تعداد بازدید : 321935
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۹:۱۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز و مهربون

ممنون از اینکه بهمون سر میزنید❤❤❤❤❤

۱۳۹۸/۸/۲۲ ۲۳:۳۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۹ ۰۰:۱۵:۳۱
(ویرایش)

سلام ببخشید تازه واردم و تازه عروس یه مشکل دارم چه جوری باید مطرح کنم

۱۳۹۸/۸/۲۲ ۲۳:۵۵:۰۶
(ویرایش)

بعد از ماه صفر عروسی کردم آلت شوهرم یه شکل خاصیه ببخشید رک میگم مثل کله قنده اندازه دور سرش حدود سیزده سانته و هر چی پایین میبره کلفتی تر میشه وسطش تقریبا شانزده سانته آخرش هم کلفت تره اولین بار که دیدم ترسیدم هرکاری کردیم نتوانستیم فرو کنیم چکار کنم

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۰۰:۲۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام ماه روی ابان بهت تبریک میگم عزیزم مبارکت باشه 😘

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۸/۲۳ ۰۰:۳۰:۰۰
(ویرایش)

نو عروس جان شمام خوش اومدی عزیزم ❤

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۰۰:۳۳:۲۶
(ویرایش)

بچه ها من به سایز 10رسیدم 😊

اما اخر هفته مهمون دارم نمیتونم تمرین کنم خدا کنه بعد از این چند روز برنگردم پله اول 😕

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۰۰:۴۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۱۹:۱۶:۳۰
(ویرایش)

نارک عزیزم من از شما ممنونم که این تاپیک رو درست کردید و واقعا نظراتتون مفید بود .من دفعه اول نزدیکی پاهام قفل شد و گریه میکردم .وقتی الت داخل میشد حس میکردم به یک سد میخوره .فک میکردم شاید پرده ضخیمه هرچند تو معاینه دکتر گفته بود پرده نازک و بی دردیه .وقتی با اینجا اشنا شدم فهمیدم مشکلم چیه .اول تمرین وارسی رو انجام دادم جلو اینه نشستم و واژن رو پیدا کردم چن بار با انگشت امتحان کردم و واقعا ترسم کمتر شد .تمرینات کگل رو روزانه انجام داد کوتاه و بلند که انگار روی ماهیچه ها واژنم تسلط پیدا کردم .همسرم به هیچ وجه با تمرین توسط دیلاتور موافقت نکرد .با خودشون تمرین میکردم پزیشن زن رو مرد زیر .با هربار نزدیکی کگل رو میزدم که واقعا کمک میکرد بیشتر فرو بره .از لوبریکنت بر پایه اب استفاده کردم که موثر بود.اوایل فقط سر الت فرو میرفت بعد یک ماه دو سوم فرو رفت و در نهایت بعد دوماه به طور کامل موفق شدیم .

باورم نمیشد گریه کردم و خداروشکر کردم و براتون به شرط لیاقت دعا کردم .

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۱:۳۰:۳۹
(ویرایش)

ماهروی آبان

خداروشکر عزیزم.از عمق دلمون خوشحال میشیم واس دوستانمون چون مشکل مشابه همدیکه داریم وکاملا همو درک میکنیم.ماهرو جان این نکته رو بگم این تاپیک رو خ دکتر خیابانی درست کردن منم کاربرم وبه لطف خدا اینجا با این روش مشکلم حل شده.

موفق باشی عزیزم انشاءالله خبر نی نی دارشدنتو بهمون بدی

گلی جان  

تورو خداااااااااااااا.😍این فکرارو نکن عزیز من.بعدم راحت انجام میش.چون شما روش دخول صحیح رو یاد گرفتی .

نوعروس جان

شمام خوش اومدی به گروهمون.خداروشکر که زود خدا اینجا رو سر راهت قرار داد.کسی بهت معرفیش کرد؟

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۲:۰۵:۰۵
(ویرایش)

نوعروس جان 😍

لطفا صفحه اول انجمن رومطالعه کن تا باقوانین گروه آشنابشی گلم.معمولا عزیزم کسایی که تازه عروس باشن از دیلاتورها استفاده نمیکنن چون باید یه مدت گذشته باش. شما احتمالا از سایز آلت شوهرت یکم ترسیدی واس همین یکم خودتو جمع میکنی که جای نگرانی نداره وحل میش عزیزم مطمئن مطمئن باش.ولی اینم بگم سایز شوهرشمانرماله سایزای خیلی بزرگتر اینم هست وبه راحتی دخول انجام میش فقط کافیه که عضلات بدن و واژن ریلکس باشن.

نوعروس جان شمام با توکل به خدا شروع کن مرتب کگل زدن و روی ذهنت کارکن تا ترست بریزه وباشوهرت وارد رابطه بشین.قبلش باهاشون صحبت کن که هرجایی شما گفتی ادامه بدن یاندن .آلتشونو که ژل زدن بذارن دهانه واژنت شما کگل بزن شوهرت یکم داخل کنن دوباره شما کگل بزن شوهرت یکم داخل کنن و همینطور ادامه بدین تا کامل داخل بش اگه عزیرم عضلاتت شل باشن وخودتو سفت نگیری آروم آروم داخل میش ولذت هم میبری اینطوری  پردتت هم به راحتی کنار میره هرجاییشم احساس کردی داری سفت میکنی خودتو  استپ کنید  ولی آلتو در نیاریدا نفس عمیق بکش سریع عضلات شل میشن 

عزیزم هرسوالی داشتی بپرس.منتظرت شنیدن خبرای خوبت هستیم 😘

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۲:۰۹:۵۳
(ویرایش)

نوعروس جان 

یه مورد دیگه یادم رفت بگم .عزیزم در طول روز چشماتو ببند به این فکر کن که وارد سکس شدید و به مرحله ی دخول رسیدی واین کارهایی که بهت گفتما فکر کن که واقعی دارید انجام میدید وبه نتیجه ی دلخواهتم میرسید اینکار خیلی موثره.امتحانش کن و خبرشو بهمون بده.❤ 

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۲:۱۴:۱۴
(ویرایش)

نوراجان  کجایی عزیزم ؟

تو فکرت بودم .چ خبرخانم؟به کجا رسیدی؟😍

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۲:۲۴:۳۱
(ویرایش)

تازه عروسای خوشگل 

که با این روش موفق به دخول شدین بیاین شماهام به دوستای تازه واردتون کمک کنید خانما.

یه سریا با دیلا امتحان کردن یه سری فقط با کگل پس هردفعه سر بزنید به دوستانی که مشکل مشابهتون دارن کمک کنید تابه لطف خدا دیگه هیچ دختری ازاین قضیه اذیت نش.

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۴:۵۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۴ ۰۱:۲۷:۵۳
۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۴:۵۸:۵۵
(ویرایش)

سلام ببخشید نت نداشتم بیام ممنون از راهنمائی تون آدرس سایت را یکی از دوستان داد بازم ببخشید رک میگم آلت همسرم المثل بقیه نیست خیلی کلفته هرکاری کردیم نشد من خیلی هیکل ریزی دارم فکر می‌کنم اگه همش بهر تو کامل جر بخورم 

۱۳۹۸/۸/۲۳ ۱۴:۵۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۴ ۰۱:۲۷:۵۳
(ویرایش)

سلام به همگی. من چهار ساله ازدواج کردم و از مشکل واژینیسموس رنج میبرم. از چند مدت قبل پیگیر سایت و راهنماییهاتون بودم ولی الان تصمیم گرفتم عضو بشم و تمرینارو دقیق انجام بدم. ممنون می شم اگه منو هم راهنماییکنید.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران