵۵
(ویرایش)

من 4 تا دیلا از سایز 5ونیم به بالا درست کردم. و امشب دوتاشو تونستم وارد کنم. یعنی تا 6 ونیم. 5ونیم ک سریع رفت اما 6ونیم اولش یکم سوخت بعدم هی پرت میشد بیرون. ولی انقد کگل زدم جا باز کرد. 

خییییییییلی خوشحالم. ایداجان خدا بهترینارو بهت بده که یه همچین ایده ای داشتیو به منم گفتی❤️

الانم خسسسسته بگیرم بخوابم. یک ساعت کار کردم خیلی خدب بود و به نظرم اصلا سخت نبود تا اینجا

من تونستم. بخدا توام میتونی. از الان شروع کن
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۳:۵۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۳ ۱۳:۳۲:۰۱
(ویرایش)
خداروشکر ایشالابه زودی درمان میشی فقط هرروزتمرین کن
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۰۹:۱۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

به به حوریا جان. خدارو شکر که درمان شدی. نگران نباش واژی تا دو ماه دیگه برنمیگرده. شما کگل بزن و قبل اومدن همسرت دوباره با دیلا تمرین کن. بجای ناامیدی دیگه امید و انگیزه داشته باش. دیگه درمان شدی و ان شاالله از این به بعد به راحتی رابطه خواهی داشت. 

سوگل جان افرین بهت. ادم درمان شروع میکنه یعنی نصف بیشتر راه رفته. موفق باشیییی

۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۱:۵۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۱۵:۱۴:۲۶
(ویرایش)

سلام دوستای خوشگلم 

مااااشالله بهتون ک اینقدر انرژی دارید 🤩🤩🤩  انشالله ب زودی زود همه درمان میشید💚💚

Her şeye canini sikma ey gönül, ne bu dertler kalici, ne de bu ömür
برای هرچیزی ناراحت نشو،نه این دردها باقی میمونن،نه این عمر...
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۳:۰۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

سلام سلااام

زهره جونم تولدت خیلی خیلییییی مبارک باشه عزیزمم😍😗😙🎂🎊🎁🎉✨🧸🙏🏻🌹🌹🌹😘❤💝🎉🎊💝🎊🎉✨🎉🎁🎉 انشاله که به همه ی آرزوهات برسی یه روزی مامان شی بیای اینجا مامان شدنتو بهت تبریک بگیم. فقط ببخشید من دیر فهمیدم😘😘 

اصن نباید تاریخ بزاریم که تا فلان وقت درمان میشیم چون یه وخ دیدی  مهمون میاد خونمون یا به هر دلیلی مدت درمانمون بیشتر میشه ولی ببین مهم ترین قسمتش اینه ک بالاخره میشه پس اصلا ناراحت نباش در عوض هرر وقت درمان شدی یه جشن دونفره حسابی بگیر برای هم کادو بخرین کلی کیف کنین ببین چه صفایی داره 

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۳:۰۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۶ ۱۷:۰۸:۴۵
(ویرایش)

خوشگلا من دیروز فقط کگل زدم امروزم هم همین کارو می کنم به سفارش سودا جون تا زمانی که ذهنم اروم نباشه نمیرم تمرین که ناامید نشم 

موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران