تعداد بازدید : 192981
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۴:۰۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۵:۵۶
(ویرایش)

سلام به همگي 

اول اينكه منم مشكل واژينيسموس دارم ولي از زمان مجرديم كه يبار براي معايته رفتم و ميترسيدم دكتر عصباني شد و گفت تو واژينيسموس هستي 

اون موقع من نشنيده بودم و بعد از اون رفتم حسابي مطلب خوندم

يه ماهه ازدواج كردم و با علم به اينكه واژينيسم دارم از همسرم خواستم اين كارو انجام بديم و براي عروسي صبر نكنم فقط چون نميخوام مشكلم حادتر بشه

يبار فقط در حاليكه بنظرم اماده بودم خواستم انجامش بديم كه يهو ژام شروع كرد به لرزيدن و عرق كردم و همسرم نگران شد و گفت ادامه نديم بازم خواستم توجه نكنه اما همينكه يكم فشار داد جيغ كشيدم و نذاشتم 

با خوندن پياماتون ارامش گرفتم دو روزه دارم حرفاي همه رو ميخونم 

براي منم دعا كنيد 

از امروز ميخوام تمريناتمو طبق گفته هاي دوستاني كه اينجا هستن شروع كنمsmile

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۴:۴۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۳:۱۸:۵۲
(ویرایش)

ستیاجان خیلی خوب کاری میکنی که داری زود اقدام میکنی من الان ۴سال این مشگلو دارم نمیدونی چه اشگا و چه غمایی تو دلم ریختم و به کسی نگفتم هیچ کس خبر نداره شوهرم خداراشکرباهام خوبه هیچ وقت به روم نیورد ولی خودم داغون همیشه از زیر دخول و رفتن پیش دکتر فرارکردم ولی دیگه دل و به دریا زدم یه روز انقدر گریه کردم گفتم تلاشمومیکنم شدکه شد نشد یا یه بلایی سرخودم میارم یا میرم یه جای دور که نه اسمی ازم باشه و نه نشونی هرچندهمسرم گفت توغلط میکنی خوبم نشی من تورا دوست دارم بایه راه حل بچه دارمیشیم ولی من دیگه نمیتونم ادامه بدم همه امیدم اینکه که بیام اینجاحرف بزنم اروم بشم و انرژی بگیرم انشالله تو زودخوب بشی عزیزمlove

مگر میشود زندگی من را بهم ریخته آفریده باشد خدواند دانه های انار
۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۶:۳۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۵ ۱۸:۵۰:۵۴
(ویرایش)

ممنون عزیزم

متاسفانه همسرم اصلاهمکاری نمیکنه بایدخودم تنهایی تمرین کنم

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۱۸:۲۸:۰۸
(ویرایش)

ولی الا جون تو وقتی نسبت به همسرد فقط گارد داری باید باهاش حتما تمرین کنی اخه خودت اوکی هستی حالا مثلا یکی مثل من یا یسری دیگه نسبت به خودمونم گارد داریم من دستمو به واژنم میزدم یه حال بدی میشدم که دل و رودم انگارتودهنم بود ولی باز نسبت به پزشک کمتربود.اگه این بیماری تو زندگیت تاثیرگزاشته حتما تلاشتو بکن که همسرد راضی به همکاری بشه چون شما یه بچه داری ومیدونم چه حس و حالی داری رو بچد تاثیرنزاره گناه داره اگه میتونی حتما برو پیش خانوم خیابانی جلسه اول مشاورس وبا همسرد صحبت میکنه

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۲۲:۵۸:۴۵
(ویرایش)

سلام مجدد valentine

من امشب تمرین کردم البته دکتر رفتم گفت با انگشت کوچیکت امتحان کن 

من با انگشت کوچیک راحت نمیتونستم بدم کامل داخل برای همین انگشت اشاره رو امتحان کردم 

سخت بود ولی تجربه جالبی بود 

فقط اولش سخته بعد که مانع میره کنار دیگه مشکلی نبود 

من سه بار انجام دادم هربار حدود ۵ دقیقه نگه داشتم و یکم عقب جلو کردم 

ولی کلا هنوز وارد شدن و کنار دادن اون مانع که فک کنم همون عضله اس اذیت میکنه 

چیکار کنم؟ باید مثلا اینقدر تمرین کنم که همون روز دیگه با سایز امتحانیم اوکی بشم یا مثلا باید بازم فردا با همین سایز امتحان کنم 

دور انگشت اشاره امم اندازه گرفتم۵ و چند میل شد 

یعنی الان سایزم چیه؟ اینکه میگید سایز ۱ و۲ یعنی چند سانت؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنید مهربونا smile

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۲۳:۱۶:۲۸
(ویرایش)

ستیا جون با انگشت و نمیدونم چون ما با دیلاتور کار کردیم و سایزا را زیادکردیم.هر وقت با یه سایز راحت شدی تنهایی و باهمسرد وتونستی بجز خوابیده پوزیشن دیگه ایم انجام بدی برو سایز بعدی مثلا به پهلو و پوزیشن زن رو و اینا

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۲۳:۲۱:۰۸
(ویرایش)

عزیزم سایز دیلا رو چطور اندازه میگیرید یعنی؟ اندازه دورتا دور میشه؟ 

۱۳۹۹/۹/۱۰ ۲۳:۲۳:۳۰
(ویرایش)

امشب خیلی عجله داشتم هرجور شده امتحان کنم برای همین با انگشتم امتحان کردم 

ان شاالله منم فردا دیلا درست میکنم 

فقط من سایز دستکشی که گرفتم ۶ ونیم هست 

باید برای ساخت دیلا بزرگتر باشه؟ یا همین دستکش رو میشه هر انگشت رو جوری پر کرد که سایز ها بزرگ بشه 

۱۳۹۹/۹/۱۱ ۰۱:۰۴:۰۱
(ویرایش)

از دستکش سایز۷شروع میشه من خودم از ۸ شروع کردم کاملا ناخواسته چون همسدم از داروخانه خریده بود گفته بود ۷ ولی ۸داده بودن رو بسته هم نوشته نشده بود من بعدمتوجه شدم .قشنگ تاجایی که میتونی پرش کن اره وسط دیلاتورا با متر دورتادورشو اندازه بزن 

۱۳۹۹/۹/۱۱ ۰۹:۰۹:۱۲
(ویرایش)

پرنسا جون ممنونم كه جواب سوالامو ميدي عزيزم

اون مانع سفت كه بعد ميره كنار همون عضله هست؟يعني بقيه كسايي كه واژينيسم ندارن اون عضله رو اصلا حس نميكنن؟

يعني واقعا ما زماني خوب ميشيم كه ديگه موقع ورود انگار اون عضله سفت نيس و خودش ميره كنار؟

و اينكه من ديشب با اون اندازه انجام دادم يعني خيلي عادي بوده؟ من فك ميكردم تونستم يكاري انجام بدم؟worry

الان استرس گرفتم امشب با سايزاي شماها شروع كنم و نتونم

۱۳۹۹/۹/۱۱ ۰۹:۳۹:۰۱
(ویرایش)

ممنون پرنساجون

چشم سعی خودم میکنم

ولی خانم خیابانی تهرانن من مشهدم!!😢😢نمیتونم حضوری برم پیششون

یه سوال عزیزم واسه ساختن این دیلاتورادستکشش بایدچجوری باشه

من یه جفت دستکش پزشکی دارم ولی کش نمیاره یعنی بایدحتماکش بیارن؟

واینکه شمافقط داخلشون پرازپنبه میکنن وسرانگشت رومیبندین؟

میشه لطفادقیق بگی چجوری درست میشه

ممنون گلم

۱۳۹۹/۹/۱۱ ۱۲:۰۳:۳۶
(ویرایش)

ستیا جون اون مانع بخاطر اسپاسم غیرعادیمون که ناخوداگاه سفت میشه انگار که یه دیوار جلومونه منم خودم اول اینطوری بودم نمیتونستم چیزی وارد کنم یا الت شوهرم میخورد به این مانع و نمیرفت و دردم میگرفت روزی که رفتم پیش خانوم خیابانی دیلارا جلو واژنم گرفت وگفت کگل بزن چندتا که زدم گفت این الان داخل واژنته ومن گفتم واقعا باورم نمیشد بعد داد دست خودم جلو عقب کردم یا دوباره وارد کردم.الان شماام وقتی دیلاتو درست کردی ژل زیاد بزن قبلش چندتا کگل بزن شیب دستد باید درست باشه اگه نه نمیره و فکرمیکنی مانع اون گره ته دیلا رابده سمت مقعد یعنی شیب به سمت مقعد نه بالا نه عمود چون نمیره یابره با درد وسوزشه بافشاددستد دوتا کگل بزن میره داخل.پس اون مانع یا بخاطر همون اسپاسم که داری یا زاویه دستدبده

۱۳۹۹/۹/۱۱ ۱۲:۱۱:۴۷
(ویرایش)

الا جون دستکشد از این تکی های پزشکیه که یک جفت فقط داخل بسته بندیه واسه جراحی یا ازاین لایتکس ها .من خودم امتحان نکردم لایتکس هارا ولی میگن کمتر کش میان و پاره میشن.اره نسبت به اون قطری که میخوایم پر میکنیم صاف و صوفش میکنیم تهشا گره میزنیم .مثلا من با انگشت وسط دستکش۸که خواستم قطر۱۱رادرست کنم کلی پنبه گذاشتم و انقدرفشارمیدادم که کش بیاد وپربشه وقتی حجمش زبادبشه دراثراون کشش طولشم زیادمیشه

۱۳۹۹/۹/۱۱ ۱۲:۴۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام خانما

برین داروخونه بگین دستکش جراحی میخوام یه پاکت بهتون میده که دوتا دستکش توشه قیمتش حدودا چهارتومنه حالا سایز هفت یا هشت بستگی به اندازه مشکلتون داره من خودم سایز هشت رو خریدم  و از انگشت کوچیکه برای شروع استفاده کنین پرش کنین پنبه به اندازه ای که نه خیلی شل باشه که تغیر سایز بده نه خیلی سفت که اذیتتون کنه ژل لوبریکانت زیاد زیاد بزنین و حتما هم کگل بزنین مرتب کگل کنین نفس عمیق بکشین راحت میره تو روزی یه ساعت تمرین کنین ممکنه یه سایز رو چن روز طول بکشه تا اوکی بشین پس ناامید نشین و ادامه بدین 

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۹/۱۱ ۱۲:۴۶:۰۸
(ویرایش)

ممنون عزیزم

قیمت دستکشاتقریباچنده؟

فقط چجوری گرهش میدی

یه وقت نره توش درنیاد😦😦

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567