تعداد بازدید : 192856
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۸/۱۶ ۱۴:۴۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۶ ۱۸:۴۶:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستان, من تازه عضو سایت شدم, واژینیسموس خفیف دارم و ماه ۴ بارداری هستم, از معاینات لگن اخر بارداری خیلی میترسم, کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه?

۱۳۹۹/۸/۱۷ ۱۴:۰۳:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۵ ۰۰:۵۷:۳۳
(ویرایش)

سلام گل گلیا من امروز پریودیم خوب شد و میخوام شروع کنمanim2-4d564ad6به امید موفقیت!!!

بچه ها ی سوال دارم کسی میدونه لطفا زود جوابمو بده!میگم اینکاری ما میکنیم نیاز به غسل داره؟

۱۳۹۹/۸/۱۷ ۱۶:۲۹:۵۵
(ویرایش)

خانوما!!کسایی که اینکارو انجام دادین تو روخدا بیاین کمک کجایینsad

من تا دوسانت میبرم بعدش هرچی فشار میدم نمیره!!!سوزش هم خیلی دارم!چطوریه؟

۱۳۹۹/۸/۱۷ ۱۹:۵۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

گلی جان تا جاییکه من میدونم اگر ارضا نشی نه نیاز به غسل نداره

سوزش و جلو نرفتن هم بخاطر انقباضته ژل زیاد بزن و پست سر هم کگل کن تا شل بشه بره داخل اگر نشد از سایز کوچیکتر برو تا حسابی اوکی بشی بعد برو سایز بعدی

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۸/۱۷ ۲۳:۴۲:۵۹
(ویرایش)

ممنونم عزیزم!flower

ولی خودم احساس میکنم شل گرفتم !حس منقبض بودن ندارم

۱۳۹۹/۸/۱۹ ۱۲:۳۶:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها!!!آقا چرا نیستین بیاین انرژی بدینanim2-65d6a5d6sحالا که من مصمم شدم کسی نیست!!!

بچه ها من دیروز هر چی زور زدم نرفت که نرفت فقط دوسانت میره!بعدش با اجازتون اینقد فشار دادم که یهو حالم بد شد و کااامل بیهوش شدم و از هوش رفتم وقتی به هوش اومدم زنگ زدم آجیم اومد بردم درمونگاه دوتا سرم زدم ولی تا دیشب که خوابیدم بدحال بودم!ولی منکه کم نمیارم باید کار این لعنتی رو یک سره کنمanim2-New-6آخه نی نی میخوامanim2-a2d3بیاین گزارش بدین یکم منم روحیه بگیرم!بچه های قدیم بیاین به ما انرژی بدین

۱۳۹۹/۸/۲۱ ۰۲:۱۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلام گلی جان تو هم‌دقیقا مشکل منو داری 😑 منم فقط دو سانت میره داخل و اونجایی ک به کگل لعنتی میرسه متوقف میشه 😐

دبروز بخاطر عقب زدن پریود رفتم دکتر میخواست با اسپکلوم معاینم کنه 😢 گفتم من واژینیسموسم گفت نترس انرژی منفی هم نده😐خلاصه که هی فشار میداد میخواست بزور بکنه داخل منم ازینور خی میخواستم شل کنم هی نمیشد ،پاهام جمع میشد خلاصه که اینقد اخ و اوخ کردم اخر سری پامو با دستم گرفتم که باز کنم یهو پام گرفت😂دکترمم بیخیال شد و سونو نوشت 

من قبلا با دست معاینه شدم ولی با اسپکلوم خدایی وحشتناکه 

اینقد فشارش داره بود دهانه واژنم زخمی شد تا چند بار بعدش که میرفتم سرویس موقع شستنم سوزش داشتم😢

خلاصه که پیش یک سکسولوژیست نوبت گرفتم ولی چون پریود شدم یک هفته عقب انداختمش 

واقعا دیگه خسته شدم ازین وضعیت و دوس دارم کگلو خفش کنم 😂بسکه هی من شل میکنم اون سفت میشه بازم

حالا برم مشاوره بعدش میام خبرشو میدم ک چجوری پیش رفت و اینا

۱۳۹۹/۸/۲۱ ۰۲:۲۵:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

گلی جان بنظر من به زور اینکارو انجام نده

چیزی نیست که با زور بخوای پیش ببری ،بنظرم اگه تهرانی برو پیش خانوم خیابانی و اگر شهر دیگه ای یا شرایطشو نداری به یک سکسولوژیست خوب مراجعه کن

منم سعی کردم اول خودم تمرین کنم ولی دیدم واقعا بی فایده ست من حتی انگشت خودمو نمیتونم از کگل رد کنم و به زور اینکارو کردن فقط نا امید و کلافم میکرد

این شد که تصمیم گرفتم از یک متخصص کمک بگیرم چون تهران نیستم  و نمیتونستم برم تهران تو شهر خودم سکسولوژیست خوب پیدا کردم که سابقه درمان هم داشته

ان شالله که بتونه کمکم کنه منم واقعا خستمو کلافه 

۱۳۹۹/۸/۲۱ ۰۹:۳۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۰۱:۵۶:۱۲
(ویرایش)

یه خبر خوب دارم🥰🥰

🥰🥰🌹🌹

...بالاخره تونستم ...ممنون از خانم خیابانی که این انجمن درست کردن و همچنین ممنون از همه ی دوستان مخصوصا زهره جان که حرفات و راهنمایی هات خیلی کمکم کرد .🌹🌹..من چند روزه که مشکلم  حل شده ولی همش احساس میکردم شاید دفعه ی بعد نشه ...دیگه بعد از چند مرتبه که مطمئن شدم  گفتم بهتون بگم و از کمک هات و راهنمایی هاتون تشکر کنم ...

من یه بار تا سایز دوازده رفتم بعد که امتحان کردیم موفق به دخول نشدیم

با راهنمایی های زهره جان دوباره شروع کردم از سایز پنج توی پوزیشن های مختلف تمرین کردم و همچنین بعضی وقت ها با شوهرم تمرین کردم (چهار مرتبه فکر کنم )... این دفعه تا سایز نه رفتم بعدش یه شب امتحان کردیم تا نصفه رفت بعدش دیگه هر دو هامون امیدوار شدیم و دیگه کامل انجام دادیم 

۱۳۹۹/۸/۲۱ ۰۹:۴۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۰۱:۵۶:۱۲
(ویرایش)

دوستان اصلا ناامید نشید من خیلی ترسو بودم یادمه روز اول از یه گوش پاک کن میترسیدم و گریه میکردم همه ی روحیه ام رو از دست داده بودم ولی وقتی انجمن دیدم شروع کردم به تمرین اولش اصلا نمی رفت یا به سختی یه کم میرفت ولی با حرف های بچه ها و خوندن خاطرات امیدم بیشتر میشد ...میخوام بگم اصلا نامید نشید مطمئنم حتما می تونید...🌹🌹

۱۳۹۹/۸/۲۲ ۱۲:۵۱:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان من سایز ده نیم اوکی شدم الان به امر خانم خیابانی دارم سایز یازده و‌دوازده رو اماده میکنم برای تمرین 

گلی و جانا عزیزان بنظرم برین پیش خانم خیابانی من واقعا برام جور نمیشد از خوزستان برم تهران تنهایی میتونستم اما شوهرم کارشو نمیشد تعطیل کنه چون مغازه داره اما مجبورش کردم دوروز یه نفرو جای خودش بزاره و بلیت رفت وبرگشت گرفتم و رفتم الان بلطف خانم خیابانی سایز ده نیم هستم دارم بالاتر میرم

۱۳۹۹/۸/۲۲ ۱۲:۵۴:۵۷
(ویرایش)

زهره جان کجایییییییی؟؟ من همیشه پیامای تورو میخوندم امیدوارم میشدم

۱۳۹۹/۸/۲۲ ۲۲:۱۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۳ ۱۹:۱۰:۱۱
(ویرایش)

سلام . من دو هفته اس عروسی کردم فردای عروسی پریود شدم و بعد یک هفته که پریودیم تموم شد خواستیم رابطه برقرار کنیم تا شوهرم خواست دخول کنه من ترسیدم یعنی هنوز فشار نداده بود من ترسیدم پاهام لرزید . خلاصه یک هفته اس که گرفتاریم اما تا به لحظه دخول میرسیم من جیغ میزنم و گریه میکنم یکدفعه دل رو به دریا زدم گفتم بیا بین پاهام و بکن ولی تا فشار داد دردم گرفت و خیلی ترسیدم بازم گریه کردم . هر دفعه هم بعدش کلی گریه میکنم که من مث بقیه زنا نیستم . حالا لطفاً راهنماییم کنید . من خیلی عاشق همسرمم یک سال و نیم نامزد و عقد بودیم کلا باهم بودیم کلا رابطه داشتیم من باهاش لذت میبرم اما دخول نداشتیم و من نمی‌دونستم ترس از دخول دارم . معاینه پزشکی شدم گفت پرده حلقویه و سالم و مرتب واژنمو آینه بررسی میکنم. اما از اینکه شوهرم آلتشو بکنه میترسم

۱۳۹۹/۸/۲۲ ۲۲:۲۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۳ ۱۹:۱۰:۱۱
(ویرایش)

راستی کگل چه جوریه؟

۱۳۹۹/۸/۲۳ ۱۷:۳۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام بچه هااااا

بچه ها منم مشکل شمارو داشتم و درمان شدم. امیدوار باشید چون این مشکل درمان داره و چیز حادی نیست. 

بچه ها دقت کنید دیلاتون خیلی شل یا خیلی سفت نباشه که داخل نمیره. شیب دیلارو درست بگیرید. حدود ۳۰ درجه و به سمت مقعد همون حدود ۲.۳ سانت که رفت داخل دیگه صاف هلش بدید بره. کگل کگل کگل. قبل و در حین تمرین حتمااااااا کگگگلللل و نفس عمیق داشته باشید. هر جا گیر کرد و نرفت شروع کنید به کگل زدن ک نفس عمیق کشیدن. و بعد با ارامش بفرستیدش داخل. به دیلاتون حسابی ژل بزنید.

زهرهههه کجایی؟ چه کردی؟

مری جان تا میتونی کگل بزن. کگل باعث میشه اختیار عضلات واژنت بیاد دستت و موقعی که همسرت میخواد دخول رو انجام بده دیگه دردی نداشته باشی. تو هر روز حداقل ۱۰۰ تا کگل بزن و موقع رابطه به الت همسرت حسابی ژل بزن. اگر خودت روی الت بشینی دخول راحتتری داری. چون واژن کاملا باز میشه. برو روی الت و یه زور کوچولو بزن و سر الت میره داخل و بعدش با کگل و نفس عمیق بقیه ش رو بفرست داخل. چند روز کگل بزن و بعد برو برلی اقدام. به امسرتم بگو که هر شب استرس دخول نداشته باشی

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران